|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  100 101 [102] 103 104   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
16.8.2010 15:21:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dejana007

Tad mi mužu rođendan tj sutra tj 17 user posted image Mozda cu i sutra user posted image


Jaoj, kako bi volela da mu das najlepsi rodjendanski poklonuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 2526
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
16.8.2010 15:46:56   
dejana007
I ja bih to jako volela user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2527
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
16.8.2010 20:37:59   
ksenija81
Evo bila sam na ultrazvuku i dr mi je video lepo zuto telo user posted image  ali steta sto nismo muckali...
Uradio mi je ranicu i bas je bolelouser posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2528
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
16.8.2010 22:39:54   
Anoniman
Daco, ja mislim da je O bila 15dc.

dejana user posted image

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 2529
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 6:26:47   
dejana007
user posted image

Za sad nema ništa tj - , odnosno samo neka jedva vidljiva roze crta - il mi se od prevelike želje samo čini user posted image sačekaću još koji dan user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2530
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 8:41:11   
daca77
Draga, pojavila se bleda linija? Navijam da za par dana budu user posted image user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2531
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 9:35:25   
dejana007
Jeste, bleda roze, al je vidim i videla sam je posle 10 min, kad se bas dobro osusilo posle sat vremena još bolje se videlo. Videla i moja mama i moj muž user posted image Mada, tad su oni ustali, ja nisma mogla da spavam user posted image Ali to su neki najjeftiniji testovi, oni samo upakovani i bez upustva, pa ne znam koliko da verujem. Radiću ponovo u petak pa ću uporediti user posted image

< Poruku je uredio dejana007 -- 17.8.2010 9:50:12 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2532
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 10:50:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dejana007

Jeste, bleda roze, al je vidim i videla sam je posle 10 min, kad se bas dobro osusilo posle sat vremena još bolje se videlo. Videla i moja mama i moj muž user posted image Mada, tad su oni ustali, ja nisma mogla da spavam user posted image Ali to su neki najjeftiniji testovi, oni samo upakovani i bez upustva, pa ne znam koliko da verujem. Radiću ponovo u petak pa ću uporediti user posted image


Ma ja ti vec cestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 2533
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 10:56:26   
morena
IZVORNA PORUKA: dejana007

Jeste, bleda roze, al je vidim i videla sam je posle 10 min, kad se bas dobro osusilo posle sat vremena još bolje se videlo. Videla i moja mama i moj muž user posted image Mada, tad su oni ustali, ja nisma mogla da spavam user posted image Ali to su neki najjeftiniji testovi, oni samo upakovani i bez upustva, pa ne znam koliko da verujem. Radiću ponovo u petak pa ću uporediti user posted image


Draga, to ti je to! I meni je bilo tako. Najjeftiniji test na kojem nitko osim mene nije vidio drugu liniju, al ja sam je vidjela, tj.njen obris.
Ma to je to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nadam se da će sutra test potvrdit. Ako nema T, druge linije nema, ni jako ni slabo, nema je uopće.

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2534
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 11:11:47   
dejana007
hvala morena, hvala verolino user posted image

he, i meni nije prvi put da radim test, ranije i kad mi kasni ne pokaze nista. ama bas nista. a sad ima deblju crtu koja je opet roze, ali dosta svetlo roze, na kraju krajeva tek mi je 10 dpo. Počela sam da drhtim, ali nekako jos nije 100% pa jos uvek ćutim i čekam da prodje jos koji dan, mozda crta postane vidljivija. user posted image

I znam da malo skrecem s teme, ali kad bih mogla da uradim betu? tj kad se preporucuje? Trebala bih dobiti u nedelju.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 2535
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 11:22:25   
morena
Ja sam betu vadila 2 dana pred M, tj. u subotu sam trebala dobit, ja sam radila u četvrtak. Onda u petak bi već mogla. Al, napravi još koji test, sutra ujutro. Pazi kako je meni bilo: ja sam 10 dpo radila prvoi test koji je pokazao tu blijedu liniju, 11 dpo sam napravila ponovo, s prvom jutarnjom i bio je negativan, ni traga drugoj liniji, i ponoivila sam ga popodne nakon što 4 sata nisam mokrila i bio je pozitivan. I 12 dpo sam radila betu.
Ma, to ti je sigurno trudnoća. Samo je jako rano da crta bude deblja i jača. Znam kako se osjećaš. user posted image

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2536
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 11:32:54   
dejana007
Jaoj ista situacija... Daj Bože da prođem ko ti user posted image user posted image

Sada jedva dišem... I sve se nekako gušim user posted image

I rekla sam da ću ćutati kad vidim tu prvu liniju, a sad bih urlala na glas, iako je još nesigurno user posted image

Ja ću uraditi betu u ponedeljak, a test ću do tada ponoviti još 2 puta user posted image Tako je najbolje user posted image

Morena, hvala puno user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 2537
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 11:36:19   
morena
Ja sam šutila cijeli dan kad sam vidjela tu prvu liniju 10 dpo. Nikom nisam rekla jer nisam bila sigurna. Al kad se ponovila drugi dan, morala sam reć mužu. I od tada je počelo veselje.. I beba nam je sve veća i veća. A tako će i tvoja!

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2538
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 11:36:51   
bluka
navijamo!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2539
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 11:44:28   
dejana007
Hvala user posted image user posted image

Vidis ja sam pomalo alapaca user posted image Mada rekla samo vama, mami i muzu user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu bluka)
Direktna veza do poruke: 2540
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 12:08:35   
Nensi*
I ja sam imala jedva vidljivu crtu,tako da navijam,ima nade,ima nade user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2541
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 12:17:17   
dejana007
Hvala, hvala user posted image Jedva čekam petak, pa ponedeljak user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 2542
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 12:18:42   
ksenija81
Mislim da mozes betu vec sad da uradis, u krvi se uvek javi prvo pa tek onda u urinu user posted image
Sad i ja citam i postajem nestrpljiva i navijam jako, jako user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2543
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 12:22:34   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: dejana007

Jeste, bleda roze, al je vidim i videla sam je posle 10 min, kad se bas dobro osusilo posle sat vremena još bolje se videlo. Videla i moja mama i moj muž user posted image Mada, tad su oni ustali, ja nisma mogla da spavam user posted image Ali to su neki najjeftiniji testovi, oni samo upakovani i bez upustva, pa ne znam koliko da verujem. Radiću ponovo u petak pa ću uporediti user posted image


meni je sa prvim detetom bila bledo roza tako da congradulates user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2544
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 12:25:04   
dejana007
Hvala, hvala, ne znam sta da kažem, sem da sam nekako skeptična još uvek, ali nasmejana user posted image bas napisala preko pp mojoj drugarici sa foruma, ako je test pogresio bolje da me cuvaju da ne skocim s mosta user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 2545
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 13:06:34   
Anoniman
dejana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 2546
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
17.8.2010 13:16:32   
dejana007
Tashke ljubim te user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2547
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
18.8.2010 6:18:26   
dejana007
user posted image

user posted image user posted image

S tim što me ovaj zadnji post malo zbunio, mozda sam isuvise rano reagovala.

http://www.ringeraja.rs/forum/m_1215/mpage_23/tm.htm#482465

Za ovo prvi put čujem, ali šta je tu je, videćemo user posted image user posted image

< Poruku je uredio dejana007 -- 18.8.2010 6:34:18 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2548
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
18.8.2010 7:23:15   
ksenija81
Dejana, ne brini, super ti je graf!
Koliko dugo si pod terapijom? Videla sam tvoje grafove i od ranije...

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2549
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
18.8.2010 8:56:12   
dejana007
Pa ovako mi pokusavamo od jula 2009, imam policistične jajnike i jako neredovne cikluse uz jako malo ovulacija. Zadnja 3 puta čak i tabletama izazivala cikluse, jer nisam dobijala po dva - tri meseca user posted image

Puna 3 meseca već pijem metformin (glukofaz), bromokriptin, klomifen i jos neke vitamine. S tim sto sad, posle dužeg vremena, imala folikul koji je bio "dobar" 17x17mm, endometrijum 12mm te sam drugog dana , kad ocekivali da ce folikul porasti za 1 do 2 mm ( tj da ce dostići 18 do 19mm) primila pregnyl i posle imala ciljne odnose.

Temperaturu merim vec najmanje 7 meseci i nikad nisam imala ovoliki skok. Ali ko zna mozda je i sad zbog hormona. Videcemo user posted image

P.s

Ksenija, sad mi je mnogo lakse user posted image

< Poruku je uredio dejana007 -- 18.8.2010 9:01:46 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 2550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  100 101 [102] 103 104   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  100 101 [102] 103 104   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Devojčica rođena iz embriona zamrznutog 27...
Porodica iz Tenesija se godinama borila sa neplodnošću, a onda se povezala sa Nacionalnim centrom za donaciju embriona (...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here