|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 14:01:36   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Katjica

Možda nešto nije u redu sa grafom, a možda nije u redu sa MB. Nema sigurnog znaka da znaš koji je u pravu user posted image Ti mućkaj i po jednom i po drugom, tako nećeš ništa promašiti user posted image




user posted image user posted image user posted image  ako nastavimo ovako sa muckanjem user posted image  user posted image  ne znam gdje ce nam sve ovo voditit user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 14:02:38   
Mari86
Dudu hajde na MB tamo cu nesto da ti napisem..user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 14:04:05   
Anoniman
Može biti i kako Tasha kaže - da ti FF za par dana pomeri O na jučerašnji dan. Suština je da se nikada ne zna, ostaje nam samo redovno mućkanje user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 253
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 14:05:35   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Katjica

Dobro si razumela Tashke, samo ona je to upisivala na papirić pa je sada teramo da nam napravi graf da to sve vidimo. A ti Tashke, jel meriš?


Merim, ali ja sam na početku, nema se šta videti.

Dudu, pa paprat ti se poklapa sa ovim padom juče. Vidiš da su crvene linije isrekidane, FF nije siguran.





znam videla sam i ja da se paprat juce pojavila i tacno i juce dan pada, i dan kad mi je dok. rekla da je 3dan ovulacije

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 14:06:26   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Katjica

Može biti i kako Tasha kaže - da ti FF za par dana pomeri O na jučerašnji dan. Suština je da se nikada ne zna, ostaje nam samo redovno mućkanje user posted image



sad ako npr mi ostaje povisena jos dva dana onda ce mi drugacije staviti da je bila ovulacija jel tako?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 14:07:52   
Anoniman
Zavisi od toga koliko ti T poraste u naredna 2 dana user posted image

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 256
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 14:09:34   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Katjica

Zavisi od toga koliko ti T poraste u naredna 2 dana user posted image





sacekacemo onda da vidimo sta ce biti sjutra ... kako lete dani kad se temp. mjeri user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 14:15:27   
Anoniman
To je i Tasha pisala user posted image

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 258
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 14:17:09   
Dudu25
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 16:33:07   
vikisu
sta kaze moj...ja ovo nista ne kapiram user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 16:48:42   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: vikisu

sta kaze moj...ja ovo nista ne kapiram user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image



Znaci da ce ti tek biti O,ako nije danas...Muckajte danas cim budete mogli,trebalo bi da krene da raste ovih dana,a da ne bi promasili pravi,muckajte svaki dan...

(odgovor članu vikisu)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 17:10:21   
Anoniman
To smo ti rekle i juče (prelistaj stranice unazad), budite aktvni, možda ti ja danas O user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 262
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 19:10:31   
Suncicabg
user posted image

Jel moze iko da predpostavi kd je meni O? Tek sad mi nista nije jasno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 19:17:19   
Anoniman
Tek ti je 15dc, možda još nije bila. Možda sutra skoči T, a onda je danas O.

Nemaš sluz ili neko probadanje u jajnicima? Nešto još sem temperature?


(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 264
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 19:25:01   
Suncicabg
Sinoc me je probadalo, muckali smo nocas! Ne znam da li samo dobro upisala na grafu, ili treba da upisem u juce user posted image radila sam Ovugnost, i bile su dve crtice, a sluz sam imala prvi put u zivotu pre par danauser posted image FF mi je izvukao 9dc, ali sad se izbrisalouser posted image

Tasho i ostale zene pomagajteuser posted image

< Poruku je uredio Suncicabg -- 15.12.2009 19:28:16 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 19:30:35   
Anoniman
Eh, to sa upisivanjem ti odlučuješ kako ćeš: naime, možeš dan meriti do i od ponoći, ali se ja onda zbunim jer šta ako sam mućkala u 00.30h pa isti dan u 20h? Kako ću to upisati? user posted image Ja to upisujem: sve pre nego što sam legla da spavam je danas i ne gledam na sat. user posted image
Mico, ne opterećuje se!!! Možda ne bi bilo loše malko promućkati i večeras, od viška glava ne boli. user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 266
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 19:38:10   
Suncicabg
I ja nesto tako mislim, ali se bojim, cula sam da ne valja svaki dan da onda spermici nisu kvalitetni, pa ne znam sta da radim! Po tickeru je O sutra user posted image Sto se tice tog upisivanja ja sam tako kao ti, samo danas sam drugacije, jer je bilo jutros user posted image
Hvala ti sve jedno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 19:39:31   
Anoniman
Ja nisam za mućkanje svaki dan, ali vidiš da žene ostaju trudne tako... Nisam pametna.

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 268
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 19:43:48   
Nensi*
Mi smo ta 3 dana oko O muckali svaki dan da ne omasimo,i uspelo nam je...Neko kaze da to ne valja,jer spermatozoidi ne uspeju da se regenerisu...Mi smo isli jedan mesec svaki drugi dan,jedan mesec svaki dan i uboli smo tad kad smo muckali svaki dan...Tako da ne znam sta da ti kazem...
A unesi sluz na FF,da vidimo da li ce ti vratiti linije...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 19:44:19   
Suncicabg
Ne znam sta da radim!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 19:44:50   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: nensi27

Mi smo ta 3 dana oko O muckali svaki dan da ne omasimo,i uspelo nam je...Neko kaze da to ne valja,jer spermatozoidi ne uspeju da se regenerisu...Mi smo isli jedan mesec svaki drugi dan,jedan mesec svaki dan i uboli smo tad kad smo muckali svaki dan...Tako da ne znam sta da ti kazem...
A unesi sluz na FF,da vidimo da li ce ti vratiti linije...


Gde treba da unesem?

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 19:46:31   
Anoniman
miskic, šta je sa tobom bilo? 

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 272
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 19:48:30   
Nensi*
Kad kliknes na datum,imas cervikal fluid,ako se dobro secam,i ako ti je bila rastegljiva kao belance,kliknes na eggwhite

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 19:49:20   
Nensi*
Tasho,jel sam dobro napisala,zaboravila sam gde se nalazi unosenje cervikalne sluzi...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
15.12.2009 19:50:34   
miskic
evo me Tashke, ohladila se!user posted image 36.3 jutros. Danas mi je zadnji dan pa krecemo opet u akciju!
Sunchice, ja sam o  tome citala dosta i sve sto sam citala pise da treba svaki dan po jednom, ne vise! Cak pise da posle dva dana spermatozoidi pocinju da gube jacinu... Ja sam za to svaki dan po jednom, bar u danima O.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here