|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
26.11.2020 15:11:23   
Filadendronka

A?!! Kako je to moguce? Pa leukociti, Crp pokazuju upalna stanja. 🤭 Jedino ako je rano uradjeno, pa se jos ne detektuje u krvi da nesto nije ok. Kako je on sada?
IZVORNA PORUKA: Beba987

Fil ne bih da te plasim i mom mužu je ks bila odlična,a test pozitivan. 





(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Korona virus 3.deo
26.11.2020 15:34:03   
vonavoj
Fil,i u mom okruzenju svi imaju odlicnu kks i pozitivni su.Jess,da li je moguce da opet ima?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Korona virus 3.deo
26.11.2020 15:57:19   
Beba987
Slučajno mi ode ovo j. Ne znam ni ja, imao temperaturu prepodne, pa mu je oko 12-1 spala. Malaksao je baš. Ode malopre kod pulmologa pa ćemo videti. Sad čekamo. Kaže da je gužva ogromna. 


(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2020 14:15:20   
Ivanka 75
Stric mm je u bolnici. Ima 80 godina. Imao 39 dva dana i od juce lezi na odeljenju. Zivi sam, sinovi nisu u Srbiji, zato ga zadrzali u bolnici, kao nije slucaj za bolnjcu ali nema ko da ga gleda pa bolje da bude u bolnici.

Zvao jutros da nam javi da je u bolnici i ja se javila na tel. 😔Nadamo se najboljem. 

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2020 14:35:31   
Filadendronka
Uh Ivanka, ozbiljne godine. Ali opet tako stari ljudi ispadnu jaci od drugih. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2020 14:41:21   
Beba987
Ma biće deka dobro. Možda i bolje što je u bolnici. 
Ispred Zare u Ušću danas. 
user posted image

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2020 14:44:33   
vonavoj
Beba,kako ti je muz? Ja bi ove devojke sad direkt u kovid..da tamo cekaju..


(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2020 14:44:41   
Filadendronka
Ljudi nisu normalni, za ime sveta! 

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2020 14:49:41   
Beba987
Bio je juče na kontroli, pulmolog ga je samo slušala, jer kaže ne može da mu slika pluća na svaka 3 dana. Kaže da ne čuje nikakvu novu upalu, tj nikakvo proširenje, samo ono što je i prošli put čula. Da nastavi sa terapijom, i da dodje u ponedeljak na kontrolni snimak pluća. A za temperaturu kaže da može dugo da traje, dok god je prisutna upala. On od sinoć nema temperaturu, nadam se da mu se neće opet vraćati. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2020 14:58:56   
vonavoj
Lepe vesti! Bice to sve ok! Ja sve tripujem da ne osecam miris i ukus,psiha sta uradi....curi mi nos,pa se zapysi..meni ovo hladno ne prija uopste.


(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2020 15:25:50   
Dragica Draga
Gospode boze pa zar ne moguce? U Zari se deli nesto za dzabe? Uzas.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2020 15:27:19   
Beba987
Von tako sam i ja kad se mm razboleo, narednih par dana sam se non stop tripovala, omekšivač mi je bio najbolji prijatelj tih dana, 5 puta dnevno sam ga mirisala. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2020 15:58:17   
dunja RR
Miris se gubi za jedan dan, da vam kažem... ja sam uveče slabije osećala miris hrane, i mislila sam da tripujem, a ujutru već nisam apsolutno ništa osećala. Ali sam tada bila uveliko pozitivna, testirana.

Počeo da se vraća nakon neke dve nedelje, ali tek pomalo, možda se potpuno vtatio posle mesec ipo-dva.

Čulo ukusa nisam gubila, ali ono nema smisla bez mirisa, kao i da jesam.

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.11.2020 16:01:24 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2020 16:00:56   
dunja RR
I nema veze sa onim kada slabijete osećaj miris kada ste prehlađeni, ovo je skroooz drugačije, znaćete ako vam se desi, ne daj Bože.

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.11.2020 16:01:39 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2020 16:08:22   
Ivanka 75


user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2020 16:17:43   
dunja RR
Meni se dešava da noću ne mogu da spavam, tj radim puno noću, ali stalno mislim na svekrvu ...a ne smem pred mužem da pokažem, jer on plače puno, čim se spomene baba.
Mislila sam da će proći ovo psole ,, ali nekako ne vidim kraj...ne znam da li postoji gora smrt od ove.

I onda pročitam vest o onom preslatkom mališi od 6 godina što leži sam u bolnici sa hiljadu dijagnoza i cistom na mozgu koja raste, a samo babu ima, koja moli ljude za pomoć jer nemaju šta da jedu .. i pomislim da nemam prava da tugujem i da postavljam pitanja, zašto.


< Poruku je uredio dunja RR -- 27.11.2020 16:18:08 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2020 16:35:55   
vonavoj
Hvala ti dynja,bas tripujem..oset_im sve,kad stavim pod nos..


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2020 21:57:27   
Sanjica26 RR
Разговор моје колегинице и мене о корони. Причамо о антибиотицима и оболелима од короне. Ја сам јој све образложила против аб како је маслачак објаснила user posted image Она на то додаје како је мужу дала две кутије хемомицина, јер је доста колега из мужевљеве фирме оболело. Питала сам је, јер и он заражен. Она каже не. Дала сам му из предострожности. user posted image Нема човек ниједан могући симптом, али она је њему преписала. Остала сам у чуду.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Korona virus 3.deo
27.11.2020 22:02:29   
Ivanka 75
Ona nasla lek za koronu.. Kad bi ab bio preventiva lako bi... 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Korona virus 3.deo
28.11.2020 10:38:01   
Beba987
Ja sam se juče baš iznenadila. Zove me drugarica, kaže da je pozitivna, ima već par dana temperaturu, pluća čista. Ja pitam jesu ti dali hemomicin, ona kaže nisu, samo vitamine. Eto ostadoh u čudu. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Korona virus 3.deo
28.11.2020 11:23:54   
vonavoj


user posted image Uradila sam kks,zapusena sam i ne osecam nista...aj prvo to da yradim,pa da vidim sta dalje,vikend je.Nemam temp...zakasljem se ali zrelo,kao prehlada. 

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Korona virus 3.deo
28.11.2020 11:40:08   
Maslacak15
iskreno von ovo bi moglo biti sumnjivo..... iako naravno bez testa je puko nagadjanje. Ali snizeni leukociti josu cesta pojava kod korone a i leukocitarna formula ide u prilog virusnoj infekciji. Samo za sada je CRP miran znaci i ako jeste nije nista strasno. Cuvaj se i cuvaj okolinu koliko mozes.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Korona virus 3.deo
28.11.2020 11:45:30   
Ivanka 75
Von 😘


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Korona virus 3.deo
28.11.2020 11:50:20   
vonavoj
Hvala maslacak,cekala sam da se javis. Videcu ako uspem za vikend da se testiram,ako ne,cekam ponedeljak.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Korona virus 3.deo
28.11.2020 12:11:53   
Sanjica26 RR
Von, bice to sve dobro. 😘



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Pomozite nam u izboru imena
MarijaBg

Mama i tata ne mogu da se dogovore u izboru imena za devojcicu...

Natalija (44%)

Nikolija (15%)

Jana (41%)


Ukupan broj glasova: 170

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here