|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
6.3.2021 13:38:25   
dunja RR
Pa da pretpostavljam, ali me mm ubeđuje da rade, čekam ga da se javi, ako rade da ponesem pakete i pošaljem usput, ako ne rade, onda samo u šetnju.

Danas su i zadušnice, mm otišao prvo da crkve sa M da zapali sveće, sada nisam sigurna ni da li će crkve da zatvore u 12. Ko će ga više znati, a imamo i novog starešinu...

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.3.2021 13:39:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Korona virus 3.deo
6.3.2021 14:19:54   
Sanjica26 RR
A sto bi crkve zatvarali🙄 Jutros je bilo Liturgije. Danas su velike zadusnice pred Vaskršnji post..
Možda je u Bg posto ima puno zaraženih.
Kod nas sve normalno radi. I pijaca. Posta isto.



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.3.2021 14:23:56 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Korona virus 3.deo
6.3.2021 14:38:44   
dunja RR
Pa to je i jeste bilo u planu, groblja, crkve, baš zbog zadušnica. Pa je narod poludeo, i nisu smeli groblja da zatvore.
Radi naša crkva, sve je normalno.

Za poštu kaže mm izgleda da je do 12 kao što sam pretpostavila, prošao je sa druge strane Bulevara i deluje mu da ne radi, jer nema nikog ispred, a obično su redovi.

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.3.2021 14:39:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Korona virus 3.deo
6.3.2021 16:01:43   
daca77
Evo i mene, ovde. Nadala sam se da će virus da nas zaobiđe, ali sam se prešla. Mojoj N...je pozitivan Pcr. Danas radila ks i Crp, koji je 6,7(ref.vrednost je <8). Uključen joj je od danas Pancef.

T je imala 2 dana, sada je sve ok.Na kraju, mogu reći da se čuvate  rr drugarice, čuvajte svoju decu, jer ovo se ne zna odakle sve opasnost vreba.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Korona virus 3.deo
6.3.2021 16:03:43   
Ivanka 75
Daco, ona se od vas razbolela ili iz vrtica? 


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Korona virus 3.deo
6.3.2021 16:04:10   
Ivanka 75
Bice ona dobro Daco, bice dobro ❤️


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Korona virus 3.deo
6.3.2021 16:07:12   
daca77
Ivanka, ne znam...niko iz okruženja nije bio bolestan niti je neko dete iz njene predškolske grupe imalo virus. 1.februara su bila 2 deteta pozitivna i svi su u izolaciju otišli 2nedelje. Posle toga je sve bilo ok. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Korona virus 3.deo
6.3.2021 16:17:59   
mati
Posle pojave prvih simptoma virusa, koliko dugo je osoba potencijalni prenosilac?
Mada se meni ne poklapaju datumi, od pojave simptoma (koji nisu bili klasični) do pozitivnog testa ima četiri dana.
Ali ovo izbegavanje grljenja, pa propuštanje ljubljenja za laku noć... Još su moji muškarci bas veliki mazuljci.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Korona virus 3.deo
6.3.2021 16:21:28   
daca77
I mene to zanima, mati?


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Korona virus 3.deo
6.3.2021 17:01:55   
dunja RR
Dacika, bićete ok, ne brini user posted image

Mati, mi kada smo u BIH dobili koronu, stavili su nas 3 nedelje u izolaciju, a posle je svuda smanjeno na 2, pa čak mislim na 10 dana u nekim državama, možda i kod nas. Ja mislim da smo zarazni najviše 10ak dana , eventualno bih bila pažljivija 14.

Mada se sećam da je Mili pisala da je njen kolega letos čini mi se, dugo bio PCR pozitivan, da li beše 5 nedelja. Moguće da ia i takvih slučajeva.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Korona virus 3.deo
6.3.2021 17:13:55   
Ivanka 75
Daco, niko od vas nije pozitivan? Samo ona?


Bas cudno. 
Jel isla negde sa bakom i dekom mozda? 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Korona virus 3.deo
6.3.2021 17:36:33   
daca77
Hvala, Suzi😘

Ivanka, nismo se testirali te ne znamo kakvi smo🤔

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Korona virus 3.deo
6.3.2021 17:39:18   
daca77
Ivanka, nije se odvajala od nas...samo dok je u vrtiću, a mi na poslu. Ne znam kako i od koga? U principu i nebitno, samo da prođe brzo i lagano.


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Korona virus 3.deo
6.3.2021 20:17:58   
Maraj
Daco testirali su je i ako je dete? Ne znam da su tako malo dete testirali

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Korona virus 3.deo
7.3.2021 6:38:45   
daca77
Maraj, testiraju sve. Tamo sam  srela svoju koleginicu s posla koja je na porodiljskom. Testirali su njenu bebu od 5meseci.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Korona virus 3.deo
7.3.2021 8:26:39   
jess021
Daco, kako je N? Bice to sve ok, moje su imale temp 1 dan.


Mati, uglavnom je sad izolacija 10 dana pod uslovom da od tih 10 prethodna 3 nemas nikakve simptome. Pozitivan test ne znaci da su zarazan, zato se vise ni ne radi kontrolno testiranje. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Korona virus 3.deo
7.3.2021 11:36:12   
mati
Jes, meni je izolacija svakako 14 dana. To znam. Iako sam imala dve kontrole do sada...
Mene zanima koliko sam ja zarazna, tj do kada sam potencijalni prenosilac virusa.
Negde sam čula da kad izgubiš miris i ukus, više nisi zaraza. Da je to 5-7 dana od pojave simptoma. Nisam pametna.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Korona virus 3.deo
7.3.2021 14:18:28   
dunja RR
Sada sam pročitala da je i Sanja Ilić premiuo od korone.

Ne mogu da se ne zapitam, a svaki dan se pitam, da li je moguće da je u Srbiji toliko poznatih ljudi umrlo od kovida, svakih par dana po neko. Ja ne sumnjam da jesu, ne sumnjam da je od korone, nego se pitam da li se još u nekoj državi to dešava?

Ne umanjujem uopšte izgubljene živote svih ljudi koji kod nas umiru, i ja sam izgubila jedno od najdražih osoba na svetu.

Ali da toliko poznatih umire, koliko je onda onih koji nisu poznati.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Korona virus 3.deo
7.3.2021 14:55:59   
daca77
Jess, dobro je N. Luduje samo tako...ja i mm čekamo da nas virus uhvati ili zaobiđe...☺️


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Korona virus 3.deo
7.3.2021 15:25:53   
Maslacak15
pozdrav vrsnjakinjo!!!! drzim fige da vas zaobidje....

dunja bas sam ja to danas komentariaala..najbilji dokaz po meni da se brojke laziraju. ne nema u Nemackoj ni priblizo toliko poznatih da umiru... a inace ima i mnogo manje zarazenih ukupno po glavi stanovnika...a vise umrlih.... uz duzno postovanje nasih doktora,.lavovski se bore u teskim uslovima, ja u to sumnjam. mozda imamo i dosta starih ljudi koji samo umru pa se i ne proverava da li je korona ili nije...
kako god brojke se ne slazu.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Korona virus 3.deo
7.3.2021 16:28:19   
mati
Maslacak, kad si tu.... Jel imaš informacija o tome koliko je osoba virusna, zarazna od pojave simptoma? Potencijalni prenosilac?
Update: vraća mi se miris, osećam dečiji probiotik, vanilu...

< Poruku je uredio mati -- 7.3.2021 16:29:07 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Korona virus 3.deo
7.3.2021 16:51:48   
Maslacak15
nezna se to tacno mati...otprilike onoliko dugo koliko je antigenski test pozitivan. pcr test je oset_ljiviji tu mialim da ima pozitivnih koji vise nisu zarazni... mislim da ima razlike u zavusnosti.od toka infekcije itd.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Korona virus 3.deo
7.3.2021 17:18:05   
mati
Naš više ne testiraju, 14 dana izolacije, i ako je sve u redu vraćaš se na posao, aktivnostima. Negde sam čitala da je do 10 dana. Pa zbog toga pitam. Uzelela se i deca i ja zagrljaja... user posted image
I htela sam da te pitam ako znaš, kada ulazim u bezbednu zonu, tj kad virus slabi, ili su svih 14 dana kritični i za čas može da se promeni stanje? Uplašena sam zbog toga, u grču i jednostavno ne mogu da se opustim...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Korona virus 3.deo
7.3.2021 18:09:13   
Sanjica26 RR
Mati, pa nikom ni ne ponavljaju test. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Korona virus 3.deo
7.3.2021 18:12:22   
Maslacak15
zar nema u srbiji da se kupe brzi antigenski u apotekama? oni su sad sasvim pristojni, tj pouzdani...ja mislim sa dobar broj ljudi bude negativan posle 7-10 dana ali ni tu nema tvrdih pravila...


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here