|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
25.8.2014 9:05:12   
Ana RR
Tash, extra!! Baš se isplati.

Ja moram kupiti Marku zimsku jaknu ili bar neki deblju jesenju a još uvek nema ništa posebno nigde. Imao je fantastičnu jaknu iz C&A, dve sezone je nosio i kad bi našla istu bih mu kupila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
25.8.2014 9:40:35   
Peace*
Moji imaju jakne, fala Bogu. user posted image

u C&A u Mađi ima dobrih jakni, onako u prolazu smo gledali, još je mm konstatovao kako jedino što mu se dopada su jakne. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
25.8.2014 9:50:41   
bubulence
mi smo se bas sinoc dogovorili da odemo krajem septembra kada bude i veci izbor zimske garderobe pa da oprenimo Emu od glave do pete do proleca.
meni se uvek isplatilo. odemo u Segedin u Arkad, ima svasta i za nju i za nas. usput posetimo rodbinu... ne znam da li mi je rano da uzmem i za bebu user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
25.8.2014 10:45:20   
Peace*
Meni bi bilo rano.

Inače u H&M sada imaju 3 akcije:
- ako skineš kupon sa sajta - 20% na sve kupljeno na dečijem odeljenju
- oznake X3 - svaki 3-ći artikal kupljen sa tom oznakom je besplatan
- oznaka "pantalone+majca za 2990Ft" - jasno je šta znači.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
25.8.2014 23:25:30   
bubulence
tu akciju ‘kupis dva, treci placas 1 din‘ imamo i ovde u Bigu ali ja uopste nisam zadovoljna izborom garderobice. u Madjarskoj imas kvalitetniju i manje kvalitetnu, a ovde mi deluje kao da imaju samo tu manje kvalitetnu, pri tom cene nisu ni slicne onim kao kod komsija Madjara, kao sto si i sama videla.
da, i ja mislim da je mozda rano da kupim za bebu ali ce me kasnije mrzeti da idem. posto idemo tamo za katolicki Bozic ali onda Arkad ne radi... znaci moracu i jos koji put da se vozam...
e da, C&A u NS ima ocajan izbor garderobe za decu, bas jadno, bolje da ni nema decije odeljenje...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
26.8.2014 10:57:59   
Peace*
Da, ali su se pokvarili i u Bp (C&A).
Pre su imali jeftine duxeve sa kapuljačkom, futirane, bili su EXTRA!, više toga nema.
Jedino što kupujem u C&A, ali je sad bilo rano, su debele pantalone, postavljene.
Kroz bebeći deo sam samo prošla, kupovala sam poklon, i bebeće mi je i dalje lepo. Ja volim C&A bodiće, mekši su mi nego H&M, i kroj je mojima više odgovarao.
Ovo sam kupila na polon KLIK samo belo-roza, za devojčice.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
26.8.2014 13:14:45   
bubulence
peace ne mogu da odgovorim na pp. a odgovor je posle 5 godina braka user posted image .
sto se tice bodica nama su najbolji f&f za zimu a kod Devica na bulevaru sam uzimala za leto...
c&a ima dobre zenske kosulje za odrasle, to je jedino sto mi se trenutno kod njih svidja...


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
26.8.2014 13:49:27   
Peace*
Vidiš, meni više odgovaraju H&M ženske košulje jer su krojene za grudi i struk, ja ne mogu one ravne, trebaju mi različiti brojevi u grudima i struku. user posted image

Ja sam sad u F&F uzela Marku košulju.

KLIK

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
26.8.2014 13:52:38   
Peace*

IZVORNA PORUKA: bubulence

peace ne mogu da odgovorim na pp. a odgovor je posle 5 godina braka user posted image .




To znači da bi mm mogao već sad, ali ja i dalje tvrdim da ti ta info nije ok ako je povraćaj u pitanju. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
26.8.2014 13:55:35   
bubulence
pitala sam ga da li je siguran posto si mi ti rekla drugacije a on je rekao da ne izmisljam i da ga podsetim kada prodje 5 godina braka... proveri,,, ne garantujem ali bi on trebao da ima prave informacije jer mnogi tamo preko njihovog advokta to pokrecu.
znam da nismo u temi ali ne rade pp a ne radi ni tema o problemima na rr

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
12.11.2014 20:41:03   
isidora88
imam pitanje za iskusneuser posted image
da li se placa vinjeta ako se ide do segedina samo?
Da li treba zeleni karton, medjunarodna dozvola? sad planiram prvi put autom pa da znamuser posted image
kakvo je radno vreme arkada, tesca nedeljom? da li je neko isao u hatar? (veliki supermarket, tu se prodaje hrana , hemija koju nasi prodaju na pijacama)


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
12.11.2014 21:22:02   
bubulence
treba zeleni karton, osiguranje uzimas odmah cim predjes granicu. Arkad radi i nedeljom normalno, jedino ne znam za Tesco, bila sam nedeljom ali pre podne. radili su. sigurno mozes videti na sajtu

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
12.11.2014 21:31:59   
Ana RR
Ovde nema C&A ali ima H&M, u koji još uvek nismo ni ušli jer smo uglavnom kupovali u Tomiju, Gap-u, gomilu stvari sam nakupovala u Old Navy, stalno imaju neke popuste.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
12.11.2014 21:33:40   
isidora88
sad citam na nekim forumima, pise ne treba zeleni kartonuser posted image , a to osiguranje nigde nisam videla da spominju?
kakvo je to osiguranje, jel to ono putno sto se uzima kod nas u agenciji?
kada su ona velika snizenja, da li posle katolickog bozica ili posle nove godine? planiram da odradim jos jednu turu posle oveuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
12.11.2014 21:51:06   
bubulence
sada cu da cimnem mm da vidim za zeleni karton ali koliko znam trebao nam je. osiguranje je ono putno, to moras da uzmes. poslednji put smo mi platili oko 6e, ali i to cu da pitam. sada mm preuzima smenu, ne vredi da ga zovem do 22:15

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
12.11.2014 21:51:57   
bubulence
sada sam se setila, nije osiguranje nego putarina koja mora da se uzme.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
12.11.2014 21:55:56   
isidora88
ta putarina (vinjeta) pise da ne treba ako sam u segedinu samo, ako idem dalje onda treba.
jao samo da ne promasim izlaze sa autoputauser posted image


< Poruku je uredio isidora88 -- 12.11.2014 21:59:41 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.11.2014 9:08:33   
Peace*
Vinjeta verovatno ne treba ako ideš starim putem.
Kad smo išli u avgustu, bila je ogromna gužva na Horgošu pa smo išli na Kelebiju.

Sad sam pitala mm, kaže da je dugačko da sa Kelebije ideš za Segedin, da je mnogo isplativije da ideš na Horgoš, i da se na prvom isključenju za Segedin isključiš, te ti tada ne treba vinjeta.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.11.2014 9:19:44   
Sanjalica1980
Na Kelebiju se ne isplati definitivno. Bolje Horgos radnim danom ili vikendom ranije.

Za Segedin ne treba vinjeta jer se odmah iskljucuje sa autoputa.

Zeleni karton nekada traze a nekada ne. Ja sam isla cesto i zavisi kako su raspolozeni.
Uglavnom im dam pasos i saobracajnu pa ako traze dam i zeleni.

Obozavam da sopingujem u Segedinu.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.11.2014 9:27:21   
bubulence
sve sam pogresno rekla.
kao sto si vec cula zeleni karton ne treba. vinjeta ne treba ako se posle granice odmah iskljucis, a ako ides na ono drugo iskljucenje koje je udaljeno samo 5-6km od granice moras da je uzimas...

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.11.2014 9:36:46   
isidora88
jao , sva sam pogubljena, kako ja da znam gde se iskljucujem sa autoputa?user posted image i po srbiji se gubim ,a ne tamo user posted image
mislila sam na kelebiju jer hocu do hatara i tompakera (to je odmah posle granice, tamo ima kucna hemija, hrana itd, mnogo jeftinije nego u tescu, metrou, lidlu...)vracala bih se preko horgosa

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.11.2014 9:41:03   
Olga75
Isidora ako ides autoputem i z NS onda ti se vise isplati da ides na Horgos a da se vracas na Kelebiju ( ako bas hoces do hatara i tompakera )
kad ides na Kelebiju moras proci maltene kroz centar Subotice

< Poruku je uredio Olga RR -- 13.11.2014 9:42:05 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.11.2014 9:46:10   
Sanjalica1980
Olga ti je dobro rekla a ako ipak hoces prvo na Kelebiju odatle ti je isto jednostavno do Segedina.
Posle Tompe na prvoj raskrsnici skrenes desno ka Morohalomu i picis samo pravo do Segedina.

Nije komplikovano. :-*

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.11.2014 9:47:47   
isidora88
ici cu starim putem iz NS za SU, putovala sam letos do SU tim putem i super je, nema guzve, a ne placam putarinu.
iz subotice cu se snaci, pitacu nekoga kuda da idem do kelebije, samo me brine kad predjem granicu gde se iskljucujem, ne bih da placam vinjetu, kad citam sta pisem, kao da sam iz pirotauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.11.2014 9:53:01   
Olga75
i u Subotici ti je jednostavno , skrenes kod vatrogasaca i samo pravo a ima i putokaz ( valjda )
a tamo ti nije autoput

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.
5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here