|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
21.11.2011 22:32:01   
DadaM
pa da nije se placalo uopste....a saduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
21.11.2011 22:47:37   
Cecana
Isidora ides starim putem preko Ceneja,Siriga,Vrbasa,Srbobrana,Feketica,Backa Topola,Mali Beograd pa prodjes pored Subotice i ides na Horgos.Mislim da je to to.
mi smo isli autoputem,putarina je 320din. U jednom smeru,put je konacno otvoren tako da je skoro ceo put sa dve trake u jednom smeru.
mi smo bili krajem oktobra u Segedinu,nakupovali smo i garderobe i hemije cak i hrane dosta.Isplati se ici,posebno sto ja nemam zivaca da trazim po radnjama danima nesto,ovako u jednom danu obavim svu kupvinu.
Jedino me je malo iznervirala guzva na granici,mislim da smo cekali oko sat i po u povratku posto je mm overavao papir za povracaj afe.

Nismo bili u tom novom trznom centru,nasa putanja je Metro,Cora,Tesko i na kraju trzni centar Plaza u kome mi se najvise svidjaju C&A i H&M.

(odgovor članu DadaM)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
22.11.2011 12:05:55   
Mariya
pih a ja cula da je besplatno parkiranje kod arkadauser posted image tj. i na njihovom sajtu procitah to
IZVORNA PORUKA: isidora88






pa da, prvi sat jeste besplatan. a ni supermen ne bi mogao da sve završi za sat vremena a ne ženauser posted image

ideš starim putem preko vrbasa ili srbobrana, bitno je da stigneš u bačku topolu, odatle ideš za suboticu, palić pa  GP horgoš. kaže mm da prave naplatnu rampu pre granice, ako možeš da saznaš da li je proradila onda možeš da je izbegneš ako odeš za hajdukovo, bački vinogradi i mesto horgoš, pa odatle na granični prelaz horgoš

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
22.11.2011 12:12:51   
isidora88
hvala zene,moracu ovo da prepisem negde da ne bih zaboravila mada u principu trebalo bi da se snadjem user posted image prolazila sam tuda dosta puta,valjda nisam zaboravilauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
23.11.2011 23:37:57   
MishMash
Da li bih i ja mogla da dobijem kontakt od te devojke?
IZVORNA PORUKA: ribizla

IZVORNA PORUKA: Jele


IZVORNA PORUKA: ribizla

Onda mi se bas ne isplati da idem .. Videla sam neku zenicu na fb sto donosi stvari iz Madjarske , vise mi se isplati da dam njoj 20% nego da idem iz Bg u Pestu ..
Jel neko mozda narucivao stvari preko nje ?



Ako misliš na Radu, i ja sam gomilu puta naručivala i kupovala od nje, super je


I Rada i Tijana a sad narucujem od jedne devojke iz Subotice ona je ubedljivo najjefinija .



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
24.11.2011 8:19:08   
Anoniman
Mi smo u utorak bili u Archadu skoro tri sata i nismo ništa platili parking! user posted image
Ali smo toalet u Archadu platili 50ft user posted image
Inače, sve je tako lepo praznično okićeno, milina!!! Sledeći put vodimo i Mićka, on će se nauživati-sve šareno za klince!

(odgovor članu MishMash)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
26.11.2011 21:20:59   
anaanaana
Jel moze neko da mi prosledi kontakt od Rade?

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
26.11.2011 21:21:51   
anaanaana
Kad pocinju Novogodisnja snizenja u Segedinu?

(odgovor članu anaanaana)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
26.11.2011 22:41:10   
New Mom

IZVORNA PORUKA: anaanaana

Kad pocinju Novogodisnja snizenja u Segedinu?

Od 10.decembra idu 50 posto dole cene.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu anaanaana)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
26.11.2011 22:54:57   
isidora88
i ja sam bila u sopingu svasta sam nakupovala ali izbor brojeva 86 i 92 je nikakav,skafandera za decake nema nijednoguser posted image user posted image
u tesco nisam otisla jer nisam znala u koji(jedan na mars ter-u nam je bio najblizi ali su nam rekli da tamo nema nista od odece[sm=zmeden.gif)] a bili smo u frci sa vremenom.
planiram ponovo da idem ako budem dosla do malo vecih para sledeci mesecuser posted image

sto se tice hrane cene su kao kod nas (bila sam u cori,promasaj dana)

gde je najjeftinija kozmetika,hemija i hrana,ima li nesto tompa ili tako nesto i gde je to?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
28.11.2011 13:09:54   
nada78
Da li je neko isao u Beč u kupovinu? Čula sam od nekoliko poznanika da je navodno jako povoljno ali oni su svi prosečne visine, a veće brojeve nisu ni gledali. Ima li negde u Vojvodini mesta gde se mogu pronaći ogromni brojevi cipela za muškarce (br 48-49)i garderoba (za visinu preko 2m)?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
28.11.2011 13:18:53   
mihi
Otvara se C&A u TC Ušću u januaru 2012.

(odgovor članu nada78)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
28.11.2011 13:20:43   
*Alexx*
Zar nije na proleće?
IZVORNA PORUKA: mihi

Otvara se C&A u TC Ušću u januaru 2012.



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
28.11.2011 13:36:46   
nada78
Da li je ca samo za decu ili za odrasle. I opet moje pitanje - da li tamo ima jako velikih brojeva?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
28.11.2011 17:32:23   
mihi
Mislim samo za odrasle, ne znam čini mi se da sam pročitala januar 2012?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
28.11.2011 17:38:32   
Alexis79
Mi planiramo opet za Madjarsku do kraja godine ili za N.Godinu.
Kad pocinju popusti i do kad traju ?
I kakvo li je radno vreme za praznike (ako bismo isli 30.12)?

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
28.11.2011 19:06:59   
Cecana
U C&A ima velikih brojeva,mislim da idu do 50 ili 52,ja sa br.44 tamo mogu da biram.
Inace ima i garderobe za decu,mozete da vidite na njihovom sajtu c&a.de,mada ima i garderobe koje nema na sajtu.Sto se tice decje garderobe ima skoro svega sto je prikazano na sajtu.Cene su nize nego na sajtu.
Sto se tice vecih brojeva,ja bih toplo preporucila Tesko u kom ima bas dosta garderobe,ja tamo uvek nadjem super stvari.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
28.11.2011 19:24:14   
Mariya
gde je najjeftinija kozmetika,hemija i hrana,ima li nesto tompa ili tako nesto i gde je to?
IZVORNA PORUKA: isidora88









Tompa ti je mesto u koje prvo stižeš kad prelaziš granicu preko kelebije. Čisto sumnjam da tu mima nekih radnji, to je neko selo-varoš,  a na nekoliko metara od graničnog prelaza tompa imaš 2 prodavnice koje su valjda jeftine, baš što se tiče hrane, hemije i kozmetike, tu kupuju oni što prodaju stvari iz mađarske na buvljaku, ali izbor je ograničen, ima samo ono što se nosi na buvljak, a ako ne tražiš povraćaj afe izlazi te isto kao da uzmeš na buvljaku.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
28.11.2011 19:56:03   
isidora88
mi smo isli preko horgosa,a afu nisam uzimala niti planiram.
gde onda da kupujem hranu i kozmetiku? cora i mewtro uopste nisu povoljni,da li je pijaca u segedinu snabdevena hranom i kozmetikom?user posted image
i u kom tescu je najbolji izbor odece,mi nismo stigli da odemo a tamo niko nije znao da nam objasni gde se nalaziuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
30.11.2011 19:46:02   
Mariya
na buvljaku, jer ako ne uzimaš afu isto je ili čak skuplje nego od nas! Eventualno tamo u tom šopu kod tompe, kažu da je jeftin, nisam bila pa ne znam. mi kupujemo u metrou i cori, ali samo sitnice kojih nema kod nasili je tamo stvarno jeftinije. npr. dr. oetkerov musli, začini, čips, slatkiše, gluposti. sve ostalo - hranu, kremice, gelove, kafu, čokoladu - na buvljaku u Su. 

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
30.11.2011 22:54:52   
New Mom

IZVORNA PORUKA: isidora88

i u kom tescu je najbolji izbor odece,mi nismo stigli da odemo a tamo niko nije znao da nam objasni gde se nalaziuser posted image

Tesco extra (preko puta Meka drive in, ne onaj na ulazu iz pravca Roskea). Jesi li ti pročitala tu moju pp uopšte skroz?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
30.11.2011 22:56:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Otvara se C&A u TC Ušću u januaru 2012.


Koliko će da nas deru sa cenama??? user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
30.11.2011 22:58:27   
Maya21
imam jedno, mozda glupo pitanje( mozda vec postoji odgovor tu negde a ja ga ne pronalazim... ) od kog iznosa moze da se trazi povrat poreza-te afe ili sta vec??? i da li uopste ima veze koliki je iznos?
ako uspemo ove godine da napravimo pasose isli bismo prekouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
30.11.2011 22:59:44   
New Mom
Mislim da na jednom računu mora biti najmanje 125 evra (bar su mi u H&M-u tako rekli).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
30.11.2011 23:01:01   
Anoniman
http://www.ringeraja.rs/forum/m_200218/mpage_1/key_/tm.htm#200218

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







POKLANJAMO: Mali jednorog, velika avantura!
Za sve ljubitelje Malog dinosaurusa i edicije Deset minuta do spavanja, stiže nova slikovnica za uspavljivanje radoznali...
Drago dete, nekad zaboravim koliko sam srećna
I kada život postane naporan, kada se moj um bori sa mislima i luta na sve strane, uvek budi siguran da sam svesna kolik...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here