|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/21
2.1.2021 10:48:03   
flamingos
Pozdrav i od mene.Pari,kako ste?Ovde je lepo vreme,da završavam u kuhinji,pa možda i prošetamo.Smeško,srećna Nova godina.Ljubim vas.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 01/21
2.1.2021 11:14:40   
Tiziana
Dobro jutro zenske.

Ja na odmoru pa se samo odmaram. Nameravam da bude tako sve do 11.01. kad idem nazad u masinu.Sto se tice temp, ja ne dajem nista do 38,5 osim ako bas vidim da su skljokani. Najcesce nisu. Da imam slucaj kao Ljisa, da pomodre, sigurno bih davala. Ako se dobro secam, tipa na 38,2 se stvaraju antitela pa se zato ne obara temp.. Al to vec bolje zna Maslacak i malicicak.. Jedino sto nikad ne radim ne dajem manju dozu nego sto treba. Moja drugarica je to uradila, dete dozivelo fras, dr na institutu je ispreskakala, vikala na nju itd.. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 01/21
2.1.2021 16:26:35   
pari
Nisam joj davala ništa na kraju jer je bila ok raspoložena sve vreme...noćas se budila da pije vode ali spavala je do 10 i kad je ustala, kao nova,priča,trči...e onda se oko 1-2 malo umorila i zaspala...videću kakva će biti kad se probudi, sad već dugo spava. A mene danas glava ubija,popila sam malopre lek pa mi je malkice lakše...


Kako ste mame?Hvala svima na brizi i savetima!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 01/21
2.1.2021 16:31:37   
Duškić
Pari, meni je najbolji lek sto vise napolje, to mi tako vraca snagu .
Bas smo lepo prosetali i sad bih mogla da zaspim.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 01/21
2.1.2021 17:36:05   
flamingos
Super Pari,drago mi je da ste dobro.

Duškić,i nas dve smo šetale.Duva vetar,ali za ranije izađosmo i vratismo se.Brzo se smrkne.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 01/21
2.1.2021 18:17:43   
mama Jo
Dobro je pari da je bolje, neka se naspava dusica malena.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 01/21
2.1.2021 20:54:57   
emicaa
Pari nekad se oni i sami izbore.Ja pratim kakvi su, nekad i na 38.5 skacu kao majmuni.Nekad na 37.5 kao zalosne vrbe.

Mi smo isli danas pored jednom jezera set_ati,mnoogo snijega ima.Skijaske piste pune,na stazi za sankanje isto.Nismo htjeli ni vaditi sanke,sutra cemo gdje je manje ljudi.Od ponedeljka opet skola,mm na posao.Volim kad smo svi kuci,ali volim i kad imamo rutinu neku  to je samo kad je skola.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 01/21
2.1.2021 21:02:58   
pari
Danas ceo dan nije imala temp što je super. Još sutra nećemo mrdati nigde osim malo da se prošetamo pa možda u ponedeljak odemo kod svekrve...

Ladno joj nisam još kupila čizmice ili duboke cipele,stalno ide u patikama...a htela sam ovde da ne bismo tamo trčali odmah u neku radnju...tamo je hladno baš...
Emice,baš lepo što ste bili na snegu...I razumem te skroz za rutinu,i ja to volim

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 01/21
2.1.2021 21:06:35   
emicaa
Imas jos par dana da kupis 😊Ne mogu da vjerujem da konacno idete.

Ovi moji kasno idu na spavanje,pa se ujutru kasno probude.I tako se vrtimo u krug.A znam da cu za par dana opet kukati ko ce docekati sredinu februara da opet budu dvije sedmice odmora 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 01/21
2.1.2021 21:08:49   
pari
Ekice,ni ja ne mogu da verujem...u isto vreme sam i radosna, a i u nekoj brizi...ne znam dali me razumete



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 01/21
2.1.2021 21:11:07   
pari
Htela sam da napišem Emice :)



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 01/21
2.1.2021 21:40:05   
emicaa
Razumijem te 😁

A razumijem i brigu,vjerujem da nije jednostavno koliko god da si cekala.Ides u novi zivot,drugi kontinent.ali sigurna sam da sve biti dobro

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 01/21
2.1.2021 22:17:56   
Sanjica26 RR
Dobro vece devojke. Sve najlepse u Novoj godini.



Slabo se javljam, jer koristim svaki minut za ucenje dok su deca kod mojih. Za koji dan idemo po njih. S nece da se cuje sa mnom, jer bi plakala. Cujemo se sa T i ona bi kuci, ali da se ne bi set_ali sad, pa za Bozic ostace do tada. Brzo prolaze dani. I nama mnogo nedostaju. Uspeli smo mm i ja sa sredimo njihovu sobu uzduz i popreku. On danas sređuje nasu sobu. Ja sam sređivala kuhinju. Mada, to je moja oaza, pa je uvek sređena. Setamo u pauzi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 01/21
3.1.2021 7:45:07   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Iiii krecemo. Obaveze. D na treningu od jutros. Pa ce biti na hokejaskom kampu ove nedelje. Neka je raspust lose utice na decu 😂


P i ja cemo se druziti. Meni krece obuka ove nedelje. Sutra imam kao neki sastanak za obuku a u utorak vec predavanja. Utorkom i petkom ce mi biti predavanja. Petak mi bas i ne odgovara aliii sta da se radi. Tako mi je kako mi je. Moracu se prilagoditi. Moracu smanjiti privatne casove ali ne vidim nikako drugacije da stizem sve da uradim. 
I jedva cekam P da vodim na kontrolu. Iskreno. Sve se nadam mozda ga operisu sad u januaru. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 01/21
3.1.2021 8:45:39   
jess021
Jutro mame!

Mi smo juce bili u Srbobranu, bas nam je bilo lepo, danas su rekli neku kisu 
Pari, naravno da te razumemo, nije to mala stvar, ali bice to sve u redu. 
Emice, bar imate sneg, kod nas ni u najavi. Neki dan pricamo koliko je snega bilo kad smo mi bili mali, svake zime. 
Ljiso, kad idete na kontrolu? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 01/21
3.1.2021 8:48:53   
mama Jo
Dobar dan.
Ljisho, kako P sad sa govorom?
Pari, kako ti je T?
Kako ste ostale mame?
Pozdrav svima

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 01/21
3.1.2021 8:54:15   
Misha i Ljisha
Nije sjaj o osim sto je bolje jer se on sad trudi da kaze. Sad je psiholoski momenat da ode na operaciju jer se bas trudi. Niko ga nis ne razume😒 mm i ja naravno najvise ali ima puno situacija kad mi dodje da zaplacem jer ne razumem stami prica. A trudi se...




(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 01/21
3.1.2021 9:05:26   
Duškić
Kod Emice sneg, a kod nas kisa, a juce smk bas lepo prosetali.
Skuvala kafu.
Ljisho, srce malo.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 01/21
3.1.2021 9:12:10   
emicaa
Ma  ni kod nas snijeg ni u najavi ali na planinama ga ima za izvoz.Danas idemo na jedno brdo na sankanje,dvadeset_ak minuta od nas.

Ljiso nadam se da ce se to sto prije rijesiti,mislim da se nece gasiti vise 😊
Inace,dobro jutro.Jos se razvlacim po krevetu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 01/21
3.1.2021 9:24:49   
mama Jo
Ljisho kakve su sanse da se operise u januaru sad?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 01/21
3.1.2021 9:49:29   
pari
Ljišo,nadam se da ćete što pre rešiti to... Mogu da zamislim kako ti je ...


T je skroz dobro. Ja sam malo nervozica...ali dobro,proći će kad sednem u avion. Spremam polako stvari, stan, sređujem sve ...
Kako ste vi?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 01/21
3.1.2021 9:57:41   
Duškić
Jao, Pari, moram i ja da se pakujem. Cekam muz da da rezultate sledece nedelje pa idemo i mi do njegovih.
A bas mrzim pakovanje.
A dole kod njih je hlado. Uh. Uvek se smrznemo.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 01/21
3.1.2021 10:00:10   
Lilly5
Ljiso jel imate zakazanu op?


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 01/21
3.1.2021 10:33:43   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ljisho kakve su sanse da se operise u januaru sad?




Slabe za sad dokle god ima toliko zarazenih u NS. Jer je KC kovid

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 01/21
3.1.2021 10:47:29   
Duškić
Sad je sve odlozeno. Valjda ce se malo razvedriti da zapucamo u park, gore na brdo.
A nije hladno, prijatno je.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here