|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/21
22.1.2021 9:05:59   
jess021
Znam da radis poslepodne, nego sam htela da pitam jel radite redovno, kod vas nema online?


Jos sam u krevetu, a svašta sam danas smislila da uradim. 
A i gladna sam🙂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Razgovori mama 01/21
22.1.2021 9:14:49   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam u skoli. Dežurna sam. Svako jutro mi je bas tesko da ustanem. Bas sam umorna. Nemam jos cas, pa sve vreme ucim. Svakako prekidam zbog dežuranja. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Razgovori mama 01/21
22.1.2021 9:17:26   
Maraj
Da mi radimo redovno. Svaki dan
Plus ima dece i koja su on line

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Razgovori mama 01/21
22.1.2021 16:33:45   
pari
Mi bili juče na upisu, jako smo dugo čekali ali dobro...upisali su nas u školu koja ima dodatne časove engleskog 1:1 za njega...

U ponedeljak moramo da odemo u tu školu da završimo upis pa počinjemo...doduše online, ali krećemo :)Sinoć nam M dobio temp 38 i malo zapušen nos i uši osećao, od jutros nema temp ali zakazali smo kod dr za popodne da mu pogleda uši jer njemu obavezno ode na uši...pa da proverimo.
Kako ste mame? Jess? Druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Razgovori mama 01/21
22.1.2021 16:35:14   
emicaa
Pari ja sam mislila da ce tek od ljeta krenuti u skolu.Kako vam je,navikli ste?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Razgovori mama 01/21
22.1.2021 17:55:36   
flamingos
Pari,pplozdravljam vas.Javi šta kaže doktor.Samo kad nema temperaturu.Srećno u novoj školi.Anđela završila sav domaći,spakovala ranac i do ponedelka je mirna.Sedoh sa vidim šta ste pisale.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Razgovori mama 01/21
22.1.2021 22:06:55   
pari
Već nam učiteljica poslala mejl :) treba da se prijavimo na neki class dojo i treba da dobijemo šifru za google classroom pa da počnemo u ponedeljak ili utorak...

Videćemo kako će to ići...
Uskoro idemo kod dr...Stomak ga boli ceo dan i zapušen mu je nos...dobro je što nema temp. Verovatno je neki virus...
Puno vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Razgovori mama 01/21
22.1.2021 22:11:16   
Misha i Ljisha
Ijuuu drugarrke moje crkoh

evo zvanicno i iskreno. Od jutros stala nisam do 17 u 17 sela u 17 i 30 IT obuka. U 21 gotovo pa nanovo masine ves i ostalo. Bila mi sveki da bude sa malisom dok sam ja slusala obuku ali sam i ja bila dole sa njima za svaki slucaj.
Danas opet bust kako to meni ide al vec sledeci put cemo videti hehe...kao da patim od manicne depresije. Cas ovako cas onako. Moji svi spavaju a ja cu sad na posao. Imam 10 social covers da napravim.

Par zar vec skola? Neka taman ce sad malo ubrzano da nauci eng.

Maraj pa da ti si stalno poslepodne jooj sto ne volim poslepodnevnu smenu. Nudili su mi da radim punu normu poslepodne i odbila sam.

A jos kad je redovna nastava pa zavrsim u pola 8 uvece....pa dok dodjem kuci.Mila majko nisam nizasta. Mada evo i ovo moje gde si bila sta si radila...Nis..kuci...a crkoh ceo dan

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Razgovori mama 01/21
22.1.2021 22:15:47   
Sanjica26 RR
Ja mislim da se nisam ovako lose osecala kao danas. Plus ceo dan nisam stala. Rekao mi je kolega, da sam mnogo bleda. 
Evo sad sam legla, a sutra moram da poranim, da snimam dvoje ucenika, da bi ih kolega ubacio u video koji ce biti umesto klasicne priredbe za svetog Savu. Znaci mrtva sam. I legla sam.




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Razgovori mama 01/21
22.1.2021 22:34:54   
Ivanka 75
Pari, ja sam sa mojim djacima na class dojo 😊


Ljisho, za tebe zagrljaj 🤗
Meni dan iseckala 3 casa danas, sedi ustani sedi ustani, vezbaj matematiku... Na kraju sam ogladnela, a mama pocela palacinke pa je odmenih, nesto se danas lose oseca. Oravim palacinke i jedem onako prazne 😂
Demonstativno napustih dnevnu, gledamo kviz a ono dvoje nesto mlate pa nista ne cujem ovako gluva. U kujni sam sama i sve cujem 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Razgovori mama 01/21
23.1.2021 9:02:13   
jess021
Jutro mame!


Pari, nadam se da ste bolje, javi sta kaze dr. Moji spavaju, ja pijem kafu. Brojimo dane do izlaska iz kirije (tako M kaze). Juce sam vas bila vredna, svasta nesto sam uradila. Od nedelje moram prozore, a to me tako mrziii

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Razgovori mama 01/21
23.1.2021 13:47:17   
pari
Dr rekla da je verovatno virus jer ga je više stvari zadesilo... Bitno je da su uši ok. Grlo crveno. Uzeli mu bris iz grla, nije bakterija (brzi test). Sinoć opet imao temp...38.6...a ceo dan nije.Videćemo danas...
Jess, još malo pa gotovo
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Razgovori mama 01/21
23.1.2021 14:16:08   
Ivanka 75
Paru, promena je to za njega, mozda i emotivno odreagovao na sve pa podlozniji virusima.

Jess, sitno sitno 😊
Nama se komsinica naljutila, jer su deca iz ulice bezala od njene dece kad su im rekli da njihove komsije sa kojima dele kuću imaju koronu. Medju njima i moje dete 🙄 Kazu drzali distancu... 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Razgovori mama 01/21
23.1.2021 15:15:07   
pari
Ivanka, i ja sam to pomislila pogotovo što ga je stomak boleo...




_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Razgovori mama 01/21
23.1.2021 15:32:36   
Ivanka 75
Pari, veruj mi, kad god dobije temp ja je prvo pitam sta se desilo. Pogotovu sad kad je starija. Sve to ima vezu jedno s drugim.


Ljubim vas da brzo prodje ❤️
Pricajte sa M sto vise na eng, pokazuj mu slova, napravi kartice sa slovima pa nek slaze proste reci, dog, cat, na osnovu flashcards. Imate ih sigurno. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Razgovori mama 01/21
23.1.2021 21:14:06   
flamingos
Pari,ljubim vas da što pre budete dobro Jess,još malo.Šta radite mame?Uživajte u vikendu.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Razgovori mama 01/21
24.1.2021 8:37:51   
Duškić
Pozdrav mame, baš ste sve vredne i radne. Ja završavam nešto po kući, pa da izvedem decu napolje.
Pari, da brzo prodje.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Razgovori mama 01/21
24.1.2021 9:19:03   
jess021
Jutro mame!

Moji spavaju, ja se borim sa mackom, poludi ujutro pa samo skace. Kod nas sve po starom, jos koji dan pa da izadjemo napolje

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Razgovori mama 01/21
24.1.2021 9:20:41   
emicaa
Dobro jutro,T i ja jos u krevetu.D i mm u dnevnoj sklapaju avion.

Jess sta ces prvo uraditi kad se zavrsi izolacija 😊
Pari saljem zagrljaje 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Razgovori mama 01/21
24.1.2021 9:21:55   
jess021
Izvesti decu napolje i kod frizera😊

Iako sam mislila da ih u sredu izvede kaka malo u set_nju, to ce biti skoro 2 nedelje, a ja cu tamo negde od petka 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Razgovori mama 01/21
24.1.2021 17:52:51   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Ispeglala sam sav ves. Molim aplauz😂😂😂
Strasno. Mislila sam da nikada nikada necu zavrsiti. 
Sinoc sam zakucala sa decom. Ustala umorna kao da su me tukli nocas. Uzas. Meni je bolje kad malo spavam. 
Sutra sa P kod dr u KC. Jeee...ma jedva cekam. I smanjiva se broj zarazenih. Valjda pola Srbije vec to preguralo😂
Danas me izbacise iz one grupe sto vam pricah pre nwki dan jer sam rekla da drze govore mrznje😂 i da se ponasaju kao i ti sto ih mrze. I da me slobodno izbace i puf izbacise me 😂
Zivot mi je lepsi vec sad. Onda sam uzela i isclanila se iz tony grupa. Svaka koja me nervira. Sve sto je negativno. Cistac...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Razgovori mama 01/21
24.1.2021 17:55:56   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Ja sam se bas umorila i juce i danas. Veceras kad svi polegaju, moram da ucim.

Sutra na nove radne zadatke. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Razgovori mama 01/21
24.1.2021 22:07:18   
emicaa
Ljiso aplauz 🤣

Gotov vikend,nekako mi prebrzo prodje.Sutra ujutru me nema,posle podne bi trebali logopedici ali jos je pitanje dal cemo stici na termin,jer i ujutru imamo termin.Ala sam sklopila recenicu svaka mi cas_t 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Razgovori mama 01/21
24.1.2021 22:12:04   
Ivanka 75
Emice, razumeli smo te iako se nismo sporazumeli 😂

Ljisho, aplaudiramo! 😊 Odmarajte mame dame... Laku noc... ❤️

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Razgovori mama 01/21
24.1.2021 22:42:00   
emicaa
Navece najbolje da ne pisem 😄 Uglavnom,ujutru imamo obaveze koje ne znam dal cemo zavrsiti do logopedice.A velika steta ako jednom preskocimo 🤦‍♀️

Laku noc

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here