|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
28.10.2010 10:58:46   
Jele
Kupili ove Urošu u Rumi, marka Falcotto by Naturino, 1900 dindži, kožne, anatomski uložak, boja još lepša uživo. Sad nam trebaju zimske postavljene

user posted image


(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Dečija obuća
28.10.2010 13:59:55   
liliana
Znate što me zanima:
Ovako: MM je rešio da Tini za rođus kupi malecke "Puma" patikice (da to obuje za žurkicu). Ona još ne hoda, a ne znam da lki one imaju anatomski  uložak-nisam ih videla izbliza-samo kroz izlog , jer  je radnja bila zatvorena. One su divne, mekane, ali me buni to sa loškom. Da li neko ima iskustva sa takvim i sličnim patikicama?


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Dečija obuća
5.11.2010 13:59:22   
Jele
Danas ćemo verovatno do Rume da vidimo ima li toplih, postavljenih čizama za Uroša, ne mogu da se porodim a da mi dete nema zimsku obuću.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Dečija obuća
5.11.2010 14:09:32   
Jeca*
moj Luka je imao 2 para tih nehodajućih puma patikica. One se pakuju onako u onaj providni valjak, kao pernica user posted image  ne treba ti nikakav uložak, one su baš za bebe koje ne hodaju ,jer su lagane i ne opterećuju im zglobove



user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Dečija obuća
5.11.2010 23:05:43   
Jele
Bili u Rumi u Naturinu i kupili Urošu zimske postavljene poluduboke cipele i čizme za gacanje po kiši i snegu. Oba artikla su Naturino, Rain step - vodonepropusna i košta svaki 2700 dinara. Obične cipele su im 1900 din, a zimska postavljena kolekcija je 2700 dinara. Cipele su mi super, a ćizme baš i ne, ali nije bilo izbora, pa smo kupili šta smo našli. Izgleda da su brojevi dobrano razabrani. Slikaću ih ovih dana i postaviti fotke da vidite. Inače, bila sam da vidim Cicibanove čizmice i 6000 dinara koštaju user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Dečija obuća
5.11.2010 23:14:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jele

Inače, bila sam da vidim Cicibanove čizmice i 6000 dinara koštaju user posted image

Svake godine su novi modeli toliko. Ali stari su jeftiniji, a razlikuju se samo boje.

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 281
   RE: Dečija obuća
5.11.2010 23:22:35   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Jele

Inače, bila sam da vidim Cicibanove čizmice i 6000 dinara koštaju user posted image

Svake godine su novi modeli toliko. Ali stari su jeftiniji, a razlikuju se samo boje.



I svake godine sve ruzniji modeli (bar za djevojcice). Ja Ciciban vise ne uzimam. Nisu toliko kvalitetne, a skupe.

Sad sam se primila na Bambi i Froddo. Trebalo bi ovih dana da uzmemo neke od njih, pa javljam iskustvo.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Dečija obuća
5.11.2010 23:25:13   
Anoniman
Ja ne znam da kupim Luki cipele ove godine. Ne znam ni sama u čemu je problem. Nemam živaca da se naganjam sa njim, neće da proba. Kupila sam mu kožne patike, i već vidim kako su sledeće čizme. 

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 283
   RE: Dečija obuća
5.11.2010 23:36:38   
Jele
I meni su Cicibanke čizme ružne, pa još i skupe... A ni ove što smo kupili mi nisu nešto, ali su bar upola jeftinije. Inače Cicibanove sandalice od letos su počele da mu se odlepljuju posle 2 nedelje, a platili smo ih 4700 dinara!!! Nosila sam da reklamiram pa su ih stvarno super popravili, ali ipak popravili!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Dečija obuća
5.11.2010 23:41:08   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Jele

Inače Cicibanove sandalice od letos su počele da mu se odlepljuju posle 2 nedelje, a platili smo ih 4700 dinara!!!


Ja joj kupila nekakve kao polusandale (45eura), nakon tri dana je donji dio cipelica (od gume) izgubio boju, pa je izgledala kao Pelikan gumica user posted image Naravno izgledale su kao da su stare tri mjeseca, a ne tri dana. user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Dečija obuća
5.11.2010 23:45:57   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: liliana

Znate što me zanima:
Ovako: MM je rešio da Tini za rođus kupi malecke "Puma" patikice (da to obuje za žurkicu). Ona još ne hoda, a ne znam da lki one imaju anatomski  uložak-nisam ih videla izbliza-samo kroz izlog , jer  je radnja bila zatvorena. One su divne, mekane, ali me buni to sa loškom. Da li neko ima iskustva sa takvim i sličnim patikicama?



Ne znam koji je model, ali m smo imali kao ove sa Jecine prve slike (samo roze). Nisu za prohodavanje. To su bas za bebe patikice.user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Dečija obuća
6.11.2010 0:06:53   
liliana
Hvala Jeco i Čupkice! Da, iste su, rekla bih , kao sa Jecine prve slike, samo što nisu bele, več roza.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Dečija obuća
6.11.2010 6:11:10   
Lu
IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Jele

Inače, bila sam da vidim Cicibanove čizmice i 6000 dinara koštaju user posted image

Svake godine su novi modeli toliko. Ali stari su jeftiniji, a razlikuju se samo boje.



I svake godine sve ruzniji modeli (bar za djevojcice). Ja Ciciban vise ne uzimam. Nisu toliko kvalitetne, a skupe.

Sad sam se primila na Bambi i Froddo. Trebalo bi ovih dana da uzmemo neke od njih, pa javljam iskustvo.


Ja se baš ne bi složila za ciuciban jer moje dijete nosi njihovu obuću od rođenja i sve mu je ostalo kao novo, eno složila sam u kutije u ormar...
U redu, one manje cipelice je i normalno da ostanu nove ali njemu će sada 4 godine i svaka obuća, čak i ova u kojoj se igra kod kuće, u vrtiću, papice za vrtić, ništa se nije odlijepilo, ostalo je istog oblika i nije se ni poderalo, znači vrijedi svaku paru!
Bambi je iste cijene kao i ciciban ako ne i malo skuplji, i froddo je tu negdje (bar kod nas u BIH) ali ne znam za njih kakve su kvalitete.
Imala sam par bambi obuće i sada sam mu uzela gležnjerice (na predhodnoj strani ima slika), za njih sve petuser posted image
Istina je da imaju I estetski ljepših modela.

Liliana, tvoja će Tina sada da napuni godinu znači počeće da hoda uskoro, razmisli malo da li njoj sad već treba prava obuća a ne te patikice za male bebe, kažem razmisliuser posted image
Što se tiče patika sportskih marki, adidas, nike i dr... nijedne nemaju anatomski uložak!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Dečija obuća
6.11.2010 6:47:03   
Lu
E još  nešto moram da kažemuser posted image
U patikama mi se djetetu ljeti nemoguće usmrde nogice dok u ciciban ili bambi ne, čak šta više bambi obuća ima neki lijep mirisuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Dečija obuća
10.11.2010 11:45:08   
Jele
Obećala sam slike cipela i čizmica što smo kupili Urošu, pa evo ih:

user posted image

zeza me slikomat, probaću jednu po jednu...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Dečija obuća
10.11.2010 11:52:56   
Jele
Ovo su čizmice, nisu mi lepe, ali su praktične, tople i vodonepropusne:

user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Dečija obuća
10.11.2010 12:01:09   
Jele
Cipelice iz drugog ugla, ABS đonovi user posted image

user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Dečija obuća
10.11.2010 12:04:42   
*Alexx*
Jele, odlične su! Vidim ja da ćemo za vikend u Rumu user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Dečija obuća
10.11.2010 12:10:03   
Jele
Gledaj da budu rainstep kolekcija, vodonepropusne, postavljene i stvarno tople. Ove cipelice imaš i u redovnoj glatkoj koži, svetlo plave, lepe, ali mi nismo našli broj. Zimska kolekcija košta 2700 dinara

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Dečija obuća
10.11.2010 12:57:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR


Ja se baš ne bi složila za ciuciban jer moje dijete nosi njihovu obuću od rođenja i sve mu je ostalo kao novo, eno složila sam u kutije u ormar...
U redu, one manje cipelice je i normalno da ostanu nove ali njemu će sada 4 godine i svaka obuća, čak i ova u kojoj se igra kod kuće, u vrtiću, papice za vrtić, ništa se nije odlijepilo, ostalo je istog oblika i nije se ni poderalo, znači vrijedi svaku paru!



Potpisujem.

Čak je jedne od sandalica nosio i u Dunav, i po suvom kad se osuše.

Jedino što se "podere" je vrh patofnica jer puzi u njima, ali ni one ne puknu, samo izgledaju nekako staro i poderano.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 295
   RE: Dečija obuća
28.11.2010 13:05:28   
Anoniman
Napokon smo kupili cipele (Pavle):

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 296
   RE: Dečija obuća
28.11.2010 19:06:21   
choopa choops
Ma ne znam. Mozda su samo za djevojcice takvog kvaliteta user posted image Svejedno ja ih (najvjerovatnijeuser posted image ) necu vise uzimat. user posted image

Inace ne najih Froddo i Bambi user posted image Ali smo zato kupili Chicco, super su. user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Dečija obuća
28.11.2010 20:05:23   
dunja RR

Jel Froddo ima u Beogradu?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Dečija obuća
28.11.2010 21:15:52   
Anoniman
http://www.pandaforkids.rs/veleprodaja.html
user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 299
   RE: Dečija obuća
28.11.2010 21:20:31   
dunja RR

hvala Ribizla user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Razbili ste živin toplomer!!!
Nije neobično da se dete poigra toplomerom, koji lako puca kada padne na tvrdu podlogu. Tu obično nastane panika ako se ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here