|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 17:09:45   
Anoniman
U pravu si gagana, al eto, makar mozemo da iznesemo razne stavove pa da zene same odluceuser posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 226
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 17:11:22   
gagana83
Bas tako user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 17:21:18   
upgrade011

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ma ok je Nedjo,oko ovoga se ni pedijatr,ni ortopedii ne slazu,pa kako bismo mi.




A ima li neceg oko cega se slazu user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 17:24:14   
red sonia
upgrade011
[/quote]

A ima li neceg oko cega se slazu user posted image
[/quote]

pa verovatno oko toga da nisu dovoljno placeni za posao koji obavljajuuser posted image user posted image

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 18:33:46   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

A ko ih "valja"u Srbiji? Mislim, ima li neka radnja u kojoj mogu da ih nađem, ili je po principu "gde naletim"?


Ako ih ima u Krusevcu,sigurno ih ima i u Bg-uuser posted image
Uvoznik je neka firma Panda iz Cacka.

Alexx,je l prohodao Andrej?

Ja se ne slazem da dete i u kuci treba biti u cipelicama.To znaci da bi dete trebalo biti po ceo dan u cipelama! Zamislite da su vama noge po ceo dan u cipelama!
A mislim i da nema potrebe za cipelicama cim stanu na noge.
Ja sam onda Uni trebala da kupim cipelice sa 6.5 meseci.Sve i da sam htela tada,verovatno ne bi  imao tako mali brojuser posted image



pst Alex imaš spisak prodavnica koje ih drže i Bg-u user posted image   KLIK

< Poruku je uredio Trcosava -- 10.9.2010 18:34:23 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 18:36:12   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Trcosava

pst Alex imaš spisak prodavnica koje ih drže i Bg-u user posted image   KLIK



Al su ovi razradili posao, sunce ti poljubim, svugde ih ima user posted image



_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 18:39:27   
Trcosava
user posted image Pa mnogo su slatke cipelice, videla ja jedne sandale za ja, ali se žmuu ne đaju (ode ja offtopic peeec peeeeeeec)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 18:41:00   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Trcosava

user posted image Pa mnogo su slatke cipelice, videla ja jedne sandale za ja, ali se žmuu ne đaju (ode ja offtopic peeec peeeeeeec)

Eh kad bih ja pitala žmua, on bi mi kupovao cipele za žene od 50 godina user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 19:33:07   
Lu
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Andrej je po kući do skoro hodao (prohodavao) bos, tek od skoro mu obuvam patofne jer je hladnije, a u čarapama se kliza po parketu. A pošto je odmah hteo da stoji i hoda i napolju - kupili smo mu i klasične cipele za napolje. Naravno da je bolje da što duže idu bosa, ali bosi ne mogu napolju, ni kada je hladno user posted image


Takođe i moj Roko, s tim da je on i napolju skoro cijelo ljeto bos po travi, pa gdje ću ga strpati u patike...ujela ga je jednom osica i to su sve nezgode user posted image
Slažem se da cipelice i papice (patofne) moraju da imaju čvrst oslonac oko zglobauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 21:50:19   
*Alexx*
Trcko, bez tebe nista user posted image Obicno tako pretrazim ceo sajt i ne nadjem ono sto mi je bilo ispred nosa.
Andrej je skoro pa sam prohodao. Po kuci uglavnom ide sam, s tim sto je i dalje nesiguran, pa ja optrcavam oko njega (u stvari, on je sam sebi siguran, nesigurna sam ja u njega user posted image ). Napolju obavezno trazi da se drzi za ruku, ali samo jednu. Uhvati moj prst i setamo, kao veliki.
On je bas aktivan, mi u kuci nemamo tepihe, vec samo parket, i u carapama se kliza. Morala sam da mu kupim patofne jer bi do sada razbio nos 20 puta. A mrzim ih. Noge mu se bas znoje (nezavisno od vrste obuce), i onda smrduckaju. A Ciciban patofne, Ciciban cipele... bas vodim racuna o njegovoj obuci. Ma nema pravila.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 21:52:18   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Takođe i moj Roko, s tim da je on i napolju skoro cijelo ljeto bos po travi, pa gdje ću ga strpati u patike...ujela ga je jednom osica i to su sve nezgode user posted image


Eh, da imam tvoju travu, ne bih ni ja obuvala ni patike, ni cipele Andreju. user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Dečija obuća
11.9.2010 11:53:46   
usamljena
Mi kupujemo Frodo obucu, na to smo prvo naleteli pa nam je tako i ostalo user posted image Una je jako brzo sa broja 18 presla na 20, e sad i mi moramo kupiti nesto toplije. Mi imamo jedan problemcic, vidim da ste pisali i o tome da ili ne obuca u kuci. Kod supruga su ravni tabani(ili kako se vec kaze), kod brata mu, mame, ... elem porodicnouser posted image Meni su isto tako rekli da user posted image vec kupujem cipelice sa nekim uloscima i da je stalno u tome! Kao sto neko rece, zamisli da smo mi celi dan u cipelama! Nisam za to. Drugi su mi opet rekli da je bolje da dete hoda u carapicama i meni se nekako vise svidja druga varijanta. Kod moje mame je citavo vreme bez cipela i njoj je draze, bar mi se cini. Podrzavam i misljenje da je cvrsca noga u cipelama ali eto ....



_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Dečija obuća
15.9.2010 16:32:29   
*Alexx*
Kopiram post iz teme o fizijatrima:
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Bili smo kod fizijatra na kontroli, pošto je Andrej prohodao, pa kao da ga pogledaju. Sve je OK, malo mu desno stopalo švrlja levo-desno Kažu da će se samo popraviti, samo mu treba kupiti cipelice koje su čvrste i zatvorene - a kako sad ide jesen, ionako ćemo kupiti takve. Bitno je da su visoke, do zgloba. Ne može da preporuči ni jedan brend (mi je pitali), ali Ciciban je generalno OK, Pavle i Pollino su OK, samo treba paziti na model.
Nova kontrola za tri-četiri meseca, kad bude stabilno hodao.




_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Dečija obuća
15.9.2010 16:58:34   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Jele

Priznajem, nisam iščitala celu temu, sram me bilo, ali me malo mrzi i boli glava. Dakle, čula sam da se u Rumi proizvode dečije cipelice za italijansko ili uopšte strano tržište (nisam baš sigurna) i da u okviru fabrike postoji radnja sa fabričkim cenama istih, ono do 2000 dinara maksimalno. E sad negde su naklapanja da su marke Naturino, da su super, ali nigde da čujem konkretnu informaciju... Jel' neka od vas iz Rume ili je možda kupovala te famozne cipele u Rumi, ili je to samo priča?
Mislim Ciciban su 5-6000, a ako mogu da kupim Naturino za 2000 rado ću to učiniti.



Jeste ovo sam i ja cula, ali nismo imali priliku da ih kupimo. Mada vidjela sam da imaju fenomenalnih modela. Obrati paznju na ebay na cjene.
Naturino

A sto se tice cipelice vs. bosi prilikom prohodavanja, ja sam misljenja da je svejedno user posted image Mislim Cigančići mali sigurno ne nose cipele sa visokim gleznjem, a svi super piče user posted image Sto se tice nas, L je bila malo bosa, malo u cipelicama, prohodala sa 11 i po mj., i bas je super stabilna. Nije do sada imala nikakav incident sa padanjem user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Dečija obuća
15.9.2010 17:23:03   
Anoniman
Jel ima Pavle cipela u NS? Gde?

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 240
   RE: Dečija obuća
15.9.2010 22:20:33   
Jele

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Jeste ovo sam i ja cula, ali nismo imali priliku da ih kupimo. Mada vidjela sam da imaju fenomenalnih modela. Obrati paznju na ebay na cjene.
Naturino


Jao, pogledala sam sajt, sviđaju mi se ludački ove:

user posted image

i ove sa krznom unutra:

user posted image


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Dečija obuća
15.9.2010 22:23:50   
Jele

IZVORNA PORUKA: Tash

Jel ima Pavle cipela u NS? Gde?


"VOZIĆ"
ul.Dunavska br.11.
NOVI SAD
tel.:+381 21 426-580

tako im stoji na sajtu... http://www.obucapavle.rs/Prodajna%20mesta.htm

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Dečija obuća
16.9.2010 1:03:39   
sonja021
jele, prve su preslatke!!! a u novom sadu ih i dalje nema, jel tako?
meni su i ove tako leeeepe
http://www.naturino.com/scarpe-bambino/nat-1996?func=detail&id=158
videla sam u cicibanu neke slicne ali su preko 5500. a za cipelice od prevrnute koze tolike nove mi je malo mnogo da dam.
da li se u Rumi mogu pronaci ovi modeli su na prodaju samo modeli iz predhodnih sezona?


< Poruku je uredio sonja021 -- 16.9.2010 1:07:21 >

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Dečija obuća
16.9.2010 9:36:47   
NadaR
Preslatke suuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu sonja021)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Dečija obuća
16.9.2010 11:17:29   
Jele

IZVORNA PORUKA: sonja021

jele, prve su preslatke!!! a u novom sadu ih i dalje nema, jel tako?
meni su i ove tako leeeepe
http://www.naturino.com/scarpe-bambino/nat-1996?func=detail&id=158
videla sam u cicibanu neke slicne ali su preko 5500. a za cipelice od prevrnute koze tolike nove mi je malo mnogo da dam.
da li se u Rumi mogu pronaci ovi modeli su na prodaju samo modeli iz predhodnih sezona?



Ja mislim da Naturino cipelice prodaju u Beba Kids-u Novom Sadu... Cenu ne znam, ali pretpostavljam da su skupe.. A što se Rume tiče, ja uopšte ne znam da li tamo stvarno prodaju Naturino cipelice, tako sam čula, a opet od nekog trećeg sam čula da prodaju neke Bambino, pa od nekog četvrtog nešto deseto, sve neka naklapanja... Moraću sama da odem tamo, mada ne znam gde tačno,ali Ruma nije velika, snaći ćemo se.

Slatke su mi te što si navela, ma kad bih mu našla tamo takve cipelice, baš bih bila sretna. I meni je 5500 za Ciciban stvarno puno, mislim da baš preteruju. Pogledaj i Polino cipelice, ima baš slatkih, imaju anatomski uložak, kožne su i mi smo letos platili poluduboke oko 3 ooo dinara.

(odgovor članu sonja021)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Dečija obuća
16.9.2010 11:32:56   
Jeca*
E ovako. Ubiću vas zbog Naturina jer od 10h sati pokušavam da saznam gde ih ima u BGu. Na pauzi sam išla do trga nikole pašića ali ta radnja više ne postoji. Onda sam našla u nekoj apoteci u svetozara markovića ali imaju mali izbor. Na kraju, saznala sam da ih ima u beba kids radnjama i da su malo skuplje nego u toj radnji u Rumi koja se nalazi u samom centru grada i koja proizvodi te cipelice po uzoru na italijanski brend. Evo da vidite i ovaj link: KLIK
Posle posla svracam u beba kids pa cu vam preneti utiske

ja sam se jako primila na ove, za mog Luku user posted image
user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Dečija obuća
16.9.2010 11:50:21   
viking
Jeco, zar nije Naturino u Delta City? To je baš preko puta Beba Kidsa, pored Telešopa, tačno kod pokretnih stepenica "za gore"...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Dečija obuća
16.9.2010 12:22:43   
Jeca*
e pa bravo..to mi je ostala sumnja user posted image  znači postoji ta radnja u DC? user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Dečija obuća
16.9.2010 12:28:19   
viking
Postoji, mi drugarici iz Zagreba stalno šaljemo cipele za njenu decu. Ona nam pošalje sliku, mi odštampamo i tako kupimo. Ja ću sigurno ići danas-sutra u DC, mogu da ti pogledam da li ima i da ti rezervišem broj koji ti treba (obično drže rezervaciju 24h)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Dečija obuća
16.9.2010 12:34:41   
Jeca*
Ti si genije!!!!
hajde ako možeš samo pogledaj imaju li ovaj model koji sam stavila gore. Vidim da je na sajtu naturina oznaka Nat. 1996 (Yellow Nabuk ankle boots).
Meni treba broj 25 ili 26, pa mi samo javi smsom ili na RR da li imaju taj broj i koja je cena. Srce si!!!! user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







“U životu najviše žalim što nisam rodila t...
Zatvorila sam oči i videla nas za 10 godina. Videla sam porodične odmore sa planinarenjem kroz kozje staze i igranje na ...
Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here