|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:51:34   
Anoniman
gagana, nema potrebe pre toga da joj obuvas cipeliceuser posted image
Jaooo pa tek sa kontam-o cemu ti razmisljas, pa daaalekooo je jos touser posted image

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:52:32   
Anoniman
Ako odete u Ciciban, obratite pažnju: Ima prošlogodišnjih modela za 4500din i ovogodišnjih od 6000-7500din, razlika je samo u boji. user posted image

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:53:10   
Dora
Kad dete stavljaš u dubak rizikuješ da kasnije prohoda i ne nauči da puzi, cipele mu nisu potrebne jer se nogama samo odguruje a ne korača. Puzanje je dobar put da dete prohoda jer jača kičmu i mišiće, a onda počne samo da se diže na noge hvatajući se za nameštaj, pa da se tako kreće dok se drži za ešto ili za tvoje ruke.E, onda tek idu cipele, kad samo počne da se podiže na noge. Dubak je glupost! U nekim zapadnim zemljama zakonom zabranjen.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:53:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ako odete u Ciciban, obratite pažnju: Ima prošlogodišnjih modela za 4500din i ovogodišnjih od 6000-7500din, razlika je samo u boji. user posted image


I za novosadjanke-nema samo jedan ciciban, i cene i modeli su razliciti, ne znam kakouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:53:43   
Anoniman
One sa 3 meseca razmišljaju o cipelama za prohodavanje. Blesave ste! user posted image  user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:54:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Kad dete stavljaš u dubak rizikuješ da kasnije prohoda i ne nauči da puzi, cipele mu nisu potrebne jer se nogama samo odguruje a ne korača. Puzanje je dobar put da dete prohoda jer jača kičmu i mišiće, a onda počne samo da se diže na noge hvatajući se za nameštaj, pa da se tako kreće dok se drži za ešto ili za tvoje ruke.E, onda tek idu cipele, kad samo počne da se podiže na noge. Dubak je glupost! U nekim zapadnim zemljama zakonom zabranjen.


Slazem se za dubak, ja se najezim kad ga vidim, al dobrouser posted image Ako vec odluci da stavi dete u dubak, mislim da je dobro da joj obuva cipele cisto zbog navikavanja na te cipele, posto je kod nas proces "prihvatanja" cipelica trajao dobrih mesec dana

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:54:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Kad dete stavljaš u dubak rizikuješ da kasnije prohoda i ne nauči da puzi, cipele mu nisu potrebne jer se nogama samo odguruje a ne korača. Puzanje je dobar put da dete prohoda jer jača kičmu i mišiće, a onda počne samo da se diže na noge hvatajući se za nameštaj, pa da se tako kreće dok se drži za ešto ili za tvoje ruke.E, onda tek idu cipele, kad samo počne da se podiže na noge. Dubak je glupost! U nekim zapadnim zemljama zakonom zabranjen.


Nemoj me nervirati pred spavanje, draga! user posted image NEMA PRAVILA! A ovo je tema o cipelama!

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:55:13   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Nedja

gagana, nema potrebe pre toga da joj obuvas cipeliceuser posted image
Jaooo pa tek sa kontam-o cemu ti razmisljas, pa daaalekooo je jos touser posted image


Ma izasla tema o cipelama pa mi palo na pametuser posted image
Ma nisam ni mislila da joj ih obujem pre,nego nisam znala da li kad je stavim u dubak ili tek kad prohoda.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 22:56:52   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

One sa 3 meseca razmišljaju o cipelama za prohodavanje. Blesave ste! user posted image  user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 23:00:10   
Dora
 
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Dora

Kad dete stavljaš u dubak rizikuješ da kasnije prohoda i ne nauči da puzi, cipele mu nisu potrebne jer se nogama samo odguruje a ne korača. Puzanje je dobar put da dete prohoda jer jača kičmu i mišiće, a onda počne samo da se diže na noge hvatajući se za nameštaj, pa da se tako kreće dok se drži za ešto ili za tvoje ruke.E, onda tek idu cipele, kad samo počne da se podiže na noge. Dubak je glupost! U nekim zapadnim zemljama zakonom zabranjen.


Nemoj me nervirati pred spavanje, draga! user posted image NEMA PRAVILA! A ovo je tema o cipelama!


user posted image pardon, molim, evo povlačim reč...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Dečije cipele
20.12.2009 23:05:59   
sneza24
Pa ja nesto razmisljam kako je dosla ova zima,hladno da mu kupim neke cipelice ili nesto slicno.
Obucem mu skafander koji mu je veliki pa mu nogice ne vire napolje ali ce jos malo da mu bude taman pa da se ne bi smrzle.
Inace imamo patikice koje nisu za prohodavanje ali su jako velike neznam da li ce to ikad da obuje.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Dečije cipele
21.12.2009 0:12:16   
Jeca*
Moj Luka je do prohodavanja imao 5-6 pari sto cipelica sto patikica koje su nehodajuce. Znaci prakticno im je mekan djon i vrlo su lagane. Postavila sam i neke slike, pogledaj mislim bas na pocetku ove teme. I meni je bilo logicno da zimi ima nesto na nogicama da ga greje

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Dečije cipele
21.12.2009 0:13:35   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

i ja sam htela ciciban ali tamo su tog tipa 6000, a ove su 3000 user posted image


Ako imaš Ciciban karticu i redovno kupuješ imaš popust, ja dobila 15%, malo li je?

sonja, moj Luka ima cipele i patofne 23, a čizme sam uzela 24, zbog termo čarapa.



user posted image  moj i tvoj sin nose isti broj cipela user posted image  Lukine čizme su 24, a ima i ciciban cipele i patofne, isto 24.

< Poruku je uredio Jeca RR -- 21.12.2009 0:14:14 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Dečije cipele
21.12.2009 9:02:24   
*Alexx*
Snežo, mi smo kupili Andreju jedan par nehodajućih poludubokih cipelica, iz istog razloga.

IZVORNA PORUKA: sneza24

Pa ja nesto razmisljam kako je dosla ova zima,hladno da mu kupim neke cipelice ili nesto slicno.
Obucem mu skafander koji mu je veliki pa mu nogice ne vire napolje ali ce jos malo da mu bude taman pa da se ne bi smrzle.
Inace imamo patikice koje nisu za prohodavanje ali su jako velike neznam da li ce to ikad da obuje.



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Dečije cipele
21.12.2009 9:49:45   
SUPER MAMA
Mi smo Moniki pre neki dan kupili cizmice u Alpini u Merkatoru verovali ili ne za 1990 din.Zaprepastila sam se kada sam videla, jer oni su jaaaako skupi ali slucajno aj da vidimo i u izlogu su bili kad pogledam cenu nisam mogla da verujem.Nisu bili na snizenju nego redovna cena.
I jos bolje je to sto su imali broj za nas 22 sada nosimo.unutar su oblozenim sa vunom ima malo krzno sa strane i su od materijala spolja koji neporopusta vodu.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Dečije cipele
21.12.2009 11:35:59   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Dora

Kad dete stavljaš u dubak rizikuješ da kasnije prohoda i ne nauči da puzi, cipele mu nisu potrebne jer se nogama samo odguruje a ne korača. Puzanje je dobar put da dete prohoda jer jača kičmu i mišiće, a onda počne samo da se diže na noge hvatajući se za nameštaj, pa da se tako kreće dok se drži za ešto ili za tvoje ruke.E, onda tek idu cipele, kad samo počne da se podiže na noge. Dubak je glupost! U nekim zapadnim zemljama zakonom zabranjen.


Mog Luku sam pocela da stavljam u dubak pre 7 meseci poceo je rano da puzi a i prohodao je sa 10 meseci samostalno, tako da moja iskustva sa dubkom nisu losa, prve cipelice je rano dobio jer je poceo da hoda pridrzavajuci se za stvari a samostalno sa 10 mesece, sad je nemoguc user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Dečije cipele
4.1.2010 13:31:50   
Flame
Evo da se i ja malo priključim temi.
Mi smo do sad promenili, verovali ili ne, baš punoooo nehodajućih cipelica i patikica, čini mi se oko 11 pari ( šta ću kad je devojka podobijala, a i mama i tata nisu odoleli). Bilo je tu raznih marki i proizvođača. I Monsoon, i Geox i Miniman, Nike, da ne nabrajam.
Međutim, prve prave cipelice kupili smo joj kad je imala nepunih 11 meseci. Do tada je po kući "hodala" bosa ili sa najmekšim patikicama koje je imala. Nikada je nismo stavljali u dubak. Ona je samo puzala i ustajala uz nameštaj. Još uvek puzi i pomalo hoda uz nameštaj ili pridržavanje. Još uvek se nije pustila. Ali, po preporuci je i ne forsiram na hodanje, jer će se sama pustiti i prohodati kada na to bude spremna.
Mi smo išli na vežbe u Sokobanjsku, i tamo su nam rekli da prvo nauči da puzi, pa da hoda na kolenima pa će sama i prohodati, tj. pustiti se, a najbolje bi bilo što kasnije, sa 15-16 meseci. E tamo smo dobili i preporuku da dubak ne koristimo, a i ja sam protiv istog, kao i da što više bude bosa, odnosno da ne žurimo sa kupovinom pravih cipelica, jer je najbolje da hod učvrsti na vlastitom stopalcu.
I sada je najčešće u kući bosa, a napolju ili u gostima nosi cipelice.  Kupili smo ih po preporučenom principu da budu veće za prst, mekane za hodanje, sa čvrtom petom.
I ni manje ni više kupili smo joj čak četiri para cipela odjednom! Oduševljeni smo kvalitetom i cenom, jer smo išli u fabriku i prošli mnooogooo jeftinije. Ciciban i Chico nisam ni htela da gledam, iz principa. Preskupe su, a ove su čini mi se i bolje, kvalitetnije i lepše. A da ne pričam da je to italijanska cipela, sa fenomenalnim dizajnom, kakav samo oni imaju.
I sada se samo modiramo, pa kombinujemo garderobicu i cipelice i boje, ma uživamo. A meračimo se da posle zime odemo opet u kupovinu cipelica za proleće/leto, takođe u istu radnju u sklopu fabrike u Rumu. Isplati se, jer i put, putarine i četiri para cipelica košta koliko i jedne kupljene u Beogradu.
Nešto od njihovih modela možete videti u B.K. radnji u DC, s tim što u fabričkoj radnji ima mnogooo veći izbor! ( Nadam se da nisam reklamirala.)


_____________________________

Isidora - Lolica 21.12.2008.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Dečije cipele
4.1.2010 13:42:04   
Anoniman
Ajte sad meni pomozite! David ima debele nogice. Dobili smo Pollino cizmice broj 18 ali ne mogu da mu ih navucem jer mu je rist debeo. mama mu je sad kupila bebeto m 22 broj, platila ih 50e, moze ih navuci, ali su mu prevelike. Nijedne nehodajuce ne moze da obuce od debljine, a smrznuce mu se nogice kada sutra krenemo na put...

(odgovor članu Flame)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Dečije cipele
4.1.2010 13:47:12   
*Alexx*
Ali on ne hoda još, Diabla? Kakve ima veze što su mu prevelike?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Dečije cipele
4.1.2010 13:49:12   
simke
Draga u cemu je problem kad ionako ne hodauser posted image Obujes mu dva para carapa i cipele,nece se smrznutiuser posted image
A jel ne mozes te cipele zameniti za manjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Dečije cipele
4.1.2010 14:12:38   
Lu
Ljudi jel moguće da djeci tako brzo raste nogicauser posted image
Čizme koje smo kupili prije manje od 3 mjeseca a u kojih je bez problema nazad stao moj prst,su mu sad knap,znači prsti do vrha,pa neće ni iz zime u njima moći izaći,isto tako i papice kućne i za vrtićuser posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Dečije cipele
4.1.2010 14:15:35   
Anoniman

Pa problem je sto samo velike moze i da obuce. One knap njemu ne moze. pa br 18 mu je veliki, ali ne moze da mu udje nogica nema sanse, jer mu je rist debeo i mesnatuser posted image Tako je i sa nehodaucim. Iako su velike, ne mozemo ih navuci.

IZVORNA PORUKA: simke

Draga u cemu je problem kad ionako ne hodauser posted image Obujes mu dva para carapa i cipele,nece se smrznutiuser posted image
A jel ne mozes te cipele zameniti za manjeuser posted image

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Dečije cipele
4.1.2010 14:16:42   
Anoniman
A ove bebetom sto mu je mama za Bozic kupila moze da navuce, samo sto su mu na izgled velike(22 broj). I to je jedino sto moze navuci

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Dečije cipele
4.1.2010 14:20:37   
Lu
Diabla,imala sam isti problem.
Moj Roko isto ima visok ris i moram da biram šire modele a dok je bio mali i nije hodao svi mali brojevi su bili nekako uski i nisam mogla da mu uguram nogicu,užas!
Uzimala sam veće brojeve i obuvala čarapice po potrebi(dok nije prohodao)
Sad mogu da mu proberem u cicibanu šire modele,za ostale proizvođače ne znam ali vjerojatno kvalitetniji moraju imati izbor širih i užih cipelica.
Moja rodica opet za malu jedva nađe obuću jer ima preusku nogicu i sve joj klapauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Dečije cipele
4.1.2010 18:43:01   
Jeca*
Moj sestric ima visok ris i iskljucivo mu kupuju obucu u geox-u

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here