|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečije cipele
4.1.2010 19:48:05   
cicko
Gde u N.Sadu ima Ciciban?


IZVORNA PORUKA: Nedja

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ako odete u Ciciban, obratite pažnju: Ima prošlogodišnjih modela za 4500din i ovogodišnjih od 6000-7500din, razlika je samo u boji. user posted image


I za novosadjanke-nema samo jedan ciciban, i cene i modeli su razliciti, ne znam kakouser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Dečije cipele
4.1.2010 21:26:22   
Anoniman
Ima u Merkatoru, ulaz sa bul.cara lazara, a ima njihove obude i u Dunavskoj, u onom pasazu gde je bio frizer Vojkan, mislim da je broj 13user posted image

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Dečije cipele
4.1.2010 21:31:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Diabla

A ove bebetom sto mu je mama za Bozic kupila moze da navuce, samo sto su mu na izgled velike(22 broj). I to je jedino sto moze navuci


Diabla, dok ne hoda nije problem. Anece biti ni kad prohoda-ni Nesa nema visok ris nego debeo i mesnat, i muku smo mucili, ali smo na kraju uzeli cipelice koje se skroz pertlaju, maltene od pocetka do kraja, i time ti odredjujes sirinu cipele, a duzina koja mu odgovara. Mi uzimamo samo ciciban, bas zbog toga sto sam samo kod njih nasla odgovarajuci model, i stvarno su mi ok.Dakle, ne moze da obuje nijedne koje sa navlace, koje su na cicak, cibzar i slicno-iskljucivo pertlauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Dečije cipele
4.1.2010 22:41:58   
cicko
Puno hvala!user posted image


IZVORNA PORUKA: Nedja

Ima u Merkatoru, ulaz sa bul.cara lazara, a ima njihove obude i u Dunavskoj, u onom pasazu gde je bio frizer Vojkan, mislim da je broj 13user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Dečije cipele
5.1.2010 0:06:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cicko

Gde u N.Sadu ima Ciciban?


IZVORNA PORUKA: Nedja

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ako odete u Ciciban, obratite pažnju: Ima prošlogodišnjih modela za 4500din i ovogodišnjih od 6000-7500din, razlika je samo u boji. user posted image


I za novosadjanke-nema samo jedan ciciban, i cene i modeli su razliciti, ne znam kakouser posted image




Imaš Cicibanove obuće i u Vrabcu na početku Dunavske, preko puta Lanterne.

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Dečije cipele
5.1.2010 0:08:42   
Anoniman
Pričate o visokom risu? Jeeeeeeeee, nisam usamljena u toj temi! user posted image

Ja Luki kupujem isključivo patofne na čičak, nikako na cipzar, cipzar ne može da zakopča. user posted image

Cipele, večito probamo 10 sati, nije ni čudo što ne voli da ide da kupuje cipele, jer retko koje može da obuje.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Dečije cipele
5.1.2010 0:14:11   
Anoniman
Nisi svakako sama, videla sam da ovde mnoge zene imaju taj problem sa decom, mada Nesa, kao sto sam rekla, nema visok nego debeo ris, sad kako je malo smrsao ris mu je normalan, a mislim da je tako i sa Davidom.
Kod Luke nije strasno, jel? Mislim, cim ne mora da nosi onu specijalnu obucu kao Mayin Maki

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Dečije cipele
5.1.2010 0:17:52   
Anoniman
Ortoped nije ništa spominjao. Vidiš, ortoped, kada li se ide kod njega na sledeću kontrolu??? user posted image To sam samo ja uočila da treba da mu biram obuću, jer u one koje se meni sviđaju, njegova noga ne ulazi. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Dečije cipele
5.1.2010 9:31:40   
Anoniman
Onda mozda i nema visok ris, mislim da bi ti svakako to rekao neko od dr.A mi jos nismo bili kod ortopeda uopste, niko mi nije za to rekao, jel to obavezan pregled?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Dečije cipele
5.1.2010 11:42:23   
Lu
IZVORNA PORUKA: Nedja

Nesa nema visok ris nego debeo i mesnat, i muku smo mucili, ali smo na kraju uzeli cipelice koje se skroz pertlaju, maltene od pocetka do kraja, i time ti odredjujes sirinu cipele, a duzina koja mu odgovara. Mi uzimamo samo ciciban, bas zbog toga sto sam samo kod njih nasla odgovarajuci model, i stvarno su mi ok.Dakle, ne moze da obuje nijedne koje sa navlace, koje su na cicak, cibzar i slicno-iskljucivo pertlauser posted image


Vidiš ja nisam razišljala na taj način...visok ili debeo i mesnatuser posted image
Sad kad razmislim i kod Roka je debeo i mesnat(nisam znala da su to dva različita pojma),uglavnom cijela nogica je debeljušksta a ris posebno i slažem se , i ja sključivo kupujem obuću na šnjiranje koja sa strane ima zip,podesim mu šnjire i to je to.
Jedino sam mu dosad kupovala patike na čičak ali od sad ću i njih na šnjiranje,jer se prednji dio toliko razvrati da čičak dođe do pola i ružno izgledauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Dečije cipele
5.1.2010 12:48:22   
Anoniman
Ja imam visok ris, i meni je problem naci sandale, a Davidu je kao sto Nedja kaze debeo i mesnat. ma on je sav mesnat, svake pantalonice mu dodju kao helanke, sve puca user posted image Ove cipelice sto je mama kupila su odlicne, jesu velike, ali navucicu mu carapa. One se vezu na pertle, a i sa strane ima patent, ali nista od toga.
Dusa me boli zbog onih Pollino cizmica, one imaju patent na sredini, ma preslatke su. user posted image Probacu da ih zamjenim negdje u neku radnju, a najgore je jer su u Bg kupljene.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Dečije cipele
5.1.2010 13:44:00   
Anoniman
Tako su meni objasnili lu, posto sam i ja prvo od strucnih prodavacica cipela iz nekog bebi butika dobila informaciju da Nesa ima jaaako visok ris i da moram da mu pravim posebnu obucu. Pa sam otisla kod doktorice, koja mi je rekla da ima debelo stopalo, i da ce to nestati vremenom-evo, vec polako nestaje kako je krenuo da trci. I mi sad imamo duboke patike sa cibzarom sa strane, a pertle su napred za podesavanje, i one su mi super, ali cicak nikad nismo mogli posto mu bude usko.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Dečije cipele
17.1.2010 12:26:50   
Anitaaa
Da ne čitam sad baš sve postove....
Sl.nedelje idem da kupim Mateji cipelice za prohodavanje i htela bih da mu kupim nešto zaista kvalitetno,pa me zanima gde je najbolje to nabavim?U beogradu..user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Dečije cipele
17.1.2010 13:21:04   
mihi
Chicco, Naturino u Delta citiju super su cipelice, Ciciban.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Dečije cipele
17.1.2010 13:45:08   
gagana83
Ja nisam imala pojma da su decije cipele toliko skupe,zgranula sam se kad sam videla.Ali naravno na cipelicama za klince ne treba stedeti!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Dečije cipele
17.1.2010 15:30:16   
Dora
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Da ne čitam sad baš sve postove....
Sl.nedelje idem da kupim Mateji cipelice za prohodavanje i htela bih da mu kupim nešto zaista kvalitetno,pa me zanima gde je najbolje to nabavim?U beogradu..user posted image



ja bih ti za prohodavanje preporučila ciciban jer su lagane, kožne, imaju tanak đon i posebno su dizajnirane za dete koje prohodava, sa svim onim ojačanjima da lepo drže nogu i zglobove. I tete koje prodaju te cipelice su obučene da ti pomognu oko modela i veličine.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Dečije cipele
17.1.2010 15:31:28   
Anitaaa
Hvala.Evo sad sam potražila na netu gde ima ciciban pa idem krajem sl nedelje da kupim.Ovo moje čudo hoće da je stalno na nogama cccccuser posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Dečije cipele
17.1.2010 15:36:12   
Dora
Ne znam koliko mu cipelice za prohodavanje trebaju tako rano, bolje je nek se diže na noge bos, to je zdravije. Cipelice ti trebaju kad krene da pravi prve korake.kad već bude mogao sam da ustaje dok se drži za nešto. Bolje ga forsiraj da puzi, tako jača kičmu i sve mišiće pa kad prohoda biće stabilniji.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Dečije cipele
17.1.2010 15:39:35   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Dora

Ne znam koliko mu cipelice za prohodavanje trebaju tako rano, bolje je nek se diže na noge bos, to je zdravije. Cipelice ti trebaju kad krene da pravi prve korake.kad već bude mogao sam da ustaje dok se drži za nešto. Bolje ga forsiraj da puzi, tako jača kičmu i sve mišiće pa kad prohoda biće stabilniji.


user posted image

a ako vec instistiras na cipelama, preporucujem Baby Chic u Baba Visnjinoj. Imaju i sajt pa pogledaj. Njihove cipelice izgledaju kao da su za nehodanje, a ustvari su za prohodavanje. Meke, savitljive...fenomenalno. A fizijatar iz instituta za majku i dete je rekla da su sjajne, tako da je preporuka proverena. A onda savetujem ciciban, ali to kad vec bude bas hodao. Sad je snizenje u cicibanu, koliko znam, pa eto cisto pogledaj

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Dečije cipele
17.1.2010 15:59:21   
Anitaaa
Pa on već puzi 2 nedelje a sam se diže jednom rukom.Kad se pusti može da stoji 10 ak sekundi pa rekoh ne volim da je bos,strah me da ne zaglavi sa ravnim tabanima ko ja

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Dečije cipele
17.1.2010 16:14:57   
gagins
Evo nas slucaj,cerka takodje ima visok ris tako da imamo problem kod kupovine obuce.Prve cipelice koje smo koristili su Pavle,pa Ciciban i Polino,to su tri marke sa kojima nema problema jer su takvi kalupi da i deca sa visokim risom mogu da nose.Ortoped nam je savetovao ortopedske cipelice tako da kupimo dva puta godisnje i te,a njegov savet je da se dete,narocito leti pusta da trci boso po travi i da je to najbolje za nozicu.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Dečije cipele
17.1.2010 16:31:58   
JULIE
I ja mikiju kupujem ciciban ili polino jer ima visok ris,one mu jedino odgovaraju

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Dečije cipele
17.1.2010 20:51:24   
marince1
Ja sam googlala i nista ne nadjoh user posted image

Ako neko zna,neka stavi neki link user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Dečije cipele
17.1.2010 22:21:49   
gagana83
Obucapavle-KLIK
Ciciban-KLIK
Pollino-KLIK


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Dečije cipele
18.1.2010 8:01:39   
Jeca*
PEDIPED

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here