|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
27.10.2012 23:25:30   
magnetic
Ne mogu da pogledam slikeuser posted image ,a sajt cu posetiti vec sutrauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Dve_srece_najvece_)
Direktna veza do poruke: 1426
   RE: Dečija obuća
27.10.2012 23:46:16   
Dve_srece_najvece_
IZVORNA PORUKA: magnetic

Ne mogu da pogledam slikeuser posted image ,a sajt cu poset_iti vec sutrauser posted image



Sad vidim da vise nema slika na linkovima koje sam stavila....evo ponovo cu user posted image

Cizmice

user posted image

Cipelice

user posted image

A ove smo kupili prosle godine na istoj tezgi na buvljaku, cizmice su prakticno ostale nove....a cipelicama smo dusu izvadili...nisu vishe lepe, ali su citave....i sto je najbolje, ne propustaju vodu user posted image

user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: Dečija obuća
27.10.2012 23:48:02   
magnetic
Stvarno su preslatkeuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Dve_srece_najvece_)
Direktna veza do poruke: 1428
   RE: Dečija obuća
29.10.2012 13:33:13   
tijatija
Dali ste vi vasoj deci Martingo uzrasta oko 11-12 mes, kupovali i pape i cipelice? Nesto mi je mnogo da dajem 50e za cipele pa 20-25e za pape. a nosice 3 meseca. Jedino sam u dilemi jer ide u vrtic, pa ako nekupim pape da bude ceo dan u cipelicama? Neznam dali je to pametno? Ona jos nehoda samostalno ali uz stvari ide i puzi po citav dan.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 1429
   RE: Dečija obuća
29.10.2012 15:30:27   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: tijatija

Dali ste vi vasoj deci Martingo uzrasta oko 11-12 mes, kupovali i pape i cipelice? Nesto mi je mnogo da dajem 50e za cipele pa 20-25e za pape. a nosice 3 meseca. Jedino sam u dilemi jer ide u vrtic, pa ako nekupim pape da bude ceo dan u cipelicama? Neznam dali je to pametno? Ona jos nehoda samostalno ali uz stvari ide i puzi po citav dan.


Da je Nevena krenula tad u vrtić kupila bih i jedno i drugo, patofne za vrtić, cipele za napolje a po kući bosa, to je naš raspored. Više para sam dala za patofne jer sam gledala da budu što kvalitetnije pošto je u njima po 10 sati svaki dan A u cipelama ni pola od toga.

(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 1430
   RE: Dečija obuća
29.10.2012 15:41:48   
magnetic
Ja cu svom detetu kupiti samo dobre,kvalitetne cipele.Gde moze bice bosa,a gde ne moze nosice cipelice za prohodavanje.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1431
   RE: Dečija obuća
29.10.2012 21:29:31   
tijatija
Evo vratih se iz trgovine, naravno Marti nisam uzela nista ali sam Neveni uzela neke Cizmice Pavle. Do sad nisam kupovala njihove proizvode nadam se da se necu razocarati jer sam ih platila 54e.A sutra cu Marti da uzmem neke cipelice ali plitke isto sam smeknula Pavle 33e su i ciciban patofne imaju neke nove sa gumom na spicu, to mi se svidja jer ona stalno puzi.
Dali je neka mama do sad uzimala Pavle cobucu. Ja jedino imam iskustvo sa ciciban i chicco.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 1432
   RE: Dečija obuća
29.10.2012 21:35:39   
Anoniman
Dve sreće, gde si kupila čizmice? Odlične su, daj link pliz!

(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 1433
   RE: Dečija obuća
29.10.2012 21:46:30   
liliana
Tijatija , Tinine prethodne cipelice bile su "Pavle" i stvarno sam bila zadovoljna. Imaju čak i onaj uložak na peti, što većina cipelica nema. Zaista su divne, mekane i udobne, a prave se u Srbiji.
Iskreno se nadam da češ bit zadovoljna user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1434
   RE: Dečija obuća
29.10.2012 21:48:05   
Anoniman
Mi imamo čizme Pavle i patofne Pavle i zadovoljni smo.

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 1435
   RE: Dečija obuća
29.10.2012 21:58:03   
Olga75
ja sam M kupila divnu obucu u Boreliju , pogledajte tamo , kozna je a nije ni skupa

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1436
   RE: Dečija obuća
29.10.2012 22:51:27   
magnetic
Mi smo prosle godine Dunji kupili Pavle cipele i jako sam bila zadovoljna

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1437
   RE: Dečija obuća
29.10.2012 23:46:46   
Dve_srece_najvece_

IZVORNA PORUKA: Trt Milojka

Dve sreće, gde si kupila čizmice? Odlične su, daj link pliz!



Kupila sam ih na Subotickom buvljaku, na jednoj tezgi, tako da nemam link user posted image user posted image

I mi smo do sada kupovali pavle obucu i bili prezadovoljni, al posto sam nasla jednako kvalitetnu,a jeftiniju obucu, prestali smo da kupujemo pavle...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1438
   RE: Dečija obuća
30.10.2012 7:49:34   
tijatija
Znam za buvljak i ja sam rodom iz SU user posted image . Ovde na pijaci cipelice npr za Martu nemas ispod 25 user posted image a dodas samo 5 e kupis u prodavnoici. Tako da za decu nekupujem nista na pijaci bas jer je ista cena cak i nesto skuplje kao u prodavnici. A bas mi hvali buvljak cyti user posted image user posted image , uvek sam znala nesto da procunjam user posted image

(odgovor članu Dve_srece_najvece_)
Direktna veza do poruke: 1439
   RE: Dečija obuća
30.10.2012 8:31:04   
Anoniman
Nina ima dosta obuće iz Engleske, a ovde smo joj kupovali Pavle, Frodo, Ciciban - kako kad. Ipak, prošle godine kupila sam joj iz čiste nevezuše neke čizmice kod Kineza, da mlati po blatu, skoro su iste kao one koje je Dve sreće postavila. Imaju čak i anatomski uložak, postavljene su, i mislim i da nisu kineske već neke pokupljene sa carine, jer naši Kinezi drže i ariljski pamuk i konfekciju iz Rume. Elem, te čizmice koje sam platila 1300 din si ODLIČNE! Nigde se raspale, nigde okrznute, tople, krzno unutra. Dušu im je Nina vadila po kojekakvim kijametima od vremena a one ništa. Nameravam da joj kupim i ove godine tako neke, imaju i sada da se kupe. Dala sam za Pavle čizmice oko 4000, a verujte mi da ove kineske ništa lošije nisu.

< Poruku je uredio Trt Milojka -- 30.10.2012 8:32:20 >

(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 1440
   RE: Dečija obuća
30.10.2012 8:38:20   
tijatija
I ove cipelice sto sam gledala na pijaci su imale ulozak ,I videla sam na pijaci iste gumene cizme sto smo kupili prosle godine u polinu, ali intenticne samo sto je drugaciji ulozak bio , i na ovima je pisalo sa strane polino user posted image E tu sam se vec izgubila.U polino platili 25e a na pijaci 13 user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1441
   RE: Dečija obuća
30.10.2012 8:42:40   
Anoniman
Ima recimo tih cipela "sa greškom" koje neko valja ispod tezge. Recimo, cipele Fagotino koje se proizvode u Rumi i rade se za Italijansko tržište verovatno koštaju Boga oca para, a ako imaš štelu pa odeš u fabriku - kupiš cipele "sa greškom" za 1000, 1500 dinara. Pri tome je greška malo lepka što viri na spoju što možeš sam da skineš krpicom ili čime god. Nina ima jedne kupljene tamo, kobajagi imaju grešku ali ja je nisam našla, iskreno. Poluduboke su cipele za jesen, kožne, a mislimda su plaćene oko 1500 dinara.
Imaš likove sigurno koji valjaju te "grešne" user posted image čizme po pijacama, zato su i jeftinije a u suštini su ok.
Svega ima na pijaci a i kod Kineza. Ja sam kod Kineza našla odlične pamučne pidžame iz Arilja, prema tome...

< Poruku je uredio Trt Milojka -- 30.10.2012 8:44:39 >

(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 1442
   RE: Dečija obuća
8.11.2012 0:01:27   
Sanchy
Samo da pitam da li neko zna gde da kupim baletankice ili sandalice svecanije za devojcicu ...svuda su ubacili zimsku obucu,ostace mi bratanica bosa za rodjendan,nista ne mogu da nadjemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: Dečija obuća
8.11.2012 0:14:52   
crazymama

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Samo da pitam da li neko zna gde da kupim baletankice ili sandalice svecanije za devojcicu ...svuda su ubacili zimsku obucu,ostace mi bratanica bosa za rodjendan,nista ne mogu da nadjemuser posted image



trazis hodajuce ili nehodajuce?

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: Dečija obuća
8.11.2012 0:17:22   
lesica
Ne znam kolika ti je bratanica ali možeš u zari da pogledaš.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: Dečija obuća
8.11.2012 0:32:15   
Sanchy
Treba mi broj dvadeset ,hodajuce,nema u Zari,,imaju ali velikeuser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1446
   RE: Dečija obuća
8.11.2012 0:57:34   
crazymama
ne znam kakve si zamislila, ali meni su se ove bas svidele KLIK

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1447
   RE: Dečija obuća
8.11.2012 9:32:39   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Samo da pitam da li neko zna gde da kupim baletankice ili sandalice svecanije za devojcicu ...svuda su ubacili zimsku obucu,ostace mi bratanica bosa za rodjendan,nista ne mogu da nadjemuser posted image


U Baldinu

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1448
   RE: Dečija obuća
8.11.2012 11:42:38   
Sanchy
CM vise kao baletankica ,haljinica je bas svecana a jos mi i odredjena boja treba ..user posted image ,,,oni su iz CG pa kao ovde cu lakse naci kad ono user posted image Marija.. tamo nisam gledala vidim imaju radnju negde u Jurija Gagarina,videcu,,,hvala

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 1449
   RE: Dečija obuća
8.11.2012 12:29:54   
MarijaBg
http://media.baldino.rs/401-3.jpg Ako pokaze sliku uopste user posted image
Mi smo kod njih za rodjendan kupili ovakve, ali bez srca, krem-sjajne, prelepe, za neke male pare (manje od 2000)

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here