|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
8.11.2012 15:16:59   
Anoniman
Sanchy ako imas fb profil, posalji poziv za prijateljstvo onim zenama sto donose robu iz madjarske, ja sam uni narucila prelepe svecane baletankice za prvi rodj , bile su oko 15oo din

evo u desnom uglu imas baletankice, ako prikazu sliku uopste... http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=170587969745714&set=a.121699994634512.19128.100003835368914&type=1&theater

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 1451
   RE: Dečija obuća
11.11.2012 23:11:45   
Sesilija 83
Mi smo kupili prve hodajuce cipelice i patofnice Cicibanuser posted image ,isti br 18 samo sto su naravno patofne od platna i nekako uspe da ih izuje...ali super stoji i hoda i u njima i u cipelicama,ja joj u toku dana stalno menjam otprilike po par sati u jednim pa u drugim a pustim je i bosa da malo hoda,,,

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 1452
   RE: Dečija obuća
24.11.2012 20:55:39   
Goran...
Preporuka za sve koji traže kvalitetnu i udobu obuću za decu ---->user posted image

Za reklame se obratite Dunji RR na pp

< Poruku je uredio Lu RR -- 24.11.2012 21:25:46 >

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 1453
   RE: Dečija obuća
20.1.2013 17:59:52   
Mariya
Ima li neko iskustva sa Deichmannovim cipelama za decu?

(odgovor članu Goran...)
Direktna veza do poruke: 1454
   RE: Dečija obuća
22.1.2013 11:50:17   
Mizzy
Maryia, ja sam mojoj cerki uzela cizmice za sneg. Nesto nisam bila odusevljena, ali sneg je pao, a ona nije imala cizmice. Moram da kazem da sam zadovoljna, za taj novac. Ne propustaju vodu, tople su. Mada, ona ipak nije u njima svaki dan, vec samo kada izlazi na sneg ili kada je mokro, provede u njima sat-dva.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1455
   RE: Dečija obuća
22.1.2013 13:26:51   
mala_koala
Ni ja nisam zadovoljna Deichmannovim cipelama. Kupila sam tasi dvoje patofnica i dvoje cizmica. Jedne patofnice su dobre, druge su se raspale posle prvog pranja. Sto se tice cizmica i jedne i druge su "dobre za te novce" ali u ovm jednim je falio jedan ulozak.... Sve u svemu do sad mi se najbolje pokazala Naturno obuca, kad gledam odnos cena-kvalitet.

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 1456
   RE: Dečija obuća
22.1.2013 13:31:33   
lanajelena
Ja sam bas zadovoljna Deichmanom(za sada),zimske cizme za D za 1350din su skroz extra,nepromocive,udobne,L sam uzela one fensi cizmice nisu za vlazno vreme ali sam bas zadovoljna sto se tice zepica isto sam tamo uzela muske nisu neki kvalitet ali za 500din neka ih nosi tri meseca me happy a Lani uvek uzmem baletankice za vrtic,isto odlicne ali su bile malo skuplje

(odgovor članu mala_koala)
Direktna veza do poruke: 1457
   RE: Dečija obuća
22.1.2013 13:34:24   
Modessty
ja nikad ništa nisam našla za Dnaila u Dajhmanu sem patofnica Cars koje smo morali da kupimo jer bez njih nije hteo da izadje iz radnje user posted image sva sreća pa su imali broj za njega
Inače nikad nisam našla odgovarajući broj i model. Ili su mu tesne ili ako su dužinski dobre onda su široke i sve tako

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1458
   RE: Dečija obuća
22.1.2013 13:47:32   
jance
koje brojeve muskih zepica imaju? jesu na cicak ili ima i na cibzar mozda? mi dobili od necake iz austrije iz H&Ma zepice sa cickom i stalno mu se izuvaju, ja vec polako odustajem da mu ih obuvam i opet je u onim carapicama neklizajucim

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1459
   RE: Dečija obuća
22.2.2013 11:55:05   
Shishica
user posted image
user posted image
user posted image

Cena je od 27-30 3400,00 a od 31-35 je 3800,00! Za cvetne i sa srcima, a za roze od veličine 27-30 3400,00 a od 31-37 je 3800,00.

Lice: veštački materijal
Postava: prirodna koža sa anatomskim uloškom

Ja bi i meni kupila user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1460
   RE: Dečija obuća
6.3.2013 19:22:56   
Sanchy
Jedno pitanjce mom bebcu je duzina stopala 11cm e sad na sajtu planete sport toj duzini odgovara broj 21user posted image ,,da nije to malo velikouser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 1461
   RE: Dečija obuća
6.3.2013 19:30:18   
Dada81
To bi definitivno trebala utvrditi sa nekim ko je kupovao istu marku..Nezgodno je tako za decu na nevidjeno,jer svi su kalupi razliciti,ja sam kumi slala u inostranstvo kompletan otisak Davidovog stopala,stavim mu nogicu na papir i iscrtamo i super velicina bilauser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1462
   RE: Dečija obuća
6.3.2013 19:41:18   
Sanchy
Cisto me zanimalo ako je duzina stopala 11cm kom broju bi to odgovaralo ,ne vezano za planetu sport..

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 1463
   RE: Dečija obuća
6.3.2013 19:52:53   
Dada81
Znam, to jeste,ali eto ja nisam merila i zbog sirine njegovih tabana(na tatu)samo iscrtavala,ima jako siroke tabane,pa mi ni uzak kalup detetu ne bi odgovarao. A,Sanchy ,ako bi uzimala nesto platneno sto bi mogao nositi i za dva-tri meseca a ne odmah,neces pogresiti sa 21 velicinom,neverovatno je kako im nozice brzo rastu.Nadam se da sam ti bar malo pomoglauser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1464
   RE: Dečija obuća
7.3.2013 9:12:39   
Snelle
Sanchy, a zašto bi detetu od osam meseci uzimala hodajuće cipelice? Verujem da još uvek nije prohodao? A do tada deca treba da koriste isključivo nehodajuće cipelice.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 1465
   RE: Dečija obuća
7.3.2013 10:17:31   
cockic
ja sam se sa sinom zeznula i kupila kad je imao 8 meseci nije ih nosio ni 3 puta,ali zato je lena nosilauser posted image tako da definitivno lena nosi pekijeve,evo sad druge sam joj obula njegove i ok su.njoj za nekih mesec dana uzimam otvorene sandale.tj one ko cipele.

a na leto bi joj uzela grubin skroz otvorene,peki ih je imao proslo leto i super suuser posted image planiram grubin i pekiju opet.

a imamo za jesen isto nove peki ih nije nosio ja ih rano kupila i njemu omalele.tako da je cekaju skroz nove cipele veci je kalup mislim da je 22 ali odgovara 23 tako da ce imati njih da nosi.to su markos te vece.inace sve ostale su baldino,sandale prve baldino i proslogodisnje grubin.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1466
   RE: Dečija obuća
7.3.2013 10:40:40   
minna

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Jedno pitanjce mom bebcu je duzina stopala 11cm e sad na sajtu planete sport toj duzini odgovara broj 21user posted image ,,da nije to malo velikouser posted image


Sanchy, imas i ovu TEMU pa pogledaj

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1467
   RE: Dečija obuća
7.3.2013 19:28:13   
Sanchy
Hvala Minna ipak je 11cm velicina 18 a on ima tek devet meseci ,bas mi se cini da mu je dugacko stopalouser posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 1468
   RE: Dečija obuća
7.3.2013 21:19:51   
cani
Nama su prve cipelice sa 9-10 meseci bile broj 21 tako da nije to nista neobicno...Sad sa 21 mesec nosi 24/25.

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1469
   RE: Dečija obuća
7.3.2013 22:23:53   
Ana RR
Sanchy, ako ti je za utehu, moj Marko nikada nije nosio nehodajuće cipelice zato što nije bilo veličine za njega. Ja sam mu poručivala poofnice i njih je nosio sve dok nije prohodao, tada sam mu kupila cipelice.

Sad ima 19 meseci i nosi broj 25.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 1470
   RE: Dečija obuća
21.3.2013 12:43:28   
lanajelena
Juce smo se mm i ja raspravljali u radnji za Lanine patike,sta bi vi uradile cena je ista i za neke markirane patike i za patike koje su Disney malo kicaste ne mnogo a koje svetle i jako se Lani dopadaju,da li kupiti ono sto se njoj svidja iako je malo kicasto ili kupiti patike u trendu user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1471
   RE: Dečija obuća
21.3.2013 12:52:00   
Ana RR
Ja bih kupila ono što se njoj sviđa, pod uslovom da je ok kvalitet, naravno. Ako se detetu dopadaju pa neka ih nosi, zašto da ne.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1472
   RE: Dečija obuća
21.3.2013 14:40:23   
Leax
lanajelena i ja se slazem sa Anom ako je kvalitet ok onda te po cerkinom izboru user posted image i mojoj dusici sam dok je bila mala i u fazonu sljokica i leptirica prepustala da izabere po svom obucu a ona je bila onda presrecna i ponosna user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1473
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 12:12:46   
Mizzy
Jel bio neko skoro u Rumi, ili planira?

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 1474
   RE: Dečija obuća
27.3.2013 19:33:27   
Sanchy
Imam jedno pitanje,da li mogu bebi da kupim patofne ciciban ili tako neke i cipelice za prohodavanje a on jos uvek ne ustaje na noge?Medjutim moji ga cesto stavljaju da stoji a i ja ponekad pa ne znam da li je bas sigurno da stoji u onim nehodajucim patofnicama i cipelicamauser posted image ,,,nisam se nesto informisala o ovome ...i sta mislite o Baldini cipelicama?Gledala sam njihove modele na sajtu i bas mi se dopadaju...

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 1475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
OŠ "Dr Dragan Hercog": Škola u koj...
Ne, ovde nema učionica i đačkih klupa. I to sa valjanim razlogom.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here