|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
16.4.2021 11:19:03   
vonavoj
Maraj,ako ima osip znaci da je prosla viroza...3 dana temp i osip,uglavnom je virus.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Razgovori mama 04/20
16.4.2021 12:21:13   
Maraj
Von a jelntaj osip od virusa svrbi? Nju svrbi po guzi. Bas ga je rascesala. Po nogama su samo tackice, a po guzi... sve se nadulo id cesanja

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Razgovori mama 04/20
16.4.2021 14:57:43   
Duškić
Hoce osip od temperature.
Gde ste drage mame. Ja jurcala po gradu, sad dodjoh u stan.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Razgovori mama 04/20
16.4.2021 15:00:19   
pari
Da, osim može od virusa...T je imala par puta... E sad, da li svrbi, ne znam.


Petak je pa se radujem vikendu.
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Razgovori mama 04/20
16.4.2021 15:26:53   
Tiziana
Petak!!
Ja sam morala danas do kancelarije da iskopam neke stare fajlove pa trk nazad da nastavim sa poslom.
Pokusavam da privedem radni dan kraju,ali mi se ne da, po obicaju petak je najgori dan jer se svi u poslednji trenutak sete sta su trebali da urade. A vec sam mislima u vikendu.

Ko izmisli da mora da se radi i zaradi user posted image

Sledece nedelje i starjie dete krece u skolu, menjamo opet ritam, ali nema veze, samo neka idu..Ja se stvarno nadam da ce od septmebra da idu potpuno normalno. Ne znam da li su npr djaci prvaci uopste skontali da su krenuli u skolu i koliko se sa njima radi. Sve mi je nekako polu rekreativno i svedeno na neki minimum, pogotovu u nizim razredima, ne smem ni da pomislim kako ce ta deca da se snadju od 5. kad krenu nastavnici da ih razvlace..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Razgovori mama 04/20
16.4.2021 16:24:34   
Ivanka 75
Masem, tu sam... Nisam tu ❤️❤️❤️


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Razgovori mama 04/20
16.4.2021 16:59:45   
Maraj
Ja padoh s nogu. Bile smo kod dr. Pre toga opet u laboratoriji. Zvi nas da nesto kije u redu sa uzorkom. Pa je opet bockali. Sva sreca ona je super saradljiva. Dr kaze virususer posted image ona danas 4.dan ima T 38.3 ili sa 4.
Postavila sam sliku njene krvne s. U temi prva bebina krvna slika. Nema gde drugde... pa virniteuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Razgovori mama 04/20
16.4.2021 19:30:28   
ivaMark
Pozdravcic i od nas...mene nema mesecima ali redovno vas citam.


Kod mene nista posebno, deca idu u skolu, mm radi, klasika-od ponedeljka do petka sam sama sa njih dvoje..stiglo nam je prolece. Poslednje nedelje u Aprilu J i L imaju raspust.


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Razgovori mama 04/20
16.4.2021 19:59:05   
flamingos
Maraj,duša mila.Bravo za saradnju.Hajd da budete dobro.Pari,hvala na pitanju.Nisam baš najbolje.Ali,pročiće.Videćemo šta kažu analize,pa da znam šta i kako dalje.Da mogu da funkcionišem.Kod mene se sve nakupilo.Iva,drago mi je da si se javila.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Razgovori mama 04/20
16.4.2021 20:26:04   
pari
Flamingos, drži se...uglavnom su sve to brige...pogotovo kažu za leđa kada bole da to znači da brige nosiš na leđima ...

Svima nam se negde skuplja...
Mi bili napolju u pauzi. Završili sa časovima, imamo još domaćeg ali je ok pošto je vikend krenuo. Još da dođe mm i super.
Ja umesila hleb. Napravila i neki slatkiš od čokolade. Mogla bih da probam panakotu da napravim, imam neki recept. 
Von, hoćeš ići po baku sutra?Maraj, drži se!Ivanka, jesi završila?
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Razgovori mama 04/20
16.4.2021 20:40:32   
Ivanka 75
Dobro vece. Zavrsih malopre, i samo se  prebacih sa jedne stolice na drugu 🙄


Pari, nikad nisam pravila panakotu. Flam, utopli se, bice bolje. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Razgovori mama 04/20
16.4.2021 21:24:36   
vonavoj
Flam,sta se desava? Kakve analize cekas?

Ne idemo,cule smo se danas,i pricala sam sa dr..hoce da ostane jos..izdrzace.Nosim joj hranu,so,sve joj je neslano😂😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Razgovori mama 04/20
16.4.2021 22:15:35   
dddaca
Ponesi ti njoj televizor ili tablet, da ima kako da prekrati vreme user posted image

Maraj, kako ste? Pogledaj poruke

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Razgovori mama 04/20
16.4.2021 23:37:20   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Flam,sta se desava? Kakve analize cekas?

Ne idemo,cule smo se danas,i pricala sam sa dr..hoce da ostane jos..izdrzace.Nosim joj hranu,so,sve joj je neslano😂😂
Krv,mokraća,stolica(stolica zbog problema sa hemoroidima.Bila sam i kod hirurga,pre izvesnog vremena.Spoljašnji su u pitanju).Idem i kod ginekologa 26.aprila,da uradim sve(ultra zvuk,papa itd).Sve ti je kod mene-trenutno sam ukočena,oticale mi i ruke ovih dana.Imam i blege vrtoglavice(to mi je zbog fibroze mišića,okoštavanja vratnog del).Imam peoblema i sa kičmom.Da uradim sve analize,pa da vidi moja doktorka gde da me šalje.Dala mi je lekove protiv bolova i gel da mažem.Godine...Kad na sve to dodam migrenu...Von,Pari,Ivanka i svi ostali koji pitate-hvala.Ne da se vaš Flamingoss.Odoh u krevet.Laku noć želim svima.A da,Von,neka ostane baka,izdržaće.Maraj,nadam se sa ste dobro.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 0:06:03   
Ivanka 75
Von, tvoja baka je pravi Bear Gryls 🐻😘 (valjda sam dobro napisala, mrzi me da trazim)


Opstanak i ostanak do kraja u svim uslovima. Skidam kapu 👍

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 7:17:38   
jess021
Jutro mame, sinoc sam zaspala u 21h. Toliko sam bila umorna, da sam se komirala.


Maraj, malo su deca danas? 
Flam, nadam se da si bolje. 
Von, zao mi je zbog bake, bas bez veze sto je tako. Koliko ce jos ostati? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 8:22:37   
Maraj
Jutro mame.
Hvala daco. Videla sam user posted image
Flam bas te svasta snaslouser posted image koliko godina imas? Mada ja sam nacela kicmu od trudnoce...cini mi se da retko koja zena nema problema sa kicmom,a da je radjala. Al tebe i ovo ostalo snaslo...
Jess jesi li se bar naspavala, nije te macka budila. Joj sto moja S voli macke. Ne znam na koga je. Na ulici kada je vidi hoce iz koze da iskoci a ja joj ne dam da dira ove ulicne mace. Samo kada odemo na selo...dam joj te mace da dira. Pa toliko ljubavi ona njima daje, pa se uvija, pa prede ko i macke...

Dobro je S od jutros. Hvala svima. Kaslje, al sada izmenjeno dal zbog flavameda. Nema T od jutros.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 8:24:17   
Maraj
Zaboravih... kako vi dajete aerius deci? Dr mi rece da joj dajem 5 dana al me pitala za kilazu. Ja rekla 14kg, ona nam dala 5 dana po 3,5ml. Ja sam im do sad davala po 2,5ml nisam znala da i aerius ide po kg

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 8:45:08   
jess021
Maraj, svi lekovi se daju na broj kg🙂


Pustila me macka da spavam do 7h

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 8:53:32   
dddaca
Dobro jutro mame. Moja gospodjica jutros poranila. Svakog dana spava duze, a jutros, kad sam ja htela malo da dremnem, poranila.
Maraj, evo sad sam pogledala. Na nasoj flasici stoji upisano 4 ml. Ne znam koliko S ima godina i da li je krupnija, ali moguce je da joj je zbog toga promenjena doza. Jer i jeste malo bzv da ista doza deluje za dete od 2 god i dete od 5, a onda odjednom kad napuni 6 da predje na duplo jacu dozu. Nisam bas najbolje srocila recenicu, jos pijem kafu user posted image Ali nadam se da razumes sta hocu da kazem.
Uz to, pitala sam jednom prilikom dr zasto joj daje vecu dozu leka. Ne secam se sad kojeg. Mozda je cak i bio neki antihistaminik ili mozda nesto za kasalj, ne znam... I rekla je da ona ima dovoljnu kilazu i da ne brinem.
Flam, bas mi je zao sta te je sve snaslo. Brzo se oporavi!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 9:02:00   
flamingos
Dobro jutro.Hvala Maraj,Jes i svi koji pitate za moje zdravlje.Da kažem da sam bolje,ali...Maraj,drago mi je da je dete dobro.Kašlje od flavameda.Jednom sam Anđeli davala i nikada više.Usta nije zatvarala od njega.Da ti odgovorim-ove godine punim 48.godina.Sve  me sustiglo....Jes,dobra maca,pa vas pustila da se naspavate.Didy,Dunja,kako ste?Ostale mame?Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 9:15:16   
vonavoj
Flamingos,da bude sve ok..imas dosta toga da odradis,da bude sve ok.

Maraj,po kg ide..zato im aerius nije ni pomagao😂Pijemo kafu,stavila sam pile u rernu,devojke na odbojci,oko 11 krecemo do babe.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 11:53:04   
Maraj
Von user posted image pa izgleda da je tako .
Ja sve znam da sam procitala na aeriusu da se daje po 2,5ml. I ja tako dajem i S koja ima 14kg i L koji ima 28 user posted image mora da sam negde previdela to za kilazu. Al ajd...bar sad znamuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 12:17:57   
Milena18
Dobar dan, mame.
Maraj, super što je S bolje. 
Flamingos, nadam se da ćeš se oporaviti uskoro. Baš te često bole leđa. 
Ja sam sva slomljena nešto, nisam se naspavala. M mi tražila da gleda dugometražni crtani i ja joj dozvolila misleći da ću moći malo da dremnem, ali se uplašila nekog čudovišta pa sad moram i ja da sedim pored nje i gledam 😁

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 12:51:44   
flamingos
Hvala vam drugaRRke moje.I ja vama želim sve najbolje od srca.Samo da smo svi zdravi,ostalo će lako.Razmrdah se malo.Bolje mi je.Videćemo šta i kako dalje kad uradim sve analize.Tmurno vreme.Mm ode do Lidla.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here