|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.7.2021 8:52:04   
Duškić
Tikvice , neku salatu sa pavlakom.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.7.2021 8:55:59   
mama Jo
Rucak imam od juce, a dorucak sam napravila sinoc - carska pita 😊
Danas kuvanja bez 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.7.2021 9:32:05   
flamingos
Bečka šnicla,pečen krompir i krastavac salata sa kiselom pavlakom za ručak.Založila sam šporet i stavila kukuruz da se kuva.Za doručak dete hoće plazmu i mleko,mm sir,suhomesmato i paradajz.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.7.2021 9:39:17   
dddaca
Flam kod tebe kao u hotelu. Za svakoga nesto drugo user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.7.2021 9:42:09   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

Flam kod tebe kao u hotelu. Za svakoga nesto drugo user posted image
Oko ručka se danas složismo.Doručak preskačem,a mojima po želji spremam.A da-i kukuruz svi volimo.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.7.2021 15:40:18   
dddaca
Svaka tebi cast! Ja uglavnom spremam ono sto se detetu svidja, a mi se prilagodjavamo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.7.2021 16:13:29   
BubaBubica
Meni je to najveći problem, svako ima nešto što hoće, i tako moramo da pravimo kompromise pošto nas je šestoro 🥴 da se deca pitaju svaki dan bi jeli svakakve nezdrave gluposti 🤦🏻‍♀️

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.7.2021 16:39:47   
Sanidej
Kad vas je puno obicno ide jedan lonac i svasta u njega 😃 Kakvi kompromisi 🙂 Racunala sam da ce ostati malo rostilja i za sutra-nece.


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
4.7.2021 9:31:54   
flamingos
Za ručak supa,bećarac,domaći sir.Kasnije pržim palačinke,a za doručak šta moji žele spremiću im.


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
4.7.2021 10:28:49   
mama Jo
Supa, belo meso, i grilovano povrce, salata. Planiram neki plazma kolac kasnije.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
4.7.2021 12:07:34   
Sanjica26 RR
Za dorucak su bili posni mafini za mm i mene. Za decu kifla sa domacom paštetom i kriškama paradajza.

Rucak krem corba i pilav sa pecurkama. Deci pileca supica i sarmice. Jos cu njima poslasticu sa grckim jogurtom i vocem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
5.7.2021 12:24:40   
flamingos
Moji su doručkovali tost sendviče.Za ručak spremam krompir pire,pileće krokete i šopsku salatu.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
5.7.2021 12:46:20   
Ana RR
Kod nas je danas dan tikvica user posted image biće krem čorba sa tikvicama, palačinke od tikvica sa sirom i mladim lukom, mladi krompirići iz rerne.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
5.7.2021 13:24:54   
Sanjica26 RR
Za dorucak su deci bili palacinke.
Nama su ostali mafini. Rucak deca imaju grasak sa mesom. Meni i mami je ostao pilav i malo cemo uz to pržene paprike i salatu.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 5.7.2021 13:25:23 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
5.7.2021 15:32:41   
Tiziana
Nama je svasta ostalo od vikenda. Domaca supa, musaka od tikvica, pasta alio olio peproncino(ja je obozavam) i pasta sa besamelom u kom ima kackavalja, prsutice, belig luka..

Od salata imam razno. Od kad ima sveze salate uvek ih za rucak imam vise, toliko sam zeljna to da jedem. Cini mi se ove god vise nego ikada. Slatko nemam nista, al je pun spajz nekih slatkisa pa cemo se vec zasladiti.. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
5.7.2021 15:42:16   
Sanjica26 RR
Jao Tizi isti imam osecaj i sa vocem i povrcem. Ne mogu da se nasitim kao da nisam davno jela. I na tome mogu da zivim. Naravno, moze uz to neka pasta.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 5.7.2021 15:43:01 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
5.7.2021 16:03:39   
Ana RR
Joj Tizi, i ja je volim ali izbegavam zbog mirisa user posted image

Ja sam jutros doručkovala salatu i sir. A za ručak bih mogla svaki dan da jedem neku čorbicu i salatu, drugo mi ne treba.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
5.7.2021 16:25:50   
Tiziana
Vise je aftertaste ubitacan, mirisu lepo. Ali toliko ih volim. Evo sad sam se najela.

Cak sam i cili papricice donela sad iz Gr i zamrzla ih jer ih ovde retko nadjem. 🙃

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
5.7.2021 17:12:27   
Ana RR
Da, da, na aftertaste sam i mislila user posted image

Papričice imaš u metrou uvek.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
6.7.2021 7:31:02   
Sanjica26 RR
Za dorucak svima posne krofne. Za rucak deci spanac sa mesom. Za nas becarac sa krompirima. I naravno salata.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
6.7.2021 16:29:13   
flamingos
Ispekoh bele makarone za mm imene.Dete još nije gladno,a želi pomfrit  i pileće medaljone uz to krastavac salatu,a da se posladi voćnim jogurtom.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
6.7.2021 17:10:17   
Ana RR
Domaća supica (sa rozbratnom i piletinom). Pečeni marinirani bataci i mladi krompir. Za dete krastavac, za mm i mene mix salata (kupus sa mladim lukom, paradajz, krastavci). Od svega sam jela supu i salatu, meni dosta.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
8.7.2021 8:33:49   
flamingos
Pasulj prebranac,pečen šaran,salata po želji,torta.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
8.7.2021 9:18:13   
Sanjica26 RR
Prebranac i corbica za nas velike. Deci gulas sa mesom. Imam gosta.😊 Ne može drugacije. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
8.7.2021 11:29:52   
Sanidej
Pohovano belo meso, peceni krompir, mesana salata. Corbu imam od juce 🙂


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Riba na pireu od graška
Ringerajin kuvar: 17 joka
Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here