|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 4.deo
25.12.2021 16:16:29   
Ivanka 75
Kako se kome zalomi 😟

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Korona virus 4.deo
25.12.2021 16:24:33   
Marinkela
Sanjice, lepo kaze covek.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Korona virus 4.deo
25.12.2021 18:48:18   
smeško
Sve razumem, samo mi nije jasno to potenciranje da li je neko vakcinisan ili ne? Prvo, ljudi mogu i da lazu i to je potpuno privatna informacija. Drugo, vec smo shvatili da je osnovno pravilo njegovo odsustvo. Umiru i vakcinisani i nevakcinisani i ozdravljaju, takodje. 

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Korona virus 4.deo
25.12.2021 19:05:25   
Sanjica26 RR
Bas to smesko. Mene ni ne interesuje ko je , a ko nije. Taj dan kad smo saznali za muža, odmah sam se javila na posao. Naravno, lekciju sam dobila zasto nisam. Poludela sam. Niko nema pravo da namece svoje misljenje. I ne volim to ispitivanje da li jesi ili nisi.I ja nikom ne držim lekcije zasto se vakcinisao. I mnoge druge stvari. Svako odlucuje za sebe.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Korona virus 4.deo
25.12.2021 20:26:55   
Tiziana
Super Sanjice da je sve proslo glatko.
Ja se negde potajno nadam da se stisava ovo. Evo i ovaj omikron se brzo siri, ali kazu simptomi su mnogo blazi. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Korona virus 4.deo
25.12.2021 20:56:14   
Sanjica26 RR
Tizi, tako mi je rekla naša Voci. Virus je toliko izmutirao da vise nema kud.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Korona virus 4.deo
25.12.2021 21:07:13   
vonavoj
Sanjice,mislis da ste i ti i deca imali pre mm? Ti se nisi testirala?


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Korona virus 4.deo
25.12.2021 21:10:59   
Sanjica26 RR
Pa Von imamo slicne simptome. Osim sto ja nisam izgubila čulo mirisa.I T nista nije imala, osim sto je boli grlo.
Sad sam malko vise poradila kuci i umorila sam se. Kao da sam ne znam sta uradila. Kad izađem iz izolacije odradicu antitela.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Korona virus 4.deo
25.12.2021 21:13:57   
vonavoj
A i to je bilo skoro,nisam skontala..reko T je dobila antib mnogo ranije..mislis da je tebi kasno da se testiras? Uradi drzavno,da imas dokaz da si imala..


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Korona virus 4.deo
25.12.2021 21:23:47   
Sanjica26 RR
Državno cu da odradim antitela. Imamo zavod.
Ma, Sofija je bila bolesna. T nista. Boli je malo grlo. Ali svi smo na tri dana sr razboljevali.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Korona virus 4.deo
25.12.2021 21:39:52   
smeško
Sanjice, cuvaj se. Ne zamaraj se previse za sada. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Korona virus 4.deo
25.12.2021 22:07:11   
vonavoj
Mislis da ces moci drzavno antitela?


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Korona virus 4.deo
25.12.2021 22:25:34   
Sanjica26 RR
Naravno. Tako svi ovde radimo. Uplatis i nemas brige. Pre neki dan je drugarica odradila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Korona virus 4.deo
25.12.2021 22:46:58   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: smeško
Sve razumem, samo mi nije jasno to potenciranje da li je neko vakcinisan ili ne? Prvo, ljudi mogu i da lazu i to je potpuno privatna informacija. Drugo, vec smo shvatili da je osnovno pravilo njegovo odsustvo. Umiru i vakcinisani i nevakcinisani i ozdravljaju, takodje. 



Ne potenciram ja nista nego prenosim reci mm koji sa njim plus i poslovno saradjuje pa se i vidjaju cesto. Lepo kaze, svi smo mislili da je vakcinisan pa smo se zacudili sto je u tako losem stanju. I onda nam njegova zena kaze da nije. Inace, to je covek koji putuje po belom svetu zbog posla, u kontaktu je sa velikim brojem ljudi. 
Moja drugarica iz Berlina kaze da je najverovatnije da sledece zime nece biti ovako. Kod njih u bolnici je sada drugacije nego proslog decembra. Tada bio haos, a sada su drugacije klinicke slike i manje ljudi je na aparatima. Kaze bice korone, ali ne kao proteklih meseci. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Korona virus 4.deo
25.12.2021 23:09:59   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Naravno. Tako svi ovde radimo. Uplatis i nemas brige. Pre neki dan je drugarica odradila.


Koliko kosta?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Korona virus 4.deo
26.12.2021 0:29:57   
Sanjica26 RR
Nisam sigurna. Mislim da je rekla do dve hiljade. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Korona virus 4.deo
26.12.2021 8:07:32   
dddaca
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Naravno. Tako svi ovde radimo. Uplatis i nemas brige. Pre neki dan je drugarica odradila.


I koliko ti posle vazi ta potvrda? Ni ja se nisam testirala, ali sam imala simptome kad i dete, tako da sam sigurna da sam bila pozitivna. Ja navucem i najobicniju prehladu kad je ona bolesna, tako da je i ovo bilo neizbezno.
Sto se potenciranja oko vakcine, nervira i mene tolika buka oko svega toga. To je stvar licnog izbora. Ako hoces hoces, ako neces opet tvoj izbor. Mi smo se vakcinisali sa dve doze, trecu ne znam kad cu i da li cu. Sad li je vakcina pomogla ili nije, to ne znam, ali simptomi su bili dosta blagi.
I Sanjice izvini sto te pitah na nekoj od tema da li si vakcinisana. Nisam znala da ti to smeta. Pitanje je vise bilo postavljeno zbog obaveznosti izolacije

< Poruku je uredio dddaca -- 26.12.2021 8:08:16 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Korona virus 4.deo
26.12.2021 8:14:07   
Maslacak15
dobri jutro. potencira se da li je neko vakvinisan ili nije jer jednostavno nije istina da je sve jedno.  to je problem. stalno se izvrce cinjenica. mozete da se ne vakciniset_e ali je vas rizik da tesko obolite od covida do 30 puta veci nego uz vakcinu. puno pozdrava i brzo ozdravljenje svima koji su bolesni.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Korona virus 4.deo
26.12.2021 8:46:17   
smeško
Cinjenice jos nisu poznate, sve je nagadjanje.  A ovo je forum, nije naucna zajednica. Stalno se vrsi zamena teza i to prelazi u pasivnu agresiju. 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Korona virus 4.deo
26.12.2021 9:05:16   
Maslacak15
ja citam redovne izvestaje Robert koch instituta za nemacku gde su detaljno izlistani svi podaci. i po drzavama i po starosnim grupama. sve se zna. i saopstava. slicni postoje i u drugim zemljama. evo sad zavrsih novi.neznam zasto je to agresivno. samo kazem sta sam procitala. e sad mozete da relavitizujete i da mislite sa neko sedi na RKI ju i izmislja brojke za zamajavanje nemacke javnosti. ja sam sigurna da nije tako.hiljadu puta ponovljena neistina ne postaje istina.vakcine pruzaju zastitu od covida-19. to je fakat.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Korona virus 4.deo
26.12.2021 9:11:13   
Mirko Svirko
Sanjice, kako ste? 

Mi nismo vakcinisani. Imali smo blazi oblik.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Korona virus 4.deo
26.12.2021 9:34:48   
Maslacak15
Sve je to ok. I svaciji izbor. Ali reci da ne postoje cvrste brojke o dejstvu vakcina je ili neinformisano ili neodgovorno. Verovatno ovo prvo. U Nemackoj je dato 175 miliona vakcina do sada. Vakcinisano je dva puta 70 % stanovnistva, trecina od njih i treci put. Prosle godine su restorani bili zatvoreni od novembra do aprila bile su teske restrikcije i hospitalizacija je u januara bila 15,5 na 100 000 stanovnika. Sada je bila 5 iako su mere neuporedivo blaze, sve je otvoreno i ljudi se krecu. Uprkos vristanju medija o novom talasu i dizanju panike brojke nisu poredive sa proslom zimom pre vakcina. I situacija je slicna i u izraelu i u Spaniji i u Francuskoj itd. U svakoj zemlji koja transparentno vodi evidenciju. Nije to nikakvo nagadjanje. U Srbiji je nesto drugacije jel smo mi fakticki ukinuli na leto sve mere a imamo dosta veliku grupu nevakcinisanih i oni platise golemu cenu protekla dva meseca. Pusteni su niz vodu.

Znam i ja nevakcinisane kojima nije bilo nista. Ali to ne menja cinjenicu da je rizik da se zarazite, tesko razbolite i umrete od covida neuporedivo manji ako ste vakcinisani.

Ali znate sta, dizem ja ruke. Nemam snage a i nije to poenta. Posto svrha mog bitisanja na ovom forumu zaista nikad nije bila da sirim negativnu energiju nego da prenesem znanje i iskustvo, mozda nekom pomogne. Na temu korone a mahom i na druge teme od sada iskljucivo preko privatnih poruka.

Sve najbolje zelim Ringerajke !!

Puno vas pozdravljam i uzivajte u predstojecim praznicima.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Korona virus 4.deo
26.12.2021 10:51:54   
Sanjica26 RR
Dddaco, ma ne smeta mi sto si me ti pitala. 😊Pricam genralno kako ljudi postupaju. I sokirana sam izjavama kolegama o nama nevakcinisanima. Podstaknuta sam time, pa sam zato pisala. Ne verujem sta ljudi pricaju. Otisli smo stvarno u aut.
Mirko, super smo. 
Maslacak pozdrav i tebi❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Korona virus 4.deo
26.12.2021 11:11:14   
Sanjica26 RR
Dddaco, tri meseca važi. Meni je bitno samo da znam da li sam preležala. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Korona virus 4.deo
26.12.2021 12:01:57   
dddaca
Maslacak meni je zao sto ne zelis da pises na ovu temu jer meni, a verujem i vecini drugih clanica tvoje misljenje zaista znaci.
Ono sto mene nervira u celoj ovoj prici je pritisak na temu korone u medijima. Ne samo na temu vakcinacije, vec je sve korona. Korona, korona, korona, kao da se nista drugo ne desava i kao da nema drugih bolesti. Nacin na koji se to prica, predstavlja, dodatno opterecuje, stvara strah kod ljudi. Letos gledam coveka koji sa sve rukavicama i maskom na 35 stepeni ide ulicom. Nije ni u zatvorenom prostoru. Ali njemu je negde u podsvesti da mora da se zastiti, da ce ga to mozda ubiti, jer poslednjih godinu dana samo o tome slusa. I tome su sve mediji krivi. E to mene nervira. Uterivanje straha, nacin na koji se prica o tome.
Ne kazem da ne postoji, ne kazem da je izmisljeno, mi smo imali laksi oblik i opet kazem, mozda je i vakcina doprinela tome, ne znam. Ali licno poznajem ljude koji su bili u izuzetno teskom stanju i koji su se jedva izvukli.
Sanjice, nisam znala da vazi. Super onda uradi. Ja svakako ne bih mogla sa sigurnoscu da znam na osnovu rezultata posto sam vakcinisana.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here