|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako prati bebin veš?
29.3.2011 16:07:56   
morena
Ja sam prala bebin veš sa Dreftom za bebe, ali su mi fleke ostajale. Pa sam zadnji put oprala s našim deterdžentom, Persilom, i sve fleke su otišle. Tako da više neću ni prati s Dreftom, preslab je. A  omekšicvače i inače mrzim, tako da ne stavljam ni nama ni bebi.

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kako prati bebin veš?
29.3.2011 16:09:35   
Verus
I ja sam citala da je Dreft los...

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kako prati bebin veš?
29.3.2011 16:10:50   
vukosava
IZVORNA PORUKA: morena

Ja sam prala bebin veš sa Dreftom za bebe, ali su mi fleke ostajale. Pa sam zadnji put oprala s našim deterdžentom, Persilom, i sve fleke su otišle. Tako da više neću ni prati s Dreftom, preslab je. A  omekšicvače i inače mrzim, tako da ne stavljam ni nama ni bebi.


imas dreft stain remover http://www.dreftbabycare.com/LSR.html

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kako prati bebin veš?
29.3.2011 16:14:06   
Snelle
Pogrešna tema user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kako prati bebin veš?
29.3.2011 16:28:32   
vukosava
ovde ti je monopol, ima samo dreft za bebe da se nabavi

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kako prati bebin veš?
29.3.2011 16:34:12   
morena
IZVORNA PORUKA: vukosava

IZVORNA PORUKA: morena

Ja sam prala bebin veš sa Dreftom za bebe, ali su mi fleke ostajale. Pa sam zadnji put oprala s našim deterdžentom, Persilom, i sve fleke su otišle. Tako da više neću ni prati s Dreftom, preslab je. A  omekšicvače i inače mrzim, tako da ne stavljam ni nama ni bebi.


imas dreft stain remover http://www.dreftbabycare.com/LSR.html


Ovo nisam vidjela da ima za kupit, potražit ću. Al, ne da mi se komplicirat, ne vidim da bebi smeta Persil, pogotovo jer ispirem dvaput. Pa mislim da ću s njim nastavit.


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kako prati bebin veš?
29.3.2011 16:43:30   
SareniVrabac
bebin ves perem kao i nas, cak nekad i sa njegovim ubacim u masinu i nesto nasih stvari, jedino sto ves dva puta ispiram, koristim persil i obican omeksivac i nikakvih problema nemamo sa osipima... bebac nije osetljiv

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kako prati bebin veš?
17.4.2011 18:02:50   
Nensi*
Do kad se bebin ves ispira dva puta?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kako prati bebin veš?
17.4.2011 18:23:48   
New Mom
Ne znam, Nensi. Ja sam tek pre mesec dana krenula da to izbacujem povremeno (peškire joj još tako perem, ne znam ni sama što). Naravno, ako uopšte ne dodaješ omekšivač, kontam da ne treba dvostuko ispiranje. Ja dodajem od trećeg meseca (do tada ništa), malo, pola doze (onog belog Chicco-vog).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kako prati bebin veš?
17.4.2011 18:32:48   
Verus
Ju ja nisam nikad 2 puta ispirala! Sad teko to vidimuser posted image user posted image

Prala sam njen odvojeno sa deterdzentom bez mirisa i boja, hipoalergenski...sada ponekad ako se ne nakupi njen ves, stavim sa nasim, i sve je za sada ok...Sad cim otopli, planiram 100% da stavljam pamucne pelene (naravno jednokratne za jaslice), tako da cu njih opet prati same, odvojeno...Nadam se da ce ubrzati proces ucenja na nosu...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kako prati bebin veš?
17.4.2011 18:33:10   
jelena038
ja nikad nisam bebin ves ispirala dva puta.

za alergije znam da je rizicno do godinu dana kod ovih kriticnih namirnica, mada smo sve dale smoki deci i pre nego sto se savetuje da treba biti oprezan sa kikirikijem.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kako prati bebin veš?
17.4.2011 21:23:59   
sneza24
Ja isto nisam nikad ispirala 2 puta.Prasak sam koristila onaj koji koristim i za nas samo sam manje stavljala.I tek sam od skoro pocela da koristim Chicco-ov omeksivac.

A videla sam pre neki dan u prodavnici da Duel (cini mi se) ima prasak za bebin ves.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kako prati bebin veš?
17.4.2011 21:29:05   
Nensi*
Ja koristim prasak koji i za nas stavljam,a omeksivac Duel za bebe...Do sada nije bilo nikakvih problema...Pocecu polako da izbacujem to ispiranje 2 puta..

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kako prati bebin veš?
17.4.2011 23:11:18   
jelena038
ma daj, mislite da se u bolnicama vodi racuna o tome kakav se prasak koristi za pranje pelena u koje motaju bebe? ja sam odmah i omeksivac i sve, do nekih 6 meseci prala njegove stvari odvojeno, posle zajedno sa nasim.ako je beba oset_ljiva, to se vidi odmah,  namaze se kremica, promeni ili ukine to sto smeta i gotovo.


< Poruku je uredio jelena038 -- 17.4.2011 23:12:32 >


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kako prati bebin veš?
28.4.2011 23:56:36   
AndreaK
ja sam resila da ovog bebca malo vise zastitim jer sam znala da ce se roditi ranije pa sam pretpostavila da ce biti krhkiji od svog brata, uzela sam prasak za bebe jer ovaj sto inace koristim cesto ni meni ne prija...

mogu reci da u poslednjih godinu dana sve manje koristim hemiju, ranije za to nisam toliko marila....

Posto sam obisla pola Zrenjanina u potrazi za baby praskom uzalud, morala sam da angazujem muza... pa nam je njegov kolega kupio isti u Aksi u NS...ne secam se sto nismo mogli da ga porucimo, no..ispala je citava frka...ali vredelo je... i naravno omeksivac Chicco. user posted image

Da li znate za neke vrste praskova za bebe osim ovog Tea praska sto koristim i Nannys ...jel postoji jos koji?


< Poruku je uredio AndreaK -- 28.4.2011 23:58:03 >

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kako prati bebin veš?
28.4.2011 23:59:25   
Anoniman
Pojavio se i duel za bebe, ali ne znam kakav je...

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kako prati bebin veš?
25.7.2011 16:16:10   
Nensi*
Pocela sam da perem Vukov ves zajedno sa nasim,jer ne mogu da nakupim samo njegovog. Dok smo koristili pelene,nakupi se cas posla.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kako prati bebin veš?
25.7.2011 16:59:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: miljanaM

Pojavio se i duel za bebe, ali ne znam kakav je...


Ja ga koristim, super je. Miris mi je taman kako treba, cena sasvim ok. Dobro pere. Inače sam i koristila Duel, a sad kad su izbacili i bebeći Duel - milina!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Kako prati bebin veš?
25.7.2011 17:02:19   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: BubaMira

IZVORNA PORUKA: miljanaM

Pojavio se i duel za bebe, ali ne znam kakav je...


Ja ga koristim, super je. Miris mi je taman kako treba, cena sasvim ok. Dobro pere. Inače sam i koristila Duel, a sad kad su izbacili i bebeći Duel - milina!



Bila sam na sastanku i pregovarala da uđu u Paket za Porodilje sa Duel deterdžentom za bebe i omekšivačem za bebe (vrlo su zainteresovani). Hvalite ih malo da lakše pristanu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kako prati bebin veš?
25.7.2011 17:03:34   
Ana RR
Taman sam htela da napišem da planiram da ga kupim, sad će ispasti da hvalim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Kako prati bebin veš?
25.7.2011 17:05:12   
Anoniman
Nek mi pošalju 9 kg praška čisto da proverim jesu li stvarno dobri, možda sam se zeznula user posted image  

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: Kako prati bebin veš?
25.7.2011 17:05:56   
Ana RR
Ni manje ni više nego 9kg user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kako prati bebin veš?
25.7.2011 17:08:32   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ni manje ni više nego 9kg user posted image


To bi meni bilo za 1 god. (apropo teme Kućni budžet) user posted image



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kako prati bebin veš?
25.7.2011 17:12:47   
Anoniman
Pa ja volim temeljno da analiziram materiju user posted image . A i moj muž je guzat, njegove jedne gaće su veličine Aninog peškira za kupanje user posted image . Tako da je meni mašina sa tri "peškira" krcata. user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kako prati bebin veš?
25.7.2011 17:13:04   
cani
I ja koristim taj Duel baby, jer  sam prve stvari oprala sa Tide-om pa mi se beban osuo.

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here