|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 14:21:55   
isidora88
ja cu prati odvojeno dokle god budem imala da perem matejin ves skoro svaki dan,kad bude doslo do toga da mi trebalo par dana da napunim masinu njegovim vesom onda cu poceti da perem zajedno ali ne pre 1.rodjendanauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 14:32:21   
tijana86
IZVORNA PORUKA: isidora88

tijana hoces mi poslati na pp ishranu?user posted image
sorry za off
e hocu evo pocinjem da kucam

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 14:46:36   
Verus
Ja pitam onakouser posted image  pa ja i sad gace gledam da su odvojene, mada ni one ne budu "prljave", kad uvek imam dnevni ulozakuser posted image
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Verus RR

A sto perete odvojeno?

Nemam pojma.user posted image


(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 14:54:04   
isidora88

IZVORNA PORUKA: tijana86

IZVORNA PORUKA: isidora88

tijana hoces mi poslati na pp ishranu?user posted image
sorry za off
e hocu evo pocinjem da kucam



hvala ti user posted image
a sad begam iz teme da ne bih dobila po prstimauser posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 15:05:39   
Anoniman
Moje gaće i Ninine gaće se neće prati zajedno dokle god ja budem imala kormilo što se sortiranja gaća i veš mašine tiče. Nema šanse da ću to da spajam. Naći ću već način kako, ali ću uvek odvajati naš donji veš od njenih stvari, gadno mi je i da pomislim da to spojim. Menstruacija, vaginalna lučenja, urin i bakterije u urinu pa sve to na donjem vešu, eventualni hemoroidi kod odraslih i dečije stvari mi ne idu zajedno nikako. Mislim, to je moj stav, drugi kako oće.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 205
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 15:12:16   
Mishica 77
Bubi, uze mi reči iz ista. Slažem se zilion posto! user posted image
Još uvek sve perem odvojena i tako će biti i dalje. I belo i šareno.
Nekako mi je nespojivo. Sama pomosao mi je user posted image .
Jesmo mi svi u kući zdravi i jeste to deterdžent i pranje na visokoj temperaturi ali sam ja sve u tripu da se to ipak ne opere dovoljno dobro i da će ta štroka sa naših da se "zalepi" na njene strvari.... Uf, ljaks!



_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 22:11:00   
madre
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja kad bi odvajala napunila bi mašinu za 20 dana , možda.user posted image
Prala sam do godine i malo iza a onda zajedno.

i ja ovo isto mislimuser posted image kazite mi, molim vas, kako postizete da odvojite ves a opet redovno pustite masinu?


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 22:13:55   
Anoniman
Ja perem ovako:
- Lukin veš
- Markov veš
- naš svetli veš
- naš tamni veš
- postljina
- peškiri
- kuhinjske krpe

Po nekada Lukine stvari mešam sa našim ako je neka frka, tipa, ima manjak donjih delova trenerki, a treba mu čisto, neću oklevati, ubaciću sa našim vešom.

< Poruku je uredio Tash -- 10.9.2011 22:14:24 >

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 208
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 22:17:54   
Mishica 77
IZVORNA PORUKA: madre

i ja ovo isto mislimuser posted image kazite mi, molim vas, kako postizete da odvojite ves a opet redovno pustite masinu?



Meni mašina, ako treba, pere po nekoliko stvari. Nekad me ne mrzi pa operem na ruke ali sam u stanju da je pustim da pere sa tri moje majice.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 22:18:49   
madre
da, ali koliko ti treba vremena da nakupis, recimo, markov svetli ves i da pustis masinu? pa markov tamni ves? 

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 22:19:42   
Anoniman
Ја овако:
Доњи веш + пешкири, чарапе.
Постељина + крпе за судове, столњаци.

Нинин веш перем СВЕ на 60, па стога сваки други дан имам машину веша са њеним стварима.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 22:20:06   
Snelle
I ja perem Lanine stvari odvojeno od naših još uvek. Što kaže Buba, nekako mi gadno da naš veš perem sa njenim stvarčicama.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 22:20:37   
madre
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

IZVORNA PORUKA: madre

i ja ovo isto mislimuser posted image kazite mi, molim vas, kako postizete da odvojite ves a opet redovno pustite masinu?



Meni mašina, ako treba, pere po nekoliko stvari. Nekad me ne mrzi pa operem na ruke ali sam u stanju da je pustim da pere sa tri moje majice.


e to me ja zanimalouser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 22:23:52   
madre
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ја овако:
Доњи веш + пешкири, чарапе.
Постељина + крпе за судове, столњаци.

Нинин веш перем СВЕ на 60, па стога сваки други дан имам машину веша са њеним стварима.

a je l kupujes svu garderobicu koja moze na 60 ili to ne pratis? ja imam neke bogijeve stvarcice koje ne smeju na vise od 30user posted image , ali ih ja stavim na 40... ali na 60 ne smem!to me stvarno nervira!


< Poruku je uredio madre -- 10.9.2011 22:24:26 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 22:28:23   
Anoniman
Не пратим то, мени на свим Нининим стварима пише да не сме на више од 40 и да се не смеју сушити у сушилици (оне ствари из Енглеске имају милион етикета о тканини и упутствима) па их ја перем на више од 40 и сушим у сушилици. Кад сумњам да ће нешто пустити боју, потопмим га у врелу воду па видим како се понаша. До сада ми се ништа није ни офарбало, а скупиле су ми се "само" две мајце до сада user posted image Мада, ја и немам тамне гардеробе за Нину, све ми је розо, бело, и тако те светлеТЈе боје,

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 215
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 22:29:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: madre

da, ali koliko ti treba vremena da nakupis, recimo, markov svetli ves i da pustis masinu? pa markov tamni ves? 


Ne perem odvojeno Markov svetli i tamni veš. Ubacim sve, i gotovo. Perem na 30 ili 40 stepeni, tada retko šta pusti boju, i gotovo. Zbog ekcema ne smem prati na većim temperaturama, kažu da ne valja za takvu kožu. U krajnjoj liniji, možeš ubaciti Hvatač boja.

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 22:33:22   
madre
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: madre

da, ali koliko ti treba vremena da nakupis, recimo, markov svetli ves i da pustis masinu? pa markov tamni ves? 


Ne perem odvojeno Markov svetli i tamni veš. Ubacim sve, i gotovo. Perem na 30 ili 40 stepeni, tada retko šta pusti boju, i gotovo. Zbog ekcema ne smem prati na većim temperaturama, kažu da ne valja za takvu kožu. U krajnjoj liniji, možeš ubaciti Hvatač boja.
za ovo sam cula, ali nisam koristila. a ti? da li to sigurnoo funkcionise?



_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 22:35:31   
Anoniman
Probala sam ga.
Realno, meni garedroba ne pušta boju, sem jedne zelene košulje (čak 2x sam se zeznula sa njom), tako da... dal radi? Nemam pojma. Kada sam izvadila tu krpicu, ona jeste bila sva od boje, i garderoba se nije ofarbala, ali ne ofarba se ni inače. Mislim da imaš temu o tome, pa pogledaj iskustva.

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2011 22:37:03   
pepeljuga
Ima, ja pisala u temi jer ja bez tih krpica ne perem nista, ne mogu da mozgam sta s cim moze, turim sve i krpicu i milina user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Kako prati bebin veš?
28.10.2011 15:34:29   
coka11
Gde može da se kupi taj "hvatač boja"?


_____________________________

"Važno je možda i to da znamo:
čovek je željan, tek ako želi
i ako celog sebe damo,
tek tada možemo i biti celi."

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Kako prati bebin veš?
28.10.2011 15:35:23   
coka11
Do kog bebinog uzrasta se dva puta ispire veš?

_____________________________

"Važno je možda i to da znamo:
čovek je željan, tek ako želi
i ako celog sebe damo,
tek tada možemo i biti celi."

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Kako prati bebin veš?
28.10.2011 15:37:30   
Jeca*
hvatač boja u bilo kom marketu, u dm-u, liliju, dis-u, rodic-u....
ja nisam merodavna da ti odgovorim na ovo drugo pitanje jer sam se ja zanela pa sam maltene do godine ispirala 2x user posted image  ali sa drugim bih, recimo, nekih 6mes, da me sad neko pita user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Kako prati bebin veš?
28.10.2011 16:33:25   
liliana
Ja sav Tinin veš perem odvojeno.  Ne mogu ni da zamislim da  njene portikle, recimo, perem sa našim gaćonimauser posted image (iako se to sve iskuvava), ili da njene  pantalone  i bodiće perem sa čarapama MM.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Kako prati bebin veš?
28.10.2011 16:36:11   
Anoniman
Ja Nevenine svetle stvari perem na 95 stepeni, koristim Ariel i ispiram 2 puta. Pri drugom ispiranju dodajem Chicco omekšivač. Tamne stvati perem na ruke, koristim rozi Perwol i na kraju ubacim u mašinu na isipiranje i tad dodam omekšivač.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Kako prati bebin veš?
28.10.2011 20:14:15   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: coka11

Gde može da se kupi taj "hvatač boja"?



Ima u svakom maxiju, zove se Lovac na boje. ja ne uključujem mašinu ako to nemam u kući user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here