|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2023.
17.1.2023 12:06:19   
jess021
Bubi, za koje mesto? Grčka, Crna Gora...
Kad smo već kod letovanja, mi isto nešto počeli da gledamo, a prijateljica je rezervisala kamp Talata na Kalamiciju. Da li neko ima iskustva sa njim? 
Dopalo nam se, ali nismo nigde slično bili

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Letovanje 2023.
17.1.2023 12:37:16   
dunja RR
Jess, bila je neka Ringerajka, ali negde pre par godina, znam da se pisalo u temi, i koliko se sećam baš su bili zadovoljni.
I mislim da je Modesti bila prošle ili pretprošle godine, videh na FB.

Ajd napiši u temi zimovanje, kako vam je bilo, kakav je hotel, mesto, da li ima da se šeta negde i slično. Hvala ti :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Letovanje 2023.
21.1.2023 23:37:22   
bubulence


IZVORNA PORUKA: jess021

Bubi, za koje mesto? Grčka, Crna Gora...
Kad smo već kod letovanja, mi isto nešto počeli da gledamo, a prijateljica je rezervisala kamp Talata na Kalamiciju. Da li neko ima iskustva sa njim? 
Dopalo nam se, ali nismo nigde slično bili


Grcka ovog puta 😁.Ja bas imam veliku zelju da odemo u neki kamp ali se plasim da je Uros jos mali za takve varijante

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Letovanje 2023.
22.1.2023 9:40:45   
dddaca
Sto volim ovu temu. Mi jos ne znamo kad cemo i da gde cemo, ali bas volim kad se ova tema aktivira.
Jess, dok se neko ne javi sa licnim iskustvima, da ti prenesem moja saznanja o Thalatti. Nisam boravila tamo, ali mi je bila interesantna, pa sam se malo raspitivala o njoj.
Ono sto je mene odvratilo od kampa je visoka cena smestaja u bungalovima. Sator sam iskljucila kao opciju, a i najam kamp prikolice.
Po informacijama koje sam nasla, kamp je odlicno sredjen, redovno se ciste toaleti, ima sve sto ti treba - prodavnica, restoran, cak i bazen i skoro svi utisci koje sam procitala su bili pozitivni.
Meni se na Sitoniji dopao Armenistis. Nismo imali smestaj tamo, ali smo se kupali na toj plazi, pa sam prosetala kampom i odusevio me je taj mir koji sam tamo primetila. Takodje ima restoran, prodavnicu, toaleti na plazi su bili bas cisti. On nema bazen kao Thalatta, ali plaza je savrsena. I oni nude bungalove, kamp kucice za iznajmljivanje, kao i mesto za sopstveni sator.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Letovanje 2023.
22.1.2023 11:57:18   
Tiziana
Armenistis je fantastican. Plaza divna, more savrseno. Smestaj u bungalovima nije ni malo jeftin, ali verujem da je pravo uzivanje kad si tamo smesten.Evo mora na toj plazi od ove god.. 


user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Letovanje 2023.
24.1.2023 8:22:37   
nata11
Do letovanja ce me zadesiti jos 300 cuda. Uvek se divila ljudima koji mesecima unapred znaju gde ce letovati i kada.

Svakako lepo je citati Vase komenate i gledati slicice.

_____________________________





(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Letovanje 2023.
24.1.2023 8:55:22   
jess021
Bubi, ovo su kampovi gde imaš opciju smeštaja kao u apartmani, te njihove mobilne kućice ili bungalovi, ne moraš u šator ili kamp kućicu.
Daco, Tizi hvala na info. 
Izgleda da je Talata za ovu godinu rezervisana, da nema više mesta. Pogledaću taj Armenistis, pa javljam. 
Ne znam šta bih vam rekla za cene. U Talati mobilna kućica za nas 4 je bila 105evra dan, sto nije mnogo jer su cene generalno više ove godine, Nikana mi je slala ponude i cene apartmana se kreću od 800 do 2000 evra, naravno za neki pristojan smeštaj blizu plaže na Tasos ili Sitoniji. 
Hteli smo u kamp zbog dece i drustva, jer će se smoriti sa nama ako ne nađu neko društvo 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Letovanje 2023.
25.1.2023 9:30:03   
jess021
Ni u Armenististu nema mesta, znači da ne poveruješ, ali bar su se udostojili da mi odgovore na mail, iz Talate nisu ni to.
Kažu postoji lista čekanja, pa čekam da mi odgovore šta to konkretno znači, odnosno koliko je duga lista i kakve su šanse 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Letovanje 2023.
25.1.2023 12:02:32   
dunja RR
Au Jess.
Ček Nikana ti je ove cene davala za 10 dana za Tasos?
Ja ono što sam bacila pogled nije baš toliko bilo, mislim na one cene na sajtu. Ali ajd pisaću im za par smeštaja koji me interesiju, pa da vidim zaista cene.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Letovanje 2023.
25.1.2023 12:04:52   
jess021
Dunja,
Mogu ti proslediti njihov mail, pa da vidiš 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Letovanje 2023.
25.1.2023 12:06:58   
dunja RR
Može jess, ne znam da li imaš moj mail, pišem ti u pp?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Letovanje 2023.
26.1.2023 16:58:56   
vonavoj
Mi smo opet rezervisali Jerisos,podigla je cenu za 20%u odnosu na prethodnu cenu,prošle godine nam je dala cenu iz 2019...65 evra apartman,sada je 85evra...Idemo sredinom jula,prvi put u julu,uvek smo u avgustu...Vrtić sad ne radi ceo jul,pa moramo sad u julu.Bubi,Jerisos je predivan..jedina mana našeg smeštaja je mala terasa,ali mi smo ceo dan na plaži,ili dvorištu kuće...a plaža kuća je udaljena možda 200m.Prva sam se prijavila za godišnji🤭

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Letovanje 2023.
27.1.2023 8:15:05   
nata11

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mi smo opet rezervisali Jerisos,podigla je cenu za 20%u odnosu na prethodnu cenu,prošle godine nam je dala cenu iz 2019...65 evra apartman,sada je 85evra...Idemo sredinom jula,prvi put u julu,uvek smo u avgustu...Vrtić sad ne radi ceo jul,pa moramo sad u julu.Bubi,Jerisos je predivan..jedina mana našeg smeštaja je mala terasa,ali mi smo ceo dan na plaži,ili dvorištu kuće...a plaža kuća je udaljena možda 200m.Prva sam se prijavila za godišnji🤭



Von kakva je tamo plaza_ Jel ima plicaka_

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Letovanje 2023.
27.1.2023 10:42:16   
jess021
Bravo Von, baš mi je drago.
Armenistis nema mesta def, a Talata ima u periodu koji nama odgovara, tako da ćemo verovatno rezervisati tamo. 
Baš se radujem! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Letovanje 2023.
27.1.2023 16:09:25   
Ana RR
Ja sam našla nešto na Sitoniji pa sad zavisi da li idemo sa kumovima ili ne. Ako idemo sa njima onda bi rezervisali celu kuću a ako smo sami onda apartman/studio. Za vikend treba da odlučimo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Letovanje 2023.
27.1.2023 16:18:47   
dddaca
Super Ana, koje mesto na Sitoniji?
Jess, odgovorili vam iz Thalatte. Super. Jesu li cene kao na sajtu ili su vam ponudili nesto povoljnije?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Letovanje 2023.
27.1.2023 16:26:41   
Sanjica26 RR
I ja gledam Sitoniju. Samo jos nisam odlucila koje cemo mesto. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Letovanje 2023.
27.1.2023 16:51:58   
dunja RR
Jess, super! šaljni mi ako možeš na mail detalje, šta su ti rekli kakvi su uslovi? U kom periodu bi ste išli?


IZVORNA PORUKA: jess021

Bravo Von, baš mi je drago.
Armenistis nema mesta def, a Talata ima u periodu koji nama odgovara, tako da ćemo verovatno rezervisati tamo. 
Baš se radujem! 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Letovanje 2023.
27.1.2023 16:54:16   
dunja RR
Anči, gde šta kako, piši mi :)
Ja ću za vikend da gledam, ali sam blizu odluke da more bude u avgustu, jer u ponedeljak moguće javljam učiteljici Sava ide na rekreativnu, tj. na super raspust u drugoj polovini jula Još nije pala odluka skroz.


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam našla nešto na Sitoniji pa sad zavisi da li idemo sa kumovima ili ne. Ako idemo sa njima onda bi rezervisali celu kuću a ako smo sami onda apartman/studio. Za vikend treba da odlučimo.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Letovanje 2023.
27.1.2023 17:03:15   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dddaca

Super Ana, koje mesto na Sitoniji?



Daco, Vourvourou - što mirnije user posted image

Suzi, pišem ti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Letovanje 2023.
27.1.2023 17:32:07   
dddaca
Lepo, jos ako izlazi na plažu... pravi odmor

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Letovanje 2023.
27.1.2023 17:55:21   
jess021
Rezervisali smo 12 noći, od 30.7-11.8. Bungalov za 4 osobe, 104,5 evra dan, cene su kao na sajtu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Letovanje 2023.
28.1.2023 18:28:48   
vonavoj
Bravo jess!Nato,nema velikog plicaka,nekih max 3m i duboko .ali je plaza divna,sitan kamencic,nema peska,prljavih peskira...i nema guzve,tj.dovoljno je dugacka..Mene Sitonija ne privlaci vise samo zbog guzve i nedostatka parkinga za svaku plazu. .

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Letovanje 2023.
28.1.2023 19:10:21   
Tiziana
Mi vec godinama idemo na Sitoniju kod iste gazdarice. Iznajmljujemo ceo stan u kuci sa ogromnom terasom. Bukvalno kao da si u svojoj kuci. Za sve ove godine nije nam promenila cenu. Uvek dobijemo i neku noc gratis. Ove god smo planirali duze da ostanemo.Imamo neke omiljene plaze, uglavnom ne idemo tamo gde je najveca guzva. Imamo omiljene kafane, klopu, idemo uvek u isto vreme sa prijateljima, nosimo svu mogucu opremu za plazu i vodu. I svake godine hocemo negde drugde, hocemo da promenimo, ali smo valjda lenji... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Letovanje 2023.
28.1.2023 20:40:25   
Sanjica26 RR
Tizi, koje je mesto na Sitoniji? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
Tolika devojčura, a hoće da se nosa...
Lekcije života nude nam se na svakom ćošku ovog našeg pulsirajućeg grada. Ipak, ponekad je potrebno zastati i "pročitat...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here