|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tršić
8.9.2011 22:58:17   
bulka
Да ли сте посетиле Тршић, родно место Вука Стефановића Караџића? Да ли сте биле са школском екскурзијом или на породичном излету? Да ли вам се допало?
user posted image
Вукова спомен кућа са окућницом
user posted image
Музеј Вукових сабора
Вуков сабор је најстарија културна манифестација у Србији.
Ево неких фотографија...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Програм овогодишњег, 77.Вуковог сабора клик

Ево још неких линкова клик клик
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tršić
9.9.2011 22:42:33   
bulka
A u ovoj temi samo ja pisem.
(Izvinjavam se moderatorima ako je previse slicica na strani, ipak one u ovom slucaju govore vise od reci...)

user posted image
Vukov sabor 2009.
user posted image
U setnji kraj Zeravije, maj 2011.
user posted image
Ispred Vukove spomen kuce, maj 2011.
Inace tada smo bili na Djackom Vukovom saboru koji se odrzava svake godine u maju,
one nepunih godinu dana,
puno dece,
predstavica na otvorenom,
sreca radost uzivancija,
a mama i tata se izmorili kao maraton da su trcali...
Ipak rado idemo opet, i opet...

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tršić
11.3.2013 19:54:35   
ceca111
moja prababa zivi blizu Vukove kuce Trsic je prelep

(odgovor članu guildgear)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tršić
11.3.2013 19:59:55   
nata11
Izgleda prelepo bas sam guglala fotke. Meni je bas daleko.

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tršić
11.3.2013 20:18:10   
liliana
Ja sam, dok sam radila u turističkoj agenciji , dosta puta bila u Tršiću, pošto je u obaveznom programu izvođenja đač,ih ekskurzija učenika 5. razreda (ovde kod nas).
Divno je. Uvek rado odlazim.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tršić
12.3.2013 9:44:37   
Figaro88
Ja sam bila u osnovnoj skoli.Sad ste mi dale odlicnu ideju kuda odvesti decuuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tršić
10.6.2013 23:27:49   
Maraj
joj, ekskurzija 6. razred cini mi se user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tršić
3.11.2023 22:08:55   
flamingos
Isto-ekskurzija u 6.razredu.Sećam se kao da je juče bilo.Predivno je,Tršić i sav taj kraj.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Uskršnja čestitka sa skrivenom porukom
video
Ljubav iznenađuje zar ne? Budite kreativni tokom uskršnjih praznika i zadivite svoje najbliže tako što ćete napraviti pr...
Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here