|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
12.2.2024 11:11:43   
Srecko47E
Porucila sam mami i sebi po cizme.Lepo snizenje je krenulo...
Idealno vreme da se ulove dobre,kozne cizme za narednu sezonu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
12.2.2024 11:17:16   
Ana RR
Srecko, to me podseti da odem do jedne radnje da pogledam čizme koje su mi delovale ok za mene. Ja imam tanak list pa mi je teže naći nešto što nije preširoko.

Poručila neku tašnicu za svaki dan. Poručila dve knjige. Poručila ulje i šampon od ruzmarina. Gledam nešto na amazonu da poručim da stigne kod tate u Frankfurt pa da mi donese kada bude dolazio. Sve u svemu, trošim pare jer mi je dosadno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
12.2.2024 12:37:11   
dunja RR
Nisam danas, ali pre neki dan kupila sam predivan kaput, od vune i kašmira. Dugo dugo sam tražila nešto normalno, jer mi se ovi over size modeli uopšte ne dopadaju, svi nose te iste turske glomazne kapute koji plivaju oko tela, uglavnom "klinke", meni to izgleda apa drapa. A i ne voolim tu uniformisanost, svi isto nose, i dosadno je.

I baš baš sam srećna što ulovih na akciji lep kaput, domaće proizvodnje je ali se radi za tržište zapadne Evrope, pa tek par komada imaju u radnji kod Vuka. Na akciji je više nego duplo skuplji od tih turskih, ali je i mnogo kvalitetniji, pa nisam žalila jer baš dugo nisam uzela sebi jaknu ili kaput.

< Poruku je uredio dunja RR -- 12.2.2024 12:39:29 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
16.2.2024 14:49:40   
flamingos
Veš mašinu.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
22.2.2024 16:26:52   
Ana RR
Letnju tašnu

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
5.3.2024 18:12:06   
Ana RR
Poručila kremu sa faktorom, retinol kremu, maske za lice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
5.3.2024 22:39:59   
Ivanka 75
Pantaloclne, crne, sa sirokim nogavicama. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
6.3.2024 6:35:50   
17 joka
Ike, jesu li to ponovo u modi zvoncarice? Videh i moja majka kupila sestrinoj maloj sa mini ja se odusevih vratih u detinjstvo 😍

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
6.3.2024 9:44:04   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: 17 joka

Ike, jesu li to ponovo u modi zvoncarice? Videh i moja majka kupila sestrinoj maloj sa mini ja se odusevih vratih u detinjstvo 😍



Jao jesu i to odavno. Ja ih ne nosim jer meni ne stoje, Ivka ih nesto ne voli mada ima duzina za nju ali joj se ne svidjaju. Ima i za male i za velike. 
A ja kupih onako elegantne, da mogu i na stiklu i na patike 😁 A nogavice ravne i siroke bogami jedno 30cm. Mislila sam da mi nece stajati ali dugacke su nogavice pa stoji lepo. Volim kad idu ispod clanaka. 

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
6.3.2024 9:46:28   
flamingos
Joko,moje dete ih obožava.Ima ih kamara.Koje zvonaste,koje cele široke.Više je za ove druge-kao džak.🙄

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
6.3.2024 10:36:18   
Ana RR
Prošli vikend sam kupila kožne čizme na 50% popusta. Sad gledam još jedne da uzmem, da iskoristim popuste dok traju.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
6.3.2024 15:41:36   
17 joka
Zavese za sobu i kuhinju i  brus za dojilje i  narucih spavacice i bademantil  sto mi treba za porodiliste  bas stizu u petak  za 8mi mart 😊

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
18.3.2024 11:33:08   
Srecko47E
Porucila sam eco egg imaju bas lepu akciju.Videla od drugarice,pa daj. user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
25.3.2024 9:39:39   
Srecko47E
Patofne sinu i sebi blejzer.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
25.3.2024 10:20:19   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

blejzer.




Srecko, gde ima normalnih blejzera? Da su postavljeni? Jer ja za koji god da se uhvatim on nema postavu. 

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
25.3.2024 10:59:52   
Ana RR
Poručila sebi trenerku, i serum za lice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
26.3.2024 11:51:15   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: Srecko47E

blejzer.




Srecko, gde ima normalnih blejzera? Da su postavljeni? Jer ja za koji god da se uhvatim on nema postavu. 


Projalatex-Milesevska 32,imaju i online varijantu, na instagramu ako se ne varam.
Odlicni su!
Sta vidis npr na slici,tako je i uzivo.

Godinama se oblacim za posao kod njih. :)
Odlican odnos cena-kvalitet.
Blezjer koji sam uzela je postavljen,lepa prijatna postava,naramenice realno skines ili ne,opcija...A cena ,cini mi se 2800.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
26.3.2024 13:42:14   
Ivanka 75
Sad cu da ih potrazim, hvala ❤️

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
27.3.2024 10:11:58   
Srecko47E
Nema na cemu.
Oni su izvrsni za saradnju, s tim da uplata ide na racun fizickog lica i ne salju racun. user posted image
Al ajde...

I da,ta ista garderoba koja se prodaje po buticima-Blok 70,treci sprat,novi deo.
Ceo sprat je jedan veliki butik-veleprodaja,ali daju i komadno.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
27.3.2024 10:28:21   
Ivanka 75
Nasla sam ih, divne komplete imaju. 😍 Garant to ovde ima po podzemnom prolazu, trebalo bi da pogledam. Ali nema ko da ode u grad (citava 4km 😂) 

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
29.3.2024 19:05:17   
flamingos
Pre par dana mi zapadoše za oko pantalone(tanke,klasične) i bluzica(kratkih rukava) i danas sam ih kupila.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
30.3.2024 9:27:27   
dddaca
IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Porucila sam eco egg imaju bas lepu akciju.Videla od drugarice,pa daj. user posted image

Srecko, da li si zadovoljna sa eco egg? Kako pere? Da li fleke ako ih ima treba posebno da se tretiraju pre pranja?

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
30.3.2024 14:27:16   
Ivanka 75
Cipele i haljinu😁

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
5.4.2024 10:07:46   
Srecko47E
Porucila sam sebi suknju i majicu.
Presla sam totalno na online sistem kupovine i bas mi odgovara.Jos kad ubodem velicinu ...user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Sta smo danas kupile? - 3.deo
5.4.2024 11:21:17   
Ana RR
Meni je juče stigao neki letnji komplet, pantalone i prsluk.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here