|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolan rast zubica
23.11.2009 22:37:09   
Lilly*
A što ne probaš sa propolisom, ima za decu bez alkohola, i time namažeš bebi desni

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Boyanna)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Bolan rast zubica
23.11.2009 22:41:54   
gina
Lena i Maša već duže vreme muku muče sa zubima. Oseća se kad masiram desni da zubići rastu ali još nisu izašli. Lena je prethodna tri dana bila jako nervozna i kmezava i budila se sto puta noću. Danas je nešto mirnija ali jako pospana. Maša malo lakše podnosi rast zubića. Kod nje se još više osećaju zubići kad masiram desni, ali ona se ne keza, valjda lakše podnosi bol.
Mažem dentinox-om ali je olakšanje kratkotrajno. Ništa drugo nisam probala. Nadam se da će uskoro zubići probiti desni pa da im bude lakše. Srećom, nemaju temperatutu.

(odgovor članu Boyanna)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Bolan rast zubica
23.11.2009 22:51:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Boyanna


gde mogu u Novom Sadu da se kupe te homeopatske kapi ?


Znam da imaš homeopatu u uličici kod Putnika. Piše na tabli. Pretpostavljam da tamo može. user posted image

(odgovor članu Boyanna)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Bolan rast zubica
23.11.2009 23:03:17   
gina
Kaže moja baka, uzmi sine rakiju Stomakliju, pa stavi na prs' pa trljaj, trljaj... ima da im prođe.
Ma sve ima da im prođe kad se napiju!!! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Bolan rast zubica
23.11.2009 23:08:29   
Lilly*
Baš user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Bolan rast zubica
23.11.2009 23:29:07   
Boyanna
Jovani se sviđa vino jakooo :)
Više mi je posisala sa prsta nego sto sam stigla na desni da stavim.
propolis sigurno mora da bude dobar, ali malo mi frka da joj to mažem, jer sam ja imala ranije alergiju na med,
a opet mogu probati pa ću taman znati da li je alergična.
Videćemo sutra u apoteci.
Tasho, hvala, znam gde je to.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Bolan rast zubica
24.11.2009 11:01:05   
Anoniman
Ovaj tvoj post sam vec negdje davno procitala, i vjeruj mi da sam svima kuci probusila usi sa pricom da mu se igracke stalno peru, ruke peremo svaki put kad dodjemo iz vanka, a kod kuce mu ih cistim mokrom pelenom. I to sto je tvoja dr rekla ima logike, i zato ih perem, jer se desni zaista mogu upaliti zbog bakterija. A proliv nastaje zbog previse progutane pljuvacke koja meksa stolicu, to sam negdje procitala. Srecom nem proliv, samo temparaturu.
Danas smo vadili nalaze, vidjecemo sta ce biti. Hvala svima jos jednom.

IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Citam vase postove i stvarno mi je zao sto vasa deca to prolaze.Kod mene monika bez temperatura proliva i sl. je do sada izasla 6 zubica.Malo je samo nervoznija kada treba da probije i malo place i to je to.
Mozda zvuci glupo ali Monikina doktorka mi je rekla da temperatu se javlja jeste zbog upala desni jer je inficiran a inficira se radi prljavih prstica i rekla mi je da puno pazim da je nediraju za rukice jer kao i svaka beba  malo dete stavljaju prstice u usta ili zbog prljavih igracaka i upali se desni zbog i eto ti temperatura.A takodze i proliv javlja se zbog infekcije ali creva ona necistoca inficira ne samo desni nego i crevnu floru i zbog toga dolazi do proliva.Nezelim da pametnujem nemojte me svatiti pogresno ali gledajte da nediraju drugi ljudi bebine rukice ma koliko se ljudi ljutili jer stvarno to stvara kasnije probleme.



(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Bolan rast zubica
24.11.2009 11:06:15   
Lilly*
Diabla, kako ste danas user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Bolan rast zubica
24.11.2009 12:25:52   
Anoniman
Isto, jos je nervozniji user posted image

IZVORNA PORUKA: lilly.79

Diabla, kako ste danas user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Bolan rast zubica
24.11.2009 12:29:41   
Anoniman
Diabla ti ja vecito kroz iste muke prolazimo. Ovaj moj vristi vec 2 dana, smiri se samo dok mu masiram desni. Ne place vec samo vristi, a starije dete vice na njega da ucuti jer ne cuje crtani. Ajoj lude kuce!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Bolan rast zubica
24.11.2009 12:30:04   
Lilly*
Joj zlato malo user posted image   Držite se samo user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Bolan rast zubica
24.11.2009 15:45:30   
Anoniman
Joj izvini, ali ja sam se nasmijala kako stariji vice na malogauser posted image user posted image user posted image
Kod nas ipak nisu zubi, nego viroza, vadili smo nalaze. A mozda je kombinacija obje.

IZVORNA PORUKA: Zille

Diabla ti ja vecito kroz iste muke prolazimo. Ovaj moj vristi vec 2 dana, smiri se samo dok mu masiram desni. Ne place vec samo vristi, a starije dete vice na njega da ucuti jer ne cuje crtani. Ajoj lude kuce!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Bolan rast zubica
24.11.2009 22:43:10   
Anoniman
Ma i meni je smesno sto stariji vice! Al' da vi tu ciku cujete, da ne verujete koliko decibela jedna beba moze da proizvede!
E a bas mi je zao za virozu, nadam se da nije strasno, i da ce brzo da prodjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 13:19:44   
Anoniman
Davidu se danas na mjesu donjeg lijevog sekutica pojavila kao posjekotina, i nesto bijelo se nazire. Jel to to? Pokusala sam kasicicom ali se ne cuje nista, i ne mogu da napipam.

(odgovor članu maamaa)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 13:20:56   
Anoniman
Osetices za par dana, to je to, nije izasao al izlaziuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 13:23:44   
Anoniman
kaze mi dr da nije moguce da mu je 41 temp bila od zubica i onoliki proliviuser posted image A sve je upucivalo na to, plus je odbijao hranu, a danas je bas nervozan, samo kenjka.


IZVORNA PORUKA: Nedja

Osetices za par dana, to je to, nije izasao al izlaziuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 13:38:24   
simke

IZVORNA PORUKA: Diabla

kaze mi dr da nije moguce da mu je 41 temp bila od zubica i onoliki proliviuser posted image A sve je upucivalo na to, plus je odbijao hranu, a danas je bas nervozan, samo kenjka.


IZVORNA PORUKA: Nedja

Osetices za par dana, to je to, nije izasao al izlaziuser posted image user posted image user posted image


Draga koliko dugo to traje?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 13:38:56   
Anoniman
Kako ti opisujes ja bih rekla da je to prvi zubic!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 13:40:34   
Anoniman
U tom periodu smo Luku zvali "Zuba!" user posted image

Draga, gurni prst i masiraj mu. Ako je zub, verovatno će se smiriti. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 13:41:38   
Anoniman
Imao je temp 3 dana, a vec 4 dana ima proliv. Bili smo kod dr, pisala sam u temi, PROLIV KOD BEBA, ali su nam rekli da nije moguce od zuba toliko visoka temp.  Danas na svjetlost vidim kao posjekotinu, i bijeli se nesto ispod.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 13:42:03   
Anoniman
Nijedan dr ti nece reci da je to od zubica. Ja ti garantujem da je moguce, ali ne kazem da u tvom slucaju mora biti. Nesi kad su izlazile cetvorke 5 dana preko 39, plus proliv, plus povracanje...nit virusa, nit bakterije...pa ti vidiuser posted image a tog dana kad mu je spala temp izasle su mu dve cetvorke odjednom.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 13:42:57   
Rivana
ja mislim da je to to isto i Luka imao proliv i nikao prvi zubic user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 13:44:17   
simke

IZVORNA PORUKA: Diabla

Imao je temp 3 dana, a vec 4 dana ima proliv. Bili smo kod dr, pisala sam u temi, PROLIV KOD BEBA, ali su nam rekli da nije moguce od zuba toliko visoka temp.  Danas na svjetlost vidim kao posjekotinu, i bijeli se nesto ispod.

To je onda od zubicauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 18:39:14   
Anoniman
IPAK JE ZUBIC!!!! ZVECNUO JE POD KASICICOM! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 18:50:38   
Anoniman
jupi jeeeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here