|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolan rast zubica
24.12.2009 10:36:10   
Anoniman
Mislim da da! Ili je jedna od faza. jesi li gledala desni?


IZVORNA PORUKA: eugenija

Brzinsko pitanje, jer je Vik nemoguć.. Posle ću videti odgovore, morm da ga nosam, gde god ga spustim, plače jako.

Pitanje je:

Jel svakog meseca niče po zub, dva?




(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Bolan rast zubica
24.12.2009 10:41:08   
Anoniman
Nema pravila, nekad izadju dva zubica u istom danu, a nekad je pauza izmedju dva zuba skoro 2 meseca-Neci kad je izasao prvi, odmah je izasao i drugi, a treci posle skoro 2 meseca.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Bolan rast zubica
25.12.2009 7:21:07   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Diabla

Mislim da da! Ili je jedna od faza. jesi li gledala desni?


IZVORNA PORUKA: eugenija

Brzinsko pitanje, jer je Vik nemoguć.. Posle ću videti odgovore, morm da ga nosam, gde god ga spustim, plače jako.

Pitanje je:

Jel svakog meseca niče po zub, dva?






Gledala sam ebemuu.. ne vidi se ništa, ali on pobudali od griženja svega i svačega.. Pojede mi daljinski, user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Bolan rast zubica
25.12.2009 7:21:30   
eugenija
Hvala svima na odgovorima, ja sam mislila da svaki mesec ide po jedan zub.

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Bolan rast zubica
28.12.2009 12:54:07   
prase
Evo i kod nas problemi sa zubićima, prvih 8 izadjoše (i deveti do pola) bez drame, ali za vikend smo imali pravu dramu... Temperatura 39.5, oborimo nekako do 37.5, ali neće niže... I tako u krug... od subote popodne do sada. Jutros nema temperaturu, ali mi ga bilo žao da ide u zabavište pa sam ostala sa njim. Upravo je odspavao skoro 2 sata, nadam se da će bitibolje volje i bez temperature dalje... Sad, naravno, moram da idem - kao što rekoh, probudio se user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Bolan rast zubica
28.12.2009 12:57:32   
Anoniman
Prase user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa ženo draga e tebe sam baš poželila

cmoka za bebaća proći će to user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Bolan rast zubica
28.12.2009 13:02:51   
Jeca*
eeeej ja te bas jurim po netu da ti prenesem da te zene traze na RR, a ti ovde user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Bolan rast zubica
9.2.2010 10:23:43   
prase

IZVORNA PORUKA: prase

Evo i kod nas problemi sa zubićima, prvih 8 izadjoše (i deveti do pola) bez drame, ali za vikend smo imali pravu dramu... Temperatura 39.5, oborimo nekako do 37.5, ali neće niže... I tako u krug... od subote popodne do sada. Jutros nema temperaturu, ali mi ga bilo žao da ide u zabavište pa sam ostala sa njim. Upravo je odspavao skoro 2 sata, nadam se da će bitibolje volje i bez temperature dalje... Sad, naravno, moram da idem - kao što rekoh, probudio se user posted image


Drugi čin tragedije sa zubićima bio je prethodnog vikenda: ovog puta sa temperaturom preko 40! I ne da nije htela da padne ispod 37.5 nego se retko spuštala ispod 39. Poludeli smo... Ovog puta smo zvali pedijatra, prošli sve preglede, vadili krv, ma sve - i ništa. Zaključak je: ili će se osuti u roku od 24h (nije se osuo) ili je to sve zbog rasta zuba.

Eto, pa ako neko bude imao sličan problem, da zna da nije jedini... Uzgred budi rečeno:
- Paracetanmol (Efferalgan): ništa (prošli put je pomagao i te kako, sad nihc);
- Brufen: 5 od 10 poena (i to u - po preporuci pedijatra zbog naprednog rasta mog deteta - trostruko većoj dozi od preporučene);
- Tuširanje mlakom vodom: 5 poena;
- Umotavanje u mokre pelene: traumatično, ali 10 poena.

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Bolan rast zubica
9.2.2010 10:27:36   
indy_25
Najbolje se i skida temperatura sa umotavanjem u obloge od vode noge do ispod koljena i rukice do lakata. Imam s tim dosta iskustva.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Bolan rast zubica
9.2.2010 10:27:52   
Rivana

IZVORNA PORUKA: prase


IZVORNA PORUKA: prase

Evo i kod nas problemi sa zubićima, prvih 8 izadjoše (i deveti do pola) bez drame, ali za vikend smo imali pravu dramu... Temperatura 39.5, oborimo nekako do 37.5, ali neće niže... I tako u krug... od subote popodne do sada. Jutros nema temperaturu, ali mi ga bilo žao da ide u zabavište pa sam ostala sa njim. Upravo je odspavao skoro 2 sata, nadam se da će bitibolje volje i bez temperature dalje... Sad, naravno, moram da idem - kao što rekoh, probudio se user posted image


Drugi čin tragedije sa zubićima bio je prethodnog vikenda: ovog puta sa temperaturom preko 40! I ne da nije htela da padne ispod 37.5 nego se retko spuštala ispod 39. Poludeli smo... Ovog puta smo zvali pedijatra, prošli sve preglede, vadili krv, ma sve - i ništa. Zaključak je: ili će se osuti u roku od 24h (nije se osuo) ili je to sve zbog rasta zuba.

Eto, pa ako neko bude imao sličan problem, da zna da nije jedini... Uzgred budi rečeno:
- Paracetanmol (Efferalgan): ništa (prošli put je pomagao i te kako, sad nihc);
- Brufen: 5 od 10 poena (i to u - po preporuci pedijatra zbog naprednog rasta mog deteta - trostruko većoj dozi od preporučene);
- Tuširanje mlakom vodom: 5 poena;
- Umotavanje u mokre pelene: traumatično, ali 10 poena.


jadno dete bas se namuci, moj Luka nocu se budi place on ima sest zuba i sedmi je izaao malo pa sve mislim to ga muci

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Bolan rast zubica
9.2.2010 13:24:15   
Anoniman
Prase hvala na podjeljenom iskustvu! I mi smo imali isti problem sa prvim zubima. Za sada ima samo 2, i sad se najezim kad pomislim d atreba jos zuba da izbije. Nadam se da cemo malo lakse proci nego prvi put.user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: prase


IZVORNA PORUKA: prase

Evo i kod nas problemi sa zubićima, prvih 8 izadjoše (i deveti do pola) bez drame, ali za vikend smo imali pravu dramu... Temperatura 39.5, oborimo nekako do 37.5, ali neće niže... I tako u krug... od subote popodne do sada. Jutros nema temperaturu, ali mi ga bilo žao da ide u zabavište pa sam ostala sa njim. Upravo je odspavao skoro 2 sata, nadam se da će bitibolje volje i bez temperature dalje... Sad, naravno, moram da idem - kao što rekoh, probudio se user posted image


Drugi čin tragedije sa zubićima bio je prethodnog vikenda: ovog puta sa temperaturom preko 40! I ne da nije htela da padne ispod 37.5 nego se retko spuštala ispod 39. Poludeli smo... Ovog puta smo zvali pedijatra, prošli sve preglede, vadili krv, ma sve - i ništa. Zaključak je: ili će se osuti u roku od 24h (nije se osuo) ili je to sve zbog rasta zuba.

Eto, pa ako neko bude imao sličan problem, da zna da nije jedini... Uzgred budi rečeno:
- Paracetanmol (Efferalgan): ništa (prošli put je pomagao i te kako, sad nihc);
- Brufen: 5 od 10 poena (i to u - po preporuci pedijatra zbog naprednog rasta mog deteta - trostruko većoj dozi od preporučene);
- Tuširanje mlakom vodom: 5 poena;
- Umotavanje u mokre pelene: traumatično, ali 10 poena.

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Bolan rast zubica
20.2.2010 22:57:35   
nina83
Da li se vasim bebama desavalo da preskacu obrok zbog rasta zubica? Moja Mila vec tri veceri za redom odbija da jede, pa uzme malo, pa se rasplace.. i tako u krug.. na kraju ni ne popije sve. Brinem se da ne izgubi na teziniuser posted image

(odgovor članu Boyanna)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Bolan rast zubica
23.2.2010 22:57:36   
marince1
Ljudi ja eznam mozda je to neka faza,ali moj David se cudno ponasa,jako je nervozan,vristi,sto nije radio,budi se 100 puta nocu,ne spava,neznam sta sve ne radi!
Mozda ga muce zubici,ali problem je sto on nezna da koristi glodalicu samostalno,jedino kad je j drzim.
A kad nisam tu moj tata ni muz ne smeju to da rade.
Ima li nekog drugog predloga?
Negde sam procitala da ima nesto da ga cesam user posted image
Ili nesto da mazem user posted image

ako je uopste u tome problem user posted image

< Poruku je uredio marince -- 23.2.2010 22:58:00 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Bolan rast zubica
23.2.2010 23:00:02   
simke
Mazi mu desni Calgel-om ili Dentinox-omuser posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Bolan rast zubica
23.2.2010 23:03:01   
sneza24
Marince i meni se David 2 dana tako ponasao.
Place a nije gladan i ne spava mu se ali sve trpa u usta,samo sto on koliko -toliko zna da je drzi a ja samo pazim da mu ne ispadne.
Ja sam mu mazala Dentinox kapi.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Bolan rast zubica
23.2.2010 23:10:03   
marince1
Kupio mm  taj dentinox,probala sam i smirio se na kratko,ali samo kratko user posted image

Snezu jel je bio zubic u pitanju?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Bolan rast zubica
23.2.2010 23:14:16   
sneza24
IZVORNA PORUKA: marince


Snezu jel je bio zubic u pitanju?

Neznam.Jos nista nije izaslo.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Bolan rast zubica
23.2.2010 23:18:50   
marince1
IZVORNA PORUKA: sneza24

IZVORNA PORUKA: marince


Snezu jel je bio zubic u pitanju?

Neznam.Jos nista nije izaslo.


A kad je to bilo?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Bolan rast zubica
23.2.2010 23:25:14   
sneza24
U petak i subotu.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Bolan rast zubica
23.2.2010 23:33:08   
simke
Meni je tako Sinisa od 4.meseca periodicno vristao i budio se po 100 puta,a prvi zubic mu je izasao tek sa 8,5 meseciuser posted image Cinjenica je da ih bole desni,zato je najbolje mazati preventivno Calgelomuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Bolan rast zubica
24.2.2010 0:00:29   
gagana83
IZVORNA PORUKA: marince

Ljudi ja eznam mozda je to neka faza,ali moj David se cudno ponasa,jako je nervozan,vristi,sto nije radio,budi se 100 puta nocu,ne spava,neznam sta sve ne radi!

Ista situacija i kod nas zadnjih 2-3 dana.Nocas se Una budila na svakih pola satauser posted image
A taman je pocela da spava celu noc....
Preko dana je malo bolja situacija ali nocu...haos!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Bolan rast zubica
24.2.2010 16:04:56   
cici78
Ja ne mogu da verujem da su mom Matii jutros izbila 3 zubica...obe jedinice gornje, nesto kasnije do njih vidim i dvojku... Jeste razdrazljiv, nocas se budio, nije hteo da siki, inace ga tako uspavljujem kad mi se budi nocu. Danas totalno izgubio apetit, od jutros sve ukupno ni 100ml kasice (sto slatke, sto slane) nije hteo da pojede, jedino mi dojenje jos uspeva. Hvala Bogu nema temp. Mislim da nam puno pomaze ova ogrlica od cilibara. Hvata me samo takva frka kad pomislim da bi mogao da dobije temp. Uh valjda nece..

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Bolan rast zubica
24.2.2010 17:52:43   
Verus
Otkljucana temicauser posted image

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Bolan rast zubica
27.2.2010 9:29:27   
SUPER MAMA
HELP HELP
Mislim da je ovo pravo mesto za moj problem.Malo pre igrala sam se sa Moniku i smejala se i videla sam nesto neobicno na jedno mesto gde treba da izadze zubic.Eadi se o kutnjaku sa njene desne strane koi samo sto nije izaso ali mesto je malo plavo kao malo pomodreno uplasila sam se, do sada nismo imali probleme.I ja oprala lepo ruke i da opipam pri tom joj namazala DETONKSIN kapi i mesto je nateceno nebolije pri dodir ali mene pasi zosto je mesto plavo a ne crveno kao do sada.
Dali ima mesto za paniku ili ja preterujem?
Molim vas da mi odgovorite.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Bolan rast zubica
27.2.2010 11:17:03   
eugenija
Moguće da je nažuljala desni od trenja hranom... Mislim da to nije retka pojava i da je potpuno bezopasno i prolazno...

Pokušaj i sa Propolis kapima!

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here