|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 21:12:55   
*Alexx*
Bravo! user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 21:15:21   
Lu
IZVORNA PORUKA: Diabla

IPAK JE ZUBIC!!!! ZVECNUO JE POD KASICICOM! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
A jadnik,koliko ga je proliv mučio a sve od zubića...ali bolje da je od zubića a ne od nečeg drugoguser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 21:52:58   
sonjabg
Mojoj drugoj bebi su upravo izašle tri "trojke" u jednom danu, ali je sve prošlo bez većih problema. Juče je bila samo malo više uznemirena, ali nam je pokazala da je bole zubići.
Do sada ni kod prvog, ni kod drugog deteta nismo imali problema sa zubićima, a sve zahvaljujući ćilibarskim ogrlicama za bebe, koje sam kupila preko sajt ogrlicezabebe.com. Za kupovinu sam se odlučila nakon što sam pročitala preporuke roditelje.
Ako vaša beba ima muke sa zubićima, probajte sa ćilibarskim ogrlicama za bebe, stvarno deluju.
user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 23:00:10   
Anoniman
djeluju klinac, moj ima original iz Rusije, donio mi zet, pa eto kako je prosao.


IZVORNA PORUKA: sonjabg

Mojoj drugoj bebi su upravo izašle tri "trojke" u jednom danu, ali je sve prošlo bez većih problema. Juče je bila samo malo više uznemirena, ali nam je pokazala da je bole zubići.
Do sada ni kod prvog, ni kod drugog deteta nismo imali problema sa zubićima, a sve zahvaljujući ćilibarskim ogrlicama za bebe, koje sam kupila preko sajt ogrlicezabebe.com. Za kupovinu sam se odlučila nakon što sam pročitala preporuke roditelje.
Ako vaša beba ima muke sa zubićima, probajte sa ćilibarskim ogrlicama za bebe, stvarno deluju.
user posted image


(odgovor članu sonjabg)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 23:02:03   
Anoniman
i ja kazem Lu, ali ipak cemo uraditi nalaze, jer kao sto Jeca RR moze biti i salmonela ne daj boze, pa cu za svaki slucaj sve raditi, urin, krvnu sliku i kakuuser posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Diabla

IPAK JE ZUBIC!!!! ZVECNUO JE POD KASICICOM! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
A jadnik,koliko ga je proliv mučio a sve od zubića...ali bolje da je od zubića a ne od nečeg drugoguser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 23:33:56   
Maya21
Mi se još patimo sa izbijanjem zubića. Tale još malo pa 8 meseci a ni traga zubićima. Od 2. meseca je počeo da balavi a već sigurno 4 meseca unazad nikako ne spavamo noću user posted image nadam se da će se to uskoro promeniti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 23:37:35   
simke

IZVORNA PORUKA: Maya21

Mi se još patimo sa izbijanjem zubića. Tale još malo pa 8 meseci a ni traga zubićima. Od 2. meseca je počeo da balavi a već sigurno 4 meseca unazad nikako ne spavamo noću user posted image nadam se da će se to uskoro promeniti...

Ako ti je za utehu,tako je bilo i kod Sinise,pa sa 8 i po meseci izbise dve donje jediniceuser posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 23:39:39   
Anoniman

Majo, kad kazes da ne spava, da li to znaci da ne spava po cijelu noc, po sat vremena, ili se cesto budi i place? Tako je David zadnja 3 mjeseca- stalno se budio na pola sata, u place pa ga uspavljujemo. Nadam se da ce to sada proci...

IZVORNA PORUKA: Maya21

Mi se još patimo sa izbijanjem zubića. Tale još malo pa 8 meseci a ni traga zubićima. Od 2. meseca je počeo da balavi a već sigurno 4 meseca unazad nikako ne spavamo noću user posted image nadam se da će se to uskoro promeniti...

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 23:40:50   
Anoniman
Proci ce, proci ce...kad im izbiju 32 zuba user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 23:42:30   
Anoniman
Oh super.. odoh sad po 2 metra konopa i na smokvu da se okacim!


IZVORNA PORUKA: Nedja

Proci ce, proci ce...kad im izbiju 32 zuba user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 23:43:41   
Maya21
Muči se jadničak sad već jako jako dugo, malo spava. Sad je i preko dana skoro stalno budan, po 3 puta po pola sata pajki. Jedino mi dobro spava posle kupanja, od 8 do ponoći user posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 23:46:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Diabla

Oh super.. odoh sad po 2 metra konopa i na smokvu da se okacim!


IZVORNA PORUKA: Nedja

Proci ce, proci ce...kad im izbiju 32 zuba user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ma salim seuser posted image

Mayoooooo...neko plati na mostu, neko na cupriji, sta da ti kazemuser posted image Maki je bio dobrica, miran...al mora Tale da nadoknadiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 23:46:36   
Anoniman
uuuu moj oduvijek spava 3 puta po pola sata. mozda u zadnjih 7 dana spava malo duze, 45 min. A david zaspi u 9 i obavezno se u ponoc budi, pa mu opet dam da jede ili ga ljuljam. Pa oko 4, pa opet ljuljam, u 6 jede i spava do 8. Joj!!!!!!!!!


IZVORNA PORUKA: Maya21

Muči se jadničak sad već jako jako dugo, malo spava. Sad je i preko dana skoro stalno budan, po 3 puta po pola sata pajki. Jedino mi dobro spava posle kupanja, od 8 do ponoći user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 23:48:16   
simke

IZVORNA PORUKA: Maya21

Muči se jadničak sad već jako jako dugo, malo spava. Sad je i preko dana skoro stalno budan, po 3 puta po pola sata pajki. Jedino mi dobro spava posle kupanja, od 8 do ponoći user posted image

Jel mu mazes desni?user posted image Garantovano ce mu izbiti vise zubica odjednomuser posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2009 23:58:44   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Maya21

Mi se još patimo sa izbijanjem zubića. Tale još malo pa 8 meseci a ni traga zubićima. Od 2. meseca je počeo da balavi a već sigurno 4 meseca unazad nikako ne spavamo noću user posted image nadam se da će se to uskoro promeniti...

Ako je balavljenje znak da ce uskoro zubici,to onda znaci da ce i nama skoro.Una odavno balavi. Joooj nece valjda,tek smo se resili grcevauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Bolan rast zubica
11.12.2009 0:00:06   
Maya21
Ma mažem, ne znam ni ja više sa čim user posted image user posted image user posted image

A stvarno... Prvo dete mi je sve to lakše nekako podnosilo, guza jedna user posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Bolan rast zubica
11.12.2009 0:03:53   
simke
E moja Gagana,Sinisa je balavio i gurao ruku u usta od 3.meseca,a tek sa 8,5.meseci su mu izbili prvi zubiciuser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Bolan rast zubica
11.12.2009 0:07:14   
Maya21
IZVORNA PORUKA: simke

E moja Gagana,Sinisa je balavio i gurao ruku u usta od 3.meseca,a tek sa 8,5.meseci su mu izbili prvi zubiciuser posted image


to i ja kažem....

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Bolan rast zubica
11.12.2009 0:08:03   
gagana83
Pade mi kamen sa srcauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Bolan rast zubica
11.12.2009 0:17:21   
sneza24
IZVORNA PORUKA: simke

E moja Gagana,Sinisa je balavio i gurao ruku u usta od 3.meseca,a tek sa 8,5.meseci su mu izbili prvi zubiciuser posted image

David je poceo da balavi sa 2 meseca.Od 3. meseca non-stop gura ruku u usta.Valjda nece skoro i zubici.

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Bolan rast zubica
11.12.2009 9:26:57   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Diabla
djeluju klinac


Off: Koliko dugo ovo nisam čula user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Bolan rast zubica
11.12.2009 9:29:27   
*Alexx*
Diabla, tako je kod nas oduvek! Samo što se ne budi u ponoć, nego u 1-2 ujutru! Sve ostalo je identično.

IZVORNA PORUKA: Diabla

uuuu moj oduvijek spava 3 puta po pola sata. mozda u zadnjih 7 dana spava malo duze, 45 min. A david zaspi u 9 i obavezno se u ponoc budi, pa mu opet dam da jede ili ga ljuljam. Pa oko 4, pa opet ljuljam, u 6 jede i spava do 8. Joj!!!!!!!!!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Bolan rast zubica
24.12.2009 9:53:50   
eugenija
Brzinsko pitanje, jer je Vik nemoguć.. Posle ću videti odgovore, morm da ga nosam, gde god ga spustim, plače jako.

Pitanje je:

Jel svakog meseca niče po zub, dva?




_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Bolan rast zubica
24.12.2009 10:13:07   
gagana83
Eugi,mislim da ne mora tako da bude,mogu da izadju nekoliko za jedan mesec pa sledeci nista

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Bolan rast zubica
24.12.2009 10:16:26   
buhla
Eugi, bebcu moje drugarice u petom mesecu su izašla tri zuba u roku od dve nedelje!Mislim da je to individualno. user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here