|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2020 17:49:58   
veselicaa
Ne,samo svako ko zna Emicu može ovo da napiše.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2020 20:39:49   
jess021
Ja sam resila ovako, supu, sarmu, rusku salatu, butkicu u pekacu, medovik i Štolen😊.


Mozda i neke keksice ispecem 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2020 21:54:28   
mama Jo
I kod nas krem brokoli corba, ruska, krmenadle i junetina u pekacu sa krompirom i sargarepom, susam salata (tursija, pecena paprika, kiseli kupus od salata).
Kokos rolat, popsi za decu i kapri torta.
Sarmu cemo kad ovo sve pojedemo 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2020 22:51:53   
Lilly5
Samo jos adresu nisi napisala 😂 Meso u pekacu zakon.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 15:06:03   
Didy
Moj muž se ponudio da ispeče ribu, piletinu i ćevape na roštilju za Novu godinu. Obično dodamo tikvice i šampinjone na žicu uz meso.Planiram salatu sa kukuruzom i kikirikijem, pekarski krompir i neku svežu salatu za večeru. Za ručak sam htela da napravim supu od bundeve i proje. Večeras ću neki kolač - možda čoko-moko kolač ili kinder milk šnite, to nisam odavno pravila. Od koga je i previše je. 😂Za Badnje veče idemo tradicionalno kod mojih na ribu na večeru jer se ispred moje kuće tradicionalno pali ogroman badnjak, skupe se sve komšije.Za Božić idemo kod svekrve i svekra na ručak tradicionalno, a kod mojih roditelja na doručak, obično neko od nas bude položajnik, tako da za Badnje veče i Božić ne spremam ništa od hrane, već se samo gostimo u gostima. Moji imaju i slavu 9. januara, tako da nam hrana izađe svima na nos.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 16:11:06   
Ana RR
Didy, šta ćeš bolje od toga user posted image mi se gostimo 2. januara kod mojih na slavi.

Ja sam pripremila prasetinu i jagnjetinu, ujutru ću peći. Nisam to planirala ali naš kum je najveće dete pa moram najpre misliti na njega user posted image

Završila rusku salatu, prvi put u životu je pravim (ne bih ni sada da mm nije iskukao kako mu NIKADA nisam napravila user posted image user posted image ). Čekam ga da dođe i proba i kaže da li nešto fali. Ja je liznula ne bih, bljak.

Susam salatu ću na brzaka da smućkam, večeras ću zamesiti štrudlu sa rogačem pa ću je sutra peći. Kuma će doneti još nešto slatko, salatu i pitu. Za decu spremam karađorđeve. Sve to naravno ako ne zaginem sa poslom user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 16:57:06   
veselicaa
Ana dal nisi pravila rusku dosad?Moja Nina je obožava,ja kad pravim ovako uglavnom zbog nje pravim a kada idemo negde ona najviše nju jede .

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 17:31:17   
Didy
Ja isto volim rusku. Zapravo, to je više francuska, bez mesa. Nekad je napravim sebi bez nekog povoda. Najviše je volim npr. za doručak. Namažem na hleb, skuvam čaj i to je to, ništa mi više ne treba.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 17:38:35   
veselicaa
Mi ovde kupujemo gotovo zamrznuto povrće i baš piše francuska salata.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 18:40:22   
mama Jo
Ja, isto, ne pravim i ne volim rusku, francusku kako god.. Ali imacemo je, pravi sestra od mm, ni deca nesto nisu odusevljena.
Ja sam mislila da probam neki rolat sa spanatom da napravim, ali sam, naravno, zaboravila da ga kupim.... Videcu sutra ako budem negde isla.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 18:43:39   
emicaa
Ja sam zavrsila tortu i susam salatu,sutra ujutru cu tzatziki.Pripremila sam piletinu i uz to cu neato smlatiti sa varganima.Kupila sam neke zaledjene.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 19:41:20   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ana dal nisi pravila rusku dosad?Moja Nina je obožava,ja kad pravim ovako uglavnom zbog nje pravim a kada idemo negde ona najviše nju jede .


Vesi, niti pravila niti probala user posted image tačno bih pre umrla od gladi. Grašak, šargarepa, majonez... ja mislim da nema gore kombinacije user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 19:56:40   
emicaa
Anci isto 🤣 mogla bi pored mene stajati godinu dana,ne bih je ni okusila 



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 20:02:00   
milicicak
Grašak u ruskoj salati??!!! To je svetogrđe što bi rekao mm 😂


Sutra meso i kiflice da ispečem i ne ulazim u kuhinju narednih 5 dana.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 20:03:16   
veselicaa
Mili ti praviš bez?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 20:04:09   
milicicak
Aha.


Krompir,šqrgarepa, belo meso, suvo meso, kiseli krastavci i majonez

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 20:07:59   
veselicaa
Ja stavljam šunku,a krastavčiće ne.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 20:12:02   
emicaa
Ja sam vidjala na stolovima i svaka je imala grasak 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 20:13:26   
Lilly5
Po receptu ide grasak u rusku, ali svako ga prilagodjava kako mu odgovara.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 20:27:24   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Grašak u ruskoj salati??!!! To je svetogrđe što bi rekao mm 😂


Sutra meso i kiflice da ispečem i ne ulazim u kuhinju narednih 5 dana.


Ja još nisam videla rusku salatu bez graška user posted image sećam se da je mama svojevremeno pravila i domaći majonez, čitav ritual pravljenja salate. A meni gadnaaaaa...

Ja sam danas pravila onako kako mi je mm diktirao user posted image krompir, šargarepa, grašak, šunka, krastavčići, kuvana jaja, majonez, so i biber. Mama mi je rekla da obavezno dodam i kašičicu senfa. Kaže mm da je odlična, pojeo je već jednu činijicu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 20:27:57   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anci isto 🤣 mogla bi pored mene stajati godinu dana,ne bih je ni okusila 




Ma idi... šanse nema.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 20:35:14   
milicicak
A da, zaboravih kuvana jaja, mada sam mini bubi odvojila jednu činiju bez jaja. I stavljam i senf da pojača ukus majoneza.


Ali grašak ne stavljam, ne ide mi a i mm se slaže. Ni onaj iz konzerve, ni običan.
Joj, ja obožavam toplu rusku salatu, ono kad se tek napravi, i pihtije. Meni je to uvek asocijacija na Novu godinu i praznike

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 20:38:40   
jess021
Ja bas volim rusku salatu. Ja ne stavljam krompir, nekako mi bude gnjecav.


Stavljam jaja, kisele krastavce, sargarepu, jaja, grasak, kukuruz, pecenicu ili sunku, majonez u pavlaku.... Mmmmmm

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 20:50:40   
branki*
ja napravila tortu reformu,nisam cely meru,smanjila.rusku salatu,sa graskomuser posted image uzela gotov miks,samo dodala i kukuruz secerac i krastavcice.
bice odvarak,ne mogu sarme,zaista.. i but.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2020 21:27:25   
Ana RR
Da, i meni je mama rekla da stavim senf obavezno. A mm je bio izričit - pavlaka ni slučajno user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Čokoladni kolač sa malinama
Ringerajin kuvar: Ana RR
Šampita
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here