|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kiselina!!
9.9.2010 10:46:13   
Anoniman
Mene muci sta god da popijem ili pojedem,rupurut mi pomaze.

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: kiselina!!
12.9.2010 23:11:02   
bojanica7
meni dosad pomogli uvek pomogli>
sargarepa
sprajt
kokice

mislim jedno od ta tri. user posted image
a ako nesto od toga ne uradi posao, bacicu se na kasicicu sode bikarbone. al se nadam da do toga nece doci

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: kiselina!!
12.9.2010 23:14:17   
Jele
Mene ubija večeras i dosta mi je svega, uzela sam pivce kao šlag na tortu, pa neka me sada razvali, bar ću biti nacvrcana user posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: kiselina!!
13.9.2010 9:01:14   
bokicans
Probala sam sa čašom koka kole i pravo da vam kazem smanji mi malo kiselinu!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: kiselina!!
17.11.2010 16:30:16   
Anoniman
Danas mi je ZVANIČNO ''počela'' kiselina! Nisam imala problema sa kiselinom sve do danas... ali eto, počelo je user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: kiselina!!
17.11.2010 16:32:11   
liliana
Kad se samo setim... sve što pojedem ili popijem htelo je da vidi šta se radi napolju!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: kiselina!!
9.1.2011 19:12:48   
strahinja11
Rupurut pred spavanjeuser posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: kiselina!!
14.4.2011 12:44:50   
AndreaK
E u mom slucaju sa drugim detetom vazi, "koliko kiseline toliko kosice"... mislim da je moj bebac bio naj kosmatiji beban u porodilistu user posted image

al ipak, ne verujem u tu povezanost...tipicna bapska prica user posted image

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: kiselina!!
15.4.2011 18:44:29   
farmaceut
Drage trudnice, ukoliko zelite da dobijete STRUCNE informacije o primeni lekova u trudnoci ali i druge korisne savete vezane za trudnocu, na facebook-u postoji profil pod nazivom **** koji vam moze u tome pomoci. Ukoliko imate profil na facebook-u posaljite zahtev za prijateljstvo! hvala

Poštovani, reklamiranje nije dozvoljeno.


< Poruku je uredio Ana RR -- 15.4.2011 18:54:25 >

(odgovor članu ancika)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: kiselina!!
7.5.2011 21:27:40   
sandra jez
nemam problem sa mucninom ali me kiselina unisti...u takvim situacijama koje su najcesce nocu ili popijem pola case sto toplije vode ili ako me ne mrzi pogrickam jednu sargarepu koja se pokazala kao, bar meni, dobar lek protiv kiseline...pozzz

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: kiselina!!
14.6.2011 21:29:42   
Mariya
Srećom ja nisam povraćala, ali sam imala tako gadne mučnine!! Opet srećom, javljala se popodne, oko 13-14 sati i trajala do 22 uveče, tako da sam mogla da doručkujem i večeramuser posted image . Elem, poslušala sam drugarice i pored kreveta držala keks i vodu, tako da sam, čim sam otvorila oči iskrckala 2-3 plazmice (pošto se meni slatko jede i sad) i lagano ispila čašu vode u kojoj sam rastopila kašiku bagremovog meda i bilo mi je mnogo lakše. A za kiselinu i mučninu od kiseline pijem Rennie i dan-danas. Ima fin ukus mentola i finu strukturu, na rupurut npr. sam malo gadljiva...

(odgovor članu sandra jez)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: kiselina!!
14.6.2011 21:33:22   
jovicaa
DONAT voda, meni je na kraju samo ona pomagala. kada dobijem jak napad kiseline popijem pola  ili celu casu i kao rukom odneseno! 
a secam se dana kada nije bilo donata, zaboravimo da kupimo, joj muke moje.....


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: kiselina!!
14.6.2011 22:20:11   
bokicans
Samo rupurut i vise nista mi nije pomagalo.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: kiselina!!
10.10.2011 14:07:03   
jance
ja se bas patim zadnjih mesec dana sa tom kiselinom ili gorusicom, kako se vec zove..
probala sam ama bas sve, pomogo je jedino jogurt ali kratko, sad vise ni to ne pomaze.. kokice nisu pomogle, koka-kola mi prija jaako al ne pomaze za kiselinu bas, kisela nikakva nikako, sargarepa i bademi od starta nisu imali nikakvog efekta.. jedino sodu-bikarbonu nisam probala do sada , to sve odlazem jer se nekako bojim....
a sinoc nisam vise mogla ni da spavam kolko sam imala kiselinu i koliko cesto sam podrigivala!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: kiselina!!
11.11.2011 23:57:17   
lanica82
E sad mislim da imam gorušicu! Nisam sigurna da li je to to a simptomi su mi blaga mučnina, kao da mi se sve skupilo u grlu i kao da ću svakog trena da počnem da povraćam.. Jel to gorušica? Sad ne mogu da legnem da spavam dok ovo ne prođe... Pijem kiselu vodu..ne znam šta ću još... user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: kiselina!!
12.11.2011 2:52:52   
Lilla
Meni kisela samo pogorsa gorusicu pa je izbjegavam. Koristim gaviscon i pomaze mi. Inace ako necete da probate sa sodom koja mi je takodjer pomagala prije gaviscona probajte sa jabukom, meni nekad ublazi kiselinu user posted image


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu lanica82)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: kiselina!!
22.1.2012 13:22:31   
crazymama
jaoooo, i mene kiselina ubi od sinoc, na samom kraju 7.meseca... do sad nisam imala nikakve mucnine, kiseline ni povracanje, mislila sam da ce me zaobici...
nije mi pomogla ni donat voda, ni mleko, ni grickalice, ni koka kola... mrzi me da izadjem po kokice, tj. po kukuruz... a nemam ni bademe trenutno.

< Poruku je uredio crazymama -- 22.1.2012 13:23:01 >


_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: kiselina!!
24.2.2012 18:18:31   
cicimummy
mene mleko spasi svaki put...preksinoc nisam imala ni kap u kuci,zaboravili da kupimo i negde oko 2h ujutru probudi me kiselina i terala na podrigivanje i ja podrigla par puta i poslednji put povratim u krevetu...uzas zivi...to mi je bio prvi put da povratim u trudnoci....i to sredina 8.meseca....blagostanje :D

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: kiselina!!
1.3.2012 13:16:49   
blackmagic
Mene kiselina uvek muci samo ako jedem neki kupus ili paprike..user posted image

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: kiselina!!
5.3.2012 22:45:13   
Cunce
ja sam imala samo jednu nedelju mucnine, bez povracanja, na pocetku.. nije bilo strasno pa bi mi casa mineralne pomogla user posted image
inace, kad god se cujem sa prijateljima, pitaju me da li je povracanje proslo,  a kad kazem da ga nije ni bilo, zezaju me da ce beba  biti celava user posted image
pf, nista strasno, bila sam i ja, a i imamo decaka, pa nam ne treba kosica za masnice user posted image


(odgovor članu blackmagic)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: kiselina!!
11.3.2012 10:19:32   
JAmy
Gorusica???Joooooooj!user posted image
Evo je imam i u ovom trenutku dok ovo pisemuser posted image
I ne pomaze nista osim tablete 'Gastal',ali je popijem bas kad moram i kad pocne bol u grudnom kosu kao da cu infarkt da dobijem.Stasno!!!

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: kiselina!!
12.3.2012 16:18:56   
Cunce
meni je sinoc bilo nesto muka, tacno mi u grlu stoji nesto, a nisam ni preterivala sa hranom..
dohvatila sam malo sprajta (dva gutljaja) i kao proslo..
pa sam se budila jos par puta, obilazila dragog koji je celu noc i celo jutro radio (sreca pa radi od kuce) i opet isto..
sad sam vec okej user posted image

(odgovor članu JAmy)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: kiselina!!
12.3.2012 21:32:21   
Cunce
ev opet mi je malo muka, bojim se i vodu da popijem, to dok sam spremala veceru uhvatilo, veselo user posted image

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Gorušica (kiselina) !!
9.3.2014 15:09:08   
lesica

IZVORNA PORUKA: draganica

Žene, pomagajte! Pretražila sam forum, ne nađoh temu, ako ima neka me adm. prebace.

23. sam nedelja i od početka me muči gorušica. Izgoreh! U prvoj trudnoći se pojavilo tek pred kraj trudnoće i to mi je bilo prvi put u životu da imam gorušicu, a sad, čini mi se od prvog dana, još od onih prvih mučnina.

Izbacila sam iz ishrane sve što sam primetila da mi smeta - banane, testo, masno, ali nije dovoljno. Grickala sam krekere, pa mi preslano, a ne pomaže mnogo, korica hleba me nadima i ne prija mi, jedino je neko vreme pečeni badem pomagao, ali sad to traje pola sata, na primer i onda sve iz početka. Javlja se i ujutru i uveče.

Ako neko ima savet, molim pomozite!


IZVORNA PORUKA: Jole84

Draganice pokušaj sa kokicama,to su neke od naših trudnica slučajno provalile i zaključile da pomažu user posted image Meni recimo pomogne banana,ali samo privremeno.
Mada,ne muči me svaki dan gorušica,al kad krene user posted image
Pridruži nam se i na trudničkim ćaskanjima user posted image


IZVORNA PORUKA: adulence

sirovi badem,sirovi pirinac...mene je badem ali sirovi spasavao...



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Gorušica (kiselina) !!
16.5.2014 0:24:23   
Mariya
Meni bademi i mlaka voda pomazu vrlo kratko, mozda oko 20-30 minuta. tako da ja i dalje, kad mi je bas nepodnosljivo ( a nekad me gorusica tera da kasljemuser posted image ) uzimam Rennie i to mi svaki put pomogne.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here