|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gorušica (kiselina) !!
20.5.2019 19:35:08   
vocicana
Jane znam sta je to, Fomela, neko ce ti vec reci. Ja sam pila Nolpazu, ne cesto, ali kada bude nepodnosljivo, jesam. Rupurut mi nije pomagao, normalno sam se hranila, jer sam zbog ketona u urinu negde na polovini trudnoce bacila akcenatna testo, iako nisam neki veliki ljubitelj hleba, pa je mozda i to malo uticalo na gorusicu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Gorušica (kiselina) !!
20.5.2019 19:37:27   
lokicagagica
Fomelu sam koristila u trudnoci po savetu lekara. Skoro svakog dana po jednu, najvise dve tablete. Meni je pomagalo, ali je bilo kratkog dejstva, posto sam imala bas jaku gorusicu. 



_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Gorušica (kiselina) !!
20.5.2019 21:59:23   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Nensiq

Meni je u trudnoci ublazavala gorusicu samo Donat Mg voda. Ima jak ukus, kao soda bikarbona ali je pomagala. Kad krene gorusica, uzmem nekoliko gutljaja. Provereno pomaze





I meni je bila ok.

(odgovor članu Nensiq)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Gorušica (kiselina) !!
11.4.2020 16:52:05   
Nevenaa
Kisela voda i korica od hleba pomaze


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Gorušica (kiselina) !!
11.4.2020 19:08:39   
Dragica Draga
Kokice su mene spasile

(odgovor članu Nevenaa)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Gorušica (kiselina) !!
2.10.2020 20:33:16   
mikica88
Mene danas ubi, jutros me je tako mucilo i mucnina i sve. J to napravim onu kasu koju volim sa ovsenim pahiljicama i ubacim sljive i sve lepo , ali posle. Bljak.
Voce mogu u smuti , i to da prilagodjavam kako koji dan
Ali pijem vitamine. To je bitno.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Gorušica (kiselina) !!
2.10.2020 21:18:17   
Maruska15
Joj meni pocela kiselina pre par dana. Bice mi veselo... Sa Natom izginuh od kiseline. Kokice su mi jedino pomagale .


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Gorušica (kiselina) !!
6.10.2020 23:05:41   
mikica88
Pih. Ja sam danas u vise navrata bljucnula.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Gorušica (kiselina) !!
6.4.2021 10:30:47   
lejlapantic
Ja se inace borim sa kiselinom redovno, a u trudnoci se samo pogorsala. Meni pomazu svi probiotski proizvodi, tipa kefir, pa do suplemenata. Mogu da preporucim Simaktiv npr kao probiotik jer je prirodan, ako ne volite kefir. :D

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 209
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here