|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
31.7.2014 14:47:54   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kako se vi secate i ko vam je dobrodoslicu pozeleo svaka cas_t!

Naravno da se secam jer sam se osecala ko uljez, svi su delovali strasno vec uigrano.
A secam se naseg tadasnjeg tromesecja: ti, Snelle, lesica, pilence81, madlinica, mejvis, ana77, izabella7... I onih malo "starijih": OTI, Verus, LillyT...

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
31.7.2014 22:54:09   
Verolina

IZVORNA PORUKA: jabudic


IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: bubulence

divna drugarstva su se rodila na rr. ne prodje dan da se ne cujem sa Jabudic,

Sta je sa njom?


nista, uziva. preselili su se u njihovu kucicu, radi posao koji voli, muz je slusa, decica su divna...


Ipak me niste zaboravile user posted image
Divno je to vrijeme bilo, i divna su se prijateljsta izrodila.
Onda sam se ja preselila, bila bez interneta neko vrijeme, i ispala iz štosa... Kasnije počela da radim, i sve je otišlo u nekom drugom pravcu, ali nisam vas zaboravila, sve one divne djevojke koje je Bubi već nabrojala!
user posted image user posted image

Pa kako tebe zaboravitiuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
1.8.2014 14:02:48   
jabudic

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: jabudic


IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: bubulence

divna drugarstva su se rodila na rr. ne prodje dan da se ne cujem sa Jabudic,

Sta je sa njom?


nista, uziva. preselili su se u njihovu kucicu, radi posao koji voli, muz je slusa, decica su divna...


Ipak me niste zaboravile user posted image
Divno je to vrijeme bilo, i divna su se prijateljsta izrodila.
Onda sam se ja preselila, bila bez interneta neko vrijeme, i ispala iz štosa... Kasnije počela da radim, i sve je otišlo u nekom drugom pravcu, ali nisam vas zaboravila, sve one divne djevojke koje je Bubi već nabrojala!
user posted image user posted image

Pa kako tebe zaboravitiuser posted image



Hvala vam, divne ste! user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
14.9.2014 15:46:42   
wivern
Uh, prvo su mi se sve zene cinile kao da su u nekoj sekti. Rekoh sebi, da ja pokupim sve bitne informacije pa da begam odavde.
Kad ono, trt milojka user posted image eto mene navucene na rr

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
14.9.2014 15:51:31   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: big mum

Na RR sam oko 10 mj.I prvo sjećanje me vuče upravo na Trcosavu ,otkačeno i blesavo stvorenje.
Evo dokaza samo ako mi uspije KLIKuser posted image


Pa gde ovo iskopa? user posted image

To je sa dočeka jedne od novih godina hahahahaha

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
14.9.2014 17:22:32   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: wivern

Uh, prvo su mi se sve zene cinile kao da su u nekoj sekti. Rekoh sebi, da ja pokupim sve bitne informacije pa da begam odavde.
Kad ono, trt milojka user posted image eto mene navucene na rr

bas tako!user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
14.9.2014 17:26:02   
Torbica

IZVORNA PORUKA: wivern

Uh, prvo su mi se sve zene cinile kao da su u nekoj sekti. Rekoh sebi, da ja pokupim sve bitne informacije pa da begam odavde.
Kad ono, trt milojka user posted image eto mene navucene na rr

Identicno.....
Secam se sa samog pocetka Soni, Meisje, Degu, Jelene038, OlgeRR...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
14.9.2014 17:28:58   
Anoniman
Mene su docekale Von i Zivka prve,, a plasila sam se Ane RR, samo sam se bojala da nesto ne pogresimuser posted image , a u stvari jedn divna zenauser posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
14.9.2014 17:30:37   
vonavoj
UM,secam se,pa kako se postavi slika,tiker..pa pripreme oko svadbe!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
14.9.2014 17:35:09   
Anoniman
Ja sam negde u junu dosla, a pratila od pocetkauser posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
14.9.2014 17:43:17   
degu

IZVORNA PORUKA: vonavoj


IZVORNA PORUKA: wivern

Uh, prvo su mi se sve zene cinile kao da su u nekoj sekti. Rekoh sebi, da ja pokupim sve bitne informacije pa da begam odavde.
Kad ono, trt milojka user posted image eto mene navucene na rr

bas tako!user posted image user posted image


Hehe na kraju smo te navukle na sektu user posted image ja sam dugo lutala po raznim forumima al kad sam naletela na rr prvi put sam poželela da nešto i napišem, nisam mogla da verujem koliko podrške, navijanja na crticama i kako su žene naoružane znanjem. Sve informacije sam ovde našla, nisam više morala da lutam. Dugo sam virila dok nisam upala u generaciju crtica koje su mi bile neodoljive. Mnogo njih sam sad i upoznala i u stalnom smo kontaktu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
14.9.2014 17:51:51   
Klarita
Mene docekale Verus i Olga i Vukosava, i divne savete sam dobila. Pamtim LiliT sa avatarom Beti Boopuser posted image Dunju i njen cuveni avatar (koji cetso spominjem) a, znas sta Von, je l' znas i dan danas pamtim tvoju sliku sa vencanja kad te izvodi tm iz kuce user posted image visoki, naociti, lepi, user posted image i pamtim jos sto sta i svadje i svadjanje, ali toga je uvek bilo i bice. Zao mi sto nema nekih cesce, zao mi sto nema nekih vise uopste...i tako...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
14.9.2014 17:55:14   
Mala Elena
Ne tako davno, bila sam napadnuta user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
14.9.2014 21:07:58   
Dani.kv
Mene je na VTO temi docekala Dunja. Nje sam se drzala ko pijan plota. I Maslacka naravno. Neke zene znam, neke kao da znam. Sve u svemu Ok

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
14.9.2014 21:14:20   
17 joka
Devojke sa crtica i VTO

Degu,Jole,Mei,Placljiva,Dunja,Maslacak mnogo njih

sto kaze Wiv jako malo mi je trebalo da se navucem i nemogu bez RR

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
14.9.2014 21:52:14   
doktorkakristal
bez obzira na povremene carke koje se dese ovde je generalno prijatno i nekako bas porodicno okruzenje,posle par meseci steknes utisak da neke zene poznajes ceo zivot,ja ne mogu da zamislim dan bez RR

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
14.9.2014 22:01:19   
serpica

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

bez obzira na povremene carke koje se dese ovde je generalno prijatno i nekako bas porodicno okruzenje,posle par meseci steknes utisak da neke zene poznajes ceo zivot,ja ne mogu da zamislim dan bez RR




user posted image takodje.
Nisam bila kod kuce ceo dan i noc jedva cekala da se vratim i vidim sta ima novo na RR user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
15.9.2014 0:48:14   
Klarita
Kad ono, nista novouser posted image samo si ispala iz trke za glavnu nagraduuser posted image

Da, prosto osetis da poznajes zene ceo zivot, znas sve o njima, svaki njihov dan. Interesantno za serijske ubice i psihopate user posted image

Ja se naravno salim, sve vas volim i user posted image i kad se spomene neki grad bilo na TV ili u drustvu, odmah pomislim na neku od nasih RR user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
15.9.2014 1:00:48   
Sanjalica1980
Ja se secam nasih dragih sa teme vto.
Prva me docekala ja mislim Dunja pa Chipsy,naravno nasa joka,wiv,von

Ja sam sada aktivnija jer lezim ranije sam pratila,citala ali retko pisala. Posao me ubijao.

Mislim nije bilo ni nagrada user posted image user posted image

Sve ste mi drage user posted image


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
15.9.2014 1:03:58   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Ja se secam nasih dragih sa teme vto.
Prva me docekala ja mislim Dunja pa Chipsy,naravno nasa joka,wiv,von

Ja sam sada aktivnija jer lezim ranije sam pratila,citala ali retko pisala. Posao me ubijao.

Mislim nije bilo ni nagrada user posted image user posted image

Sve ste mi drage user posted image



pa, si se sad aktivirala, sotono...nagrade da nam izuzimas, a mi propadosmo tipkajuci ovde user posted image
Sanjalice1980, ako imas Bosanske krvi, a cini mi se da imas, poklanjam ti svoje poene od danas user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
15.9.2014 1:40:10   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Dani.kv

Mene je na VTO temi docekala Dunja. Nje sam se drzala ko pijan plota. I Maslacka naravno. Neke zene znam, neke kao da znam. Sve u svemu Ok


user posted image user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 15.9.2014 1:41:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
15.9.2014 8:53:15   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Klarita

Mene docekale Verus i Olga i Vukosava, i divne savete sam dobila. Pamtim LiliT sa avatarom Beti Boopuser posted image Dunju i njen cuveni avatar (koji cetso spominjem) a, znas sta Von, je l' znas i dan danas pamtim tvoju sliku sa vencanja kad te izvodi tm iz kuce user posted image visoki, naociti, lepi, user posted image i pamtim jos sto sta i svadje i svadjanje, ali toga je uvek bilo i bice. Zao mi sto nema nekih cesce, zao mi sto nema nekih vise uopste...i tako...

user posted image user posted image user posted image Stvarno!
Puno devojaka je otislo...bezveze..ali je doslo novih..mada kad dodju deca,pogovoto bebe,nema se vremena..ali zato su tu nagradeuser posted image user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
15.9.2014 13:13:37   
Modessty
Sećam se Dunje i Lenke i Vučka i Sneže i Tash i Lu i Ane i Jace i Mihi i Lily i Engimengi i JMPM i i tako još nekih cura sa Crtica koje više ne dolaze ili su promenile nika pa više ne mogu da pohvatam ko je ko

Uvek pričam i to definitvno neću nikada zaboraviti jer mi je dalo snage za neke lične borbe u životu:
Dunja imala operaciju jajovoda i mi je kao tešimo, ne sekiraj se, biće sve uredu itd. A ona nama ladno ko iz topa: Ma šta je vama! Pa ja dok god imam jajnike ja ću imati svoje dete! user posted image I ostvarilo se!
DUNJA NE POZNAJEM BOLJU I POZITIVNIJU I MILIJU OSOBU OD TEBE! Ljubim te!!!!

A mnogo mnogo mnogo mi nedostaju Vučko i Lu user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
15.9.2014 13:19:47   
emicaa
Ja sam prvi put pisala u temi plodni dan i posle nisam nikako sve dok se nisam porodila,kad sam prvi put nešto pisala mislila sam ko zna dal će mi iko odgovoriti,jer vi ste već postale svoje ali eto ispostavilo se drugačije,sad ne mogu zamislit dan da bilo šta ne napišem user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
15.9.2014 13:26:47   
Modessty
Jao Oti! A šta je sa njom?
I šta je sa Viking? Kako je ona? Ne javlja se ovde uopšte!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here