|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada staviti bebu u dubak?
29.3.2018 15:09:35   
Tatjana.87
I meni je bilo logično,i doktorica je potvrdila isto mišljenje.
Šetalica mi je sada spas kada moram da ga ostavim na desetak minuta jer u ljulji više nije bezbedno, hoće čovek kolut napred da napravi.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Kada staviti bebu u dubak?
29.3.2018 15:12:24   
Bunnyca
Nikada, tako kaze nas fizijatar i pedijatar.
Nikako i nikada.
Moj A ionako nece, on izlazi iz dubka.Jedino nam je ogradica spas, odatle jos nije uspeo da izadjeuser posted image

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Kada staviti bebu u dubak?
29.3.2018 15:16:01   
Maslacak15
Ni ja nisam za Dubak, Ali to nekim roditeljima dosta pomaze. Ali cipele Su Bas No Go. Ne trebaju im nikakve dokle god Bas stabilno i potpuno samostalno ne hodaju. Najbolje je bosonogi skroz. Ako to psiholoski ne mozete da podnesete mogu i carape Ali Samo Ako ima tepih. Carape Po meni Su pogubne za Parket/ Laminat. Moji Su cekicali bosi.

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Kada staviti bebu u dubak?
29.3.2018 15:19:24   
jess021
Ni ja nisam za provodjenje vremena u set_alici niti su moje devojcice htele, ali znacilo mi je 10-15min dok npr rasirim ves, istusiram se ili sl.
A za hodanje su resenje one carapice sto ne klizu, mi smo ih bas koristili. Uvek su u stanu samo u carapama, sad u ovim redovnim

< Poruku je uredio jess021 -- 29.3.2018 15:21:29 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 679
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here