|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 13:29:22   
Anoniman
Mišljenja sam da je stari dizajn ili kako li se to već zove bio pregledniji i jednostavniji za upotrebu, jer je valjda to i cilj tehnike i tehnologije ... ne volim komlikovano ništa

ili možda dok se priviknem , al sat vremena nisam znala gdje da se prijavim


sve u svemu bezveze se ponavljam al ne sviđa mi se uopšte

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 13:30:10   
upgrade011
Meni se svidja novi dizajn user posted image
Idem redom i gledam...bilo bi lepo da linkovi na spisku porodilista, mislim na link sa npr. porodilista u Beogradu, zaista i budu linkovi.
(I jos jedno pitanje (malo van teme user posted image ) - Nikako ne mogu da namestim da vidim sve tickere u Operi. Neke vidim a neki iskoce na pogresnom delu strane. Ako znate o cemu se radi skratite mi muke da vise ne pokusavam da namestim. Dakle, da li ja to ne znam da namestim ili je problem u Operi ili mozda u sajtu?)

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 13:33:20   
guppy RR
E, ovaj put problem nije u sajtu, nego u Operi... a možda ipak u sajtu, što nije optimizovan za operu user posted image

Vučko i ostali, kojima se promene ne dopadaju...
Meni bi recimo puno više značilo da napišete post u stilu kao što je napisala viking: ne odgovara mi što se desno menjaju stvari, predložila bi da stoje fiksirane. Tako mogu prikupiti vaša mišljenja i možemo promeniti nešto.

A na kukanje ne odgovaram promenama! user posted image

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 13:38:12   
gina
Guppy, meni se sviđa user posted image user posted image i neću na kukam... Majke mi user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 13:41:10   
LillyT
Ne svidja mi se sto svaki put kada predjem misem preko gornjeg menia (zatrudnjivanje, trudnoca...), odmah mi se izbacuje i podmeni. Mislim da bi bilo bolje da se to resava klikom, ovako mi samo pravi guzvu. Takodje, s desne strane je (po meni) dovoljno da stoje samo aktivne debate (kao sto je i bilo), nepregledno mi je ovo smenjivanje albuma i ne znam cega jos (mozda i to da se resi klikom).

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 13:45:35   
Anoniman
Pa napisala sam Guppy, rekla sam da je ovo nepregledno, miješaju se teme, stalno iskaču sami od sebe nepozvani albumi, video sadržaji
u gornjem dijelu gdje piše moja rr...pa teme: zatrudnjivanje, trudnoća, beba dijete samim prelaskom miša preko toga iskoči milijardu podforuma...,ne znam zašto je to potrebno, zar nije jednostavnije da ako me nešto od toga zanima da kliknem pa da iskoči a ovako je sve pobrkano

eto nadam se da si me shvatila


i da ...ne kukam, nego iznosim svoje mišljenje a da li će ga neko uvažiti ili ne to već nije do mene


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 12.2.2010 13:46:25 >

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 13:55:01   
Shishica
user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 13:56:19   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Shishica

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 13:58:46   
guppy RR
Treba samo da shvatite, da u ovu temu pišete sa još jednim skrivenim razlogom. A to je: da ja pročitam šta pišete i da možemo to da popravimo.

user posted image

Inače... tip sam čoveka koji shvata da nikada nisu svi zadovoljni sa promenama. Nekima su dobre, nekima su loše. Ali ... još uvek na kraju svako za sebe mora da nauči da živi sa njima. Ne dopada se ni meni uvek kako me ošiša frizerka i dođe mi da je ubijem kijem user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 14:01:11   
Shishica
A sto je moralo da se menja... niko se nije zalio.. bilo nam dobro... user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 14:03:11   
mamanp
Razumem da je ovo nekakva "probna" verzija RR i da ce se sve ovo u hodu ispravljati.

Meni licno smeta (nervira me) sto albumi iskoce prvi kad se prijavim na RR. Ono smenjivanje albuma, video klipova i foruma malo odvlaci paznju i dekoncetrise kad nesto trazim. Mislim da bi bilo bolje ako te recimo interesuje album ili video lepo kliknes na to i ono se otvori, a ne svaki cas cak-cak samo promice ispred ociju. Kad odem u aktivne ili nove debate, stoji ono RE: a ranije je bila i slicica korisnika koji je postovao na nekoj od tema.Mislim da je lepse kad vidis slicicu korisnika nego da citas ko je postovao (manje se mozak zamarauser posted image ).

Mogu reci da je ova verzija RR nesto naprednija od stare, ali mi se ipak stara vise svidjala.

p.s. Evo i dok kuckam oci mi idu na ovo "izletanje" albuma i videa i bas je bzvz.user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 14:06:47   
guppy RR
Sve RR su promenile dizajn, tako smo odlučili.

Šta ja znam. Kad se radi o promenama, ja sam uvek ZA. Volim da menjam informatiku često kao čarape user posted image . Da li još uvek koristiš prvi mobilni telefon koji si imala?

Meni lično se recimo uopšte ne dopada onaj desni meni koji se menja, ide mi na živce, ali ne predstavlja mi nešto što bi me toliko iritiralo, da ne mogu da naviknem.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 14:06:58   
upgrade011
Sto se mene tice - sto manje klitkanja to je bolje :) 

Jedino ovi meniji sa desne strane - video sadrzaji, forumi i slike bi mogli da se pojave na prelazak misem. Sada se sami smenjuju u nekom odredjenom ritmu i treba kliknuti da bi se zaustavili.
To me lici na animirane oglase/ikone i sve tome slicno sto me jednostavno IRITIRA! Sada ako hocu to da zaustavim moram da kliknem na neku opciju. Ili bar da se "prosetaju" samo jednom...

Druga stvar - opisi opcija za uredjenje teksta (kada se pise odgovor) su na slovenackom??? Takodje red iznad toga nema objasnjenje cemu sluzi. Mislim, kad se predje misem nista se ne pojavljuje.

Treca stvar (opet mozda van teme ...) - da li moze da se doda smajli "shrug" ili sleganje ramenima user posted image

Hvala na odgovoru za Operu :)

< Poruku je uredio upgrade011 -- 12.2.2010 14:13:42 >

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 14:07:26   
Mari86
Nije problem naucicemo mi na ovo..samo ne znam cemu onda pitanje ako je pristup takav...
Normalno je da ne moze svima da se udovolji,ali na kraju cemo se navici...
Nismo ovde zbog dizajna nego zbog druzenja i pomaganja...
Ali je zaista teze snaci se...svidalo se to nekome ili ne user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 14:10:55   
Lu
Guppy ja ima samo jedno pitanjeuser posted image
Hoće li s vremenom da se samo pojavljuje,
nove debate
aktivne debate
svi forumi
ili ćemo morati kao i sada kliknuti na FORUM iznad 5 posljednjih poruka da se to pojavi?

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 14:11:31   
upgrade011
 Sad sam videla jos nesto - gde nestaju novi redovi kada se pise poruka???  Ja lepo sve iskucam a text editor ga spoji ???
Svaki novi red mora da se stavi 2 puta.


Eto, volim da su mi postovi uredni "shrug"

< Poruku je uredio upgrade011 -- 12.2.2010 14:12:46 >

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 14:20:49   
suncokretizbloka

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Treba samo da shvatite, da u ovu temu pišete sa još jednim skrivenim razlogom. A to je: da ja pročitam šta pišete i da možemo to da popravimo.

user posted image

Inače... tip sam čoveka koji shvata da nikada nisu svi zadovoljni sa promenama. Nekima su dobre, nekima su loše. Ali ... još uvek na kraju svako za sebe mora da nauči da živi sa njima. Ne dopada se ni meni uvek kako me ošiša frizerka i dođe mi da je ubijem kijem user posted image



Guppy,ja sam ovu temu i shvatila kao nacin da se istestiraju promene koje ste uveli u aplikaciji. Lepo ste se dosetili, jer ovako imate besplatne testere :) Ja sam se bila tester na jednom projektu,"ubila sam ih u pojam", posle izvesnog vremena, ceo programerski tim je dobio otkaze...
Elem, da ne skrecem puno sa teme, zelim vam srecan rad, i da ubrzo otklonite sve bagove :)

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 14:20:55   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Guppy ja ima samo jedno pitanjeuser posted image
Hoće li s vremenom da se samo pojavljuje,
nove debate
aktivne debate
svi forumi
ili ćemo morati kao i sada kliknuti na FORUM iznad 5 posljednjih poruka da se to pojavi?

Da, namestićemo da je stalno vidiljivo. I to je bug :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 14:22:31   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: suncokretizbloka
Elem, da ne skrecem puno sa teme, zelim vam srecan rad, i da ubrzo otklonite sve bagove :)


Hvaaaalaaaaaa

(odgovor članu suncokretizbloka)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 14:34:39   
viking
Imam još jedan predlog -  kada kliknemo na Moja ringeraja, pa se pojavi ovaj opadajući meni na kom piše:
- Moj prorfil
- Moje privatne poruke
- Moji albumi
i tako dalje...
ja bih svuda izbacila reč MOJ/MOJI/MOJE, ne samo zato što se podrazumeva da su moji nego bi mi bilo preglednije, mogli bi na osnovu prva dva slova da provalimo šta na nam treba, ovako maltene moram sve da pročitam dok ne nadjem opciju koja mi treba... Dakle, stavila bih da piše

- Albumi
- Ankete
- Profil
- Poruke


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 14:35:47   
Mivica
Neću da komentarišem da li je bolje ili gore. Ja se teško navikavam na promene i odmah sam odreagovala:"O, ne!".
Verovatno je samo navika, ali više mi se dopadao stari dizajn, generalno, na prvi pogled. A možda se ovaj ipak pokaže kao funkcionalniji.
Ništa lično, to je samo moje mišljenje.
Ja se vezujem za ljude, stvari,... pa izgleda i za forume user posted image .

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 14:39:22   
hera
Stvarno je teze za snaci se priznajem i ja...ali uvek sam za promene...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 14:41:01   
*Alexx*
Novi dizajn je ODLIČAN. Bilo je krajnje vreme da se uvedu novine u dizajn RR i da pratimo tehnologiju. Onako je bilo baš zasterelo i nereprezentativno - sad to mogu da kažem, jer imamo novi dizajn user posted image .

Nisam uspela da istestiram ništa pametno, jedino što mi smeta jeste ono što i svima - smenjivanje videa, albuma i poslednjih poruka. Tu se slažem sa viking, bilo bi dobro da je to na klik, ili da je to smenjivanje bar sporije. Meni se taj deo menija sviđa, jer konačno mogu da pratim albume i videa, bez da idem na poseban deo portala, pa dok nađem, otvorim, blabla... prođe godina. Dakle, samo mi ono smenjivanje bode oči.
I nekako mi je vrh strane prazan. Ima logo sa leve strane i onda prazno u desno, sve do kraja strane. Takođe mi odudaraju od ostatka strane linkovi na vrhu: Alati i O portalu su u jednom fontu, zaokruženi, i meni je plav, dok su donji meniji (trudnoća, beba,...) beli. Pa su tu i Forumi, Albumi i Besplatne SMS poruke, koje su u trećem fontu, sa drugačijim menijem (mora da se klikne) - a mislim da to i ne treba da bude tu, jer stoji u Alatima. Bilo bi lepo da se unificira to.

Bagovi su, kao i svuda, normalna stvar i ne treba biti sad besan što je to tako. Pa i Microsoft izbaci Windows koji je prepun bagova, pa se to ispravlja mesecima, godinama. Super je što imamo aktivan forum, pa se greške nalaze i ispravljaju brzo!

Još jednom, bravo za RR team!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 14:47:57   
*Alexx*
U čuvenom desnom meniju, u delu za albume stoji Avtor, na slovenačkom user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Novi dizajn Ringeraje.rs
12.2.2010 14:48:05   
NadaR
Meni se svidja... sad sam se vec navikla pa mi i ovo smjenjivanje vise ne predstavlja problemuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here