|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UGG cizme
7.1.2010 19:02:21   
Jelena81
meni su na prvi pogled cipele izgledale kao moje razgazene stare cipele, zaista... imam siroku nogu i kada nesto razgazim, onda je razgazeno... mozda jes' kvaliltet, al' nije po mom ukusu...

nemam nikoga u inostranstvu ko bi mi mogao kupiti po nizoj ceni, ali zaista, 24000 je za nas luksuz! Mozda vrede ali nam standard nije toliki ...  ipak jedna plata na troje... pa sad vidi... kupila sam prosle godine u Borovu i to dala 45000 cipele koje i ove zime nosim, i onda mi bilo tesko jer je samo jedna plata u pitanju...

ukusi i standardi razliciti, bez daljnjeg...

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: UGG cizme
7.1.2010 23:37:52   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Jelena81

meni su na prvi pogled cipele izgledale kao moje razgazene stare cipele, zaista... imam siroku nogu i kada nesto razgazim, onda je razgazeno... mozda jes' kvaliltet, al' nije po mom ukusu...

nemam nikoga u inostranstvu ko bi mi mogao kupiti po nizoj ceni, ali zaista, 24000 je za nas luksuz! Mozda vrede ali nam standard nije toliki ...  ipak jedna plata na troje... pa sad vidi... kupila sam prosle godine u Borovu i to dala 45000 cipele koje i ove zime nosim, i onda mi bilo tesko jer je samo jedna plata u pitanju...

ukusi i standardi razliciti, bez daljnjeg...



45 hiljada?!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jelena81)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: UGG cizme
7.1.2010 23:39:33   
cipiripi
verovatno je mislila 4500 user posted image jer je komentarisala cenu za UGG da je to luksuz user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: UGG cizme
7.1.2010 23:40:40   
Ana RR
Pa i pretpostavila sam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: UGG cizme
7.1.2010 23:48:55   
Delijagirl
Meni su jako sladke ali cena je ufffff velika bas za moje mogucnosti  user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: UGG cizme
8.1.2010 8:59:59   
*Alexx*
Joj, pre neki dan sam u gradu videla neku devojku kako nosi te čizme (mada bih pre rekla da je neka kopija) - skroz su se razgazile, ne liče ni na šta... kako neko može da nosi tako razgažene čizme, pa stopalo joj uopšte ne gazi na đon, već pola na đon, pola na čizmu (valjda ste shvatile)? Kako može da hoda?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: UGG cizme
8.1.2010 9:18:46   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Naravno, ukusi su razliciti, i razumem to za toplinu....a ja sam obrnuta, bas ako svi nose ili imaju nesto, ja necu iz principa....ekcentrik sta cesuser posted image
IZVORNA PORUKA: indy_25

Ja ih imam i prosto ih volim zato sto su tople a i ne izgledaju mi lose bas su mi simpaticne. Ovdje u holandiji ih ima svaka osoba i svi ih nose pa su cak moderne i ima ih raznih modela i dezena.



ma nije mi vazno uopste sto ih svi nose vazno mi je da su vrlo tople i udobne jer sam ja zimomorna i ne podnosim zimu. A pogotovo sada od kako sam trudna bas mi gode jer mi i noge naticu a unutra je cista vuna da ih obuces na bosu nogu po snijegu ne bi ti bilo hladno. I ako su skupe vrijede brate jer ih ko zna koliko zima mozes pronosati ako je kvalitet a vjerujem da ce i tada biti IN.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: UGG cizme
8.1.2010 12:32:31   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pa i pretpostavila sam user posted image


i ja sam pretpostavila da je greška....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: UGG cizme
8.1.2010 14:21:24   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: indy_25


ma nije mi vazno uopste sto ih svi nose vazno mi je da su vrlo tople i udobne jer sam ja zimomorna i ne podnosim zimu. A pogotovo sada od kako sam trudna bas mi gode jer mi i noge naticu a unutra je cista vuna da ih obuces na bosu nogu po snijegu ne bi ti bilo hladno. I ako su skupe vrijede brate jer ih ko zna koliko zima mozes pronosati ako je kvalitet a vjerujem da ce i tada biti IN.



user posted image user posted image user posted image ti si moj covek user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: UGG cizme
10.1.2010 12:14:38   
Anoniman

user posted image Čizme popularne australijske marke Ugg, postale su pravi modni fenomen, sudeći po brzini, kojom su se raširile kao sveopšti trend, kako među poznatim ličnostima, tako i među običnim devojkama. Napravljene su od ovčije kože, izrazito su udobne, tople i nepromočive, a iznutra su postavljene vunom. S obzirom na pomenute kvalitete, ne treba da čudi, potpuna pomama za njima. Početak popularnosti ovih čizama, vezuje se za 1978. godinu, kada ih je jedan australijski surfer, poneo na svoj put u Ameriku. Čizme su se toliko dopale kalifornijskim surferima, da su se ugg čizme uskoro pretvorile u brend. Ugg Australia čizme zvanično su osnovane kao brend 1995. godine, a prvi nalet sveopšte popularnosti, naišao je 2003. godine, kada ih je Opra Vinfri, predstavila u svojoj emisiji. Ovoj poznatoj voditeljki, uggs-ice su se toliko dopale, da je odlučila da svim svojim zaposlenima, kojih je bilo 350-oro, pokloni po jedan par. user posted image Ugg čizme, prave se u desetak boja što svetlijih, što tamnijih. Pored klasičnih, poput onih u boji peska, preko žutih i različitih nijansi braon, do sive i crne, najzanimljivije su možda baš one u crvenoj, ljubičastoj i svetlo plavoj boji. Mogu biti plitke i duboke, a Classic Cardy Style, podrazumevaju model koji podseća na čarapu, zbog materijala koji je obložen preko ovčije kože. Sa strane se nalaze drvena dugmad, kojima se može regulisati, njihova dubina, u zavisnosti da li ćete ih zakopčati u donjem ili gornjem delu. Izuzetno lepo izgledaju, ako se iskombinuju sa uskim farmericama ili suknjicama. Ovaj model predstavlja potpuni hit, i u rekordnom roku je rasprodat preko zvaničnog sajta. Classic Tall Ugg, su duboki model, koji poseduje mogućnost zavrtanja, što znači da im sami dajete konačni izgled. Za koji god model da se odlučite, neće vam nedostajati udobnost, koju svakako pružaju. Postoji čak i linija za decu, mada to predstavlja skupu investiciju. Kako biste ih što bolje održavali, s obzirom da su sklone prljanju, najbolje je koristiti originalni set za čišćenje, čija se cena kreće oko 15 EUR. U zavisnosti od modela, čizme se kreću od 40 do 200 EUR. Ukoliko želite, možete kupiti I kopiju popularnih čizama u vidu drugih brendova, ili možda nebrendirane, ali tu vam niko ne garantuje kvalitet. Čak ih možete naći I za svega 1500 dinara. Treba napomenuti da zvanični sajt nudi spuštanje cene za 3,37  EUR u odnosu na cenu konkurentske firme, ukoliko im pošaljete takvu. Na sajtu www.uggstore.com.au, mogu se naći slični modeli, a predstavljaju jednu od konkurentskih firmi.




........... meni se nije dopadao ovaj model jer me nervira kad više od pola grada fura jedno te isto!
..kad se dohvatimo nečega  ..- kao pijan plota!
Ali viđam i devojke koje uopšte ne pate od mode i koje su odlučile da probaju ovaj model uklopivši ga uz svoj stil ...
i lepo im stoji ..Tople su, udobne....
...da imam love kupila bih ih jer sam do sada skontala da se isplate ako želim da mi noge budu tople i da gazim u nečemu udobnom. E sada jbg... izgledaju malo ofucano posle nekog vremena ali to je zato što nisu original modeli nego kopije.. a za original treba lovaaaa.. zato, kažem da sam u mogućnosti... zašto da ne?... samo ne sviđa mi se kada ih furaju uz trenerku..? zašto kad može i uz elegantniju varijantu, verovale ili ne...user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: UGG cizme
10.1.2010 12:26:22   
LillyT
Meni su odvratne i snobizam je placanje cizama nekoloko desetina hiljada, ali dobro, ima jedna poslovica o tome.... Ja sve lepo narucujem preko neta i verujte da je jeftinije tako, nego ovde davati novac za nekvalitet (uglavnom, nije uvek pravilo). Njihova cena uopste nije toliko velika, secam se da ih je koleginica platila oko 100$

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: UGG cizme
10.1.2010 12:34:45   
Dora
Počela sam da se raspitujem za ove čizme jer mi se sviđaju i idu uz svaki stil, što mi odgovara, jer kad je hladno meni je bitno da imam nešto dobro i toplo na nogama, a šta je to- manje bitno. E, sad, pošto nisam baš u novčanoj prilici da ih kupim a za mesec-dva mi neće ni tebati, uzeću ih na jesen sigurno. Iskreno, baš me briga da li će "izaći iz mode" jer su mi uvek bile simpatične.

Što se tiče obuće od hiljadu- dve dinara, ja nemam iskustva s njom jer više volim da kupim nešto kvalitetno pa da nosim više sezona. Osim obuće, za ostatak krpica ne dajem mnogo para ali i ne kupujem često. U stanju sam da kukam mesecima kako nemam šta da obučem, a da ne kupim ništa dok mi se ne ukaže prilika da kupim nešto kvalitetno. ne volim da gledam cene ali najčešće moram. Da ne moram, sigurno ih ne bih gledala, što mm dovodi do ludila!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: UGG cizme
10.1.2010 12:35:45   
Dora
IZVORNA PORUKA: LillyT

Meni su odvratne i snobizam je placanje cizama nekoloko desetina hiljada, ali dobro, ima jedna poslovica o tome.... Ja sve lepo narucujem preko neta i verujte da je jeftinije tako, nego ovde davati novac za nekvalitet (uglavnom, nije uvek pravilo). Njihova cena uopste nije toliko velika, secam se da ih je koleginica platila oko 100$


nazovi to snobizam, meni ne smeta ta rečuser posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: UGG cizme
10.1.2010 12:40:50   
nina83
Meni su prelepe, ali too muchuser posted image  Mada ko moze, ako stvarno traju par zima, onda se i isplati..

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: UGG cizme
10.1.2010 12:43:40   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: LillyT

Meni su odvratne i snobizam je placanje cizama nekoloko desetina hiljada, ali dobro, ima jedna poslovica o tome.... Ja sve lepo narucujem preko neta i verujte da je jeftinije tako, nego ovde davati novac za nekvalitet (uglavnom, nije uvek pravilo). Njihova cena uopste nije toliko velika, secam se da ih je koleginica platila oko 100$


nazovi to snobizam, meni ne smeta ta rečuser posted image



Nema veze, stvar je u tome da ja necu da budem ovca da me sisaju, a imam priliku da kupujem obucu i odecu po normalnim cenama (citaj u inostranstvu). Naravno da su ukusi razliciti, eto ja ne bih kupila te cizme ni kada bi mi neko dao pare. Moja stvar. Nego, poznaninca je platila cizme 12 000 i posle dve nedelje joj je pukla stikla. Kad tamo unutra, savijeni karton!!!!! O tome ja pricam, posto ipak malo vise poznajem prozivodnju i prodajne tokove, znam da postoji razlika u kvalitetu stvari za istocnoevropsko trziste i npr zapodnoevropsko. Sramota je sto ovde takve cizme kosatju 45000 a njihova cena je npr negde u Evropi 100evra. Ali dobro, ko hoce neka daje pare, njegova stvar, lepse je (po meni) ottici u negde u Evropu i kupiti cizme


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: UGG cizme
10.1.2010 12:55:47   
Anoniman
..dok ja ne odem u Evropu (mada po meni mi jesmo u Evropiuser posted image ) eto ti računice.........user posted image

Lilly T draga razumem šta želiš da kažeš i poštujem . Isto tako I Dorino mišljenje kapiram, jbg ako ti se može.... *ebe mi se...user posted image

... 45 000 je naravno preeeeeeeeeviše i da imam tu lovu na bacanje tečko bih se odvojila od nje kada bih je dala samo za čizme.....ali kad bih našla po nižoj (7-8 x nižoj ceni...user posted image )uzela bih ih bez obzira na trend jer ne patim od njega. i dok nisu vrisnule ovde kod nas meni su se dopadale.... videćete, sledeće godine neće se niko ni sećati tog modela ...

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: UGG cizme
10.1.2010 13:01:54   
LillyT
Ma naravno, samo iznosim svoje misljenje, ja npr imam i narandzaste i bordo cizme i verujem da vecina ovde to nikada ne bi kupila, ali meni su fenomenalne. Isto tako i ove, meni odvratne, drugima dobre. Volim dobru, kvalitetnu, udobnu obucu, ali volim i da mi je lepa user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: UGG cizme
10.1.2010 13:05:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ma naravno, samo iznosim svoje misljenje, ja npr imam i narandzaste i bordo cizme i verujem da vecina ovde to nikada ne bi kupila, ali meni su fenomenalne. Isto tako i ove, meni odvratne, drugima dobre. Volim dobru, kvalitetnu, udobnu obucu, ali volim i da mi je lepa user posted image


njaaaa.. e sad si se zeznula! user posted image u 3. razredu gimnazije nosila sam bordi metalik ravne čizme na pertlanje......user posted image joooj što sam ih volela... nosila sam ih dok se nisu raspale....user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: UGG cizme
10.1.2010 17:30:03   
Dora
Draga, vrlo rado bih išla da kupujem po Evropi, znam dobro koliko je jeftinije tamo ali do sad mi se nije vuklo po ambasadama pa ni zbog letovanja a ne šopinga... Drugo je to sad, nadam se da kad ljudi krenu da kupuju u susednim zemljama po povoljnijim cenama, i ovde kod nas će biti jeftinije. Znam ja da kožne jednostavne čizme ne vrede toliko ali ne vrede ni NIKE koje Mišković jedini uvozi i prodaje po sramotnom cenama a u Austriji su isti i još kvalitetniji modeli 10 puta jeftiniji. Znaju to mnogi, ali to ne znači da će odustati od nečega što im se svidi. Meni ne bi bilo žao davati gomile novca za gluposti, takva sam, zato kad imam ja trošim a kad nemam ne trošim :))) Nisu svi ljudi isti, ja bih volela da sam u životu ekonomična ali nisam. Šta ću. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: UGG cizme
10.1.2010 17:39:25   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ma naravno, samo iznosim svoje misljenje, ja npr imam i narandzaste i bordo cizme i verujem da vecina ovde to nikada ne bi kupila, ali meni su fenomenalne. Isto tako i ove, meni odvratne, drugima dobre. Volim dobru, kvalitetnu, udobnu obucu, ali volim i da mi je lepa user posted image


molim lepo - nosila sam bordo martinke dok se nisu raspale... nandžarasto ne volim ni da nosim, a kamo li da obujem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: UGG cizme
10.1.2010 18:42:51   
minavb
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ma naravno, samo iznosim svoje misljenje, ja npr imam i narandzaste i bordo cizme i verujem da vecina ovde to nikada ne bi kupila, ali meni su fenomenalne. Isto tako i ove, meni odvratne, drugima dobre. Volim dobru, kvalitetnu, udobnu obucu, ali volim i da mi je lepa user posted image

Ja imam crvene a sad merkam zelene.user posted image
Ove ugc ne posedujem, i necu ih posedovati.

< Poruku je uredio minavb -- 10.1.2010 18:43:34 >

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: UGG cizme
11.1.2010 0:43:57   
dunja RR
Joj danas sam negde čitala da su britanski ortopedi objavili da su ugly boots-ugg čizme jako štetne za kičmu i stopala i doprinose deformitetima i jednih i drugih....ima poveći članak ali se ne sećam gde....


< Poruku je uredio dunja -- 11.1.2010 0:45:37 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: UGG cizme
11.1.2010 0:46:30   
cipiripi
kao i baletanke..sva ravna obuca (ako se samo ona nosi) steti kicmi.
bitno je da ima petu bar 2 cm...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: UGG cizme
11.1.2010 0:46:47   
Verus
To se vidi-svaka cipela koja je ravna, a nema unutra ortopedski umetak za potporu stopala (normalno stopalo naravno nije ravno), je lose za noge, kicmu itd.  Isti slucaj sa onim baletankama koje svi toliko nose....mada, ima i ravne obuce sa lepim umetkom unutra.  Takve onda kupim bez problema, ali od ravnih, stvarno bezim.....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: UGG cizme
11.1.2010 0:49:32   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: cipiripi

kao i baletanke..sva ravna obuca (ako se samo ona nosi) steti kicmi.
bitno je da ima petu bar 2 cm...



ne, ovde je baš rečeno da u ravnoj obući stopalo uglavnom može da se oslanja celom površinom, kako njemu odgovara, u baletankama je ipak pokretljivo i ti možeš gaziti i prstima i petom kako tebi odgovara a u UGG čizmama stopalo je osuđeno na petu i nema prostor za manevar....

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here