|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
9.9.2015 12:29:56   
bebilule
Ma meni rade tu zonu toplim, a i kad sam prije par puta skidala sve isto su toplim. Sad ima u salonima neki depil vosak topli ali za jednokratnu upotrebu. Nije to ono pretapanje kao prije što je bilo, tako da je što se tiče higijene isti kao i hladni.

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
9.9.2015 14:49:05   
jess021

IZVORNA PORUKA: bebilule

Jess, tokom trudnoće sam nastavila uredno ići na depilaciju ali nisam baš sve skidala već onako duboki bikini...nešto kao imala sam frizuru user posted image . Inače ne volim da skinem sve. E sad kontam pred porođaj da je možda bolje da mi u salonu skinu sve nego da me oni tamo gule. Pitanje, jesi li skinula sve i briju li je cijelu pred porođaj user posted image . Izvinite na onako direktnim pitanjima user posted image

Jekiki, pre nekih dva meseca sam skinula sve, iako i pre toga nije ostajalo mnogo, ali je bila neka linijauser posted image Ta linija je najvise bolelauser posted image
Topli vosak je bolji, jer se bolje otvori folikul dlake. Tacno je da moze doci do infekcije, ali ja idem kod iste kozmeticarke sest godina i imam apsolutno poverenje u nju, tako da ni ne razmisljam o tome. Pisala sam, bila sam juce i sd sam mirna nekih 10 dana, a ako se ne porodim ici cu opet za neke dve nedelje na doraduuser posted image
Da, brijace ti sve pred porodjaj.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
9.9.2015 14:54:47   
Ana RR
Ja sam na porođaj otišla depilirana, imala sam samo malecni trougao koji mi niko nije dirao user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
9.9.2015 14:56:50   
jess021
Ja sam morala sve da skinem, kod nas insistiraju.
A bas sam imala lepu frizuruuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
9.9.2015 15:04:53   
Ana RR
Sigurno zavisi od porodilišta. Iskreno, meni je najgore bilo kad pomislim na klistir i brijanje, povraćalo mi se od muke. Međutim, brijanje nisu ni spomenuli a klsitir nisam ni osetila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
9.9.2015 15:11:54   
Maraj
Ja sad dodjoh s depilacije. Do kolena sam sama kuci depilatorom. A od kolena niksko. Boli ko nikad do sad. I sta cu odem na depilaciju. Naravno i tamo me bolelo al sekund lovuce pa je lakse. Skapirala sam da me izgleda nadkolenice bole jer sam otekla tj puna sam vode toliko da mi se noge teru dok hodam. I izgleda da me ta "vodena napetost" boli. Izdrzah nekako. Nadkolenice mi je hladnim a prelone toplim. Htela je da ide i dublje al ja nisam mogla vise bol da trpum
Skinucu trimerom ostatak ka sredini

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.9.2015 20:55:22   
jess021
Ja sutra u 18h na depilaciju, nadam se poslednju u ovoj trudnoci.user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
6.3.2016 18:40:44   
IvanaSK RR
Ja se depiliram skroz uvek, pa i sada. Sutra bas imam zakazano. Vec sam krenula da racunam koliko dana pred termin da zakazem depilaciju user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
6.3.2016 20:58:30   
madre
Koliko posle porodjaja/epiziotomije ste isle na depilaciju toplim voskom?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
6.3.2016 21:03:52   
jess021
Posle nekih 5 nedelja. Secam se da je to bilo pre one prve kontrole kod ginekologa.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
6.3.2016 21:58:29   
madre
joj, kod mene proslo i vise, ali se nesto ne usudjujem... ali ako si ti, prezivecu i jauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
6.3.2016 22:09:29   
Sanjalicaaa
Posle dva mseca. Toliko me je bolela rana od epiziotomije da nisam zelela da me vise ista dole boli. Sto vise odugovlacis teze ce ti biti da odes user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 11:09:38   
emicaa
Da se prebacim ovde,ja još nikad nisam išla u salon na depilaciju sama sam sebi epilatorom pa su mi počele urastati dlačice i onda se vratila brijaču.
Mislila sam pred porod otići na depilaciju,pogotovo da mi srede ljepoticu pa me zanima boli li to puno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 11:25:07   
Maraj
Emice ja sam toliko bila puna vode u trudnoci da me sve bolelo. Nikad me nije bolela depilacija , al u trudnoci nisam smela da lomislim da depiloram butine koliko sam bol osecal(od vode) , tako da sam stisnula zube i otisla na depilaciju , a gospodjicu sam skratila trimerom (imam trimer u rozoj boji namenjen za nju user posted image ) a onda i obrijala

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 11:27:05   
Sanjalicaaa
Emice, ja sam celu trudnocu isla na depilaciju. Meni su se u trudnoci bas smanjile i oslabile dlacice. Nikad mi lakse nije bilo. Sad su vec opet krenule da se pojacavaju.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 11:29:57   
jocajaca


Pa šta znam ja idem uvijek na depilaciju pa navikla sam. Ne mogu reći da ne boli ali nije nepodnošljivo. Meni radi sa toplim voskom I ne traje to dugu pa se može izdržati.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 11:33:26   
Maraj
Ja ne mogu...toliko sam se krecila kod ginekologa i pre trudnoce a i u toku trudnoce , jos da se krecim i kod kozmeticarke...stvarno nisam mogla. A i nisam je depilirala nikad pre , samo je redovno odrzavam trimerom

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 11:35:01   
Mala Elena
Emice ne znam, nisam je sredjivala na taj nacinuser posted image
Ja sam koristila brik I svoj epilator..a kako bi bilo lepo da zivim sa svekrvom da joj uvalim decu I odem na epilaciju u salon da se sredim..user posted image

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 11:40:28   
emicaa
Meni nisu noge problem sredit samo ona,ne vidim je uopšte user posted image prošli put sam pored ogledala ali reko da se ne mučim.Pretostavljam da ona boli više od ostatka tijela user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 11:46:54   
Trcosava
Emice ako si do sada samo brijačem, neću da te lažem - boli. Mada dosta zavisi i od same jačine dlaka i koliko si dlakava user posted image

Pre trudnoće, ohoho pre trudnoće sam se godinama brijala i onda sam zakačila mladež dole i rešila da od tad idem na depilaciju. Gustina i jačina dlaka je bila, paaaa recimo da je skoro iz svake pore virilo po 2 dlake. Bolelo kao sam đavo, ali posle već nije ništa bolelo. Radije idem UVEK na depilaciju gospojice nego kod pedikira user posted image

I sad sam u trudnoći sa Lukom išla na depilaciju.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 11:52:35   
IvanaSK RR
Emice, boli. Naročito ako su ti dlake ojačale od brijanja. Ja idem na brazilsku depilaciju oko pet, šest godina , dlake su se dosta proredile, istanjile, ali me i dalje boli.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 11:56:40   
Anck Su Nmaun
Ja sam samo jednom radila depilaciju u salonu toplim voskom, pa i nije mi bilo strasno.
Inace se depiliram kupi epilatorom, ali me sad u trudnoci jako boli pa koristim brijac.
Al sam se juce iskasapila user posted image
Malu brijem po secanju, za nju nema problema al noige jedva dohvatim pa sam juce krvarila na sve strane user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 12:01:49   
jocajaca


Mene je u prvoj trudnoći brijao mm. Jbg ja nisam vidjela od stomaka a boga mi je nisam mogla ni dohvatiti tako dobro da je obrijem zato sad idem na depilaciju em mi je lakše, brže, bede urednija I ljepša duže vrijeme I tako user posted image user posted image . MM je zadovoljan izgledom dotične a I mekoćom user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 12:18:08   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Emice, ja sam celu trudnocu isla na depilaciju. Meni su se u trudnoci bas smanjile i oslabile dlacice. Nikad mi lakse nije bilo. Sad su vec opet krenule da se pojacavaju.

Ja sam već pisala ovde, ali evo da ponovim da mi je sve bilo isto kao citirano user posted image ...

Nikad lakše!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
16.3.2016 12:38:57   
Trcosava
Zivota vam, kako depilatorom sredite celu gospođicu? Ja sam probala par puta, ali sve kožu čupam i pravim podlive. Gornji deo nije problem, to mogu, ali prepone i ostale delove nema teoretske šanse

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here