|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Udaja
10.1.2010 19:05:44   
LillyT
IZVORNA PORUKA: minavb

Mislim da je ipak naleteo u pravo vreme. Da smo se upoznali ranije, sigurno se ne bih udavala i pravila dete. Mada, moram priznati, ima tu i njegove zasluge.


Zato i kazem "izmedju ostalog" volim da mislim da se sve eto tako potrefilo (qq, kako sam danas sva nesto romanticna i raspolozena)


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Udaja
10.1.2010 19:08:02   
minavb
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: minavb

Mislim da je ipak naleteo u pravo vreme. Da smo se upoznali ranije, sigurno se ne bih udavala i pravila dete. Mada, moram priznati, ima tu i njegove zasluge.


Zato i kazem "izmedju ostalog" volim da mislim da se sve eto tako potrefilo (qq, kako sam danas sva nesto romanticna i raspolozena)


Mora da je tvoj macan danas bio posebno dobar.user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Udaja
10.1.2010 22:12:26   
gagana83
Mm sam upoznala nakon sto sam izasla iz veze koja je trajala 5 godina.
Upoznali smo se u martu 2007 kad sam imala 24 a on 26 godina i propao brak iza sebe.Odmah smo poceli da radimo na bebi.U junu te iste godine smo isli na more a kofere nisam vracala kuciuser posted image Vencali smo se u maju ove godine u petom mesecu trudnoce.Sa 26 sam postala mama-taman na vreme da mogu da rodim bar jos jednouser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Udaja
10.1.2010 23:53:40   
lesica
Ja cu u brak uci bas na osmu godisnjicu veze a tog dana btw ulazim u sedmi mesec... Iskreno,ne bih se ja jos udavala da nije user posted image ali kad smo vec uspeli da je napravimo u prvom pokusaju potpuno neobavezno i sa navodnim predznanjem da ja ''nikad necu ostati trudna'' (reci moje pametne doktorke) onda smo resili da pravimo svadbu ili za rodjendan mv 2.2 ili za nasu godisnjicu 27.2,tako da nekako ispade 27.2-pa cemo jednog dana taman da na ukupan broj godisnjica dodajemo i ovih 8 user posted image user posted image user posted image A 26-ta i nije tako losa za udaju kada covek pozavrsava i ostvari sve prethodno zacrtane ciljeve user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Udaja
10.1.2010 23:55:23   
cipiripi
ja sam se prvi put udala sa 19, a drugi put sa 25 user posted image user posted image user posted image tj..prerano i na vreme user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Udaja
10.1.2010 23:55:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Mm sam upoznala nakon sto sam izasla iz veze koja je trajala 5 godina.
Upoznali smo se u martu 2007 kad sam imala 24 a on 26 godina i propao brak iza sebe.Odmah smo poceli da radimo na bebi.U junu te iste godine smo isli na more a kofere nisam vracala kuciuser posted image Vencali smo se u maju ove godine u petom mesecu trudnoce.Sa 26 sam postala mama-taman na vreme da mogu da rodim bar jos jednouser posted image



user posted image

.........

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Udaja
11.1.2010 0:00:24   
buhla
udala sam se pre dva meseca. imam 33 godine a mm 38. bili smo u vezi 2 1/2 godine.
da je moglo ranije, pa bas i nije... jer to onda ne bi bio ON i ne bi bio onaj PRAVI user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Udaja
11.1.2010 0:03:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla


da je moglo ranije, pa bas i nije... jer to onda ne bi bio ON i ne bi bio onaj PRAVI user posted image




Buhla ovo je istina i kod mene...!  s tim da bih dodala- to ne bih bila ja ........
...htela sam da nažvrljam i ja nešto ali je komplikovano. Ne žalim ni za čim!
Veće lude od mene nije bilo....
..ostao mi je fax.. još 6 ispita .. biće i to.
Čoveka svog života sam pronašla ,još da nam stignu deca... mojoj sreći neće biti kraja!

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Udaja
11.1.2010 13:21:27   
Rivana
ja sam bebu dobila sa 32 godine, udala se jos uvek nisam, nije mi zao sto ranije nisam imala decu jer sam se naizlazila nalutala provodila to ipak ne bih mogla da sam imala decu. Sada kad sam sve prosla doslo je vreme da se gaji dete user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Udaja
11.1.2010 13:39:06   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: buhla

udala sam se pre dva meseca. imam 33 godine a mm 38. bili smo u vezi 2 1/2 godine.
da je moglo ranije, pa bas i nije... jer to onda ne bi bio ON i ne bi bio onaj PRAVI user posted image



ovako je i kod mm i mene user posted image



(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Udaja
11.1.2010 13:48:49   
barbara
meni su falila dva meseca do 18 kada sam se udala,a mm 22!2,5godine smo u braku za dva meseca cemo dobiti novog clana i ne kajemo se ni jedno meni je sada 20 a njemu 24!bicemo mladi roditelji,ja se cesto salim kada odem na roditeljski nasem bebanu a oni decaci i mlade tate se dive njegovoj mladoj mami!user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Udaja
11.1.2010 15:56:06   
Anitaaa
Ne bi valjalo da je bilo ranije u mom slučaju.Udala sam se sa 21 god user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Udaja
11.1.2010 16:15:40   
afrodita
Ne bih se udala ni ranije ni kasnije. Taman mi je bilo sa 21.
Da imam jos jedan zivot opet bih to ponovila.
user posted image dje si ti Hera?

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Udaja
11.1.2010 16:18:14   
Anitaaa
user posted image ti ko ja
A meni su govorili svekar i svekrva dok smo se zabavljali pa kad ćemo,eto koliko ja već imam god user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Udaja
11.1.2010 16:23:59   
afrodita
bila sam ja kopirala tvoj post pa obrisalauser posted image
meni je ta ranija udaja prijala naj vise zbog dece.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Udaja
21.1.2010 21:03:16   
afrodita
IZVORNA PORUKA: hera

U pravu si...samo me malo sinoc uhvatila neka, kako da je nazovem, mozda, trema ili strah od starosti.Da, bice da je to u pitanju...Godine brzo prolaze...


user posted image a koliko imas godinauser posted image

(odgovor članu hera)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Udaja
22.1.2010 16:39:10   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image

Mislim da sam sve uradila na vreme.

Sa 24 sam diplomirala i udala se, a dete rodila sa 25.



Ja sad imam 24 i taman sad ako bih zatrudnela rodila bih u 25! I mislim de je to ok ako gledamo po godinama!
Ups, nisam se udala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Udaja
11.2.2010 21:11:07   
magnetic
Ja sam danas napunila 32. U maju se udajem,a krajem juna cemo dobiti bebu.
Ne mislim da sam zakasnila u bilo cemu i planiram bar jos dvoje dece user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Udaja
11.2.2010 23:58:56   
marince1
Sa mm sam pocela da se zabavljam sa 19.
Verila i krenuli da zivimo zajedno (za mene je to udaja) sa 25,a zvanicno vencala i dobila bebu sa 26. user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Udaja
12.2.2010 9:27:53   
kika 80
Ja sam se udala sa dvadeset sest godina a bebicu sam dobila sa dvadeset devet godina i mislim da nisam ni u cemu okasnila...

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Udaja
12.2.2010 11:00:05   
Mari86
Ja sam se zabavljala sa mm 1.5 godinu i sa 23 se udala..mm ima 36 godina...
nadam se da cu uskoro iati bebicu pa da budem mlada mama user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu kika 80)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Udaja
12.2.2010 15:18:15   
kleopatra*
Ja sam se zabavljala sa mm 6 god ,udala sam se sa 25,a on sa 31 i nisam ni poranila ni zakasnila opet bih tako uradilauser posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Udaja
12.2.2010 16:03:12   
viking
Ja sam se udala sa 28, danas imam 33 a zajedno smo 12 godina, zajedno živimo 11,5. Verili smo se posle godinu dana veze, ali mi iskreno na pamet nije padalo tada da se udajem. Verenički staž nam je trajao čini mi se 6 ili 7 godina. A ne bih se udala ni tada kad jesam, da mi nije isticala lična karta pa sam bila u fazonu da kad vec moram da se smaram po opštinama, da to ne radim dva puta...
Da se razumemo, volim svog muža najviše na svetu i opšte nisam sumnjala da li je on "taj", nego mi prosto brak kao takav ne predstavlja nikakvu potvrdu ljubavi. Već pre nego što smo se uzeli, zajedno smo kupili stan, kola itd, ponašali smo se kao da smo u braku pa mi se ni posle ništa nije promenilo.
Želela bih dete što pre, za to mislim da sam malo zakasnila, mada ga sa npr. 28 nisam ni želela.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu kleopatra*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Udaja
12.2.2010 18:23:06   
Alexis79
Ja nisam udata(na papiru).Zajedno smo 7 god,poslednje 4 zivimo zajedno.Inace se znamo vise od 20 god.On se zabavljao nekad davno sa nekom mojom sestrom.Kaze cekao me je da porastem.user posted image
Ja sam imala 26 a on 39 kad je poceo nas mali svet.
Sto bi neko rekao bracna zajednica

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Udaja
13.2.2010 5:45:53   
isidora88
ja se udajem 24 aprila.user posted image imam 21 godinu i mislim da mi nije rano jer se ja osecam zrelom.izlazila sam,putovala,bila sa drugim momcima i vise mi to nije zanimljivo user posted image
lepse mi je da volim mm i on mene i nista mi onda ne nedostaje,dobro samo user posted image jos fali da upotpunimo nasu srecu

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here