|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Udaja
13.2.2010 5:47:36   
isidora88
i da to je ljubav na prvi poljubac,posle mesec dana poceli da zivimo zajedno a od 3,4 sexa da pravimo user posted image malo smo poranili ali zeljno iscekujemo user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Udaja
14.2.2010 23:47:01   
viking
Draga Isidora, molim te nemoj pogrešno da shvatiš, najiskrenije ti želim sve najbolje u životu i u braku i najbitnije je da si ti srećna, ali meni je zaista teško da shvatim kako neko kome je tek 21 godina može da kaže "sve sam videla, sve sam proživela, proputovala sam, ništa mi više nije zanimljivo".
Ja imam 33 i ne pada mi na pamet da ikada kažem "e, dosta je bilo!"

IZVORNA PORUKA: isidora88
ja se udajem 24 aprila.user posted image imam 21 godinu i mislim da mi nije rano jer se ja osecam zrelom.izlazila sam,putovala,bila sa drugim momcima i vise mi to nije zanimljivo user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Udaja
14.2.2010 23:55:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: isidora88

izlazila sam,putovala,bila sa drugim momcima i vise mi to nije zanimljivo
lepse mi je da volim mm i on mene i nista mi onda ne nedostaje,dobro samo jos fali da upotpunimo nasu srecu

Ja te razumem! Ja sa nepunih 21 ne vidim vise draz u izlascima i ludovanju! Jedino sto mi fali je da putujem sa mm-om i naravno beba!

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Udaja
15.2.2010 0:07:46   
lothroniell
Imam 20 godina, u vezi smo nesto malo vise od godinu i po, bebu smo zeleli i sada je ocekujemo... Vencali smo se 28. 11. 2009. da ne bi komplikovali oko bebinog prezimena i te stvari, ali moram da priznam prija mi to sto sam udata, ne znam kako da objasnim osecaj... Ne budnim se ni malo, ne mislim da sam poranila, niti da sam pogresila, ovo je tacno ono sto sam zelela... Divlji izlasci m evise ne zanimaju, ali takodje ne mislim da da prestanem da izlazim skroz, kada beba dodje prvih par meseci naravno necu izlaziti ali kasnije jednom- dva put' mesecno ce ga bake cuvati da se mama i tata malo prozvrljaju... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Udaja
15.2.2010 0:09:37   
gagana83
Loth,nisam znala da si tako mladauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Udaja
15.2.2010 0:17:58   
lothroniell
user posted image U junu punim 21 user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Udaja
15.2.2010 0:24:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking


Želela bih dete što pre, za to mislim da sam malo zakasnila


Draga, nisi zakasnila, mlada si , imaš energiju i jaku želju.
...sudeći po tvom stavu iz teme o neostvarenim željama itd., ne sumnjam u tebe ...user posted image
Doći će. user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Udaja
15.2.2010 0:25:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lothroniell

Imam 20 godina, u vezi smo nesto malo vise od godinu i po, bebu smo zeleli i sada je ocekujemo... Vencali smo se 28. 11. 2009. da ne bi komplikovali oko bebinog prezimena i te stvari, ali moram da priznam prija mi to sto sam udata, ne znam kako da objasnim osecaj... Ne budnim se ni malo, ne mislim da sam poranila, niti da sam pogresila, ovo je tacno ono sto sam zelela... Divlji izlasci m evise ne zanimaju, ali takodje ne mislim da da prestanem da izlazim skroz, kada beba dodje prvih par meseci naravno necu izlaziti ali kasnije jednom- dva put' mesecno ce ga bake cuvati da se mama i tata malo prozvrljaju... user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Udaja
15.2.2010 0:28:54   
lothroniell
user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Udaja
15.2.2010 1:00:56   
viking
Meni su mlade mame super, divim im se u stvari, ali mi je iskreno teško mi je da razumem stav  "sa 20 godina sam sve videla i doživela", (jer to nije istina sa 20 godina si tek zagrebao po površini života), na to se odnosio moj komentar, ne znam da li smo se razumele.
Ja ne kažem da su mlade supruge i majke blesave. Potpuno razumem i poštujem stav "imam 20 godina, ali me sada zanima porodica, hoću muža i decu a za ostalo otom-potom" a plašim se da smo se malo udaljili od teme  user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Udaja
15.2.2010 1:01:36   
isidora88
ja ne kazem da mene vise ne zanimaju putovanja i izlasci,sve ja to i dalje zelim ali sa mm. izlazim od 14-te godine,svake godine sam po 2,3 puta bila na moru, na zimovanju i uvek sa drustvom i jednostavno vise mi to ne predstavlja zadovoljstvo,sa mm mi je sve mnogo lepse i jedva cekam da imamo bebu. Jednostavno neko sa 30 godina oseti da je spreman za takvu odgovornost neko sa 20, sve je individualno.Moj zivot je tek poceo,studiram,uzivam sa mm i kad budemo imali user posted image ja znam da cu biti najodgovornija osoba na svetuuser posted image i najbolja mama user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Udaja
15.2.2010 1:04:38   
viking
Uopšte u to ne sumnjam user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Udaja
15.2.2010 1:12:05   
isidora88
ne mislim da sam sve videla ali jednostavno ne zelim da cekam vise jer se ja osecam spremnom za materinstvo i to me nece ni u cemu sprecavati,ne kazem da cu izlaziti i uvaljivati dete bilo kome samo da bih ja isla da se provodim.beba me nece usporiti niti cu ja svoje zelje gurnuti pod tepih,smatram da sve u zivotu mogu da postignem i sa user posted image i da ce mi to dati jos veci podsticaj da budem sto bolja.ono sto ja zelim jeste beba,zavrsen fakultet i polozen pravosudni,ok posao i naravno srecan brak,sve ostalo mi je manje bitno. viking nadam se da me razumes user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Udaja
15.2.2010 1:16:53   
viking
Naravno, kao što sam rekla, veoma poštujem mlade mame i divim se njihovoj hrabrosti, samo sam htela da naglasim razliku izmedju stava "sve sam doživela sa 20 godina, sve mi je dosadno pa hoću dete" i stava "iako sam mlada porodica mi je prioritet ali znam da je toliko toga preda mnom jer ima još toliko toga da doživi..."
Želim ti sve najbolje user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Udaja
15.2.2010 1:44:22   
lothroniell
Ja sam dosta putovala, svasta videla, na raznim mestima bila, puno zanimljivih ljudi upoznala, ali smatram da nisam videla dovoljno a mislim da koliko god videli nikada nece biti dovoljno, zao mi je sto necu moci sa muzem da putujem van granica nase drzave jos minimum tri godine (vojno lice), ali kada bude mogao i ako budemo imali para isla bih svuda... user posted image Sto se zivotnog iskustva tice, i njega sticemo ceo zivot a u dvadesetim nema sanse da smo "izkusne osobe" jednostavno sta god da smo doziveli i preziveli nije dovoljno da se mi ovako mladi nazivamo iskusnima. Odredjenu dozu iskustva posedujemo ali ipak ne dovoljno da prestanemo da slusamo savete iskusnijih od nas. user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Udaja
15.2.2010 12:17:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

samo sam htela da naglasim razliku izmedju stava "sve sam doživela sa 20 godina, sve mi je dosadno pa hoću dete" i stava "iako sam mlada porodica mi je prioritet ali znam da je toliko toga preda mnom jer ima još toliko toga da doživi..."


Ima ljudi sa po 30+ i jos ne izivljenih,ne razmisljaju o porodici... I naravno da niko nije viseo i doziveo sve,kako ne ja sa mojih 20 tako i ne oni sa 30,40...mislim da sve to nema veze sa godinama vec sa osobom! Ja sam rekla da vise ne vidim draz u izlazscima i ludovanju... Naravno da i izlazim al nema mi smisla bez mm-a,sa njim se mnogo lepse provedem svuda! Daleko od toga da mi je dosadno pa zato hocu dete i brak... jednostavno treba mi samo on pored sebe i zelimo da gradimo nas zajednicki zivot!

Loth tm je u vojsci (onoj regularnoj) ili ce da radi tamo?

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Udaja
15.2.2010 12:51:32   
NadaR
Ja sam se udala sa 21 ! Bebu sam dobila u 24oj!
U medjuvremenu sam zavrsila faks, zaposlila se , rijesili stambeno pitanje...
Mislim da partneri koji nisu zivjeli zajedno prije braka (kao mm i ja ) treba da sebi daju malo prostora prije bebe, da se upoznaju i priviknu jedno na drugo!user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Udaja
15.2.2010 12:57:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Ja sam se udala sa 21 ! Bebu sam dobila u 24oj!
U medjuvremenu sam zavrsila faks, zaposlila se , rijesili stambeno pitanje...
Mislim da partneri koji nisu zivjeli zajedno prije braka (kao mm i ja ) treba da sebi daju malo prostora prije bebe, da se upoznaju i priviknu jedno na drugo!user posted image


user posted image user posted image user posted image
A ovo boldovano mislim da je stvarno u redu,tako bi bilo najbolje!

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Udaja
15.2.2010 13:33:26   
lothroniell

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja



Loth tm je u vojsci (onoj regularnoj) ili ce da radi tamo?



26. se skida... Mislim zavrsava regularno sluzenje i onda nastavlja da radi u vojsci...

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Udaja
15.2.2010 13:59:35   
Anoniman
I mm bio na testiranje ima jos lekarski,on je odmah posle srednje zavrsio regularnu vojsku! Jeeeeej za nase vojnike user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Udaja
15.2.2010 14:07:48   
Iwana87
ja 22,mm 24.Taman po meni :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Udaja
18.2.2010 20:45:00   
magnetic

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: viking


Želela bih dete što pre, za to mislim da sam malo zakasnila


Draga, nisi zakasnila, mlada si , imaš energiju i jaku želju.
...sudeći po tvom stavu iz teme o neostvarenim željama itd., ne sumnjam u tebe ...user posted image
Doći će. user posted image

Potpuno se slazem sa kaliopi.Kao sto sam vec napisala ja imam 32.
Bice bebe sigurno user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Udaja
18.2.2010 21:47:00   
viking
Hvala vam drugarice, slatke ste jako user posted image  Nisam ja izgubila nadu niti mislim da sam stara i da je prošao voz (evo moja kuma ima 41 godinu i trudna je)  nego se sad čudim zašto na primer sa 28-29 nisam želela bebu, baš sam bila blesava... tada sam mislila da mi je rano user posted image

IZVORNA PORUKA: magnetic


IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: viking


Želela bih dete što pre, za to mislim da sam malo zakasnila


Draga, nisi zakasnila, mlada si , imaš energiju i jaku želju.
...sudeći po tvom stavu iz teme o neostvarenim željama itd., ne sumnjam u tebe ...user posted image
Doći će. user posted image

Potpuno se slazem sa kaliopi.Kao sto sam vec napisala ja imam 32.
Bice bebe sigurno user posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Udaja
19.2.2010 8:04:29   
Vania

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Ja sam se udala sa 21 ! Bebu sam dobila u 24oj!
U medjuvremenu sam zavrsila faks, zaposlila se , rijesili stambeno pitanje...
Mislim da partneri koji nisu zivjeli zajedno prije braka (kao mm i ja ) treba da sebi daju malo prostora prije bebe, da se upoznaju i priviknu jedno na drugo!user posted image

Slazem se sa ovim!!!!!!!!!!Ja sam zivela sa mm pre braka(zvanicnog da kazem) a to nam je pomoglo samo da se bolje upoznamo i naviknemo na to ko kako zivi od jutra do mraka.Napunila sam 20 kad smo poceli da zivimo zajedno a vencali se godinu dana kasnije da ozvanicimo posto je beba bila na putu,mada brak je brak na papiru ili ne.Ja mislim da svako treba da to uradi kad je spreman ali nazalost zajednica nam je jos u stilu "kad ces zavrsiti fakultet,kad ces se udati,vreme ide a kad ce beba,sta cekas itd." pa smatram da ima i devojaka koje to urade prerano zbog pritiska koji vrse na njih.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Udaja
2.10.2011 17:38:23   
soni
vec dugo zelim da mi ta burma zasija na ruci, ali jednostavno nije bilo pravo vreme..moje drugarice jedna po jedna polako zatalasale u bracnim vodama a ja nistai to me je iskreno s vremena na vrema bas rastuzivalo user posted image .... dosta vremena provela sa pogresnom osobom, fakultet i dok nije naisao pravi o udaji sam mogla samo da sanjam..

sada imam 29 i ja mogu da kazem da sam svasta prosla , putovala, izlazila, ucila i zadovoljna sam... uskoro, za koji mesec cu i ja stati na ludi kamen ..krivo mi je sto sam se zbog te udaje opterecivala, ali nista ne moze na silu i sve u svoje vreme

jedva cekam user posted image

(odgovor članu Vania)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here