|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Udaja
2.10.2011 17:55:57   
pepeljuga
Sve je to individualno, zavisi kakav si tip. Ja sam provela 13 godina u vezi, dakle duze nego sto pojedini brakovi traju. I bez papira smatrala sam sebe udatom ali opet, nekako se nije dalo da na kraju to bude to. Mm sam upoznala u februaru, a za dva februara smo bili vencani i cekali bebu. Prosto, to jeste bilo TO. Najbitinije je upravo ne opterecivati se, pravo vreme je onda kad se desi user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Udaja
2.10.2011 18:05:34   
vukosava

IZVORNA PORUKA: soni

vec dugo zelim da mi ta burma zasija na ruci, ali jednostavno nije bilo pravo vreme..moje drugarice jedna po jedna polako zatalasale u bracnim vodama a ja nistai to me je iskreno s vremena na vrema bas rastuzivalo user posted image .... dosta vremena provela sa pogresnom osobom, fakultet i dok nije naisao pravi o udaji sam mogla samo da sanjam..

sada imam 29 i ja mogu da kazem da sam svasta prosla , putovala, izlazila, ucila i zadovoljna sam... uskoro, za koji mesec cu i ja stati na ludi kamen ..krivo mi je sto sam se zbog te udaje opterecivala, ali nista ne moze na silu i sve u svoje vreme

jedva cekam user posted image


Soni, ja sam zaprosila svog muza i nagovorila jos 2 svoje drugarice koje su bile u dugim vezama da urade to isto. Mi smo vec bili ziveli 4 godine pre papira, a 8 pre bebe.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Udaja
2.10.2011 18:47:35   
Brana
IZVORNA PORUKA: hera

Da ste mogle da li biste se ranije udale?
ja sam mogla ali nisam jer sam htela da zavrsim fax...Sada se kajem jer sam se udala u 31. a prvo dete rodila sa 32 godine a drugo u 35. Da li cu da dozivim da ozenim ili udam pitam se pitam se...

Ja sam se udala sa 18god.mislim da ranije nisam moglauser posted image user posted image a i ne bi valjalouser posted image
Rodila sam dete sa 22god.user posted image
Milsim da je to sve individualno,i da treba da se ozvanici kada se oset_i pravi trenutak,i naravno kada se nadje prava osoba..
Jeste tacno da je sve lakse kada si mladji,ali iznad svega je najbitnije neopterecivati se godinama..kada god da se desi bitno je da je ono pravo,jer se samo na takav nacin moze ziveti skladno i srecno!user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 2.10.2011 18:48:38 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu hera)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Udaja
3.10.2011 9:20:23   
soni
user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: soni

vec dugo zelim da mi ta burma zasija na ruci, ali jednostavno nije bilo pravo vreme..moje drugarice jedna po jedna polako zatalasale u bracnim vodama a ja nistai to me je iskreno s vremena na vrema bas rastuzivalo user posted image .... dosta vremena provela sa pogresnom osobom, fakultet i dok nije naisao pravi o udaji sam mogla samo da sanjam..

sada imam 29 i ja mogu da kazem da sam svasta prosla , putovala, izlazila, ucila i zadovoljna sam... uskoro, za koji mesec cu i ja stati na ludi kamen ..krivo mi je sto sam se zbog te udaje opterecivala, ali nista ne moze na silu i sve u svoje vreme

jedva cekam user posted image


Soni, ja sam zaprosila svog muza i nagovorila jos 2 svoje drugarice koje su bile u dugim vezama da urade to isto. Mi smo vec bili ziveli 4 godine pre papira, a 8 pre bebe.


(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here