|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li biste usvojili dete
7.2.2010 21:33:58   
Anoniman
Ne! Pa me sada objesite svi do jedne. Ni najrodjenije ne postuje roditelje, pljuje po svemu, a tek usvojeno? 

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Da li biste usvojili dete
7.2.2010 22:43:43   
Rossa
Svaka čast Nejtiriuser posted image jako sam srećna što će jedno malo stvorenje dobiti roditelje i svu ljubav ovog sveta i ja ti skroz razumem ovaj primer za vašu macu,jer sam se i ja tako brinula za mačiće jer im je mama uginula čim se omacila,ali opet raznih ljudi ima,ne znam,možda se i mi na to odlučimo jednog danauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Da li biste usvojili dete
8.2.2010 10:40:52   
MimaR
neko ovde rece tema je DA LI BI STE USVOJILI DETE,a ne ubedjivanje da li treba ili ne...svako naravno ima pravo na svoje misljenje,i ja postujem ...postenije mi je reci,ne ja to ne zelim nego navoditi razloge(izgovore)zasto ne bih...moze li iko od vas reci da ima idealnu genetiku,da li je iko pre zaceca deteta proveravao svoju i muzevljevu genetsku strukturu...niko od nas je nema idealnu i nikada ne mozete znati da li ce se neki los gen otkaciti i napraviti karambol..
neko je naveo da nikada ne bih usvojio jer je neko njegov blizak usvojio dete i ono je postalo kriminalac...molim vas,zar zaista mislite da je to dete postalo kriminalac jer je usvojenoi ili zato sto je losa genetska struktura...koliki je procenat dece narkomana,lopova,kriminalaca medju decom koja su odrasla u svojoj bioloskoj porodici...za svako dete je bitno,bilo ono usvojeno ili biolosko da mu se pruzi neizmerna ljubav,sigurnost,osecaj pripadnostii naravno mnogo ulozenog rada sa detetom..nije znate dovoljno kada se dodje sa posla pomazi dete u letu i kazete mu,mama sada mora da sprema ili kuva a ti idi u sobu pa se igraj...svako dete zeli da ste mu maksimalno posveceni,ne zeli vas umorne,neispavane,nervozne...obaveze mogu da sacekaju,detetove potrebe su na prvom mestu...svaki usvoitelj,prolazi kroz skolicu roditeljstva koja je veoma edukativna i ja se iskreno nadam da ce biti obavezna i za bioloske roditelje...a,takodje bi vam svima omogucila da samo jedan dan provedete medju decom koja su u zatvorenim institucijama,verujem da bi mnogi promenili svoje misljenje...deca su nase naj vece bogatstvo bili oni usvojeni ili ne...

(odgovor članu Rossa)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Da li biste usvojili dete
8.2.2010 10:41:57   
Anoniman
da-bez razmišljanjauser posted image

(odgovor članu MimaR)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Da li biste usvojili dete
8.2.2010 11:01:33   
Anoniman
Mamina komsinica je usvojila bebu, secam se da je bila mali smotuljak kad su je doneli. Sad je vec devojcica skolarac, preslatka, bistra...Kad je imala oko 5 godina gledala je sa mamom neki film u kom je bila trudnica, i pitala je mamu da li je i ona nju tako nosila u stomaku. Mama joj je rekla da ona nju nije tako nosila, nego je, od svih beba ovog sveta, izabrala, jer se na prvi pogled zaljubila u nju. Devojcica je to super prihvatila i roditelji je nikad nisu lagali,sto je po meni poprilicno vazno u celoj prici oko usvajanja. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Da li biste usvojili dete
12.2.2010 16:36:57   
ivanabg
usvojila bih,sve je to ista energija,svi smo mi od istog materijala i pri usvajanju bih vjerojatno do mene doslo dijete koje bas mene treba.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Da li biste usvojili dete
13.5.2010 14:07:17   
caca81
Da ne mogu da imam svoje dete razmišljala bih i o toj opciji.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Da li biste usvojili dete
14.5.2010 0:40:41   
Pipi duga carapa
Divim se ljudima koji su usvojili dete i smatram da je to veoma humano,ja imam dve sestre koje su moji roditelji odgajili [one su mi po rodbinskoj liniji sestre od strica ali otac im je umro kad su bile male,a majka se preudala},starije su od mene jedna 10,a druga 9 godina,volim ih kao da su mi rodjene sto sam i mislila dok nisam dovoljno,odrasla....ali ja nikada ne bih mogla da usvojim dete.Ovo nije ishitrena odluka,ja i mm posle deset godina braka nikad nismo bili za tu opciju.Zato sto se bojim ,da ta majka sigurno nije normalna kad je ostavila svoje dete,jer to ne radi ni zivotinja.I psa kad uzimam trzim pedigre,ne zbog cacova,vec zbog toga sto se bojim da mu roditelji nisu agresivni...I drugo velika sam kukavica,uvek sam se bojala one kletve'Da Bog da imao pa nemao'.Idemo od predpostavke da su roditelji normalni,ali srednjoskolci i prinudjeni su od strane roditelja da daju dete na usvajanje i zamisli situacije,posle deset,petnaest godina pojavi se bioloska majka i trezi da vidi dete,kako da joj ne dozvolim pa i ja sam zelela da budem majka,kako sada njoj to da uskratim,ako joj je to neko ranije uskratio,a krv nije voda i dete pozeli da ode sa majkom,pa je bih umrla.Nisam mazohista i zato ne smem ovo sebi da dozvolim,da kukavica sam....Ne mogu to bih me ubilo....

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Da li biste usvojili dete
14.5.2010 1:17:00   
Pipi duga carapa
Cipi o genima ne zelim ni da razmisljam,jer u suprotnom ne bih vodila racuna ni pri izboru mm tj onoga ko ce decu da mi pravi

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Da li biste usvojili dete
14.5.2010 9:09:56   
Anoniman
Bih usvojila...Bez razmisljanja..Ali se bojim da to dete ne bih volela isto kao i ono koje sam rodila.user posted image

P.S. Banini, avatar ti je preeeeeeesladaaaaaaaaaaaaakkuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio verolino -- 14.5.2010 9:13:02 >

(odgovor članu Pipi duga carapa)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Da li biste usvojili dete
14.5.2010 11:29:32   
sanji
Da! Definitivno bih usvojila dete!
Moja drugarica je 10 godina pokušavala da zatrudni a onda su joj rekli da nema šanse! Dve propale veštačke i mnogo operacija! Pre par meseci su usvojili devojčicu koja je prošli mesec napunila godinu dana - presrećni su!!!!
Što se tiče gena recite mi da možete da garantujete za svoje! Svako ima u porodici nekog izroda! Ako ne u svojoj onda u muževljevoj! Kad bi tako razmišljali ne bi ni svoju rađale a ne usvajale!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 111
   [Obrisana poruka]
14.5.2010 11:37:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Da li biste usvojili dete
14.5.2010 13:48:30   
pepino
Prije sam govorila da bi,ali sta sam tada znala???Kada sam se tek prijavila na forum medju prvim temama sam procitala ovu i promjenila sam misljenje!Mislim da ne bi mogla,mislim da nisam dovoljno jaka i stabilna da prodjem kroz sve to,plasim se jako i za biolosko,uvijek se pitam kako cu i da li cu biti dobra majka?!user posted image
Mozda se to promjeni za par godina,a mozda nikada....

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Da li biste usvojili dete
22.10.2010 10:10:50   
kokoloko
Mislim da bih. I sve i se više čini da bih. Ovo je tema o kojoj ću u narednom periodu ozbiljno razmišljati. Pustiću samo da vreme prođe, da budem sigurna da je ovo što mislim da osećam zaista moja iskrena želja i potreba, a ne posledica opet ružnoj iskustva. žene nakon spontanog jedva čekaju da opet ostanu trudne, a ja da usvojim dete. moram čekati da vreme prođe da budem sigurna da je to to. I naravno da isto tako misli i moja porodica (muž i dete)

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Da li biste usvojili dete
22.10.2010 15:25:01   
Mishica 77
Ne verujem. Mislim da ne. Čak i da nisam mogla da imam svoje.
Ali svaka čast ljudima koji su to uradili ili planiraju. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Da li biste usvojili dete
13.1.2011 21:45:39   
Alexis79
Da i to posle puno razmisljanja i veste izbegavanje ove teme da .

Da naravno da se bojim ne daj Boze neke bolesti ili slicnih gluposti,ali se ne bojim nedostatka ljubavi .
Pa imam toliko ljubavi da pruzim da preliva iz mene.

Mm i ja smo prvi put o tome pricali tek pre neki dan.
Nesto u smislu sta cemo  da radimo ako ne budem mogla da ostanem trudna ni posle VTO .
Kao iz topa je rekao :"Usvojicemo!"
Zacudilo me je to jer nismo to pominjali i nekako sam se potajno plasila da on nije za to.

Pa ako ne budemo mogli imati nase dece usvojicemo

< Poruku je uredio Ana RR -- 14.1.2011 15:23:56 >


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Da li biste usvojili dete
19.2.2011 14:10:03   
happymoment
Ja i moja supruga bismo dali dete na usvajanje. Ona je u 4. mesecu trudnoce.


EDIT Ana RR: Poštovani, molim Vas da ovakva pitanja rešavate preko nadležnih ustanova.


< Poruku je uredio Ana RR -- 19.2.2011 18:53:50 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Da li biste usvojili dete
19.2.2011 14:11:00   
Olga75
happymoment , mislis da to ide bas tako : dajemo dete na usvajanje user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu happymoment)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Da li biste usvojili dete
19.2.2011 14:15:07   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Da li biste usvojili dete
19.2.2011 14:15:46   
Anoniman
Ja sam u soku!!!!!!!!!!!!!!!
Pre deteta ste verovatno dali i svoje mozgove na usvajanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Da li biste usvojili dete
19.2.2011 14:15:48   
mati
IZVORNA PORUKA: olga75

happymoment , mislis da to ide bas tako : dajemo dete na usvajanje user posted image


Potpisujem... user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Da li biste usvojili dete
19.2.2011 14:15:56   
Brana
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Da li biste usvojili dete
19.2.2011 14:16:33   
Olga75
IZVORNA PORUKA: verolino

Ja sam u soku!!!!!!!!!!!!!!!
Pre deteta ste verovatno dali i svoje mozgove na usvajanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Da li biste usvojili dete
19.2.2011 14:21:04   
Anoniman
Brate , dobro da je nisi na Limundo "okačio" ... user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Da li biste usvojili dete
19.2.2011 14:22:13   
Olga75
ma ,ja se sve nadam da je provokacija
ruzna provokacija ali samo to user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here