|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina
9.7.2016 9:38:04   
Ana RR
I ja imam Gorenje.. programi za otkuvavanje traju po 2 i po sata, čini mi se i oni za mix (pamuk/sintetika), itd, ali ima i brzih programa (17minuta, 54 minuta itd).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Veš mašina
9.7.2016 21:09:15   
wivern
Moja je stari model, ima 8 godina tako da te brze varijante nemamo user posted image

Ali ne bunim se, odlicno fercera.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Veš mašina
10.7.2016 7:44:32   
mali_mis
Ja sam juce sedela pored masine neko vreme i uzivala kako fino centrifugira, a ne seta po kupatilu, i nije previse bucna user posted image Ona prethodna, da je tako centrifugirala, sigurno bi zavrsila u prizemlju.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Veš mašina
16.8.2016 23:44:19   
Mariya
Moja mašina me zeza već 5 godinauser posted image i u petak joj otpadne bubanj... Mi zvali majstora,otišla neka opruga, 600din popravka. I kaže on meni,amortizeri su gotovi,zato mašina skače po kupatilu,ali to je još i popravljivo,kaže samo je pitanje dana kad će pumpa da krepa. I danas je ja uključim,ono curi voda na sve strane.. Pomerila se neka cev
Popravi to mm,kad ono,mašina stane na pola pranja i pokazuje grešku-gori crvena lampica za pumpuuser posted image i reši i to mm nekako i uspem da operem ovu turu veša. Definitivno je vreme da je zamenim. Ali,majstor mi je rekao da je bolje da kupim neku polovnu uvezenu iz Nemačke nego da kupim novu novcijatu a pravljenju za srpsko tržište user posted image
Kaže da su sve do jedne mašine kod nas s*anje, i da je samo pitanje sreće da li će me služiti tj prati dobro. Nebitna je marka,tip,kaže samo plaćamo ime,a kvaliteta nema. I bolje da uzmem neku polovnu siemens ili aeg nego bilo koju kod nas.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Veš mašina
17.8.2016 1:28:50   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Joj jeste, moja sva sreća ima neki program mix - 40 stepeni i taj je najbrži. Sat i po. Ja samo njega ukljucujem user posted image



Joj, i ja imam taj, garant nam je ista ilsi slična mašina, ali ja uključim brzi program na taj mix, proveri da li imaš opciju - moja je isto stara 8 godina. Prvo podesiš mix program, on ti pokaže sat i nešto, onda klikneš drugo dugmo odozgore, skroz desno, i tada pere 50 minuta. Ja tu opciju često koristim user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Veš mašina
17.8.2016 6:57:04   
wivern
Dnjci ista nam je mašina user posted image
Nisam nikad palila to dugme, niti sam se pitala šta je user posted image .
E pa sjajno.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Veš mašina
17.8.2016 8:32:20   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Mariya

Ali,majstor mi je rekao da je bolje da kupim neku polovnu uvezenu iz Nemačke nego da kupim novu novcijatu a pravljenju za srpsko tržište user posted image
Kaže da su sve do jedne mašine kod nas s*anje, i da je samo pitanje sreće da li će me služiti tj prati dobro. Nebitna je marka,tip,kaže samo plaćamo ime,a kvaliteta nema. I bolje da uzmem neku polovnu siemens ili aeg nego bilo koju kod nas.

Mariya,pisala sam vec gore,nama je crkla masina stara 5 godina,i uzeli smo polovnu miele..svi kazu da su nase nove mnogo lose..mada,evo,sestra je u Hr kupila gorenje,i posle 5 meseci rada,crkao je motor..jeste u garanciji,ali kakva je to masina...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Veš mašina
17.8.2016 13:39:35   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: wivern RR

Dnjci ista nam je mašina user posted image
Nisam nikad palila to dugme, niti sam se pitala šta je user posted image .
E pa sjajno.


E to dugme je super, ja ga koristim za sve programe, to dugme u stvari ubrzava svaki program. A super opere, pa nema potrebe više od 50 minuta da vrti, a da bude ok oprano.
I kuvanje je sa tim dugmetom mnogo brže - tj. kuvanje traje 2.sata i 9 minuta, a obično je više se i ne sećam, blizu 3 sata.

A oset_ljivo se sa tim dugmetom pere 30 minuta, ni ne treba duže, nema potrebe, a manje se haba.

Ja uvek koristim taj brzi program, nikada ne puštam obične. Doduše često uključujem dodatno ispiranje (to od kako se S rodio, ranije nisam), pa sada to malo dodatno produži. Ali opet ukupno ispadne kraće od običnog programa.


Inače, ja sam prezadovoljna ovom mašinom, ne znam ti. Nikakav problem do sada nismo imali.

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.8.2016 13:41:38 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Veš mašina
17.8.2016 19:25:07   
Mala Elena
Mi imamo Beko a od tih brzih programa ima samo 30 min . I kada sam isprobala, cini mi se da je to hladno pranje user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Veš mašina
18.8.2016 7:34:30   
wivern
Masina je odlična, jedino što je ja nisam dovoljno prostudirala user posted image
Zadovoljna sam kako pere, ni mi nikada nismo imali nikakav problem.
Jedino što mi nedostaje je program za sušenje, jer zimi ne znam gde da susim ves. Vecito ga negde zaobilazim i pomeram sa jedne strane na drugu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Veš mašina
2.11.2016 13:26:35   
Animsaj9
mi imamo gorenje ima joj preko 6 godina , jedina joj je mana sto radi samo na 8oo obrtaja centrigugu, mama moja ima isto gorenje i radi preko 1000 ves polusuv izadje

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Veš mašina
2.11.2016 22:32:33   
Divnica
Mi imamo Candy i zadovoljna sam

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Veš mašina
3.11.2016 18:03:24   
mati
Mi smo prosle nedelje kupili Vox. Nervira me samo to sto dugo pere i malo kao cvili.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Veš mašina
25.1.2017 13:03:12   
Mariya
Ima li neko pametnu Candy ili neku drugu smart mašinu koja kalkuliše vreme pranja?
Izludi me što mašina pere po 2-3-4 sata, pa da pitam ima li caka kako skratiti vreme pranja..

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Veš mašina
25.1.2017 13:49:44   
Ana RR
Mariya, primetila sam da to zavisi od količine veša, od temperature vode (zimi je voda ledena pa je duže greje), itd. Nekad se desi da mi pola sata na displeju piše da ima još npr 13 minuta do kraja. Nisam pokušavala da nađem foru da skratim vreme pranja, mada ume da me iznervira pogotovo ako žurim negde a ona nikako da završi.

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.1.2017 15:44:43 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Veš mašina
25.1.2017 15:51:05   
choopa choops
Ja imam ariston i isto mi se to dešava. Ja kad baš nemam vremena da čkam da opere sata, ja ukljucim na kratki progam, 1sat na 60C, ili 40min na 40c. Ali to samo kad rba treba da se propere, ako je zaprljana, onda na dugačak program...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Veš mašina
25.1.2017 16:21:16   
Maraj
Mariya moja mam ima candy. Al mislim da ne pitanje da li imas automatsku ili polu automatsku masinu. Kod automatske ne mozes podesavati sama programe

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Veš mašina
25.1.2017 16:25:35   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mariya, primetila sam da to zavisi od količine veša, od temperature vode (zimi je voda ledena pa je duže greje), itd. Nekad se desi da mi pola sata na displeju piše da ima još npr 13 minuta do kraja.



Isto sve i kod mene, Gorenje je u pitanju.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Veš mašina
25.1.2017 17:07:30   
Ana RR
I moja je Gorenje. Pre neki dan je puna 4 sata prala beli veš, već sam bila odlepila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Veš mašina
25.1.2017 17:22:31   
dunja RR
Anči meni se ne desi baš tolika razlika, ali ja uvek uključim kratak program. Za beli veš kratak program je na mojoj 2 sata i 9 minuta, i nakon toga uključim još jedno ispiranje 30 minuta.
Kada perem obojeni uključujem neki mix program, + opet pritisnem dugme za kratki, to je ukupno 50 minuta i nakon toga uključim još jedno ispiranje 30 minuta.
I uvek bude ok oprano sve, samo je eto kraći program i manje haba veš.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Veš mašina
25.1.2017 17:55:53   
Ana RR
Ja imam isto neke kombinacije, ali moraću bolje da ih proučim da vidim čemu služe. Nisam se nešto detaljno bavila time. Hvala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Veš mašina
26.1.2017 8:10:26   
IvanaSK RR
Ja imam program od sat vremena za ves na 40 stepeni (ili 30). Beli na 60 mi pere oko 2,5-3 h.
Ana, meni i leti zna da "omasi" sa vremenom, tako da ja uvek racunam pola sata duzeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Veš mašina
24.4.2018 13:58:29   
Milena18
Ima li neko Beko mašinu za pranje veša? Kakva su vam iskustva?
Sinoć nam se ponovo pokvarila mašina, mislim da ne vredi više plaćati popravke.
Razmišljamo o OVOJ.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Veš mašina
24.4.2018 20:09:53   
Anck Su Nmaun
Meni deluje ok.
Beko nije los

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Veš mašina
2.5.2018 9:09:04   
Anck Su Nmaun
nervira me svaki put kad perem cebe ne iscentrifugira kako treba pa ponavljam. Nije natrpana , znaci samo jedno cebe.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here