|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina
18.10.2023 8:56:21   
Srecko47E
Kod nas je stanje alarmantno s pocetka zimskihmeseci,pa do marta.
Bas vodim racuna,a voooolim omeksivac ,pa to ti je.

Bze sale,doktor mi je rekao da ne treba preterivati-no,do ulice smo,kako otvorim prozore vidim sto po podu sto po namestaju,prst prasine.

Mene to izludjuje.



Cesto se salim.Gorenje ona obicna,stara,od 20 000 din masina,radila je 12 godina bez gasenja.
E to je kvalitetna masina
user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Veš mašina
18.10.2023 9:03:40   
flamingos
Apsolutno se slažem u vezi mašine marke Gorenje(i to one starije proizvodnje).I moja mašina je stara,ali toliko je dobra da sam prezadovoljna.Doduše,poslednjih godina je koristim samo u letnjem periodu,ali kako god.Istu takvu ima i moja kuma koja je svakodnevno koristi i duuuuuugo traje.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Veš mašina
18.10.2023 15:31:54   
Srecko47E
Ja cesto znam da kazem,bebe i silne tetra pelene,svaki dan x2 na 90c.
Nije se gasila.
Prezivela.
Nema dalje.

Da mi je ova pamet bila,opet bih kupila istu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Veš mašina
18.10.2023 16:07:50   
dunja RR
Moja ima preko 16 godina, radi svaku noć, po jeftinoj struji user posted image
Nije imala kvar do sada, jednom smo zvali majstora, jer je nešto curkalo, a u stvari muž pogrešno namestio filter :) i tako ti problemi oko slavine (nema veze sa mašinom), par puta prijavila grešku, kada neko u zgradi nenajavljeno isključi vodu, a onda se na slavini pri tom isključivanju i skupi kamenac (stare cevi).
Verujem da neće još dugo jer je odozdole malo zarđala, a vala i zaslužila je da odmori user posted image

Mada, pre nje smo imali mašinu staru skoro 30 godina user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.10.2023 16:35:08 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Veš mašina
23.10.2023 11:29:49   
Srecko47E
Ja sam odusevljena.
Prosto mi zvuci kao naucna fantastika da danas,masina toliko traje.
Bez sale!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Veš mašina
23.10.2023 11:42:06   
dunja RR
Srećko, čuuuuj, samo što sam ovo napisala neki dan, kao po pravilu, mašini se nešto desilo. Znaš ono - ćuti, ne hvali user posted image

To veče, ili sutradan, ne sećam se skroz tačno, otpala tokom pranja ona prečka u bubnju, ima ih nekoliko, nama jedna otpala (zovu je bućka ili rebro, eto nisam ni znala). Elem, kada sam prostirala veš, nađoh je u vešu.

Muž otišao kupio novu (300 dinara), namestio, užljebio (ali ne može da zašrafi, jer bi morao da skida bubanj, znači to samo majstor). Zvali smo i majstora, ali on kaže držaće i kada sami namestite tako spolja, nema potrebe da dolazim.

Međutim, kod prvog pranja nakon toga, odmah otpala, a sledeće večeri otpala pred kraj, kod poslednje centrifuge. Opere ona veš i sve, ali ima te neke limiće na tim mestima, koji mogu da pocepaju veš, a i ta bućka treba da stoji na mestu, ima tu svoju funkciju, da prevrće/bućka veš.

I juče, dok sam ja bila sa decom u bioskopu, muž je zalepi super lepkom user posted image , videćemo koliko će držati, sinoć nije otpala. I u isto vreme kako je prvi put otpala, počela malko da curka dole voda, ne znam da li je povezano sa tim što je otpalo to rebro, nema mi logike, ali pratiću. Možda se opet malo filter pomerio (jer puno skače kod centrifuge mašina, drma se, garant je zato i ta bućka otpala), moj tata je pre nekih godinu dana neku kesu obmotoao oko filtera, koji se olabavio malo, pa je zbog toga par puta malko vode curnulo. Kad je tata namestio kesu, nije curilo više. Da li je opet olabavio filter ne znam, ili je do ove bućke što je otpala, ispratiću.

Opere mašina veš super, i pored svega toga, pa koliko izdrži...

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.10.2023 11:45:21 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Veš mašina
23.10.2023 11:54:54   
Ana RR
Mamina Gorenje mašina ima tačno 21 godinu (kupili su je kada su se useljavali u novi stan) i evo radi kao i prvog dana, samo su jednom ili dva puta menjali grejač. Ona bi je menjala više zbog nekih funkcija koje nove mašine imaju, inače nema potrebe jer savršeno radi.

A ja sada ne bih Gorenje kupila ni u ludilu. Serviser iz gorenja nam je davno rekao da su njihovi uređaji koji nemaju motor odlični, ali sve drugo što ima motor, kao mašina, frižider itd, jednostavno ne valja i ne isplati se kupovati.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Veš mašina
23.10.2023 12:03:36   
dunja RR
Anči meni sve od Gorenja super radi user posted image Mašina, šporet, frižider, secko, to imam njihovo.

Šporet i frižider ne planiram skoro da menjam, a mašinu ću morati sigurno, kada - ne znam, ne bih volela ako ne mora u skorije godinu-dve. Kada budem radila kupatilu uzeću kombinovanu, možda Bosch ili tako nešto, nisam još ništa istraživala.


A mašina nam ipak ima 19 godina (ne 16), ispravlja me muž, dobili smo je od moje mame kada smo se uselili u ovaj stan, pa posle nekih godinu dana, a ovde živimo zajedno 20 godina. Ja umislila da ima 16 god jer sam mislila da nam je mama kupila za venčanje, ali sam zaboravila da nam je kupila mnogo pre venčanja. Posle sam ja njoj kupila isto Gorenje (neki noviji model od naše, kada joj je crkla stara), častila sam je kada mi se sin rodio user posted image

Grejač na našoj i dalje odlično radi, nikada ništa krupno nismo menjali, osim ovih sitnica koje sam vam spomenula, i koje sami sredimo.

A radi svaku noć, baš svaku (osim kada putujemo), baš je akamo, a radi kao sat. Moja zaova je već nekoliko puta promenila i popravljala mašinu (crkava joj, nije imala nikad Gorenje, ali ne znam koja je sada, zaboravih), ja joj kažem nas ima više nego vas u kući, kako ti se toliko kvari. Ranije i nismo baš ovoliko akali, ali poslednjih 5 godina udarnički od kako imamo i M. Nije isto kada je jedan član domaćinstva, dvoje, ili šestoro npr.

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.10.2023 12:30:03 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Veš mašina
23.10.2023 13:07:45   
dunja RR
Ja sam jedno vreme imala trip da grejač ne radi, jer mi je bilo neverovatno da posle tolilo godina greje, pisala sam i ovde negde, možda baš u ovoj temi. A pošto uvek palim noću, nisam proveravala i pipkala mašinu, da li je vruća, i onda sam par puta dežuralabaš da vidim, kad ono vrela (kada pere na 95), i od tada ni za grejač ne brinem user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Veš mašina
23.10.2023 13:35:11   
Ana RR
Pazi, sigurna sam da ima dobrih serija tj bilo je dok Gorenje nisu prodali kinezima.

Ja sam pre neki dan videla Samsung veš mašinu koja se pravi za američko tržište i oduševila sam se. Ima standardno punjenje plus dodatno punjenje odozgo za neke manje stvari i u isto vreme može da pere na oba. Ista takva postoji i mašina za sušenje. Fenomenalno.

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.10.2023 13:38:38 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Veš mašina
23.10.2023 18:43:15   
dunja RR
Jao Anči što je dobra, to mi treba! user posted image user posted image

Pa da, ja mislim da se kod svih brendova, zalome dobre/loše serije. Sećam se da je Wivern imala baš istu mašinu kao ja, u isto vreme kupljenu, i čini mi se da je i ona bila zadovoljna. Mada to je stvarno davno bilo, pričale smo o mašinama kada su nam se dečaci rodili, i skontale da imamo potpuno istu :)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pazi, sigurna sam da ima dobrih serija tj bilo je dok Gorenje nisu prodali kinezima.

Ja sam pre neki dan videla Samsung veš mašinu koja se pravi za američko tržište i oduševila sam se. Ima standardno punjenje plus dodatno punjenje odozgo za neke manje stvari i u isto vreme može da pere na oba. Ista takva postoji i mašina za sušenje. Fenomenalno.

user posted image

user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 23.10.2023 22:10:19 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Veš mašina
26.10.2023 8:40:52   
medamisko

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jao Anči što je dobra, to mi treba! user posted image user posted image

Pa da, ja mislim da se kod svih brendova, zalome dobre/loše serije. Sećam se da je Wivern imala baš istu mašinu kao ja, u isto vreme kupljenu, i čini mi se da je i ona bila zadovoljna. Mada to je stvarno davno bilo, pričale smo o mašinama kada su nam se dečaci rodili, i skontale da imamo potpuno istu :)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pazi, sigurna sam da ima dobrih serija tj bilo je dok Gorenje nisu prodali kinezima.

Ja sam pre neki dan videla Samsung veš mašinu koja se pravi za američko tržište i oduševila sam se. Ima standardno punjenje plus dodatno punjenje odozgo za neke manje stvari i u isto vreme može da pere na oba. Ista takva postoji i mašina za sušenje. Fenomenalno.

user posted image

user posted image





Koliko dobro izgleda.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Veš mašina
26.10.2023 10:02:35   
Srecko47E
Ja sam dobila ozbiljnu preporuku za Samusg,ali je prosle gdine bila 1400e-model koji se moze kupiti kod nas,spejs satl od masine.
Cena je presudila naravno.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Veš mašina
26.10.2023 10:54:24   
flamingos
Naravno,mora i cena da se gleda.Uvek sam i skuplje da se plati,ali da je kvalitetno.Mada,može i suprotno da bude.Zavisi...Ponekad se dobrim pokažu i ne tako poznate marke.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Veš mašina
26.10.2023 12:25:01   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jao Anči što je dobra, to mi treba! user posted image user posted image



Ja bih je kupila koliko god da košta samo da ima kod nas user posted image . Ali ovi modeli su samo za američko tržište, ja ne mogu da vam opišem kolike su njihove mašine i sušilice, i koliko tu veša staje. Plus imaju fioku dole (kao šporeti što imaju ispod rerne) pa su onda i izdignute... extra


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Veš mašina
26.10.2023 15:10:56   
Srecko47E
Ja se kajem,jer sam dala 800e za masinu koja ne valja od kako je kupljena-naravno uz renoviranje kompletne kuce,nije bilorealno,pa sam gledala gde god moze da se ustedi,ali avaj....Na masini definitivno ne treba stedeti.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Veš mašina
26.10.2023 15:30:49   
flamingos
Kuku,800 e.Ne bih dala ja te pare za mašinu,pa makar da je zlatna.🙄

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Veš mašina
26.10.2023 17:53:30   
medamisko
Srecko u pravu si. U zavisnpsti k'o koliko moze da priusti.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Veš mašina
31.10.2023 21:51:07   
dunja RR
Da li koristite inače tu fioku ispod rerne? Ja ne, jer meni se uvek tu nekako skuplja prljavština, ulazi sa svih strana, prašina, mrve, ne znam odakle toliko i samo tu, a u stvari funkcija te fioke je da drži jelo duže toplim, kada je skuvano/pečeno. Što je meni nerealno zbog te prljavštine, pa ništa dole ne stavljam user posted image

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jao Anči što je dobra, to mi treba! user posted image user posted image



Ja bih je kupila koliko god da košta samo da ima kod nas user posted image . Ali ovi modeli su samo za američko tržište, ja ne mogu da vam opišem kolike su njihove mašine i sušilice, i koliko tu veša staje. Plus imaju fioku dole (kao šporeti što imaju ispod rerne) pa su onda i izdignute... extra




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Veš mašina
31.10.2023 21:55:09   
dunja RR
A što se moje mašine tiče, i događanja sa njom od kako je pohvalih ovde u temi user posted image , situacija je sledeća:
- prečka u bubnju još nije spala, posle lepljenja super lepkom, a nakon nekoliko pranja na 40st i jednog (sinoć) na 95st
- ono curkanje dole je prestalo samo od sebe
- kad je presstalo curkanje, počelo je smrduckanje u bubnju
- sinoć sam ubacila 300gr limuntusa u bubanj i uključila na 95 dugi program na praznu mašinu (bez veša), deluje mi da manje smrducka, tj kao da više ne smrducka ali pratiću

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Veš mašina
31.10.2023 23:46:31   
Ivanka 75
Dunja, sirće i soda bikarbona. Ubija mirise 😊

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Veš mašina
1.11.2023 7:30:25   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dunja, sirće i soda bikarbona. Ubija mirise 😊
Da Ivanka.Odlična kombinacija protiv neprijatnih mirisa.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Veš mašina
1.11.2023 10:02:02   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Da li koristite inače tu fioku ispod rerne? Ja ne, jer meni se uvek tu nekako skuplja prljavština, ulazi sa svih strana, prašina, mrve, ne znam odakle toliko i samo tu, a u stvari funkcija te fioke je da drži jelo duže toplim, kada je skuvano/pečeno. Što je meni nerealno zbog te prljavštine, pa ništa dole ne stavljam user posted image

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jao Anči što je dobra, to mi treba! user posted image user posted image



Ja bih je kupila koliko god da košta samo da ima kod nas user posted image . Ali ovi modeli su samo za američko tržište, ja ne mogu da vam opišem kolike su njihove mašine i sušilice, i koliko tu veša staje. Plus imaju fioku dole (kao šporeti što imaju ispod rerne) pa su onda i izdignute... extra





Ja ne drzim nista,jer mi deluje kao da sve pada dole.
Ali drzim ipak,torbe za kupovinu,nekad.

Bolesna sam za tu fioku i brisem je svaki dan+usisavam svako vece.
Izludjuje me.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Veš mašina
1.11.2023 10:03:35   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: dunja RR

A što se moje mašine tiče, i događanja sa njom od kako je pohvalih ovde u temi user posted image , situacija je sledeća:
- prečka u bubnju još nije spala, posle lepljenja super lepkom, a nakon nekoliko pranja na 40st i jednog (sinoć) na 95st
- ono curkanje dole je prestalo samo od sebe
- kad je presstalo curkanje, počelo je smrduckanje u bubnju
- sinoć sam ubacila 300gr limuntusa u bubanj i uključila na 95 dugi program na praznu mašinu (bez veša), deluje mi da manje smrducka, tj kao da više ne smrducka ali pratiću




Imas u DM tablete za detox masine.
Ja obavezno mesecno uradim.
Imas bas njihove,DM marka i eco egg tablete.
Super rese miris,da ne napisem cudan miris.user posted image


Meni je majstor skoro rekao,nikako soda+sirce.Dolazi do hemijske reakcije,moze biti pogubno bla,truc.Uzela sam sa rezervom.
Jer ja to inace radim.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Veš mašina
1.11.2023 10:07:09   
flamingos
Ja očistih filter na svojoj mašini.Baš nisam dugo čistila.Super radi,ali nakupi se svašta.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here