|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina
27.8.2011 21:48:16   
minavb
Mozes u jastucnicu sa dugmicima da ubacis patike.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Veš mašina
27.8.2011 21:54:10   
Anoniman
Odlična ideja, tnxuser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Veš mašina
3.11.2011 7:21:52   
Lu
IZVORNA PORUKA: vukosava

Moja ves masina i susac:

user posted image

Ja licno mislim da bi bilo super kad bi u Srbiji nabavili ove ogromne Americke ves masine u koje stane mnogo vise stvari nego u te nase

IZVORNA PORUKA: minavb

Nemamo mi te američke gde da turimo.user posted image

IZVORNA PORUKA: n i n a

Moje celo kupatilo sa sve kadom, lavaboom, wc šoljom i veš mašinom je veličine kao ove dve mašine user posted image

IZVORNA PORUKA: gae_gr

IZVORNA PORUKA: n i n a

Moje celo kupatilo sa sve kadom, lavaboom, wc šoljom i veš mašinom je veličine kao ove dve mašine user posted image


Potpisijem. Ja sam i ovu za 5 kg veša morala da tražim pliću da bi mi stala u kupatilo.user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: minavb

Nemamo mi te američke gde da turimo.user posted image


Spolja su slicnih dimenzija, ali je princip rada drugaciji, ne vrti se oko horizontalne ose nego oko vertikalne ose.
Al fora je u ovim susacima, to je strava stvar. Imala je i moja mama u Srbiji to. Osusis, i cao peglo

mada ako mora, ja glasam za ovu metodu opet:

user posted image

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Jel' ovaj gospodin Peglač dolazi zajedno sa uredjajem user posted image ?
Naručujem odmah

IZVORNA PORUKA: vukosava

Masina gorenje: Dimenzije aparata (š x v x d): 60 × 60 cm x 85 × klikni

GE masina: 65 cm x 69 cm x 106 cm (visina) klikni (zapremina bubnja oko 90 l)

Sto se tice kvadrature: Gorenje: 60 cm x 60 cm a ova ko moja (GE) 65 cm x 69 cm

Razlika nije bas velika.

Evo vam preporuke: Gorenje masina na americki princip za pranje i susenje vesa (zapremina bubnja 50 l): klikni

user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Veš mašina
16.1.2012 12:31:26   
IVA 11
Moja nova(dvije godine stara masina) Gorenje steriltub A++ je crkla juce. Ja ne mogu vjerovati. cekamo majstora da pogleda, mada je mm otvarao i bubanj je na 3 mjesta pukao, zice kod glavnog displeja su prekinute, bubanj je otkacen od masine, nisam ni znala da to moze. Izgleda kao da nam je pala sa balkona, uzas...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Veš mašina
16.1.2012 17:08:47   
liliana
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Treba mi savet: kako da operem muževe bele platnene patike u mašini. Imam gorenje, sa milion programa, podešava se i broj obrtaja. Na šta da obratim pažnju? Pretpostavljam da treba na nekih 30 stepeni, na najmanjem broju obrtaja? Da ubacim još nešto da napunim mašinu da ne lupaju? Da ih ubacim u platnenu vreću i zavežem? Da stavljam vanish?

Neđo, ja svoje bijele "Puma" platnene patike perem sasvim normalno na 30  (mekad  i na 40 ) stepeni. Koristim isti program kao za pranje šarenog veša. Ne stavljam ništa drugo sa njima, osim, eventualno, bele  kožne patike MM. Izvuci pertle, da ti se slučajno ne zaglave u one rupice bubnja, jer tako možeš da "središ" mašinu. Ja  nikada patike ne ubacujem  niti u vrećicu, niti u jastučnicu. Mislim, može, ali nema potrebe.  Da lupaju-lupaju, ali zato izađu senžno bele!user posted image Ovako ih uvek perem.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Veš mašina
16.1.2012 17:10:27   
liliana
O, Bože, sad videh da sam ženi odgovorila na pitanje koje je postavila u avgustu mesecu!!!user posted image Do sad  ih je sigurno oprala bar još 3 5 puta!!!!user posted image E, jesam lujka!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Veš mašina
16.1.2012 17:14:16   
Anoniman
user posted image Hvala ti u svakom slučajuuser posted image zavezala sam ih onda u jastučnicu, koja se naravno odvezala i one su ispale, prala sam na 30 stepeni, samo sam smanjila broj obrtaja na minimum pa nije jako ni lupalo

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Veš mašina
16.1.2012 17:24:45   
liliana
user posted image
Ako ti još nešto treba - pitaj- odgovaram u aprilu 100%!!!!!!user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Veš mašina
16.1.2012 17:27:25   
Anoniman
Šta se pere na proleće...ćebad i jorgani, saveti?user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Veš mašina
16.1.2012 17:29:48   
liliana
Sačekaj april, pa ću ti reći!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Veš mašina
16.1.2012 17:31:52   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Veš mašina
13.3.2012 9:16:47   
*Alexx*
Kad smo već kod štednje i sredstava za mašinu za veš, ne preporučuje se soda bikarbona, već natrijum-karbonat (kristalna soda ili šta već) - ja nemam pojma šta je to.
Evo sa nekog foruma o tome KLIK

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Veš mašina
13.3.2012 9:27:04   
Lu
Ja patike perem na 60 sve sa 1200 obrtaja i sa drugim vešomuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 13.3.2012 9:28:28 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Veš mašina
13.3.2012 9:30:44   
Anoniman
Ja patike na 30, ne vezujem ni u šta, ali ubacim sa njima krparicu da manje lete.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Veš mašina
13.3.2012 9:31:04   
Lu

IZVORNA PORUKA: BlackBetty

koliko sirceta i gde se stavlja (u masinu za ves)?



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Veš mašina
13.3.2012 9:32:45   
Lu

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Ja patike na 30, ne vezujem ni u šta, ali ubacim sa njima krparicu da manje lete.

Ja sad predpostavljam da nije u redu ovo što ja radimuser posted image
Jedino je u redu da stavim veš sa njima jer bi letile same po mašini, a šta je "krparica"?
Jel sušite u sušilici patike?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Veš mašina
13.3.2012 9:36:14   
Anoniman
Krpara ili ti podna prostirka od krpica. Ubacim patike i nju, 30 stepeni i 1000 obrtaja.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Veš mašina
13.3.2012 9:42:22   
Sanchy
Gae ali ako sirce pojede metal pa pre ce pojesti plastiku,moja kada bi odavno onda trebalo da bude bivsa?!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Veš mašina
13.3.2012 9:42:33   
Anoniman
ok, koliko sirceta ide umesto omeksivaca? i gde ga sipam?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Veš mašina
13.3.2012 9:44:18   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Lu RR


IZVORNA PORUKA: gae_gr

Ja patike na 30, ne vezujem ni u šta, ali ubacim sa njima krparicu da manje lete.

Ja sad predpostavljam da nije u redu ovo što ja radimuser posted image
Jedino je u redu da stavim veš sa njima jer bi letile same po mašini, a šta je "krparica"?
Jel sušite u sušilici patike?

ja patike stavim u staru jastucnicu,i zajedno sa patikama stavim na pr.prostirku za pod u kupatilu ,to je krparica

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Veš mašina
13.3.2012 9:46:06   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: BlackBetty

ok, koliko sirceta ide umesto omeksivaca? i gde ga sipam?

Ja sipam cep sirceta i cep vode u posudicu za omeksivac...,

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Veš mašina
13.3.2012 9:50:48   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Gae ali ako sirce pojede metal pa pre ce pojesti plastiku,moja kada bi odavno onda trebalo da bude bivsa?!user posted image


Plastika ne može da rđa za razliku od metala. A pođeš od toga da kad bi sirće nagrizalo plastiku ne bi se pakovalo u plastične flaše.

Elem pošto smo na drugoj temo da napišem i ovde:

Kad sam mm pomenula sirće umesto omekšivača, održao mi je polučasovno predavanje na temu kiselina - metal - korozija. Koliko god blaga kiselina sirće je ipak kiselina, i nagriza metal, izaziva koroziju i uništava veš mašinu. Pumpa strada mešu prvima. A pošto je električar i to mu struka moram da mu verujem. Tako da je naša računica - omekšivač je jeftiniji od veš mašine.

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Veš mašina
13.3.2012 10:05:42   
Sanchy
Ne moze to da bude isto,za kadu mi je izricito zabranjena upotreba bilo kakvih agresivnih sredstava a posto je sirce kiselina onda je ono najagresivnijeuser posted image ...ja cak i ostavim sirce u njoj deset_ak minuta i divno je ocisti i tako vec pet godina ...i jos nesto kad sipas sirce na rdju ona pojede rdju sa metala user posted image ..nema veze ,nisam bas sigurna ni u svoje a ni u tvoje misljenje pa da ne nastavljamouser posted image ...inace sam uopste alergicna na bilo koji omeksivac pa ih i ne koristim ovo sa sircetom mi se ucinilo kao sjajna idejauser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 13.3.2012 10:06:18 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Veš mašina
13.3.2012 10:07:25   
cockic
e mene zanima kad vec pricate o pranju patika u masini,da li smem
da stavim svoje papuce dr.luigi posto nisu ni jeftine ne bi bas da se raspadnu.
inace pise da se peru u masini na 40 ali za cedjenje nepise kako ih cedim.

a moja masina nema ono precrtanu cetrifugu barem ja jos nisam usavrsila
sve dugmice jer je nova tek ce sad godinu u aprilu a obucu u njoj jos nisam prala.

inace u pitanju je gorenje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   [Obrisana poruka]
13.3.2012 10:09:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here