|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Steznici u trudnoci
26.11.2011 9:30:23   
smeskicTB
i ja dobih od kume pojas koji je von postavila! i nosim ga od ponedeljka-posto sma bila dosta na nogama-jako mi je prijao!
sada vidim d atrebam jos malo nize da ga postavim..user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Steznici u trudnoci
9.12.2011 22:39:14   
soni
nisam bas upucena u ove pojaseve, ali mnoge devojke su mi preporucile, zato sto krvarim a ne zna se uzrok ( niti mogu da mi otkriju) i dosta stojim, mozda nisko nosim user posted image

u 10. sam nedelji i ne znam da li je rano da sada kupim neki ili jos uvek nema nikakvu svrshu??

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Steznici u trudnoci
9.12.2011 22:41:03   
bea83
Soni ne znam šta bi ti rekla, ja isto nisko nosim od početka ali su mi rekli da pojas nema svrhu dok ne poraste stomačić koga on ustvari treba da drži, a meni je to tek od pre mesec dana. Ne može da ti škodi, to je sigurno, ali da li će ti pomoći to ne znamuser posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Steznici u trudnoci
9.12.2011 22:43:11   
soni
bea user posted image ..
sada citam , mozda je jos rano, poceo je da raste ali ne tako puno...pitacu i doktora u utorak ( ako bude znao nesto user posted image )
hvala

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Steznici u trudnoci
12.1.2012 21:50:55   
crazymama
i ja sam danas kupila farlin pojas, obzirom da je bebina glava skroz nisko, i da me cesto boli stomak i prepone... za sada se navikavam, gospodjica djuska, ali navici cemo se :)
htela sam da pitam da li ga nosite dok spavate i kako da ga perem..?

< Poruku je uredio crazymama -- 12.1.2012 21:51:21 >


_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Steznici u trudnoci
12.1.2012 21:54:06   
magnetic
Meni je dr. rekla da ga nosim stalno OSIM KAD SPAVAM.Prvo mi je trebalo malo vremena da se naviknem na njega,a posle mi je bas falio.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Steznici u trudnoci
12.1.2012 21:58:36   
Zoka81

IZVORNA PORUKA: magnetic

Meni je dr. rekla da ga nosim stalno OSIM KAD SPAVAM.Prvo mi je trebalo malo vremena da se naviknem na njega,a posle mi je bas falio.

Kakvi su to steznici, nisam znala da sme to da se nosi u trudnoci ili mislite na onaj sto drzi stomak?

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Steznici u trudnoci
12.1.2012 21:59:44   
Zoka81
Magnetic kako si ti, kako podnosis trudnocu, ti jos malo pa gotova....blago tebi....ali sad cu i ja uskoro.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Steznici u trudnoci
12.1.2012 22:06:02   
magnetic
Ja cu u ponedeljak zavrsiti svoju trudnicku turnejuuser posted image

Ajd' u trece tromesecje da ne budemo off.


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Steznici u trudnoci
26.4.2012 18:09:10   
jovicaa
posto sam prvu trudnocu odrzavala od petog, sestog meseca, i ja bih nosila pojas.
zanima me kada da pocnem sa tim, recimo kad napunim cetiri meseca trudnoce ili tako nestouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Steznici u trudnoci
26.4.2012 18:25:03   
tixy1
Ja sam u petom, kupila sam ga pre par nedelja.
Ja mislim da ako imas osecaj da ti treba, nosi ga. Ako ti je tesko kad setas, ako nisko nosis. Ne moze da skodi.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Steznici u trudnoci
26.4.2012 18:34:46   
slavica.
Mislim da nema veze to kolika je trudnoca,nego koliki ti je stomak,i gde je beba (da li je nisko). Ja sam ga isto nosila,sad cu te mozda slagati,jer ne znam tacno,negde od cetvrtog,petog meseca,ali pre mesec dana sam potpuno prestala da ga nosim,jer je poceo da mi smeta...u svakom slucaju,moja beba vise nije nisko,pa nema ni potrebe. A ono sto sam htela da ti kazem jeste-ako ima potrebe da ga nosis,doktor ce ti reci! Reci ce ti i kada da pocnes da ga nosis. Dok ti stomak nije velik,ni nema nekog efekta,jer je pojas tu upravo da bi drzao stomak :)

(odgovor članu tixy1)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Steznici u trudnoci
18.6.2012 23:14:22   
Linonina
Devojke, nisam uspela da pronadjem da li je neka rekla gde ima da se kupi ovaj farlin pojas sa cicak trakama pozadi?
Kako vidim vi ste sve zadovoljne njime pa ne bih da eksperimentisem,a moram da kupim...


< Poruku je uredio Linonina -- 18.6.2012 23:15:03 >

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Steznici u trudnoci
19.6.2012 12:48:42   
jovicaa
ja sam kupila u apoteci oko 1000 din je bio.
za sad sam zadovoljna, nekad mi prija nekad ne.... ali ja imam dosta mali stomak, pretpostavljam da ce mi mnogo vise znaciti kada bude veca trudnoca.
inace doktor mi je rekao da on misli da mi ne treba pojas, posto se ne gojim puno, ali da mogu da ga nosim da malo poduprem stomak, ako mi prija.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Linonina)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Steznici u trudnoci
19.6.2012 12:55:59   
Linonina
Znaci ima po apotekama farlin pojasa,ok.
Mislila sam i da je skuplji posto sam gledala neke chicco i sta ti ja znam dolaze i do 5000 din, sto mi je bas puno...

A prijace ti videces vise kad ti bude veci stomak, ja se isto nisam puno ugojila, ali sada na kraju 7og vec mi prija kad stavim ruku ispod pa malo pridrzim stomak jer mi je nisko, pa mi nekad oteza i zateze. A do sad mi je bilo ok, nisam ni pomisljala na pojas.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Steznici u trudnoci
20.6.2012 9:09:32   
Linonina
Kupio mi puz juce ovaj farlin.
Nisam jos stigla da ga oprobam, ali izgleda ok!

< Poruku je uredio Linonina -- 20.6.2012 9:10:34 >

(odgovor članu Linonina)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Steznici u trudnoci
1.8.2012 11:31:23   
Mache
Devojke jedno pitanjce user posted image
Ja tek ulazim u cetvrti mesec ali su ledja vec pocela da me zezaju (najvise kad legnem, ako se obrnem na ledja onda mi treba dizalica da me podigne). Inace, jos uvek nemam ni 50 kg, znaci kilaza nije problem. Medjutim posto mi je dr kad sam joj spomenula "problem" rekla da bi mogla da krenem jos malo sa pojasom mene sada interesuje da li to ima smisla tj. da li neka od vas ima slican problem i da li je pokusala da spava sa njim?

(odgovor članu Linonina)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Steznici u trudnoci
1.8.2012 11:34:41   
Anoniman
Pa meni je dr rekla da pojas nema funkciju dok ležimo, već samo dok se krećemo ili sedimo. a tebi ako je neudobno dok spavaš, probaj da se podupreš nekim jastukom-ja spavam sa tri jastuka za podupiranje user posted image Jedan iza leđa, jedan ispod stomaka, jedan među nogama. Namestiš se tako da ti bude najudobnije... Ja dosta ležim i u prvoj i u ovoj trudnoći, pa mi evo ovo najviše pomaže user posted image

(odgovor članu Mache)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Steznici u trudnoci
1.8.2012 11:41:41   
Mache
Hvala Nina, moracu da pokusam jer mi je rano da vec postaje "kriticno" za spavanje user posted image
Ipak, s obzirom da me zabolucka i posle duze setnje i stajanja probala bih barem taj deo da "sredim" sa pojascicem.. Chitam da najvise hvale ovaj Farlin?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Steznici u trudnoci
1.8.2012 11:43:13   
Anoniman
Ja imam Farlin i zadovoljna sam

(odgovor članu Mache)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Steznici u trudnoci
1.8.2012 11:46:03   
Mache
Pa da, to je to. Procitala sam da ga ima u apotekama, pa cu da se dadnem u nabavku user posted image
Hvala jos jednom! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Steznici u trudnoci
1.8.2012 16:43:59   
Linonina
Да Фарлинов је добар, користила сам га од 7 месеца, али он ти неће ништа помоћи што се тиче леђа. Тај бол сигурно није од тежине стомака, још он није толико велики тек си 5ти, а и он се не носи кад се лежи, служи да подупре стомак касније кад отежа или ако је ниско док шеташ стојиш итд. кад се легне обавезно се скида.

< Poruku je uredio Linonina -- 1.8.2012 16:45:18 >

(odgovor članu Mache)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Steznici u trudnoci
1.8.2012 21:07:39   
zvrk.mrvica
Ja nosim pojas na cicak od 20 nedelje trudnoce u pocetku nisam znala sto ce mi sada itekako znam
nisko nosim i osjecam nevjerovatni pritisak ukoliko ne stavim pojas
nosim ga stalno sem kada lezim

(odgovor članu Linonina)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Steznici u trudnoci
2.8.2012 7:58:44   
tatjan@
Ja nosim pojas od sredine 8 meseca, kad sam pocela da osecam pritisak bebe na karlicu. Nosim ga kad setam, inace ne bih mogla ni da hodam koliko me sad vec dole probada. Inace moj je Anita Maternity, na cicak, jako je dobar jedino sto je skup, kostao je oko 3500. Ali ja sam ga dobila u prvoj trudnoci od muzica, tada smo jos mogli da razbacujemo pare, sad sve ode na decu user posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu zvrk.mrvica)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Steznici u trudnoci
3.8.2012 1:11:26   
Alexis79
Ja nosim ovo i to sam pocela jos pre 2 meseca i preudobne su.Imam ih i u crnoj boji i kupila sam 2-3 kom.Probala sam onaj pojas sa cickom i nije imalo sanse.Za sad mi je ovo superiska

user posted image  
Cariwell gacice sa pojasom su u pitanju

< Poruku je uredio Alexis79 -- 3.8.2012 1:16:58 >


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here