|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pojas za trudnice
11.9.2014 14:17:28   
belst
Ja sam nosila model koji nema gačice već je samo pojas i nije išao preko trbuha već ga je ispod podržavao (ne znam da li sam dobro opisala...user posted image ), dobro mi je koristio, tj. bila sam zadovoljna, nije napravio čuda ali bar mala pomoć... Namještala sam ga, tj. podešavala kako mi je odgovaralo. To je bilo davno, vjerovatno se u međuvremenu pojavilo novih modela...

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Pojas za trudnice
12.9.2014 14:06:16   
Sanjalica1980
Belst i ja sada nisim takav model. Od Cariwela.
Mnogo je bolji od gaca. Bas lepo pridrzava a nazad može da se prilagodi kako tiba raste.

(odgovor članu belst)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Pojas za trudnice
13.9.2014 22:59:54   
lelaigor
Ja sam danas kupila onaj Farlinov, od sutra ću da ga nosim. Danas sam ga probala stojeći, a ujutru ću probati da ga stavim ležeći. Mislim da će mi pomoći kad radim. Nadam se ad ne može da škodi samo da pomogne. Dr mi je rekla da kupim nekipojas, jer mi je beba nisko i sve mi živo gura, do te mere da mi noge cele utrnu kad stojim. A da ne pričam o bolovima... Danas kad sam ga stavila, baš mi je nekako godilo. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Pojas za trudnice
14.9.2014 7:39:17   
mali_mis
lelaigor iz lezeceg se malo nezgodno stavlja. Ali videces za par dana ces osetiti olaksanje. Pogotovo ako zbog niskog nosenja ides u wc non stop, pojas resi stvar. Posle kad beba krene jace da udara, ce ti pojas suskati kao blesav user posted image
.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Pojas za trudnice
14.9.2014 8:23:36   
vonavoj
lela.ja sam ga stavljala i stojeci..bitno je da se kaisevi lepo nameste..da gornji bude visi,da oslobodis kicmu...
prvo se bebe nece svidjati,sutirace strasno,ali morace da se navikne!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Pojas za trudnice
14.9.2014 12:20:00   
anita
Meni je doktorka rekla da se moze stavljati i ovako i onako. Kako je kome lakse. Ja moj pojas nosim vec 3 nedelje i super mi je. Ujutru kad ustanem stavim ga i nosim navece do pred spavanje. Meni je olaksanje.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Pojas za trudnice
15.9.2014 11:03:04   
lelaigor
Juče sam ga nosila, ne ceo dan. Stavila sam ga kad smo kretali kod svekijevaca. Sve se bojim da ga ne stegnem jako. user posted image Nisam uspela ležeći, nema šanse toliko da odignem stomak da zategnem kaiševe na leđima, presamitiću se u krstima. user posted image
Baš mi jepomogao, manje sam išla u wc i nisu mi trnule noge i nije me boleo stomak dole. Jedino što mi je nekako nezgodno kad sednem, onda ga skinem, pa opet stavim. Beba nije bila nešto posebno nesretna zbog pojasa, šutirala je kao i inače.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Pojas za trudnice
16.9.2014 15:41:46   
srculence25
Sto se pojasa tice mene zanima jel to mogu sve trudnice da nose ili samo one koje nose nisko?

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Pojas za trudnice
16.9.2014 15:48:55   
lelaigor
Mislim da je najbolje da pitaš svog dr.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Pojas za trudnice
16.9.2014 15:56:56   
anita

IZVORNA PORUKA: srculence25

Sto se pojasa tice mene zanima jel to mogu sve trudnice da nose ili samo one koje nose nisko?


Ja mislim da moze svaka trudnica da nosi pojas. Znam samo da se nosi posle treceg meseca.


_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Pojas za trudnice
21.9.2014 14:05:26   
Njica
Ja ga nisam nosila pre, a sad ga nosim vec mesec dana jer je beba nisko i bolje su mi i ledja i spavanje, ne stegnem ga jako.

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Pojas za trudnice
21.9.2014 14:57:29   
Mala Elena
Ja sam bebu nosila nisko na pocetku trudnoce i doktorka mi savetovala da odignem guzu jastukom kad lezim na ledjima .I sve je bilo u redu kasnije.
Koliko kosta pojas?

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Pojas za trudnice
21.9.2014 15:21:45   
degu

IZVORNA PORUKA: srculence25

Sto se pojasa tice mene zanima jel to mogu sve trudnice da nose ili samo one koje nose nisko?


Može svaka trudnica da nosi, olakšava malo bolove u leđima i kretanje kad je već velika pupa user posted image Moja beba se kasnije bunila kad stavim pojas, sve se gurala dok ga ne skinem user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Pojas za trudnice
21.9.2014 16:43:52   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: lelaigor

Juče sam ga nosila, ne ceo dan. Stavila sam ga kad smo kretali kod svekijevaca. Sve se bojim da ga ne stegnem jako. user posted image Nisam uspela ležeći, nema šanse toliko da odignem stomak da zategnem kaiševe na leđima, presamitiću se u krstima. user posted image
Baš mi jepomogao, manje sam išla u wc i nisu mi trnule noge i nije me boleo stomak dole. Jedino što mi je nekako nezgodno kad sednem, onda ga skinem, pa opet stavim. Beba nije bila nešto posebno nesretna zbog pojasa, šutirala je kao i inače.

i meni je smetao kad sam sedela..e sad da li je jako zategnut to je individualno,ali poenta je da i makar malo olaksa pritisak na kicmu,noge..

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Pojas za trudnice
22.9.2014 16:12:47   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ja sam bebu nosila nisko na pocetku trudnoce i doktorka mi savetovala da odignem guzu jastukom kad lezim na ledjima .I sve je bilo u redu kasnije.
Koliko kosta pojas?


Ja sam moj platila 1.500,00 u apoteci. Farlinov.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Pojas za trudnice
22.9.2014 16:58:19   
Mala Elena
Hvala ti puno...user posted image da se pripremim za sledecu trudnocu. Jer ja sam imala problem sa prikljestenim nervom, valjda bi pojas pomogao ako se ponovo desi..

< Poruku je uredio Mala Elena -- 22.9.2014 17:06:07 >

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Pojas za trudnice
22.9.2014 17:13:32   
lelaigor
user posted image Nema na čemu.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Pojas za trudnice
22.9.2014 17:19:48   
anita

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ja sam bebu nosila nisko na pocetku trudnoce i doktorka mi savetovala da odignem guzu jastukom kad lezim na ledjima .I sve je bilo u redu kasnije.
Koliko kosta pojas?


ME imas razne vrste pojasa u Aksi i cene su razlicite. Pogledaj na njihovom sajtu.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Pojas za trudnice
22.9.2014 17:47:12   
Mala Elena
Anita hocu ...tnx , mislim da jesam pre ali da su mi bili skupi. user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Pojas za trudnice
9.12.2014 8:59:05   
choopa choops
Savjetovala mi dr da nosim pojas, ali kod nas ima samo Chiccov da se kupi? Valja li išta ili da ipak molim rodbinu da mi kupi Farlinov taj u Srb?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Pojas za trudnice
9.12.2014 9:22:23   
Sanjalica1980

Direktna veza do poruke: 201


Choopa ja koristim taj farlinov. Sada vec imam utisak da bebi bas smeta kada ga nosim. Neudoban je kada moras da sednes. Bas mi stisne donji deo.
Inace mi je bio ok do sada. Stvarno sam osecala razliku.
Meni je doca rekao da pokusam da nabavim onaj sa tregerima jer mi ovaj vise ne moze drzati tezinu vec vise stegne.

Ne znam kakav je taj Chico?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Pojas za trudnice
9.12.2014 9:49:15   
choopa choops
Pa da, ne znam ni kakav uticaj ima taj Chicco, kad je samo dolje? user posted image Meni to izgleda kao da samo stegne, a ne da odigne stomak? Nemam pojma na koji princip to funkcioniše uopšte...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Pojas za trudnice
9.12.2014 14:20:34   
jovicaa
meni je doktorica prepisala pojas. ali ja mu ne vidim svrhu, zato sto mi je stomak jako visoko i uopste mu ne vidim svrhu, samo mi smetauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Pojas za trudnice
9.12.2014 16:39:05   
choopa choops
jovice nemam pojma. Ja cu na kraju uzet taj Chicco, šta ću kad nema drugi. Valjd bude malog poboljšanja...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Pojas za trudnice
9.12.2014 16:48:51   
milicicak
Ja sam od 4-og. meseca povremeno nosila pojas traku, od 7-og. bez njega nisam mogla ni da setam ni da stojim... Al je meni mini buba bila jako nisko i plus sam imala stalne kontrakcije... Skidala sam ga kad sam duze sedela ili lezala, bas mi je bio neudoban ali bez njega stvarno nisam mogla da setam ili stojim duze od 5 min...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here