|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gripa, prehlada
29.11.2009 22:42:51   
Jeca*
ja ne bih prekinula dojenje, eventualno bih nosila masku kad sam blizu bebe, ako se osecas lose, tipa nos i sl. I naravno, paracetamol je dobra ideja

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Gripa, prehlada
29.11.2009 22:49:27   
Anoniman
Dojenje se prekida samo ako T ode iznad 38,5... tako su meni rekli. Tada je obavezno izmlazanje. Sa dojenjem nastaviti kada T padne. 

(odgovor članu cici78)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Gripa, prehlada
30.11.2009 9:31:21   
*Alexx*
To za temperaturu i dojenje je isto diskutabilno. U porodilištu nisu davali da se doji ako je T iznad 38.5, kako kaže Tasha. Ali kad sam imala mastitis i T 39.4, rekli su mi da nastavljam dojenje i da T nema veze sa tim. Ja sam ipak prekinula na tih par dana, za svaki slučaj, otkud znam.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   [Obrisana poruka]
29.3.2010 10:14:50   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Gripa, prehlada
29.3.2010 10:26:19   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: gagi

Da li je moguce da zato sto sam imala prehladu 15 dana da mi je menstruacija kasnilauser posted image


Ja mislim da je apsolutno moguće. Smatram da se ženski ciklus ponaša kako hoće user posted image Te kasni zbog stresa, te kasni zbog prehlade, te kasni zbog ovoga, te kasni zbog onoga... (po istom principu i dođe ranije).


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 55
   [Obrisana poruka]
6.4.2010 12:30:31   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Gripa, prehlada
6.6.2010 10:51:00   
Shishica
Sta sme doilja od lekova i sta pomaze jos od prirode da brze prodje jaka prehlada???

Nos me ubija i boli, curi, zapusava se, premorena sam, glava me ubi od ranog jutra, grlo... Sisam ovaj grozni Pantenol..cajevi i tako to ali ne prolazi..

Sta bi smela drugo, a da pomaze.. Kazu da Fervex ne sme, a to bi pomoglo...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Gripa, prehlada
6.6.2010 11:10:07   
Anoniman
Febricet pred spavanje, da se preznojiš, puno čaja, meda, probaj da grgoljaš grlo morskom solju... u principu sve što i dok si trudna. Naravno, ako ne prolazi, idi kod dr, jer ima antibiotika koje smeju i trudnice i dojilje. user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Gripa, prehlada
6.6.2010 11:47:24   
Shishica
user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Gripa, prehlada
6.10.2010 11:49:55   
simke
Kopirano iz temica gde kafenišemouser posted image
IZVORNA PORUKA: simke
Proleće,imam utisak da sam pokupila više sojeva virusa Dva dana sam imala T 40,preko dana,a uveče je spadala.Juče sam ceo dan imala 37,2,a uveče je porasla na 38,5 Danas,za sada nemam T,a šta će biti posle ne smem ni da pomislim Pun mi je nos,dišem na škrge,kašljem ko magarac,a ništa ne mogu da iskašljem,sve me boliii


IZVORNA PORUKA: simke

Pijem samo čaj sa limunom,jedem med,topla supica i to je to Virus se mora preležati,nema leka Imaš neki predlog?



IZVORNA PORUKA: prolece

skuvaš punu šerpu vode, staviš bosiljak(imaš i u marketima onajmrvljeni) i žalfiju i posle 10 minuta nageš glavu nad šerpu i pokriješ je peškirom da bi ti sva para išla u facu. ponoviš par puta u toku dana. nije baš prijatno, ali ćeš lakše disati

IZVORNA PORUKA: simke

IZVORNA PORUKA: Shishica

Ja imam predlog za kasalj..onaj sirupic od meda i piva!

Prvi put čujem Pričaj Shishi kakav sirup,kupim ili pravim?

IZVORNA PORUKA: Shishica

A uvek zaboravim tacno kako ide... ali treba secer i pivo da vri malo.. u dubljoj serpi da ti ne iskipi i onda na kraju dodati med..ali staaaalno pitam tatu i uvek zaboravim.. Umesto da leepo zapisem, curka!

IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

ja sam za kasalj,cedila med kroz crnu repu....i kuvala domaci sirup od zalfije.....

IZVORNA PORUKA: prolece

sorry, ja sam razumela dati je nos zapušen.
onda drugi recept:ušpinuješ(istopiš, karamelizuješ) šećer,sipaš mleko, kad se malo ohladi dodaš kašičicu margarina i prstohvat sode bikarbone.

IZVORNA PORUKA: prolece

odličan je i čaj od crnog luka. ako odlučiš da ga piješ, savetujem da to radiš u kupatilu, da bi, ako ti se okrene žaludac, bila na pravom mestu u pravo vreme


(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Gripa, prehlada
15.10.2010 17:33:01   
jance
ja ostala bez glasa. cudno je, nista me ne boli, bolelo me grlo pre 2 dana onako jedno poslepodne i uvece pa kad sam se naspavala je prestalo. juce mi nije bilo nista, a danas pred kraj radnog vremena se vise nisam ni mogla javljati na telefon jer nisam mogla da pricam.....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Gripa, prehlada
8.6.2011 10:46:20   
Suncicabg
Jel ima neko neki prironi lek za kijavicu? user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Gripa, prehlada
14.11.2011 11:23:41   
Crvenkapa85
uf al je mene sasilo sad.....kijavica,curi nos,grebe grlo,uf....maja tako dje prehladjena,samo da ne predje na mihajla,nalivamo se cajevima...limunom...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Gripa, prehlada
2.10.2016 15:15:23   
emicaa
Mi smo otvorili sezonu gripe,prvo svekar pa je podijelio virus i sa nama ostalima.Nego meni je od juce ujutru mlijeko skoro skroz stalo,ja pretpostavljam da je jos i ovo previse za organizam pa zbog toga.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Gripa, prehlada
2.10.2016 15:24:49   
isidora88
Meni je beba vec ne znam ji ja koji put prehladjena, stariji bata donese sve i svasta iz vrtica i onda svi bolujemo zajedno, uzas

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Gripa, prehlada
2.10.2016 15:40:55   
Khaleesi
Joj mi smo virozni vec dve nedelje u krug vrtimo slince i to iz vrtica donela starijauser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Gripa, prehlada
2.10.2016 20:34:59   
Anck Su Nmaun
Samo cekam kome ce pre da skoci temperatura..pitanje je dana, a tako mi deluje , svo troje slinavi.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Gripa, prehlada
2.10.2016 21:07:43   
emicaa
Evo je i Dori se zaceplja nosic,narednih par dana ce biti veselje u kuci user posted image

< Poruku je uredio emicaa RR -- 2.10.2016 22:00:52 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Gripa, prehlada
2.10.2016 21:28:25   
Ana RR
I mm ima temperaturu user posted image Mare slinav, kašlje... odseliću se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Gripa, prehlada
2.10.2016 22:47:37   
Khaleesi
Mm pre tri dana imao temp umirao sad veceras opet nije ok. Mala samo lize slindace. Ja cu da pobegnem takodje od kuceuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 70
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here