|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba ne napreduje
6.2.2010 21:55:30   
Anoniman
Ma bice sve u redu user posted image ! user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Beba ne napreduje
6.2.2010 22:58:19   
gagana83
Marince,Snezo bas mi je zao sto se tako muciteuser posted image
Dace Bog pa ce sve biti u redu
user posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Beba ne napreduje
9.2.2010 14:29:47   
ivana25
Cao! Nova sam na forumu ali imam slican problem. Moja Ana je juce napunila 5meseci a ima samo 6660gr, a rodila se sa 4050gr Trebala je sada da udvostruci kilazu sa rodjenja i da ima 8kg. Siki na svaka 2-3 sata. Popodne smo joj uveli vocnu kasicu a uvece Milupa zitnu kasicu sa AD mlekom, ali ipak i dalje jako slabo napreduje. Za 2 meseca se ugojila jedva 1kg. Doktorka je rekla da je bitno da napreduje, da ne stagnira ili ne daj Boze nazaduje. Za mesec dana idemo na vadjenje krvi pa.. Videcemoooo... A inace se od rodjenja, ni 1 mesec nije ugojila preko 750gr. Uglavnom je konstantna 690-700gr.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Beba ne napreduje
9.2.2010 15:13:04   
gagana83
IZVORNA PORUKA: ivana25

Cao! Nova sam na forumu ali imam slican problem. Moja Ana je juce napunila 5meseci a ima samo 6660gr, a rodila se sa 4050gr Trebala je sada da udvostruci kilazu sa rodjenja i da ima 8kg. Siki na svaka 2-3 sata. Popodne smo joj uveli vocnu kasicu a uvece Milupa zitnu kasicu sa AD mlekom, ali ipak i dalje jako slabo napreduje. Za 2 meseca se ugojila jedva 1kg. Doktorka je rekla da je bitno da napreduje, da ne stagnira ili ne daj Boze nazaduje. Za mesec dana idemo na vadjenje krvi pa.. Videcemoooo... A inace se od rodjenja, ni 1 mesec nije ugojila preko 750gr. Uglavnom je konstantna 690-700gr.

Prvo,dobrodoslauser posted image
I kod nas je isto ovako,prva tri meseca je dobijala 690-700g.Za 4 i 5 mesec ne znam,ali mislim da je manje,sto je i normalno,prva 3-4 meseca beba najvise dobija na kilazi,posle sve manje.
Ja,naprotiv,ne mislim da je to malo,vec taman koliko treba,meni je receno da je 700-800 g idealno da beba dobije u prvim mesecima.
Mislim da nema potrebe da brinesuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu ivana25)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Beba ne napreduje
9.2.2010 15:28:50   
marince1
IZVORNA PORUKA: sneza24

On je za 2 meseca napredovao samo 400 g ali valjda ce sve biti u redu.Od ponedeljka idemo pa cu javiti rezultate.


Snezo jel ste bili na kontroli?Kakva je situacija?

Nama ja sad malo bolje,valjda se prilagodio na ovo fipoalergjsko i bolje jede.
Jedino sto i dalje kaki zelenkasto user posted image
U nedelju uni 4 meseca pa cemo se meriti.

Gagana,ti si pravo user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Beba ne napreduje
9.2.2010 15:30:25   
gagana83
IZVORNA PORUKA: marince

Gagana,ti si pravo user posted image

Znamuser posted image
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Beba ne napreduje
9.2.2010 15:41:43   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: ivana25

Cao! Nova sam na forumu ali imam slican problem. Moja Ana je juce napunila 5meseci a ima samo 6660gr, a rodila se sa 4050gr Trebala je sada da udvostruci kilazu sa rodjenja i da ima 8kg. Siki na svaka 2-3 sata. Popodne smo joj uveli vocnu kasicu a uvece Milupa zitnu kasicu sa AD mlekom, ali ipak i dalje jako slabo napreduje. Za 2 meseca se ugojila jedva 1kg. Doktorka je rekla da je bitno da napreduje, da ne stagnira ili ne daj Boze nazaduje. Za mesec dana idemo na vadjenje krvi pa.. Videcemoooo... A inace se od rodjenja, ni 1 mesec nije ugojila preko 750gr. Uglavnom je konstantna 690-700gr.


Ja isto mislim da je to sve OK. Andrej se samo prvi mesec ugojio 1kg, posle sve po 600 grama, a poslednji mesec samo 300g.

Marinče, super za klopicu. Samo da on nama njupa user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu ivana25)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Beba ne napreduje
9.2.2010 17:03:49   
marince1
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: marince

Gagana,ti si pravo user posted image

Znamuser posted image
user posted image user posted image user posted image



Skromnost ti je vrlina user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Beba ne napreduje
9.2.2010 21:55:18   
sneza24
IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: sneza24

On je za 2 meseca napredovao samo 400 g ali valjda ce sve biti u redu.Od ponedeljka idemo pa cu javiti rezultate.


Snezo jel ste bili na kontroli?Kakva je situacija?




Marince bili smo danas.
Znaci prosli put kad su ga merili imao je 5600 i nesto a posle 15 min 5400 i nesto ja sam odmah pretpostavila da vaga nije dobra i nadala se sve do danas.
Danas smo ga merili 6 870 g i 65 cm (prosli put je bilo 64 cm).
Nema sanse da je za 3 nedelje napredovao 1200 g.Ipak mislim da vaga prosli put nije bila dobra.
I da r je racunala i trebao bi da ima 6300 sto znaci da on super napreduje a mi se bezveze traumiramo.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Beba ne napreduje
9.2.2010 21:56:45   
gagana83
user posted image
Bas mi je drago!!!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Beba ne napreduje
9.2.2010 21:57:44   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: sneza24

IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: sneza24

On je za 2 meseca napredovao samo 400 g ali valjda ce sve biti u redu.Od ponedeljka idemo pa cu javiti rezultate.


Snezo jel ste bili na kontroli?Kakva je situacija?




Marince bili smo danas.
Znaci prosli put kad su ga merili imao je 5600 i nesto a posle 15 min 5400 i nesto ja sam odmah pretpostavila da vaga nije dobra i nadala se sve do danas.
Danas smo ga merili 6 870 g i 65 cm (prosli put je bilo 64 cm).
Nema sanse da je za 3 nedelje napredovao 1200 g.Ipak mislim da vaga prosli put nije bila dobra.
I da r je racunala i trebao bi da ima 6300 sto znaci da on super napreduje a mi se bezveze traumiramo.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image snezo24 bas si me obradovala.nadam se da si sad mirnija.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Beba ne napreduje
9.2.2010 22:00:23   
sneza24
Jesam,mirnija sam.
Hvala svima sto ste bili uz nas.Sve vas puno volim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Beba ne napreduje
9.2.2010 22:10:20   
Trcosava
@ sneža - u bre snežo ja sad ovo vidim????

@ marinče - ana mi kaki zeleno ihaaaj, to što kaki zeleno je navodno od AD mleka, a negde sam pročitala i da je zeleno kad ide brzo creva


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Beba ne napreduje
9.2.2010 22:36:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivana25

Cao! Nova sam na forumu ali imam slican problem. Moja Ana je juce napunila 5meseci a ima samo 6660gr, a rodila se sa 4050gr Trebala je sada da udvostruci kilazu sa rodjenja i da ima 8kg. Siki na svaka 2-3 sata. Popodne smo joj uveli vocnu kasicu a uvece Milupa zitnu kasicu sa AD mlekom, ali ipak i dalje jako slabo napreduje. Za 2 meseca se ugojila jedva 1kg. Doktorka je rekla da je bitno da napreduje, da ne stagnira ili ne daj Boze nazaduje. Za mesec dana idemo na vadjenje krvi pa.. Videcemoooo... A inace se od rodjenja, ni 1 mesec nije ugojila preko 750gr. Uglavnom je konstantna 690-700gr.

Dobro ti nama dosla!user posted image
Nemoj da brines,to je skroz normalno!Mi imamo cetiri meseca i takodje smo dobijali od 400-700 grama mesecno,a po 4.5-5 cm duzine user posted image !

(odgovor članu ivana25)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Beba ne napreduje
9.2.2010 22:39:03   
marince1
IZVORNA PORUKA: sneza24

Jesam,mirnija sam.
Hvala svima sto ste bili uz nas.Sve vas puno volim user posted image user posted image user posted image


Snezo bas mi je drago! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Beba ne napreduje
9.2.2010 22:42:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sneza24

Jesam,mirnija sam.
Hvala svima sto ste bili uz nas.Sve vas puno volim user posted image user posted image user posted image

Dobro je da ne moras vise da brines user posted image !

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Beba ne napreduje
12.2.2010 1:35:13   
Anastazija
Evo da se i ja konacno oglasim...

Mojim je traumama najzad dosao kraj. Nakon skoro dve nedelje ubitacnog tempa dojenja i moje ogromne zelje da slabiji napredak svog sina u prvom mesecu nadoknadimo, doziveli smo da nas dr pohvali juce na pregledu. Naime, moj bebac je dobio 550g za 12 dana! user posted image To znaci da je tek u 6-toj nedelji napredovao taj famozni 1kg koji vecina beba dobije u prvom mesecu. On ima ogroman apetit u poslednje vreme, pa dane provodimo uglavnom u dojenju, a prestao je i da drema dok jede. Preporuka dr-a je da nastavimo ovako, a videcemo kakve ce rezultate dalje dati sav ovaj trud.

U svakom slucaju, mnogo sam srecna! user posted image

Hvala vam drage moje na svim savetima, podrsci i lepim recima!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Beba ne napreduje
12.2.2010 8:47:52   
Anoniman
Lepo sam ti ja rekla da je on slabašan jer je sitan i ranije rođen, i da će ojačati kada malo poraste i da će tada bolje jesti jer će imati više snage i dobijaće više na kilaži. user posted image user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 12.2.2010 8:48:18 >

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Beba ne napreduje
14.2.2010 14:51:14   
Anitaaa
mi smo od merenja u 6-om mesecu pa do sad merenja u 9-om mesecu dobili samo 1kg.Jel to normalno?Meni to nešto malo

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Beba ne napreduje
14.2.2010 20:57:52   
sneza24
Sta ti je dr rekao?

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Beba ne napreduje
14.2.2010 23:09:39   
Anitaaa
Kao a šta bi ja htela.Ona je zadovoljna ali meni to nešto malo bilo.Ima sad 8kg 100g

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Beba ne napreduje
14.2.2010 23:13:53   
sephora
Klinci u nekom periodu napreduju ekstra brzo a onda naiđe period kada napreduju naizgled sporijim tempom-takvo je bar moje iskustvo...
Ako dr kaže da je sve OK zaista nema potrebe da brineš, na kraju svaka beba se razvija nekim individualnim ritmom...

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Beba ne napreduje
14.2.2010 23:17:05   
Anitaaa
Ma ne sekiram se ja nešto puno,ali volela bih da je ipak malo više dobio.Iskreno učinilo mi se da je dosta težak a stvarno dobro jede tako da kad mi je rekla da je za 3 meseca dobio samo kilogram ja sam ostala zatečena

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Beba ne napreduje
14.2.2010 23:22:49   
sephora
Tako je i meni moj mali težak kao tuč kada ga držim i odem kod pedijatra ubeđena da ima najmanje 12 kg kad ono-samo 10kg i 800 grama...Ja u šoku!!!
Mi mame volimo da su nam klinci buckići user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Beba ne napreduje
14.2.2010 23:24:32   
Anitaaa
Ma ne mora biti bucko samo da nije veliki mrša user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here