|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proliv
9.8.2011 10:14:46   
Anoniman
Najbolji lek protiv proliva: crna kafa (sirova mlevena), crni čaj, crna čokolada, Loperamid user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: proliv
9.8.2011 10:33:05   
minavb
Jednom je jedan moj bivsi imao tezak proliv od nekih kiflica sa sirom. Zavrsio u bolnici, nosili smo ga na rukama koliko je bi malaksao. Nema sta mu nisu davali i na kraju dr kaze "DOnesite kokakolu, onu sa secerom" Ja donesem, on mu davao po casu na dva sata i proliv stao.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: proliv
4.5.2012 8:46:52   
*Alexx*
Zene, koja hrana nije teska za stomak? Ovih dana sam zapatila stomacni virus, danas je konacno malo bolje, ali, iskrena da budem, ne znam sta smem da jedem, a da ne preopteretim zeludac.
Inace, terapija je Linux 3x3, Orosal za rehidrataciju.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: proliv
4.5.2012 9:04:07   
Anoniman
Stolicu steže: sveža jabuka, banana i pirinač. A ono što ne smeta stomaku u takvim trenucima je bareni krompir, barena šargarepa, kompot od jabuka. 

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: proliv
4.5.2012 9:08:19   
minavb
Sigurno si smršalauser posted image
Skuvaj brdo pirinča sa vegetom i blagu supu. TO ti je odlično za nadoknadu minerala, stezanje stolice, lako se vari i sprema. Ako još imaš retke stolice, uzmi tu i tamo malo crne čokolade.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: proliv
4.5.2012 9:11:49   
*Alexx*
Od supe mi je muka user posted image Tj. od bilo koje vece kolicine tecnosti. Bice pirinac i sargarepa. Moze li jos sta?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: proliv
4.5.2012 9:17:42   
minavb
Krompir, belo pecivo koje nije masno, jogurt, ... Ja obično jedem kiselo mleko i pečenu bindevu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: proliv
4.5.2012 9:19:27   
peca
Verovale ili ne, za proliv je odlicna coca cola, a od hemije Loperamid ! Ima jos jedan lekic koji je stvarno super i za odrasle i malu decu ali trenutno ne mogu da se setim kako se zove... user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: proliv
4.5.2012 9:20:28   
Anoniman
Enterofuril?

(odgovor članu peca)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: proliv
4.5.2012 9:20:42   
minavb
Pominjali smo kokakolicu , stvarno je dobra.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: proliv
4.5.2012 9:29:26   
peca
ok mina, nisam videla user posted image
ja sam nekada "sve" svoje probleme reasavala coca colom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: proliv
4.5.2012 9:30:08   
peca

IZVORNA PORUKA: Tash

Enterofuril?



Tash, mozda je i taj... uff...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: proliv
4.5.2012 9:30:56   
lesica
Caj od cikorije isto radi posao.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: proliv
4.5.2012 9:36:29   
minavb

IZVORNA PORUKA: peca

ok mina, nisam videla user posted image
ja sam nekada "sve" svoje probleme reasavala coca colom user posted image user posted image user posted image

Neko i problem gasova rešava oblokavanjem kokakolicom.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: proliv
4.5.2012 9:36:41   
Anoniman
Čaj od sušene kore nara je isto extra, posle jedne šolje staje proliv. 

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: proliv
4.5.2012 9:40:24   
minavb
JEste, i odvar od vidrine trepavice je super.user posted image
Kad je hitrica, niko u kući nema te specijalne čajeve, ja bar nemam, pa stvar rešavam hranom. Predlažem i jogurt bez laktoze.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: proliv
4.5.2012 9:50:57   
Anoniman
A ja uvek imam koru od nara, od kada mi je rečeno da je dobra za proliv, i od kada sam proverila da zaista radi. Držim je plastičnoj kutijici od margarina. Ne zauzima mnogo mesta, posebno što se na nekih 2-3dcl vode stavi dva komadića veličine oko 2x2cm. Kuva se koji minut, posle ostavi kora unutra još nekih 10ak min, procedi se i pije. Gadno je. Deci dajem na kašičicu ili mešam u sok. Tj, Luki, Marku nisam davala. 

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: proliv
4.5.2012 9:55:28   
minavb
Super stvar. Srećom pa mi baš retko imamo takvih problema, a i kad imamo, ja to rešim hranom. Mislim da sam poslednji put 2008. imala proliv na moru, i tog dana me muž zaprosio. Sran*e user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: proliv
4.5.2012 9:57:58   
Anoniman
Vole te čovek kad si usr*na! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: proliv
4.5.2012 9:59:29   
Trcosava
Ja sam proliv uvek rešavala sokom od borovnice, a od hemije liobif ampule su radile radnju.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: proliv
4.5.2012 10:01:45   
Olga75
a i banana oce da stegne user posted image
znaci rezime : sargarepa , pirinac , bareni krompir , tost , banana , kasicica mlevene kafe , coca cola
a od specija ja uvek imam suseni list dunje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: proliv
4.5.2012 10:06:55   
minavb

IZVORNA PORUKA: Tash

Vole te čovek kad si usr*na! user posted image user posted image user posted image

Usr**a sam mu život user posted image
Da ne kvarimo temu, ja stvarno skoro nikad nisam koristila hemiju za proliv. Od malih nogu sve samo hranom sređujem. Tako me tata naučio, a posle me i u školi tako naučili. To za kokakolicu mi je otkrovenje sa infektologije, i kad bude trebalo, rado ću ga primeniti.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: proliv
4.5.2012 10:09:55   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: minavb



Usr**a sam mu život user posted image


samo malo ot da bidnem - mortiša mnogo mi se đa avatar :*

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: proliv
4.5.2012 10:57:40   
minavb

IZVORNA PORUKA: Trcosava


IZVORNA PORUKA: minavb



Usr**a sam mu život user posted image


samo malo ot da bidnem - mortiša mnogo mi se đa avatar :*

Aaaa, to je zbog moje forumske ljubavi. Fala lepo.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: proliv
26.11.2013 7:43:35   
Anck Su Nmaun
Moja malecka je dobila bas uzasan proliv, juce je jela i banane i krompir i keks, caj od dunje ali manje, tesko je naterati da pije cajeve.
Jutros ih budim kad imam sta da vidim...ustvari bilo mi je jasno cim sam usla u sobu, sve je smrdelo user posted image

Juce sam joj dala i Probiotik tableticu... ali eto nista , mislila sam da ce danas vec delovati!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here