|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proliv
26.11.2013 7:47:15   
Trcosava
Anck probaj sa sokom od borovnice, ako nađeš onaj 100% (meni od njega prođe proliv). Možeš i onaj koji nije 100%

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: proliv
26.11.2013 7:50:17   
Anck Su Nmaun
Prvi put cujem ali probacu, hvala!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: proliv
26.11.2013 14:49:11   
vikiveki
Ja sam često imala problema sa Stefanom,ima jako osetljiv stomak i malo malo pa proliv...Koliko puta bude da mu dam Probiotik ali bez uspeha.Kada sam rekla dr da kod njega Probiotik ne daje nikakve rezultate,ona mi je rekla da probam Probiotik Forte.Rekla mi je da je on jači od običnog Probiotika i da nije za decu ali da je nekad to jedini način ...tako sam i uradila i proliv je stao

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: proliv
26.11.2013 15:10:05   
Anck Su Nmaun
Ja joj dajem ProLife i juce i danas, danas jos nisam ni videla da je kakila... neznam da li je stao user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: proliv
26.11.2013 15:13:41   
vikiveki
Znaš doktori računaju da ima proliv tek ako ima više od 5 prolivastih stolica na dan.Njoj je verovatno stalo ako ceo dan nije kakila

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: proliv
26.11.2013 15:14:36   
Figaro88
Anck neki virus opet,Andrea je imala isto jedan dan,pa jedan dan nista,pa opet,i onda je prestalo,uz malu temp,i jednom je povratila.I bratov sin isto,i moj mali brat....
Ja njoj samo dam probiotik,dosta vode i pazim sta joj spremam da jede...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: proliv
26.11.2013 15:18:30   
Anck Su Nmaun
Da , rekla mi je i vaspitacica da njih par ima proliv.

Pa sinoc se ukakila u snu i to je iolo sve danas, evo cekam da vidim ima li jos.
A bas pazim sta joj dajem da jede!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: proliv
26.11.2013 15:20:31   
Peace*
Zašto niko neće da proba da kuva čaj od sušene kore nara? user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: proliv
26.11.2013 15:26:20   
Anck Su Nmaun
Nemam susenu koru nara user posted image
To sam tek danas procitala na ovoj temi, moracu da ostavim malo sledeci put!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: proliv
26.11.2013 15:28:20   
Peace*
Šta sledeći put? Nar sad kupiš, mislim da ga još ima, ne treba ti puno, lomiš na deliće recimo 1,5 x 1,5 cm, to ti je za 2dcl čaja što je dovoljno za odraslu osobu, a za dete... ja skuvam 2 dcl, i nikada za ceo dan ne popiju svih 2 dcl. Ovim htedoh reći da ne kupiš puno nara, 3-4 kom ti je do sledeće sezone u vrh kape. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: proliv
26.11.2013 15:30:21   
Peace*
Možda misliš "za sledeći proliv"? user posted image Da, da. Ja mislila za sledeću godinu kažeš. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: proliv
26.11.2013 15:31:36   
Figaro88
I caj od dunjinog lista je odlican,ali ima grozan ukus....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: proliv
26.11.2013 15:59:49   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Peace*

Šta sledeći put? Nar sad kupiš, mislim da ga još ima, ne treba ti puno, lomiš na deliće recimo 1,5 x 1,5 cm, to ti je za 2dcl čaja što je dovoljno za odraslu osobu, a za dete... ja skuvam 2 dcl, i nikada za ceo dan ne popiju svih 2 dcl. Ovim htedoh reći da ne kupiš puno nara, 3-4 kom ti je do sledeće sezone u vrh kape. user posted image


Pazi sad glupog pitanja od mene - a jel se nar prska? Mislim moraju nečim makar površinski da obrade koru da ne bi trunuo u transportu.. prodavncii... iz tog razloga ne bi joj davala (kao što su citrusi površinski obrađeni)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: proliv
26.11.2013 16:34:07   
vikiveki
Meni tj. mojoj deci ti čajevi protiv proliva nikada nisu pomagali,davala sam ja nekoliko puta taj čaj od dunjinog lista ,namučila se da popiju jer nije ukusno,i nikakvih rezultata nije bilo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: proliv
26.11.2013 16:38:28   
Anck Su Nmaun
Ma ja mislim da nije ni mojima, prvo ih moram terorisati da popiju... jer nisu obozavaoci cajeva!

Mislim da je de delovao moj trud upravo je lepo kakila user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: proliv
26.11.2013 16:43:16   
vikiveki
user posted image onda si rešila problemuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: proliv
29.11.2013 8:52:05   
Olga75
evo vako : zvercica je zapatila proliv , vec dve nedelje hara u vrticu a izgleda da sam i ja pokupila
cisto da se pohvalimouser posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: proliv
29.11.2013 8:55:13   
New Mom
user posted image Ozdravite sto pre!
Zaovin mali je skoro 3 nedelje imao problema, taman stalo, sad sveki. A uz cuvanje klinaca, sad cekam da ce i oni.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: proliv
29.11.2013 8:57:17   
vikiveki
Joj Olga user posted image i ja se brinem za mog sina ,juče se žalio da ga boli stomak ali nije išao u wc,ja ga pitam da li ti se kaki aon kaže ne,videću danas kako je,,htela sam da danas ne ide u vrtić ali on hoće da navodno ne bi propustio neko slovo koje uče u vrtićuuser posted image a kad bude morao da ide u školu onda neće hteti,tako to ide

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: proliv
29.11.2013 9:27:45   
Olga75
NM user posted image
Vikiveki i zver je jutros u cetiri kukala kako ce moci da ide u vrtic,
od cetiri je bilo dve tecne stolice , zali se da je boli guza user posted image
i kuka kako bi da jede smoki

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: proliv
8.12.2013 16:35:28   
ruri
A kolika su vasa djeca?ja imam cerku 2g ivy cijelu Ned ima prolix,orca Dva Dana su je obilne bile stolice.sad Manje al izvaci.nece nista da jede jesi no mlijeko I pomalo Jugurtha uzme,Mali je smrsala i blijeda.juce kod dr kaze bakterija.najgore mi sto nece da jede.ionako je teska za jelo Ali uvijek kad pocne da jede prehladi.ne zna se sta je gore.dao je sirup,tablets I neke vitamine u obliku borivnice.sta je vama pomoglo?moram uzet bar da joj probam

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: proliv
8.12.2014 19:03:38   
Olga75
evo ponovo je zapatila proliv user posted image
pocelo je poslepodne , vec tri stolice i ima kolie . Kad se smire kolike ok je , pa se samo odjednom presamiti .
Dala sam joj probiotik forte , skuvala caj od dunje na koji se gadi i stavila da se susi kora od nara pa cu da probam i to
i tako a do srede treba da je dignem na noge

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ruri)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: proliv
8.12.2014 19:12:53   
superm
Olga, skuvaj joj pirinač sa dosta vode. Ta voda od pirinča je odlična, pecene jabuke. Smecta je odlična.

< Poruku je uredio superm -- 8.12.2014 19:14:06 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: proliv
8.12.2014 19:24:19   
Olga75
hocu sutra cu joj skuvati pirinac i sargarepu pa cu joj dati odvar


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: proliv
8.12.2014 19:26:39   
superm
Bez šargarepe. Pirinač ne treba da se soli niti dodaje secer

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here