|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proliv
26.7.2009 20:05:28   
Anoniman
Moja drugarica je na samom početku trudnoće (pre nego što je saznala da je trudna) imala užasan proliv i pila je Linex (čini mi se), i kada je počela još plus i da povraća, i nije dobila otišla je kod dr. Rekla je dr da je uzimala Linex i dr je rekla da nema veze jer to nisu lekovi. Dakle, pitaj ginekologa dal smeš da uzmeš nešto od tih tabletica protiv proliva (tj. za regulaciju crevne flore). 

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: proliv
26.7.2009 23:15:44   
sneza24
Tek 04.08. idem kod dr.Ako se nastavi ova situacija zvacu je telefonom da je pitam sta smem da uzmem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: proliv
26.7.2009 23:16:52   
Anoniman
Nemoj muciti sebe, nazovi je sutra i pitaj. user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: proliv
26.7.2009 23:19:27   
sneza24
Pa nemam proliv svaki dan.Vec svaki drugi dan,sto znaci da sutra ne bi trebalo da imam pa ako imam i u utorak onda cu je nazvati da je pitam.Samo se nadam da ce prestati.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: proliv
14.1.2010 12:31:00   
Delijagirl
Jel moguce da mene stigo proliv sto sam izbacila hleb iz ishrane i vise manje jedem samo meso, povrce i voce ali tako vec nedelju dana. Ali pojedem i hleb malu krisku ili jela sam gibanicu juce, a pre proliva imala sam zatvor user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: proliv
14.1.2010 12:44:38   
LillyT
DG ja ti ne mogu pomoci oko toga, jedino sto znam jeste da meni Smecta pomaze (ranije sam pila cini mi se loperamid) ali to tek kada bas imam onaj pravi pa me muci duze. Koliko dugo traje? Imas li grceve?

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: proliv
14.1.2010 12:47:15   
Delijagirl
Pa neznam imala sam grce pre toga ali ne kao grcevi nego kao da me neko stipka... a proliv je poceo danas pre toga kazem imala sam zatvor ....

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: proliv
14.1.2010 12:48:47   
BabyG
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Jel moguce da mene stigo proliv sto sam izbacila hleb iz ishrane i vise manje jedem samo meso, povrce i voce ali tako vec nedelju dana. Ali pojedem i hleb malu krisku ili jela sam gibanicu juce, a pre proliva imala sam zatvor user posted image user posted image user posted image user posted image



Možeš da dobiješ proliv ako piješ hladno mleko na prazan stomak i ako unosiš previše tečnosti, a malo 'zglavne' hrane. A može i ako jedeš meso bez hleba i previše slaDkiša.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: proliv
14.1.2010 12:51:23   
Delijagirl
Slatkise sam zadnji put jela 11. user posted image 2 jaffa keksa user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: proliv
14.1.2010 12:51:34   
LillyT
Mene hoce da uhvati od jako slane hrane, mozda ti se organizam cisti sada (ne znam sta si pre sve jela, kazes da si promeila nacin ishrane), a mozda ti jednostavno nesto nije prijalo.....bes ga, bas sam ti pomogla sada.....

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: proliv
14.1.2010 12:53:03   
BabyG
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Slatkise sam zadnji put jela 11. user posted image 2 jaffa keksa user posted image


Dosta ti! user posted image user posted image user posted image
Zvrcnula sam moju mamu, reko da proverim, al' izgleda da ti i nisam baš pomogla. user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: proliv
14.1.2010 12:54:17   
Delijagirl
Sad sam popila casu coca cole posto mi to obicno pomogne pa cemo da vidimo...

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: proliv
14.1.2010 12:56:19   
BabyG
Moj savet ti je da pojedeš nešto valjano. Npr. musaku ili tako nešto. Ja se uvek najedem pošteno i lepo odem u wc i završim posao. user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: proliv
14.1.2010 12:57:28   
Delijagirl
i to mi nebi bilo lose da nesto bacim u kljun... user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: proliv
17.7.2010 20:23:28   
dunja RR
evo me u klubu..."prolivuša"user posted image

sada ću da probam sa kašičicom žive kafe, obično kod mene upali

odoh da odmorim.......

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: proliv
17.7.2010 23:01:15   
dunja RR
odoh malo da peglam, više mi se ne kakiuser posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: proliv
17.7.2010 23:02:21   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: proliv
17.7.2010 23:03:25   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

odoh malo da peglam, više mi se ne kakiuser posted image user posted image


morala sam, sorry, baš sam se smorila danas u busu, mislila sam da ću da se uneredim pred svima, baš je bilo gustouser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: proliv
8.8.2011 20:54:18   
Olga75
evo mene da se pozalim . Cetiri dan sam provela u klozetu , vise nije bilo nicega ali ili sedeti ili se ukakiti user posted image
probala sam prvo sa lineksom , nista , pa i dalje lineks plus caj od lista dunje , pa plus crna cokolada , pa plus pirincani odvar pa na kraju u ocaju ja pojedem kasicicu kafe i od popodne sam bila samo jednom
nadam se da je gotovo


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: proliv
8.8.2011 21:06:57   
dunja RR
Olga drugarice po muci, evo i ja da se požalim. Noćas nisam spavala, družila sam se sa wc šoljom. Danas samo krčkam, pa ćemo videti ...

Mislim da je od ćevapa sinoć. Mm mi lepo govori da ne jedem mleveno meso (roštilj), ali šta ću, nagovorili me:)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: proliv
8.8.2011 21:11:31   
Olga75
ajde samo jedan vic pa odoh u wc :
sta je apsolutna hrabrost ?
proci kroz gusto naselje sa retkom stolicom


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: proliv
8.8.2011 21:52:48   
Sanjica26 RR
I mene je zakacio neki virus. Mucnina me neka uhvatila i imam proliv. user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: proliv
8.8.2011 22:01:51   
Lu
Znači Olga, kafica pomažeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: proliv
8.8.2011 22:39:55   
Olga75
kafa je zakon , zatvorila me je user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: proliv
8.8.2011 22:47:53   
dunja RR
nema boljeg od kafe, meni uvek pomogne

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image
Click Here