|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pišete li pisma?
27.1.2015 23:42:27   
bubulence
Boze kako su ta pisma romanticna... tacno mi je zao sto su izmislili mobilne telefone...
ja nisam imala momka vojnika, ustvari jesam ali smo se dopisivali sms-om. ali sam se kao klinka dopisivala sa nekim devojkama iz novina. i bas sam uvek bila srecna kada dobijem pismo. dopisivala sam se i sa sestrom, drugaricom sa mora... divno je to bilo...
meni je zao sto su se izgubile i cestite za NG, to je bas imalo posebnu draz...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Pišete li pisma?
27.1.2015 23:45:23   
Buba Mira
Eh, kad se setim tih bezbrižnnih Backstreet boys dana user posted image


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Pišete li pisma?
27.1.2015 23:50:36   
choopa choops
Bubu da, i meni ponekad nedostaju ta vremena. I što kažeš za čestitke, ne pmatim kad sam neku poslala.

Jedino još šaljem razglednice kad negdje odem i to je to.

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Eh, kad se setim tih bezbrižnnih Backstreet boys dana user posted image




user posted image Ma blamovi...A tek što sam se dopisivala sa kumom kad smo bile tinejdžerke! Budibogsnama user posted image

Mada s ove tačke gledišta srećom da je bilo tako jer dokaze imamo samo ona i ja. A sad bi bilo: Bleja, veza, inbox. Like status i ocjenim ti izgled od 1 do 10 user posted image
user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Pišete li pisma?
27.1.2015 23:51:07   
Buba Mira
Ja sam, iskreno, zamalo geknula u nekim momentima čitanja tih pisama. Toliko me nešto strefilo, ne mogu da opišem, neki čudan a pozitivan trip koji je nestao upotrebom ove glupave elektronske komunikacije. Čista emocija, pa rukom ispisana, umesto današnjih smaljića, tužnića, vibera i messingera, pa neuporedivo, bre... Tek sam onda shvatila koliko smo otupeli mi ljudi, i koliko jedno pismo može da te vrati u neki totalno dobar, davno zaboravljeni način života.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Pišete li pisma?
27.1.2015 23:54:25   
Buba Mira

user posted image

Danas se smuvaju za 3 minuta preko Fb-a, a ja čekala po 6 meseci da me pitaju da pođemo user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Pišete li pisma?
27.1.2015 23:56:06   
bubulence
Cupo posalji mi razglednicu kada odes na more user posted image .
bas to, sve se svodi na lajkovanje... ali ajde, mi se bar secamo pisama i cestitki a nasa deca nece ni znati sta je to...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pišete li pisma?
27.1.2015 23:57:08   
choopa choops
hahha ali to je najjače bilo: Oni si pošli! user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 0:06:14   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Buba Mira


user posted image

Danas se smuvaju za 3 minuta preko Fb-a, a ja čekala po 6 meseci da me pitaju da pođemo user posted image


hahaha daaaa. kada je mene prvi put decko pitao da ‘krenemo‘ ja pitala ‘gde‘ user posted image . on ponovi
- pa da krenemo (a jedva je i prvi put izustio). a ja seljancica opet
-moras mi reci gde da mogu da pitam mamu user posted image ... i onda sam shvatila. i sada kad se setim, on mi je ostavljao pisamca u sanducetu. ali nije ista pisao. nego nacrta srce ili cvet ili tako nesto... mnogo je bilo slatko... isli smo 2 meseca i cak nekoliko puta smo se drzali za ruke ( to je ono prvo decije sa nekih 12-13 godina). sa sledecim sam se cak i ljubila a ni srce mi nije crtao...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 0:09:58   
Sosa Mena
Da nemam ujaka u inostranstvu tacno bih zaboavila da su pisma ikad postojala. Jeste da se cujemo preko neta ali ovako mi ostavljaju trag na neke dogadjaje.

Bibi ne brini se i ja sam taka seljanka bila. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 0:10:27   
Buba Mira
Ja sam u drugom osnovne napisala drugu pismo i objavila mu da mi se sviđa i da je on moja simpatija, on kreten počeo da plače i prijavio me učiteljici, jedva ga smirili user posted image
Dan danas ga zezam za to, ma dupe mu pomeram user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 0:11:23   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Ja sam u drugom osnovne napisala drugu pismo i objavila mu da mi se sviđa i da je on moja simpatija, on kreten počeo da plače i prijavio me učiteljici, jedva ga smirili user posted image
Dan danas ga zezam za to, ma dupe mu pomeram user posted image


user posted image Izvrsila si atak na njegovu licnost. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 0:17:08   
choopa choops
BubaMiro ostavila si mu traume za čitav život! user posted image

Bubu jaooooj da pitam mamu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 0:17:22   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Ja sam u drugom osnovne napisala drugu pismo i objavila mu da mi se sviđa i da je on moja simpatija, on kreten počeo da plače i prijavio me učiteljici, jedva ga smirili user posted image
Dan danas ga zezam za to, ma dupe mu pomeram user posted image


user posted image user posted image .
ne znam da li se racuna sto mi mm ostavlja poruke na stolu. npr dodje iz nocne smene, usput mi kupi toplu strudlu sa makom i ostavi je na stolu sa porukom da me voli... ili kada ide u prvu smenu ustane prvi pa dok sebi kuva kafu meni skuva caj od brusnice i isto ostavi sa nekom porukom... jos uvek padam na te stvari...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 0:19:35   
Sosa Mena
Racuna se Bubi. Oboazvam kad vidim ceduljicu. Jos kad i Manja ucestvuje u pisanju prava milina.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 0:22:41   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Racuna se Bubi. Oboazvam kad vidim ceduljicu. Jos kad i Manja ucestvuje u pisanju prava milina.


i ja obozavam, tacno mi ceo dan bude lep. samo sto mi Ema ne ostavlja pisma, ona jos uvek nije romanticna...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 0:24:12   
Sosa Mena
Ma ne pise Manja romanticna nego nesto nacrta, a popa pise. user posted image Od nju tesko da cu da dobijem neko romanticno. Vise ce biti: Mama opusti se. user posted image

< Poruku je uredio Sosa Mena -- 28.1.2015 0:25:32 >


_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 0:26:56   
QueenJ
Bubi, kako je to romantično... user posted image I moj je umeo ponekad da uradi slične stvari. Retko. Ne sećam se kad poslednji put... user posted image
A moje poslednje pismo bilo je baš upućeno mm, tada mi je bio "samo" dečko. Pre nekih... Pa 4-5 god. Palo mi je na pamet, sednem, napišem mu pismo i pošaljem. Tada sam bila student, u drugom gradu. user posted image
A kada sam bila mala, sećam se kako sam često babi (maminoj mami, jer je tatina mama živela sa nama) pisala pisma.
I jaaako sam volela kad pred NG kupimo mnogo različitih čestitki, pa onda biramo koju ćemo kojim prijateljima poslati.
Ah, lepša vremena...
status na fb-u: feeling nostalgic user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 0:27:53   
choopa choops
Meni ćerka napiše minimum deset ceduljica dnevno. user posted image To su obično crteži i tekst tipa Volim te mama. A onda je sinak vidio pa mi i on donese kao on je nešto napisao, a ono samo žvrljotine user posted image user posted image Naravno, sve to kao zaljepe selotejpom, kaobajagi prave neke koverte i tako...

A MM i ne piše ceduljice u zadnje vrijeme, više ja njemu pišem, ali spiskove: Kupi to i to, ne zaboravi ovo, zovi onoga.... user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 8:59:31   
Brand new mama

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Ja sam u drugom osnovne napisala drugu pismo i objavila mu da mi se sviđa i da je on moja simpatija, on kreten počeo da plače i prijavio me učiteljici, jedva ga smirili user posted image
Dan danas ga zezam za to, ma dupe mu pomeram user posted image

Hm,koleginice, moja prva simpatija se toliko potresao da nismo rec progovorili do osmog razreda.Isto drugi razred( jest da sam ja napisala da mi se svidja jos od prvog) Ja i danas volim da napisem pismo,uglavnom mm...Lakse mi je tako da sazmem sta se desava u mojoj glavi.Mada on ih uglavnom vise ne cita:(

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 9:02:56   
eca89

IZVORNA PORUKA: bubulence

ne znam da li se racuna sto mi mm ostavlja poruke na stolu. npr dodje iz nocne smene, usput mi kupi toplu strudlu sa makom i ostavi je na stolu sa porukom da me voli... ili kada ide u prvu smenu ustane prvi pa dok sebi kuva kafu meni skuva caj od brusnice i isto ostavi sa nekom porukom... jos uvek padam na te stvari...


A, joj bubi kako je to lijepo, bas je dobricauser posted image !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 9:05:05   
bubulence
Oueenj pa napisi ti njemu opet, podseti ga user posted image . probudi romantiku ...
cupo i ja mm pisem samo spiskove za kupovinu. ali sam jaca na recima, dnevno mu bar nekoliko puta kazem da ga volim a on je meni do sada (osim onog i ja tebe) rekao mozda 3 puta. ali je zato jaci na ovoj drugoj strani... da ostavi poruku, da kupi, iznenadi...
evo npr juce sam cekala oko sat ipo na CTG, on i E me cekali ispred. i onda su otisli do radnje, kupili mi ferero , otisli u Dunavski park, napravili selfi njih dvoje i moj omiljeni ferero i napisao mi ‘ ko nas voli najvise na svetu‘. bas mi je bilo slatko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 9:06:58   
bubulence
Eca super je on ali je na recima uzasno tezak...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 9:07:45   
emicaa
Dok se nisam ovamo preselila stalno sam se sa drugaricom iz Leskovca dopisivala pismima,sjećam se kad mi pošalje sms da mi je poslala pismo jedva dočekam da mi stigne.Još ih čuvam.Sad povremeno ceduljice mm,uglavnom šta da nešto uradi i uz to volim te.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 10:59:37   
QueenJ
Bubi, da znaš da hoću... user posted image Koliko danas. Neko ceduljče. Naspavana sam i lepo raspoložena. Čekam inspiraciju. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2015 11:11:16   
bubulence
Oueenj user posted image . malo romantike!
emice ti i sada mozes da pises pisma posto si daleko... to je bas slatko.
moja komsinica sa sela (sada ima oko 45god) se dopisuje sa nekom zenom iz Rusije jos od osnovne skole. i obe su na face ali nece da budu prijatelji jer kazu da ce u tom slucaju prestati da se dopisuju... videle su se 2-3 puta i jednom mesecno salju pisma... preko 30 godina.. meni je to predivno

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here