|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako vaša beba spava?
20.10.2011 10:51:02   
Snelle
IZVORNA PORUKA: minavb

ja, Vanja i ljuljuškanje


user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Kako vaša beba spava?
21.10.2011 13:28:25   
PoisonEve
Ma tacno sam bila u pravu za mleko! Juce ga uopste nisam pila i eno je spvala juce ceo dan i nocu sam je budila u 5 i jutros u 8 da je dojim. I sad je mirna i spava. Za ubuduce da znam da ne pijem mleko. Stolica joj je redovna i zuta, samo da tako i ostane...

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Kako vaša beba spava?
21.10.2011 13:30:27   
minavb
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: minavb

ja, Vanja i ljuljuškanje


user posted image

user posted image
PE user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Kako vaša beba spava?
21.10.2011 13:32:32   
PoisonEve
user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Kako vaša beba spava?
16.11.2011 10:14:51   
coka11
Već nekih 15 dana beba mi se uspava na rukama za 5-10 min. i spava pola sata. Onda se budi, ja ga uzimam u ruke i nastavlja da spava još 1-1,5 sat. I tako svako spavanje preko dana. Nikada nije bio spavalica, ali je barem pre sam odspavao sat vremena. Šta da radim da ga ne držim više na rukama a da ipak spava?
A napolju u kolicima fino odspava.
Ima li neko iskustva?

_____________________________

"Važno je možda i to da znamo:
čovek je željan, tek ako želi
i ako celog sebe damo,
tek tada možemo i biti celi."

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Kako vaša beba spava?
19.11.2011 7:26:51   
nenja22
nama je ovako od pocetka, ako se desi da po danu odspava vise od pola sata sam, to je premija...a pokusavali, i jos uvek prakticno svaki put pokusavamo spustanje, ali nema 'leba, budi se posle 10-15min, i ako ga ne uzmes, razbudice se skroz i biti kenjkav uzas blagi...muz se vec zeza da vidi sebe sa detetom od 12 godina kako ide kroz kucu i nuna ga da bi spavao user posted image
a ono sto je meni fenomen, to je sto je on kad je budan stvarno super...mislim, naravno kao skroz mali hteo je i da se drzi i paznju stalno, ali vremenom, kako je poceo da konta igracke, pa tek od kako sedi, moze i po sat i vise da se igra sam bez problema, ali dodje li na red spavanje, pruza rukice, i idemooo...


_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Kako vaša beba spava?
19.11.2011 8:26:03   
Anoniman
coko i nenja, podignite uzglavlje i spavaće lepo.

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 232
   RE: Kako vaša beba spava?
19.11.2011 9:11:57   
nenja22
podignuto od prvog dana kod kuce user posted image
takodje:
ususkavala krevetac sa svih strana...
kad ga spustim na kauc u dnevnoj sobi, isto namestim jastuke skroz okolo, sto da se ne skotrlja, sto da ima privid ususkanosti...
eventualno jos da probam da mu stavim sat negde blizuuser posted image posto ja mislim da je mali zverko nas, i da voli da mu kuca necije srce pored uvca, pa to ti je (tako kazu kad uzmes stene malo, pa ako cvili kad spava da mu fali mama i da treba tako da se stavi)


_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Kako vaša beba spava?
19.11.2011 10:02:37   
Anoniman
Jesi li probala da ga staviš u kolica? Nama je to pomagalo.

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 234
   RE: Kako vaša beba spava?
19.11.2011 11:51:25   
coka11
Svašta sam probavala i ništa nije pomoglo. Jedino kad je baš umoran, kada prođe 4 sata od prethodnog spavanja, onda lepo spava. Ali treba izdržati 4 sata, nije baš uvek lepo raspoložen toliko dugo.

_____________________________

"Važno je možda i to da znamo:
čovek je željan, tek ako želi
i ako celog sebe damo,
tek tada možemo i biti celi."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Kako vaša beba spava?
19.11.2011 12:05:12   
nenja22
probai gae i to, i ma jok user posted image

a da, zaboravih da spomenem kako je dok smo bili u beogradu bilo jedino kad se uspavljivao i spavao bez problema u kolicima, kad krenemo u setnju...pa smo zakljucili da bi mu verovatno taj intenzitet buke i smoga bio potreban i ovde, a da bi se takav uspeh ponovio user posted image


_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Kako vaša beba spava?
19.11.2011 12:07:10   
Joj@
Moj mili vanili spava u krevecu bez problema, ali najvise voli kod dede u narucju. Stvarno da kucnem o drvo *kuc kuc* sto se spavanja tice, tu nismo ni jednu jedinu noc propatili. On je jos u porodilistu bio spavalica, jedva sa ga budila za nocni podoj. Stvarno je bebac da se samo pozeli. Mada znate kako kazu, dobra beba - nevaljalo dete. A moja beba je andjeo

< Poruku je uredio Joj@ -- 19.11.2011 12:08:14 >


_____________________________

*They can crush my cookie, but they can NEVER steal my fortune*


(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Kako vaša beba spava?
20.11.2011 13:16:25   
Lilla
Mozda je jos rano da se izjasnjavam po ovom pitanju, ali moram reci da je moj bebac nocna ptica na mamu. On po cijeli dan spava, jedva ga razbudimo kad treba da jede i opet zaspi. E oko ponoci se razbudi, oci ko fildzani i nece da lezi sam u kreveticu pa ga nosamo i ljuljuskamo. Kad zaspi onda je to na kratko, budi se svakih sat vremena, nekad i cesce. Oko 8 ujutru opet zaspi i sve opet iznova. Nadam se da ce se to vremenom "okrenuti" user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Kako vaša beba spava?
25.11.2011 20:17:30   
Anoniman


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 239
   RE: Kako vaša beba spava?
25.11.2011 22:09:16   
lepotica66
@ gae_gr

fantasticno!!!!
fotke su prelepe!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Kako vaša beba spava?
21.1.2012 23:28:23   
Anoniman
user posted image



(odgovor članu lepotica66)
  Direktna veza do poruke: 241
   RE: Kako vaša beba spava?
21.1.2012 23:36:23   
Anoniman
kakva je razlika izmedju prve i trece u drugom redu? tako otprlike spavamo mi, s' tim sto smo mi okrenuti ka bebi.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 242
   RE: Kako vaša beba spava?
21.1.2012 23:40:52   
Ivanka 75
KOd nas je definitivno "snow angel"user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Kako vaša beba spava?
21.1.2012 23:41:48   
Anoniman
2,4, i 6. user posted image I ja sam uglavnom okrenuta ka bebi, uglavnom ga držim za ruku, ili krebacim ruku preko njegovih nogu... ili bar tako zaspem. Često se budim okrenuta od njega. MM je u 90% slučajeva leđima okrenut bebi.
2 i 3 je uglavnom ujutru, kada nas budi. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 244
   RE: Kako vaša beba spava?
21.1.2012 23:54:06   
Anoniman
moja beba ne dozvoljava da joj tata okrene ledja. pipka ga rukom sve dok se ne okrene. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Kako vaša beba spava?
21.1.2012 23:57:20   
Anoniman
user posted image Tako je Marko letos našao etiketu na mm-ovim gaćama i uhvatio da vuče, pa mu isklizne i tuf guma od gaća na mm-ova leđa. Pa opet... i tako u nedogled. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 246
   RE: Kako vaša beba spava?
22.1.2012 0:31:37   
Anoniman
jao jadan tvoj muz user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 247
   RE: Kako vaša beba spava?
22.1.2012 10:04:28   
Anoniman
Naša cura najviše voli "snow angels" pozu a najviše voli da bode rukicom tatu i gurka dok se ne razbudi user posted image a ako joj se ukaže prilika da ga smota za bradu... E to je onda sreća neizreciva!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 248
   RE: Kako vaša beba spava?
23.1.2012 16:17:34   
branki*
gae_gr,beba ti je bas slatka!
moj bozidar jaaako nemirno spava,a ima skoro 11 meseci.dok je bio bas mali,spavao je mirno,s tim sto je jeo nocu na 3,5 sata.od kako je naucio da se okrece,pocinje souuser posted image .uspavam ga oko 9,prethodno popije mleko i spava mirno nekih 2 sata,zatim pocne da se vrti,meskolji,okrece cas na jednu,cas na drugu stranu,tako nekih 10 min,pa onda spava mirno pola sata-sat,kako kad,pa opet okretanje.spava sa mnom na velikom krevetu,jer kad se tako okrece u krevecu,udari u ogradu,pocne da kenjka,pa jos moram i da ga nosim i ponovo uspavljujem!i jos me skroz izgura na samu ivicu kreveta tako vrteci se.kad mu dam cuclu isto-umiri se na tren i opet.pomislim da je gladan,pa mu dam mleko,on popije koliko popije,nekad se tako umiri,nekad i dalje isto.budi se oko pola 8-8,lepo je raspolozen preko dana.ranije je danju spavao 3 puta po sat-sat i po,sad sam mu smanjila na 2 puta po isto toliko,ali je nocu stanje bez promena.ima li ko slicnu situaciju?da li da mu dam cvrst obrok oko pola 9,mada mislim da nije glad u pitanju.
pozdrav!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Kako vaša beba spava?
23.1.2012 16:49:58   
ishler
Moja pufna spava na stomaku,zaspi je na dnu kreveca a kroz par sati na vrhu,i u snu puzi...user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here