|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako vaša beba spava?
23.1.2012 17:49:30   
vukosava
Moja ima Booby trap pozu

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Kako vaša beba spava?
31.1.2012 20:46:54   
noxx
Ovaj moj spava nemirno, mlatara rucicama, pa ga stavljam na stomak, kad hoce.
U zadnje vreme mi se stalno budi, pa ga ja okrecem, a najteze mi je sto mu cucla stalno ispada pa moram da mu je drzim dok se ne uspava cvrsto i sama mu ispadne

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Kako vaša beba spava?
31.1.2012 23:59:46   
Anoniman
gae, bre, zvercica vam je legendarna user posted image

(odgovor članu noxx)
  Direktna veza do poruke: 253
   RE: Kako vaša beba spava?
1.2.2012 9:24:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BlackBetty

gae, bre, zvercica vam je legendarna user posted image




(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 254
   RE: Kako vaša beba spava?
2.2.2012 11:07:32   
Anoniman
BB, hvala! U prethodnom postu mi je nestao smily koji se stidi aka rumenko.


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 255
   RE: Kako vaša beba spava?
27.4.2012 22:48:04   
lanica82
Mame, da li vaše bebe spavaju sa vama u krevetu? Jel zna neko nešto o uticaju na razvoj bebe? Nekako mi je beba opuštenija kad spava samnom, i duže spava!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Kako vaša beba spava?
27.4.2012 22:49:38   
peca
Jovana spava u svom krevetcu na boku, cas na jednom, cas na drugom user posted image

(odgovor članu lanica82)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Kako vaša beba spava?
27.4.2012 22:54:57   
Anoniman
Dobro si primetila - to je moj stav.
I moje oboje bolje spavaju dok su sa nama u krevetu.
Starije je izašlo iz bračnog kreveta mesec dana nakon rođenje mlađeg deteta. user posted image
Ja svako veče decu rasporedim po krevetima, ujutru je makar mlađe kod nas, a nekada i oboje. user posted image

Zašto je dobro da dete spava uz majku? KLIK

(odgovor članu lanica82)
  Direktna veza do poruke: 258
   RE: Kako vaša beba spava?
27.4.2012 23:09:31   
lanica82
Ja imam osećaj da se i kroz san kontrolišem kako ležim ali me nekad umor savlada pa se malo plašim da je ne povredim. Ali mi je super kada je čujem da zadovoljno "pevuši" dok spava pored mene ! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Kako vaša beba spava?
28.4.2012 16:12:47   
Yula

IZVORNA PORUKA: peca

Jovana spava u svom krevetcu na boku, cas na jednom, cas na drugom user posted image


Ovo je najbolji polozaj!

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Kako vaša beba spava?
28.4.2012 16:17:13   
Yula
Moja beba spavao u krevecu do 7 meseci, posle poceo da se dize na noge pa ga prebacili kod nas iz straha da se ne povredi. Skoro ga vratili u krevetac, ali vise nece da se uspavljuje sam kao ranije, a i kada se u toku noci probudi, placucka i ja ga prebacim kod nas, onda spava mirno ( citaj: malo nas isamara nogama user posted image ) sve do jutra. Ali, zaista fenomenalno spava kod nas, ne znam, valjda bebe oset_e blizinu roditelja a samim tim i sigurnost. Sva sreca pa smo pred moju trudnocu kupili ogroman krevet.

< Poruku je uredio Yula -- 28.4.2012 16:22:17 >


_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Kako vaša beba spava?
3.5.2012 11:00:11   
ishler
Moja beka od prvog dana u krevecu,sada trenutno spava tako sto obicno noge provuce kroz resetke pa vise,ili puzi pa se nekako nabije u stranicu kreveca,i obavezno izuvanje carapa vise puta tokom noci.U glavnom sou tokom nociuser posted image

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Kako vaša beba spava?
3.5.2012 11:07:02   
IRJ82
moja devojcica ima tri meseca, od pre par dana spava po celu noc, spava iskljucivo u svom krevecu, do skora je spavala na jedan pa na drugi bok, a od skora je stavljam i na stomacic i tada mnogo duze spava, a preko dana isto tako na jedan pa na drugi bok, a najduze spavanje od oko 4 sata je na stomacicu
nemam nista protiv da beba spava sa mamom u krevetu, ali mislim da se brze osamostale kada spavaju iskljucivo u svom kreveticu

_____________________________

najveca sreca nam je stigla 28.01.

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Kako vaša beba spava?
4.5.2012 23:51:46   
mamicak
Do pre nekoliko dana sam mogla da se hvalim kako moj bebac super spava i to bi sama zaspala..........u pocetku je bilo od 10 do 10........pa sam to sve gledala da nekako pomeram sto ranije i uspelo mi je da zaspe oko 8 pola 9 i tako odspava opet 12 sati:) .......Pre neki dan je po prvi put imala temperaturu koja je trajala 3 dana i ta tri dana sam je non stop drzala uz mene i uspavljivala je kraj mene...........Bilo mi je jednostavno zao pustiti je samu. Sada me dribla vec tri dana i nece da zaspe sve do ponoci:( Evo tek mi je sada zaspala.......Ludim a ne znam sta je u pitanju. Spustim je u krevetcu oko pola 9 i ona non stop brblja nesto, skida carape, prevrce se tamo vamo, ponekad zaplace ali uglavnom se igra i nema sanse da spava. Pokusala sam je uspavati na sisu, leci kraj nje.........Ma kakvi nsita ne pomaze. Jel imao jos neko takvo iskustvo.....? Poludecu breeeeee ako ovako nastavi:(:(

_____________________________

Lejla, moja najveca radost!!!!!!!

(odgovor članu IRJ82)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Kako vaša beba spava?
5.5.2012 0:27:36   
peca

IZVORNA PORUKA: Yula


IZVORNA PORUKA: peca

Jovana spava u svom krevetcu na boku, cas na jednom, cas na drugom user posted image


Ovo je najbolji polozaj!



Zadnjih par dana, cime god je podglavim, okrene se ubrzo na ledja, vrti se, vrti, i dok ne istera to da je na ledjima ne smiruje se, cim se nadje na ledjima zaspi ko klade, pa to bude nesto polubok, poluledja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Kako vaša beba spava?
5.5.2012 1:05:46   
Mariya
Mamicak, blago tebi ako ona spava 12 sati! Moja Lu spava 8, joj, da mi je 12 sati da se naspavam,ehejuser posted image Moja lu spava u 11 i uspava se sama samo ako se dobro umori. Ja je posle kupanja nosim u spavaću sobu gde ona od pola 10 do pola 11 skače, stoji, puzi, igra se, u pola 11 gasim svetlo, ona tad siki, kad se najede samo se odmakne od mene, okrene se na bok ili stomak i zaspi, ja je tada stavim u džak pa u krevetac. Suma sumarum, moj predlog bi bio da mozda pokušaš da je umoriš? daj joj da se igra, stoji, puzi sedi -šta već zna da radi a što će je umoriti, možda pomogne?

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Kako vaša beba spava?
5.5.2012 8:47:57   
minavb
Moj kica spava na velikom jastuku, ali posto vise od svega voli jastuke, moram jos jedan d amu ubacim kad ga prebacujem u krevetac, inace nece da aspi. Nocu se probudi i cvili dok mu taj drugi jastuk ne namestim tako da moze da ga pipka.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Kako vaša beba spava?
5.5.2012 11:41:18   
jovicaa
u svom kreveticu, izuzetno nemirno izrotira se 100 puta.. obozava svoje cebe, voli da ga pipka i njuska.. cim mu se prispava on izvuce to cebe i vuce ga po kuci... kao carli braun. i naravno duda za spavanje.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Kako vaša beba spava?
5.5.2012 21:36:33   
mamicak
Mariya, veceras je najzad zaspala fino u 8, ali da vidimmo kada se probudi da li ce hteti nastaviti hihi. Ona i dalje spava po 12 sati i kada zaspe tek u 11,ali meni je zasmetalo sto je zadnjih dana tako kasno isla u krevet. Nekako volim kada rano legne pa i ja imam vremena malo za sebe. E sada moram nekako opet da je naucim da sama zaspe kao i ranije. Jel ti bar preko dana spava ako vec spava tako malo?>?

_____________________________

Lejla, moja najveca radost!!!!!!!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Kako vaša beba spava?
5.5.2012 23:45:06   
Mariya
Mamicak user posted image vratila se na staro!
Moje vreme za sebe je ovo od 11 pa do ponoćiuser posted image . A spava ona preko dana, otprilike 3-4 sata iz tri puta, u podne, u tri i u 8 uveče.

(odgovor članu mamicak)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Kako vaša beba spava?
5.5.2012 23:49:31   
madre
IZVORNA PORUKA: jovicaa

u svom kreveticu, izuzetno nemirno izrotira se 100 puta.. obozava svoje cebe, voli da ga pipka i njuska.. cim mu se prispava on izvuce to cebe i vuce ga po kuci... kao carli braun. i naravno duda za spavanje.

user posted image
bogi nema te rekvizite za spavanje, ali recimo uvek dok se uspavljije mazi okovratnik pidzame palcem i kaziprstom, nekako stiska i trljauser posted image to mi je bas slatkouser posted image

< Poruku je uredio madre -- 5.5.2012 23:54:57 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Kako vaša beba spava?
5.5.2012 23:53:36   
Snelle
Lana jako voli jednog plišanog medu i uglavnom ga traži kad se uspavljuje. Drži ga nekada sve dok se ne uspava, a nekada mi ga gurne u ruke kad joj smeta da se lepo raširi po krevecu user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Kako vaša beba spava?
7.5.2012 21:52:49   
ishler
Mi spavamo od 7 meseca od 21h kada sikimo do 6h ujutruuser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Kako vaša beba spava?
7.5.2012 22:44:22   
Mizzy
A jel' vam deca ustaju u snu? Ili okreću na stomak da puze?
Moja Tara iz sna bukvalno kreće da ustaje, i pošto spava još uvek onda se rasplače, i tako da se budi non-stop.

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Kako vaša beba spava?
7.5.2012 22:47:21   
Ana RR
Mizzy, da mi spojimo našu decu? user posted image Isto radi moj Marko, a najgore je kad počne da se podiže na noge a glavu nabije u dušek pa mi se čini da će napraviti kolut napred user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here